Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.11.2014, 1:40   #41
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Cuj pa OVOG care piše ti nick , malo kulture nije na odmet. Znači samo pozitivno sme da se piše? Ok sefe nisam znao , mora da su nova pravila neka.

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
Okej, sefe, prestani sada da gusis temu. Ako imas nesto lose da kazes vezano za igru reci slobodno. Samo nemoj da gusis temu tumacenjem tudjih postova, vidim da ti to lose ide


Ako ovu igru izbalansiraju u beti, moze da postane jako popularna jer mi deluje da se vrlo lako ovladava kontrolama, u kombinaciji sa F2P svi ce je bar jednom probati - pa ce se dosta ljudi neplanirano navuci.

Ne bih ja ovo nazvao hajpom, pre bih rekao da ima jako malo dobrih team-based multiplayer shooter-a, tako da u svaku polazemo velike nade, pogotovu kad jedna takva dolazi iz blizzarda, a pri tom u alfi uopste ne izgleda lose. Jos bolje bi za skeptike izgledalo u ovim klipovima kada bi heroji imali realan HP, a ne da omanji rafal pokosi winstona, ali ipak su ovo bili klipovi za demonstraciju moci pojedinih heroja, u igri ce to sigurno biti drugacije.

Poslednja ispravka: Echo (15.11.2014 u 2:18)
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2014, 6:21   #42
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Evo , samo ako mi ti kazes necu da pisem. Ha ha kakvi sve carevi poceli da dolaze na forum

Igra kao sto sam rekao, al ajde posto ne citas sve je otpadak Titan-a sto znaci da ce biti izbacena igra cisto radi reda da ne propadne skoro gotov proizvod na koji su radili par godina ( uz par reseta projekta) ipak treba da se vrate ulozene pare i kao sto je vec receno je tezak rip off nekih ranijih igara, klasicno za Blizzard.Jos se planira da bude Pay to Play pa to je set to fail u startu. Ipak je ovo Activision , Blizzard odavno nije ono sto je bio.

Ali dobro bitno je da na osnovu trejlera ljudi pricaju kako je nesto dobro pa i ono malo gameplaya sto je bilo nije dovoljno da se ishajpuje bilo sta.
Maestralni Activision has done it again.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2014, 12:08   #43
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Evo , samo ako mi ti kazes necu da pisem. Ha ha kakvi sve carevi poceli da dolaze na forum

Igra kao sto sam rekao, al ajde posto ne citas sve je otpadak Titan-a sto znaci da ce biti izbacena igra cisto radi reda da ne propadne skoro gotov proizvod na koji su radili par godina ( uz par reseta projekta) ipak treba da se vrate ulozene pare i kao sto je vec receno je tezak rip off nekih ranijih igara, klasicno za Blizzard.Jos se planira da bude Pay to Play pa to je set to fail u startu. Ipak je ovo Activision , Blizzard odavno nije ono sto je bio.

Ali dobro bitno je da na osnovu trejlera ljudi pricaju kako je nesto dobro pa i ono malo gameplaya sto je bilo nije dovoljno da se ishajpuje bilo sta.
Maestralni Activision has done it again.
Citav post ti se bazira na pretpostavkama, tako da ne mogu ozbiljno da ga shvatim.
nexexcalibur je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2014, 13:17   #44
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Citav post ti se bazira na pretpostavkama, tako da ne mogu ozbiljno da ga shvatim.
Sta tacno? sve? Mislis za Titan?

Opis Titana je bio :

Citat:
In the real world, you'd craft, socialize, and work; in the shadow world, you'd shoot down enemies and fight through death-match missions with traditional shooter objectives like capture the flag.
http://kotaku.com/heres-what-blizzar...was-1638632121
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2014, 16:44   #45
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Kidjo, reci ti nama šta je tebi Blizzard toliko skrivio i kakve to veze ima sa Overwatch?
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2014, 16:54   #46
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Blizzard? nista evo i dan danas igram WoW. Pola zivota sam "potrosio" igrajuci Diablo i WoW pa i odigram nekoliko partija HS i HoTs dnevno.

Nije problem Blizzard, problem je Activision , manupilise ljudima i od jedne prosecne i ne bas originalne igre naprave toliki hype samo zato sto je to Blizzard. Umesto da se vrate korenima i rade ono zbog cega su i postali popularni oni ce izbaciti ovaj poluproizvod, samo da izvuku pare sto bacili za Titan.
Valjda nece da obrisu sve ove poruke pa da mogue da quote kada budete poceli da pljujete igru.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2014, 17:08   #47
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Blizzard? nista evo i dan danas igram WoW. Pola zivota sam "potrosio" igrajuci Diablo i WoW pa i odigram nekoliko partija HS i HoTs dnevno.

