Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.1.2008, 0:35   #41
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Au sad mi se od ove price bas igra AoM. Ajde ko hoce da igra, da se dogovorimo u ovoj temi ili preko PM pa da raspalimo preko hamachija. Moracu da vadim cd-ove iz podruma
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2008, 0:55   #42
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Age of mithology

Citat:
acaf kaže: Pregled poruke
Au sad mi se od ove price bas igra AoM. Ajde ko hoce da igra, da se dogovorimo u ovoj temi ili preko PM pa da raspalimo preko hamachija. Moracu da vadim cd-ove iz podruma
ako imaš empires mogli bi baciti jednu. mitologya nisam baš nešto jak
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2008, 19:52   #43
kasapin
Novi član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Age of mithology

Jel neko uspeo da instalira ovaj mod koji otkljucava novu rasu - SLOVENE?
http://aom.heavengames.com/cgi-bin/f...f=19,22805,,10
kasapin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2008, 14:39   #44
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Age of mithology

Taj mod jos uvijek nije zavrsen.
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2008, 15:30   #45
kasapin
Novi član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Age of mithology

meni radi, uspeo sam da ga instaliram, nema zvuka, ali moguce da sam a nesto zeznuo, mrzi me da pokusavam sve ponovo.
vrhovni bogovi su Rod, Perun i Dabog (mislim da bio bilo bole da je Veles umesto Roda, jer se konceptualno bolje uklopljuje u igru, ali izgleda da je amer previo pa ok). svidja mi se kako su napravli hram, ima mogucnost da se zgrade obaviju lisajevima pa se dobij na atmosferi. bilo bi jos bolje da su ubacili gejinu moc da stvara onaj zelinis oko gradjevina. Heroji su oni ruski Bogatyr, a neke mitske jedinice su mi poznate al rekao bih da su neke izmislili autori moda

nije 100% gotov (narocito god power, jedna nece uopste da se pokrene, a jedna da prestane), ali verovatno nece ni biti. Ekstra za one koji su mozda ocekivali da se Sloveni pojave u ekspanziji, a ne glupi atlantidjani (koji nisu bazirani na stvarnoj mitologiji, mogli su isto tako ubaciti i klingonce)

Poslednja ispravka: kasapin (16.10.2008 u 16:04)
kasapin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2009, 20:33   #46
_V![R]uS_
Član
 
Član od: 7.3.2009.
Lokacija: Na Savi
Poruke: 60
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Pusti modove ocel bit AoM2
_V![R]uS_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2009, 23:25   #47
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Age of mithology

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=34111

P.S. nije mithology, vec mythology.
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2011, 19:40   #48
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Zevsa mu, jel' ima neko sa foruma sveta kompjutera, da ne kazem iz Srbije, osim mene da igra online Age of Mythology (i titane).

Ako ima neko zainteresovan za igranje, molio bih ga da mi se javi, radi dogovora

Jeste da je igra vremesna i da budim temu staru preko 2 godine, ali legende i klasici kao sto je AOM ne smeju biti zaboravljeni!
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2011, 9:38   #49
Anson
Član
 
Član od: 10.3.2009.
Poruke: 118
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 12 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Ja sam je igrao jako mnogo (i vanilu i ekspanziju), ali sam odlucio da prestanem. Inace slazem se da je AoM sjajna igra i po meni ubedljivo najbolja igra koju sam ikada igrao u multiplejeru. Bez uvrede ljubiteljima Starkrafta, ali Starkraft je u poredjenju sa ovim, jedan jednostavni, monotoni klikfest.
Razlog sto vise ne igram je sto je multiplejer jako naporan i stresan. Previse te okupira. I kad pobedis i kad izgubis previse analiziras sta si dobro, a sta lose uradio, a onda se mnogo losije spava.
Singl plejer je majka ukoliko zelite da vam igre sluze samo za opustanje i razbibrigu.
Anson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2011, 15:44   #50
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Pa ajd' da se ipak dogovorimo pa da odigramo jednom partiju-dve. Izgleda da si iskusan igrac, pa ne bi trebao da imas briga oko potencijalnog poraza. Ja sam igrao AOM jos od njegovog izlaska a sto se multiplayera tice, igrao sam od 2004. na stotine partija i to sam sa jednim drugom preko LAN-a... Igrali smo cak i sinoc... Jos uvek me nije pobedio u 1 na 1 Mada nisam ja neki tako dobar, vec je on nesto losiji, mada se vec za toliko godina dosta ispraksovao
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2011, 16:10   #51
allokin
Veteran
 
Član od: 17.1.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 636
Zahvalnice: 481
Zahvaljeno 128 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Играо сам ја са братом на ботове преко LAN-а ноћи и ноћи, мада никад преко нета; немам оригинал. Игра је невероватно дубока и много боља од Warcraft III што се тиче "разграђивања". AoM2 са новим расама, већим могућностима, бољим едитором и још пар ствари би био пун погодак.
allokin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2011, 19:47   #52
Anson
Član
 
Član od: 10.3.2009.
Poruke: 118
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 12 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Citat:
Red Wing kaže: Pregled poruke
Pa ajd' da se ipak dogovorimo pa da odigramo jednom partiju-dve. Izgleda da si iskusan igrac, pa ne bi trebao da imas briga oko potencijalnog poraza. Ja sam igrao AOM jos od njegovog izlaska a sto se multiplayera tice, igrao sam od 2004. na stotine partija i to sam sa jednim drugom preko LAN-a... Igrali smo cak i sinoc... Jos uvek me nije pobedio u 1 na 1 Mada nisam ja neki tako dobar, vec je on nesto losiji, mada se vec za toliko godina dosta ispraksovao

Hehe, ne vredi da me izazivas jer sam stvarno cvrsto odlucio da necu vise. Mislim da igrati u singl plejeru ako se ne preteruje ume da bude fina razbibriga i sredstvo za borbu protiv stresa. Multiplejer je nesto sasvim drugo. Multiplejer je izvor stresa! Dok igras mozak ti radi 300 na sat i sto je najgore jos satima posle ostane u tom rezimu.
Takodje jos imas i opciju da gledas snimljene partije, a u AoMu su inace te snimljene partije mnogo interesantije nego u SC i nekim drugim igrama. Ni sam ne znam koliko sam snimljenih partija odgledao. Jedno vreme sam to gledao bukvalno umesto filmova. Kazem, fantasticna igra, ali goni je u tri pm!

