Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.1.2007, 18:18   #561
alex92
Član
 
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pr3dat000r kaže:
Ljudi citam vashe postove i ja i dalje ne mogu da verujem da se vi zamarate sa tim profesijama.To je samo cisto gubljenje vremena te profesije.A sto se tice para to je toliko ****canja na kvadrat da bi sakupio bilje odro zivotinje istopio zlato...Kakve crne profesije ne trebaju vama profesije u opste to je cisto radi zabave.Najbolje bi bilo da krenete profesije da budzite na 40-50 lvl.Zato sto je cisto gubljenje vremena a para uopste nema.Najbolje pare vam se zaradjuju kada idesh ubijash kripove radish questove i farmujesh iteme.Kakve bre crne profesije cisto gubljenje vremena.Znam zato sto sa na lvl 24 imao 60 golda bez problema a od profesija nista samo farmovanje itema a uz to budzis exp.
Kako zamisljas da na 24 lvl ti farmujes? I profesije UOPSTE NISU glupe i samo za zabavu , pomocu nekih mozes da zaradis GOMILU novca a na 300 ili 305 skill-u mozes da pravis razne stvari. NPR. Ko ce da kopa u ZG , MC , i oslatalim isancama ako su profesije glupe ,ko ce da skuplja biljke ko ce da enchantuje curader , ko ce da pravi epic iteme koji vam veoma trebaju, ko ce da pravi Hide of the Wild ....... i jos mnogo toga . Moja je poenta u tome da mnoogo gresis u vezi profesija one su ve oma korisne i donose mnogo novca.
alex92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2007, 18:22   #562
alex92
Član
 
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

@ Mashadar
Pa dal ti mislis da ce ljudi da igraju samo sa paladinom i sa warlockom ako hoce maunta Pa skoro svaki 60 lvl bilo koje rase ima epic mounta , stedis uopste nije tesko,a ni paladinima , ni warlock-ima nije UOPSTE lako da uzmu mounta.npr. ja znam sta sam ja sve morao da radim sa paladinom (cak je i teze od drugih klasa) dao sam oko 500g i morao da idem u jedno 5 istanca (najmanje , koje nisu tako lake ) ....
alex92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2007, 19:55   #563
Mashadar
Novi član
 
Član od: 26.12.2006.
Poruke: 21
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

@alex92

Ja govorim iz svog iskustva.....barem za warlocka on svoja oba mounta dobija preko kvestova (ne lakih kvestova ali jbg to je zabavno).....drugo preporucio sam paladina i warlocka za one koje mrzi da skupljaju gomilu zlata za to...toliko o tome...mene licno ne mrzi da skupljam pare za mounta jel sam sa magom to radio pa sam kao najbolju soluciju preporucio DUNGEON ..... e sad ako je nekom dungeon tezak....to je druga stvar
Mashadar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2007, 22:13   #564
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Brate ja nemam nikakav mount pa mi nista ne fali Al dobro voleo bih da imam bar obicnog konja. Sad kupujem WoW TCG bustere pa cekam da mi uleti loot karta da dobijem da jasem kornjacu


Ma zabavno je da imas neku vestinu. Produbljuje igracko iskustvo i moze da pomogne oko dobijanja para na brzinu kada ti treba, bez da moras da ides da juris neke iteme pa na aukciju (sto je uvek neizvesno) ili da grindujes ko ludak.
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2007, 22:34   #565
Milolos
Član
 
Član od: 14.8.2006.
Poruke: 248
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milolos
Određen forumom Re: WOW kutak

Poz drugari.
Posto sam uzeo wow 29.12.2006.(i datum pamtim )poceo sam prvo sa roguom i bio sam 21 lvl ali me je tako nesto nervirao tako da sam ga zabatalio i napravio paladina(pre brisanja rogua sam naravno sve iteme i pare prebacio na sadasnjeg paladina,sve ukupno oko 4 golda).Idem ja tako goldshirom u 3 sata ujutru i naletim na lika i pitam ga na kom lvl-u dobijam mounta i on mi kaze na 40 i da mi 20 golda,lol.Sve je to super ali...
Looking for group mi zeza(a radio mi je),namestim sve(Kvest(elite),ime kvesta)
ali nema one opcije join group(ima samo Clear All i Close).Takodje nema onog
"okceta" pored kompasa koje kao trazi prvu slobodnu grupu.Ovo me jako nervira(E PUKO SAM 4500 DINDZI I OPET BAGOVI!?),pokusao sam sa reinstalacijom igre ali opet nista .Da li vama radi LFG i ima li nekog resenja za ovaj moj problem?
Milolos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2007, 23:58   #566
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: WOW kutak