Nije problem Blizzard, problem je Activision , manupilise ljudima i od jedne prosecne i ne bas originalne igre naprave toliki hype samo zato sto je to Blizzard. Umesto da se vrate korenima i rade ono zbog cega su i postali popularni oni ce izbaciti ovaj poluproizvod, samo da izvuku pare sto bacili za Titan.
Valjda nece da obrisu sve ove poruke pa da mogue da quote kada budete poceli da pljujete igru.
Jedan veliki PLUS za tebe. Od kada se ono djubre od Activisiona uvuklo u Blizzard samo prave pogresne poteze!
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2014, 17:55   #48
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

To se zove biznis. Da su radili na nečemu mesecima/godinama i onda jednostavno bacili sve to u kantu bili bi mentoli koji uludo bacaju novac.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2015, 14:45   #49
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Blizzard's Overwatch may have to undergo a name change due to suspended trademarks

Neka je lepo preimenuju u Overcraft i no problemo
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2015, 17:49   #50
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

A ime je generičko.. nisu mogli gore izabrati in the first place. Cudilo me da je uopste slobodno.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2015, 18:53   #51
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Blizzard? nista evo i dan danas igram WoW. Pola zivota sam "potrosio" igrajuci Diablo i WoW pa i odigram nekoliko partija HS i HoTs dnevno.

Nije problem Blizzard, problem je Activision , manupilise ljudima i od jedne prosecne i ne bas originalne igre naprave toliki hype samo zato sto je to Blizzard. Umesto da se vrate korenima i rade ono zbog cega su i postali popularni oni ce izbaciti ovaj poluproizvod, samo da izvuku pare sto bacili za Titan.
Valjda nece da obrisu sve ove poruke pa da mogue da quote kada budete poceli da pljujete igru.
Nisam neki fan Blizzarda/Activisiona ali se ne secam kada su zadnji put izbacili nedovrsenu i losu igru... Realno?
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2015, 1:43   #52
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
zuloom kaže: Pregled poruke
Nisam neki fan Blizzarda/Activisiona ali se ne secam kada su zadnji put izbacili nedovrsenu i losu igru... Realno?

Ali su zato, realno, studio sa ubedljivo najvecom kolicinom novca spiskanom na propale projekte. Velika vecina bi propala sa kiksom kao sto je Titan.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2015, 7:57   #53
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Overwatch

Pa kad su too big to fail.

Ledeno doba da dodje Activision bi mogao spaljivanjem svog kesa da otopi sav sneg

Anyway...

Ima li kakvih vesti o betama?
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2015, 11:00   #54
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ali su zato, realno, studio sa ubedljivo najvecom kolicinom novca spiskanom na propale projekte. Velika vecina bi propala sa kiksom kao sto je Titan.
To se mene kao igrača ne tiče, tiču me se projekti koje su završili, a tu se nema šta prigovoriti. Da ovaj Overwatch pravi DICE/EA ili Ubisoft, imao bih razloga da sumnjam u kvalitet pre nego što igra izađe. Ovako ostaje samo da se čeka...
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2015, 16:34   #55
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
zuloom kaže: Pregled poruke
To se mene kao igrača ne tiče, tiču me se projekti koje su završili, a tu se nema šta prigovoriti. Da ovaj Overwatch pravi DICE/EA ili Ubisoft, imao bih razloga da sumnjam u kvalitet pre nego što igra izađe. Ovako ostaje samo da se čeka...


Sve je to lepo, ali nema smisla hvaliti neciji ucinak u odnosu na druge, ako isti proizilazi iz komparativno povoljnijeg polozaja.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2015, 17:45   #56
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Overwatch

Neka i drugi naprave komercijalno dobre igre pa će imati lufta za odlivanje novčanica u neuspešnim projektima. Šta sad, ne trebamo da hvalimo budući Half Life 3 npr. ako bude fantastična igra, jer je Valve u povlašćenom položaju zbog Steama?
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2015, 18:26   #57
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Šta sad, ne trebamo da hvalimo budući Half Life 3 npr. ako bude fantastična igra, jer je Valve u povlašćenom položaju zbog Steama?
Mozes da hvalis, ali ne tako sto ces *****ti po drugima kako bi nahvalio HL3 kao gotov proizvod.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2015, 23:37   #58
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.142
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Ja zaista nisam video kvalitetan Blizz naslov jos od Frozen Throne...Wings of Liberty mi je bio onako ok manje vise (no nista spec) a HS ne igram (TCG nisu moj fax) dok Diablo III necu ni da pominjem jer nije vredan pominjanja...sto se tice ove igre za mene je ovo jos jedan obican MPFPS koji strasno "mirise'' na TF2...ajde da ne kazem da je rip-off malo je grubo...ali mi ne izgleda nista posebno i bas me interesuje ko ce placati ako igra bude b2p ili p2p...ali dobro ovo je samo moje misljenje, sigurno da ima i drugacijeg ovde
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 19:02   #59
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Novi heroji i nova mapa
nexexcalibur je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2015, 19:40   #60
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

U vidi, Heavy iz TF2 uradio promenu pola.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, multiplayer, overwatch, shooter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com