Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.12.2010, 8:59   #10581
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
VeteranNs kaže: Pregled poruke
Можеш ли ми појаснити зашто?
Имам неких пријатеља који су успешно играли са свакојаким српским именима, несхватам у чему је проблем?
Ако можеш подели самном, хвала.
Pa nije covek rekao da mora biti problema nego da su moguci, i to ne utice na igru nego na stanje zivaca, kada ti neko visperuje samo zato sto je prepoznao odakle si.
Ja sam se dobro potrudio da pobegnem sto dalje od svih servera sto mirisu na domacu populaciju. Suvise je smorno.
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku v_wizard na korisnoj poruci:
RUSuper (31.12.2010)
Stara 31.12.2010, 11:00   #10582
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Znas sta ti je tu fora.Stizu ti whispovi na foru:"where are you from" Ili ce ti odmah reci nesto na nasem cisto da zapocne pricu" posle 2-3 whispa od 2-3 reci pitace imas li golda,pa mozes li ga boost,pomoci sa nekim questom itd.Jos ima i onih koji ce te dodati u prijatelje pa ce te smarati svaki put kad dodjes online,ukoliko je njihova friend lista prazna.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 12:47   #10583
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ili ce te odmah visperovati na srpskom, pa ti mozes da se napravis lud ili da pocnes razgovor...ali ako ti se char zove milutin, malo je glupo da se pravis lud.
Ja sam na jednom serveru imam nekog huntera koje se zove Zayeban. Smorio sam se k'o lav od koje koga, i na kraju odustao od igranja s njim. Bezim dalje od svega sto milise na nase dok igram, tako se jedino ne iznerviram i igram na miru.
Ali da ne bude da sam srbomrzac (posto ce takvih sigurno biti), mada nasi jesu medju nargorim online ljudima, nisu Srbi kao Srbi problem. Bilo koji char koji moze da se "lokalizuje" je meta kojekoga.
Opet, ja primer, moj DK nazvan Galenikos je na stalnoj meti Grka, koji visperuju odakle sam
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 13:01   #10584
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
v_wizard kaže: Pregled poruke
Ili ce te odmah visperovati na srpskom, pa ti mozes da se napravis lud ili da pocnes razgovor...ali ako ti se char zove milutin, malo je glupo da se pravis lud.
Ja sam na jednom serveru imam nekog huntera koje se zove Zayeban. Smorio sam se k'o lav od koje koga, i na kraju odustao od igranja s njim. Bezim dalje od svega sto milise na nase dok igram, tako se jedino ne iznerviram i igram na miru.
Ali da ne bude da sam srbomrzac (posto ce takvih sigurno biti), mada nasi jesu medju nargorim online ljudima, nisu Srbi kao Srbi problem. Bilo koji char koji moze da se "lokalizuje" je meta kojekoga.
Opet, ja primer, moj DK nazvan Galenikos je na stalnoj meti Grka, koji visperuju odakle sam
Mene skoro nikad nisu startovali ovoliko, jedino pohvala za ime i toliko. Vise su me smarali stranci nego nasi. A postoji jedna carobna stvar u igri koja se zove IGNORE.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 14:27   #10585
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Bacago kaže: Pregled poruke
Dakle, nisam bas zadovoljan. Grafika, animacija, etc. super uradjeno, nema se sta dodati. Ali, kvestovi, prica, ono sto me je u startu opcinilo...mnogo je blizz zakazao. Kao, kvestovi vode do "zavrsne" price vezane za neku oblast. Jest, ali kvestovi sami po sebi ne sadrze nista sto vec nismo vidjeli. Idi tamo ubi sve sto mrda i dodji nazad. E sad cemo mi, kad si ti tako za***** i ubio si 12 mobova, razvaliti sve ostale. Najbolja "prica" (kako se to da procitati po nekim forumima) u ekspanziji (dobro nam poznati arheolog) nije cak ni originalna. I da ne kazem skrnava. Pocev od "zi dzrmans" goblina pa dalje. No dobro. Izlevelovao sam. Digao profesije do kraja. Sta sad? Instance! Posebna prica. Kao digli su nivo tezine i na normal i na hc. Iskreno nista se tu nije previse diralo. Samo sto bosovi imaju vise HP i jace udaraju. A da ne pricam da od pojedinih posebnih boss udaraca ne mozes da se sklonis (koliko god se ja sklanjao ili okretao od radiance ode mi 20k HP i dzaba ti je), vjerovatno neki bug, koj inece biti ispravljen skoro jer ne smeta nikome. Odnosno, sve mi nekako lici na MMOH&S umjesto na MMORP - idi, ubi, vrati se da te pomilujem po glavi uz potpuno nepotreban komad opreme. Pih.
Mene sto se tice igram do marta, dokle imam uplaceno i aj pozdrav. Kad izlazi Old Republic?
Ali zar to nije odlika vecine MMORPG-ova? Mislim da je nemoguce fokusirati igru na cist roleplay ako ona nije iskljucivo singleplayer, ili je moguce ali bar do sada, koliko MMO-ova sam igrao, nisam ni na jednu takvu naisao.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 15:35   #10586
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Guild Wars ^^
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2010, 15:46   #10587
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