Citat:
allokin kaže: Pregled poruke
Играо сам ја са братом на ботове преко LAN-а ноћи и ноћи, мада никад преко нета; немам оригинал. Игра је невероватно дубока и много боља од Warcraft III што се тиче "разграђивања". AoM2 са новим расама, већим могућностима, бољим едитором и још пар ствари би био пун погодак.
Mislim da posto ES vise ne postoji, nece biti drugog AoMa. Nesto je veca verovatnoca da se se neko latiti posla da napravi AoE4, mada sam i tu skeptik jer situacija je losa kad je igracka industrija u pitanju. Mada ko zna, jednog dana.
Anson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2011, 20:48   #53
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Citat:
allokin kaže: Pregled poruke
Играо сам ја са братом на ботове преко LAN-а ноћи и ноћи, мада никад преко нета; немам оригинал...
Moze AoM da se igra preko tunngle. Mada redovno bude svega nekoliko igraca, koji se potrefe da ni nemaju istu verziju kao ja, pa ne mozemo da igramo...

Inace Age of.. serijal nije skroz zamro, s obzirom da se radi na Age of Empires Online. Dosta ljudi iz stare razvojne ekipe je ukljuceno u projekat... Nadam se da ce dobro odraditi posao, ali da ce biti na nivou prethodnika, to je malo verovatno...
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2011, 20:45   #54
Miljanic
Član
 
Član od: 28.6.2008.
Poruke: 34
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Narode, zna li neko koje su jedinice najefikasnije protiv slonova? Drugar me pokida u LAN-u...
Miljanic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2011, 21:33   #55
Anson
Član
 
Član od: 10.3.2009.
Poruke: 118
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 12 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Citat:
Miljanic kaže: Pregled poruke
Narode, zna li neko koje su jedinice najefikasnije protiv slonova? Drugar me pokida u LAN-u...
Prakticno nijedne. Slonovi nemaju pravu kontra-jedinicu. Mozes im se suprotstaviti mitskim bicima kao sto su minotauri poduprti sa obicnom pesadijom.
Najveca mana slonova je sto dosta kostaju i sto zauzimaju dosta mesta za populaciju. Dakle neko ko ima ovakvu vojsku imace jaku ali relativno malu vojsku i nece biti sposoban da se bori na dva mesta. Moras vezbati da napadas na dva mesta u isto vreme. To ce biti jako veliki problem za tvog protivnika.
Anson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2011, 22:02   #56
Kadafi
Član
 
Član od: 20.1.2009.
Poruke: 120
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Пази, слонови се у игрици третирају као коњица, дакле користи копљанике или другу коњицу. Наравно увек можеш пробати и са митолошким бићима, за то су ти најбољи Грци, направи доста хидри, кад им израсту главе уме да буде гадно:d
Kadafi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kadafi na korisnoj poruci:
Miljanic (19.5.2011)
Stara 19.5.2011, 19:30   #57
Miljanic
Član
 
Član od: 28.6.2008.
Poruke: 34
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Hidre kidaju. Igrali ja i cimer, protiv tog ortaka i njegovog cimera, ubili ih za 15min.
A i ne volim nesto Grke, igram uglavnom sa Lokijem...
Miljanic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 22:38   #58
Kadafi
Član
 
Član od: 20.1.2009.
Poruke: 120
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Па пази, сваки народ је занимљив на свој начин. Ја сам једно време играо са Египћанима, пре свега са Isis. Ем што су грађавине џабе, ем ме споменици штите од моћи других Богова. Ал онда извалим фору са хидрама, па обично узмем Зевса, који има најповољнији распоред Богова, тако да његове јединице имају највише ХП-а, а уколико одабереш и Херу највише демиџа


Јако је занимљива игрица за играње, али је нисам играо пуно у мрежи, можда 10-ак партија Па ако си заинтересован можемо да пробамо, пусти пп
Kadafi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2011, 22:58   #59
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: Age of mithology

Hoci i ja da igram
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2011, 17:39   #60
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Age of mithology

Vjerovatno je već negdje pomenuto, no nije na odmet ponoviti.

http://www.microsoft.com/games/pc/ag...old.aspx#buyit

All in one izdanje za kolekcionare i ljubitelje imena, <15$ na Amazonu. Ja ću vjerovatno poručiti kad mi opet padne na um da igram, lijepo bi bilo imati orginalne igre u jednom pakovanju, a cijena je i više nego niska za neizmjernu količinu obrazovanja i zabave koje su mi pružile.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
age, bogovi, gold edition, microsoft games, multiplayer, mythology

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Age of Mythology na Hamachi-ju Red Dragon Online susreti 24 31.5.2010 23:44
Zakazati mec u Age Of Mythology Puna Online susreti 2 27.8.2008 14:29
Universe: revealing our modern mythology alx.iznogood Zanimljive Web lokacije 2 10.4.2008 15:16
Grcka mitologija steve89 Zanimljive Web lokacije 0 7.11.2007 0:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com