lfg ti radi savrseno... sa uvodjenjem before the storm patcha, oko je stajalo pored mape, a kasnije su ga sklonili, ali se sad nalazi pored onih dole ikona, (to su npr. character, spells and abilities) i ikona je zelena. a za join groop i ne treba da ti pise, osim ako ne nadjes nekog. tako da, sve je ok.
i jos nesto: to sto si obrisao rouga, to ti je najveca greska od kad si poceo da igras wow, veruj mi .
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 0:08   #567
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: WOW kutak

nego, imam i ja jedno pitanje. nämlich, u pitanju je honor. prvo, gde moze da se kupi scouts blade (ako se tako uopste jos uvek zove?). drugo, da bi kupio taj dager, da li mi je potrebno tacno onoliko honora koliko pise, ili mora malo da predje? npr., kosta 20 marks of honora, i 465 honor pointsa, da li mogu da ga kuim sa 465 honora i ostanem na nuli, ili moram da imam jos poena?
evo ga link, za hordu, od 20 do 29 lvl-a.
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 4:35   #568
Milolos
Član
 
Član od: 14.8.2006.
Poruke: 248
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milolos
Određen forumom Re: WOW kutak

E hvala ti puno,ja se utripovao da mi se nesto nije ubagovalo(c c c,imam trajne posledice od privatnih servera),sto se tice itema i njihovih cena jos se uhodavam tako da nemogu da ti pomognem .
P.S.
NIKADA NEMOJTE DA IGRATE NA PRIVATNIM/PIRATSKIM SERVERIMA.
Milolos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 12:15   #569
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

To je istina koju sam ja spoznao odavnoooo odavnooooo
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 12:37   #570
)-(itmaN
Član
 
Član od: 6.12.2006.
Poruke: 52
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku )-(itmaN
Određen forumom Re: WOW kutak

Jedno /bravo za Pr3dat000r, koji ima toliko vremena da farmuje pare (3 po 3 silvera na 35lvl-u, nakupi se znam ) i kojem uopste ne trebaju enchanti na weaponu i armoru, jer je veoma zadovoljan sa onim sto je dobio, i normalno, koji po instancama UVEK ide sam i UVEK dobija bas taj tip armora i oruzja koji njemu odgovara! Mislim /bravo!
WWWWWWWWTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFF
)-(itmaN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 13:59   #571
alex92
Član
 
Član od: 22.7.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 336
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
pil€ kaže:
nego, imam i ja jedno pitanje. nämlich, u pitanju je honor. prvo, gde moze da se kupi scouts blade (ako se tako uopste jos uvek zove?). drugo, da bi kupio taj dager, da li mi je potrebno tacno onoliko honora koliko pise, ili mora malo da predje? npr., kosta 20 marks of honora, i 465 honor pointsa, da li mogu da ga kuim sa 465 honora i ostanem na nuli, ili moram da imam jos poena?
evo ga link, za hordu, od 20 do 29 lvl-a.
Da treba ti tacno toliko koliko ti pise i mozes kada ga jupis da ostanes na nuli ali se tesko desava je uvek dobijes malo vise. Ja sam sad uzeo GM epic shouldere (izgledam gr8 ) , a uzecu i epic GM chest soon ....
alex92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 14:03   #572
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: WOW kutak

e super, znaci treba mi jos 4 marks of honora... i imacu 4 plave stvari...
nego, jel znas mozda gde se kupuju nagrade za hordu?
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 15:24   #573
Pr3dat000r
Član
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Uvek pored kompa
Poruke: 113
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pr3dat000r
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
alex92 kaže:
Kako zamisljas da na 24 lvl ti farmujes? I profesije UOPSTE NISU glupe i samo za zabavu , pomocu nekih mozes da zaradis GOMILU novca a na 300 ili 305 skill-u mozes da pravis razne stvari. NPR. Ko ce da kopa u ZG , MC , i oslatalim isancama ako su profesije glupe ,ko ce da skuplja biljke ko ce da enchantuje curader , ko ce da pravi epic iteme koji vam veoma trebaju, ko ce da pravi Hide of the Wild ....... i jos mnogo toga . Moja je poenta u tome da mnoogo gresis u vezi profesija one su ve oma korisne i donose mnogo novca.
Pa jel si ti video sta sam ja napisao?Kreni da ih budzis tek od lvl 50 tako nesto 40 mozhe ko hoce.pre toga one su cist shit!
Pr3dat000r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 17:19   #574
stef@'92
Novi član
 
Član od: 10.1.2007.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Question Re: WOW kutak

Da li je neko cuo za one WoW manuale koji vam govore kako da od 1-60 dodjete za 5 dana,zaleo bi da kupim 1 ali ne znam gde
stef@'92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 18:25   #575
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: WOW kutak