I na njega sam mislio.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2011, 13:19   #10588
Bacago
Novi član
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
kreator_ kaže: Pregled poruke
Ali zar to nije odlika vecine MMORPG-ova? Mislim da je nemoguce fokusirati igru na cist roleplay ako ona nije iskljucivo singleplayer, ili je moguce ali bar do sada, koliko MMO-ova sam igrao, nisam ni na jednu takvu naisao.
Pa nisam rekao da je moguce. I naravno da nije. Rekao sam da mi nedostaje taj RP element. Evo uzmi jednu prostu cinjenicu u obzir. Koliko RP questova, otprilike naravno, si odigrao u originalnom WoW a koliko u ekspanzijama. Sad uzmi te RP questove i vidi koliko ih je bilo grupno, od WoW do Cata? Otprilike naravno
Ja sam do sada naisao samo na jedan q u Cata i to u Tol Baradu da se ubije ona ajkula i to nije RP. Svejedno, ne dopada mi se Cata.
Citat:
Igraj PvP.......ja sam tbc proveo igrajuci PvP,wotlk samo PvE i sad cu u cata opet PvP
Pa da znas...ali opet...kad izlazi Old Republic?
Bacago je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2011, 18:33   #10589
grof_dejan
Novi član
 
Član od: 30.11.2010.
Poruke: 7
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ljudi imam pitanje meni se jos WoW skida do ujutru ce da se skida i instalira sad imam piranje imam od svega po 2 foldera znaci jedan se normalno zove npr.cache.temp a drugi se zove cache.efa48c0c.temp pa tako imam i za Data jedan se zove Data.temp a drugi Data.99214e9b.temp pa se pitam jel to normalno jer jedan zauzima 7gb data.temp tolko zauzima a ovaj drugi zauzima 9 gb pa sad da se pitam dal je to normalno molio bih one koji znaju da odgovore posto me to zbunjuje u koji folder da ubacim setrealm? a imam i WoW.exe i WoW.exe.effe6541 pa u koji da udjem i jel ce ti drugi folderi da se obrisu nakon sto se zavrsi puna instalacija i download kao sto sam gore pomenuo jos se nije zavrsilo ostalo je jos 1.8 GB???
grof_dejan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2011, 17:04   #10590
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: WOW kutak

Sačekaj da se downloaduje tih 1.8 GB pa ćeš videti
Ako nisi downloadovao patcheve onda dodaj još 10 GB.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 14:44   #10591
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Jel smanjen drop chance za onaj zeleni proto drake iz onog jaja, vidim da je spawn time smanjen na 3 dana, nadam se i da nisu smanjili drop chance
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 16:41   #10592
Mr.Lukyas
Član
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Najnoviji Sad
Poruke: 227
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 78 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Yahooa korisniku Mr.Lukyas Slanje poruke preko Skypea korisniku Mr.Lukyas
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
Jel smanjen drop chance za onaj zeleni proto drake iz onog jaja, vidim da je spawn time smanjen na 3 dana, nadam se i da nisu smanjili drop chance
>ONAJ zeleni
>ONOG jaja


wat o cemu pricas
Mr.Lukyas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 17:36   #10593
Beast Master
Član
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 330
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 25 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
Jel smanjen drop chance za onaj zeleni proto drake iz onog jaja, vidim da je spawn time smanjen na 3 dana, nadam se i da nisu smanjili drop chance
Povecali su drop rate za green proto drake, ja evo cekam 2 nedelje i nista jos samo neka sr*nja iz jajeta ispadaju
Beast Master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 18:23   #10594
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Sta vi farmate
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 20:41   #10595
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Ne vidim problem. Ground i fly mountovi u Cati su mi nepodnošljivo preloši i nikako ne izgledaju, dok recimo svi proto drake mountovi iz WotLK-a su mi najbolje dizajnirani flying mountovi u igri.
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 21:24   #10596
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

jedno pitanje ,pitao me je drug sto mu treba za ovaj server wow-beez US koja verzija wowa ,treba li da skida i wow posebno,onda burning crusade pa WOTLK?
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 22:22   #10597
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: WOW kutak

Da, treba da nabavi WoW, WoW - BC, WoW - WotLK, WoW - Cataclysm
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 22:27   #10598
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Da, treba da nabavi WoW, WoW - BC, WoW - WotLK, WoW - Cataclysm
Sve to bez "Cataclysm", posto je beez private i smece medju privatnim serverima.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 22:29   #10599
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: WOW kutak

Nisam ni obraćao pažnju da je u pitanju privatni server Ako su oni u pitanju onda patchuj do 3.3.5a
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2011, 22:33   #10600
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ok,reci cu mu ja se sad sjetio kad sam ja igrao bezveze 2 mjeseca malo da probam.Nisam za te igre ali je zabavno kao .....Sad izvadih da instaliram Wow i TBC.I sad ne radi key jer mi je account ko zna ....I sad nesto uradih preko ovoga merge i sjetih se passworda i valjda je uspjelo kolko kosta WOTLK I Cataclysm da kupim key samo pa onda da se skine
Pisemi account frozen sto da radim sta to znaci?
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com