@stef@'92
ne verujem da je to moguce...
@Pr3dat000r
to kod nekih profesija nije moguce... evo, npr., uzmimo first aid. ti si 50. lvl. i oces da nabudzis skill za fa. prvo sto ti treba je lilen cloth, koji mozes naci u oblastima do 30 lvl-a. znaci, treba da se vratis u neku low lvl oblast i ubijas dvadeset levela manje od sebe, nadajuci se da ce da ispadne linen cloth. kada na kraju dobijes, moci ces da pravis bandage koji hiluje 1 helt... da bi mogao da pravis nesto prihvatljivo za tvoj level, treba da budzis skill profesije od petog levela!!! isto tako i za skinning.. moraces da ubijas low lvl, radi budzenja skilla da bi mogao da oderes zivotinju cija koza daje dovoljno para za 50-ti.
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 18:52   #576
Pr3dat000r
Član
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Uvek pored kompa
Poruke: 113
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pr3dat000r
Određen forumom Re: WOW kutak

Pile pa podrazumeva se ffs da kad si 50 lvl imash djunte jbt.A to sto kazhesh za linen cloth odesh na net pishe ti tamo gde se sta sve nalazi i idesh farmujesh.Si ti nekad igrao WoW jbt?Znash sta je farmovanje?I sta ti je problem da ubijesh kripa lvl 1-30?Skoro one hit blow i eto ti.josh pogotovo ako si mage to ti ide tako lako da nemam pojma sta pricash?I podrazumeva se da cesh sa AH da kupujesh neke stvari jbt.Nemoj da me ucish zato sto je moj brat imao lvl 60 i prebacio se na tailoring i za 1-2 dana nabudzio 300 skill.Onda moj drug mining isto nabudzio toliko za 1-2 dana 300.Jbt nemoj da lupash imash na netu doktorate kako od 1-300 skill za bilo sta.Nemoj da se pravish mnogo pametan zato sto je moguce.I malo koristi google pre nego sto napishesh ovakvu glupost!
Pr3dat000r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 22:00   #577
Vujakralj
Član
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 52
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
stef@'92 kaže:
Da li je neko cuo za one WoW manuale koji vam govore kako da od 1-60 dodjete za 5 dana,zaleo bi da kupim 1 ali ne znam gde
To je moguce sa hunterom, potrazi po netu lik se zove Joana, 4 dana i nesto sati. Ili upali neki p2p i odatle skini.
Vujakralj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 22:22   #578
pil€
Veteran
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 44 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pil€
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Si ti nekad igrao WoW jbt?
igrao sam wow
Citat:
Znash sta je farmovanje?
znam sta je farmovanje
Citat:
sta ti je problem da ubijesh kripa lvl 1-30?
nije problem, nego je glupo
Citat:
nemam pojma sta pricash?
vidi se
Citat:
Nemoj da me ucish
ne ucim te, ti vec sve znas
Citat:
pogotovo ako si mage
zasto bas mage?
Citat:
prebacio se na tailoring i za 1-2 dana nabudzio 300 skill.
predpostavljam da se ta dva dana smarao praveci glupe iteme za prvi lvl.
Citat:
Jbt nemoj da lupash
ne lupam, sve sto sam rekao u mom prethodnom postu je istina
Citat:
Nemoj da se pravish mnogo pametan
ko se ovde pravi pametan?
Citat:
I malo koristi google pre nego sto napishesh ovakvu glupost!
google cesto koristim, ali to sto sam napisao nije glupost

i mogao bi malo da prestanes da psujes i odma se nerviras samo zato sto ti je neko rekao da nisi u pravu. a nisi
zao mi je ako sam te uvredio, i ne zelim vise da se svadjam

Poslednja ispravka: pil€ (10.1.2007 u 22:43)
pil€ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 22:45   #579
Pr3dat000r
Član
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Uvek pored kompa
Poruke: 113
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pr3dat000r
Određen forumom Re: WOW kutak

Izvini sto se smarao sto je pravio low lvl iteme...?
Zasto je dobar mage?
Zato sto agrujesh 1000 krepova i samo uradish jedan arcane exploding i eto ti oko 1000 linen clotha ili wool clotha ili...
Pr3dat000r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2007, 22:46   #580
Pr3dat000r
Član
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Uvek pored kompa
Poruke: 113
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pr3dat000r
Određen forumom Re: WOW kutak

I ne ljutim se nego me nervira neko ko kazhe nesto i misli da je u pravu a nije.Sve profike profesije budze na lvl 58-60 zato sto je pre toga cisto gubljenje vremena
Pr3dat000r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com