Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2017, 0:50   #27781
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Počeo sam da pravim filmiće od Ace partija i da ih kačim na youtube.
Neću praviti komentare i slično, idem na fazon da imamo uspomene na igru.

Ako imate replay iz aktuelne verzije igre, Ace partija sa recimo min 1400 exp, slobodno mi pošaljite da napravim filmić.

Evo kako izgleda




Ubuduće ću ugasiti travu, mislim da je zbog toga slika nekako mutnjikava.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku 0gold na korisnoj poruci:
atlantis (5.1.2017), Optimum (6.1.2017), Pajtos (5.1.2017), toma_vb (5.1.2017), Zoran_KS (5.1.2017)
Stara 5.1.2017, 3:06   #27782
ljubanve
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 457
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 39 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Super, samo nastavi. Poslaću ti prvom prilikom neki prikladan replay.
ljubanve je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 19:27   #27783
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Novi talas banova ... aleluja ... nadam se da ce ocistiti igru od retarda koji koriste citove ... zaista se nadam jer je igra dobra a ovo je unistava.
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 20:36   #27784
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Da, dobio drugar ban danas. Inače, da li je igra dobra je diskutabilno. Želja za $ od strane WG je prekomerna i to ne može proći bez posledica. Hitno treba da srede matchmaking, čitali smo najave pre par nedelja da rade na balansu tipova tenkova i nadam se da će uskoro. Barem to za početak.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 22:33   #27785
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jedna dobra sa rahmanom.



lagano sam moga imati 8-9k dmg, da tim nije bio totalno debilan. AMX mle 49 celu je partiju kampovao u cosku, iza mene, a nema los win8.

Slag na tortu mi je priredio RNG, kad mi je posle pogodaka kojekakvih, dao da ne probijem CDC sa strane koji je imao 250HP. Naravno, on me je posle toga spotao.

Bio sam jos malo ziv, ali protivnicima je bilo to dovoljno.

RHM je TD koji isto nema oklopa, i pokretljivost mu nije neka, ali mi je jedan od najomiljenijih tenkova u igri.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 22:42   #27786
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Mersi kaže: Pregled poruke
Novi talas banova ... aleluja ... nadam se da ce ocistiti igru od retarda koji koriste citove ... zaista se nadam jer je igra dobra a ovo je unistava.
Unistavaju je modovi ?!?

Pretpostavljam da MM, RNG i totalni disbalans oklop-munica-klasa OK ?

Zaista, hajde probajte te zabranjene modove malo. Pa da zaista daju toliku prednost PL/CZ igraci bi svi do jednog bili unicumi

Setili se posle 4 godine da ciste igru, bravo aplauz za WG. Pacijent se muci sa krajnicima a oni krenuli sa lecenjem od d*peta.
A sto su u ovom talasu banovali ogromnu kolicinu ljudi koji su imali samo ProTanki (inace 100% legalan mod pack koji i sam WG podrzava) to nikom nista. Sistem nije dobar. Jednostavan dokaz: ja sa svoja 4 acc'a sam i dalje bez bana. A gde su ostalih 250k korisnika samo ZJ modova (250k, dnevno) ?
Ovom brzinom samo prvi sedmodnevni ban treba cekati oko 6 meseci.
Ja vidim da ce grnid acc-ova za pare ko trziste da bukne. Sad samo fali da neko napravi solidan BOT za nas obicne smrtnike. Ima random u low tier-u da lici na BOT fest.

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (5.1.2017 u 22:50)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 23:19   #27787
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Gde izvlacite te informacije o talasima banova? Voleo bih da procitam. Na oficijelnom forumu ne mogu da nadjem nista o tome.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 23:33   #27788
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Gde izvlacite te informacije o talasima banova? Voleo bih da procitam. Na oficijelnom forumu ne mogu da nadjem nista o tome.
Oficijelni forum je beskoristan taman koliko i ostatak WG-a

https://thearmoredpatrol.com/2017/01...n-all-servers/
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2017, 23:56   #27789
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Najavili su novi mm 3, 5, 7. E sad, kada ce to biti... Ali ako bude bice super, jer kada upadenes sa recimo tier 8 protiv 8 desetki, mozes samo da places. Samo mi nije jasno ako uvedu takav mm, sta ce biti sa spoterima.

Inace ovo za modove, placebo efekat. Ne pravi se tu neka razlika koja je dovoljna da upropasti igru.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 0:10   #27790
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Gde izvlacite te informacije o talasima banova? Voleo bih da procitam. Na oficijelnom forumu ne mogu da nadjem nista o tome.
Evo jedan se žali kod QB na strim jer su ga banovali zbog moda za bele tenkove(ubijene).

Nisam ni znao da je to zabranjeno, znam da je bila jedna od opcija u aslainu. Ja je nikad nisam koristio, nije mi delovala previse korisno...
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 0:14   #27791
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jeste, taj mod je zabranjen. A recimo xvm nije, a po meni i on je cak opasniji od te budalastine.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 0:17   #27792
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

XVM meni više pravi probleme jer se smorim na početku partije, ako vidim da su igrači loši kod mede.

Mada, u poslednje vreme češće mi se dešava da dobijem partije koje su ispod 50% je mnogo rerollinga.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 1:12   #27793
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@ plazmakeks ... MM i RNG su jednaki uslovi za SVE igrace - tu nema povlascenih kao kod retarda koji koriste citove. Ako treba objasicu i slikovito - posto Wot vise podrazumeva intelektualne vestine (opazanje i donosenje odluka) od fizickih (refleksa) to bi odgovaralo sledecoj situaciji. Npr. takmicenje u resavanju nekog logickog-matematickog problema - dok jedna strana pokusava svojim sivim celijama da resi problem, na drugoj strani mentalno inferiornija osoba, ukljuci "superkompjuter" i voila eto resenja. Kako bi ste se vi osecali, da li bi ste smatrali ishod pravicnim i na kojoj strani vidite sebe?


Sto se tice modova - iako ih ne koristim dosta sam upucen, cak mi je dosta ljudi u poverenju reklo da koriste modove (najcesce tundru i mod za rusenje), mada mislim da ima dosta i aimbota ali ih je to sramota da priznaju.

1. tundra, 2. silueta tenka oivicena - neuporedivo lakse snajpanje, ali neuporedivo - ali kome ja to pricam kada ti imas instalirane citove, ti ni ne znas koliko ima zelenila, ogradica, zidica itd.
2. aimbot - za dobre igrace, koji iz hull down samo trzaju tenk i pogadjaju svaki put, veoma nezgodna stvar. Dakle, retko koji covek moze da pogodi ono sto pogadja bot sa LAKOCOM. Uz dobro pozicioniranje aimbot je ozbiljan problem.
3. mod sa strelicama i laseri - od igraca koji ne koriste minimapu i koji nemaju dobru moc opazanja (slaba intelegencija), pravi znatno bolje igrace
4. ostali modovi manje vise - situaciono - reload timer (narocito kod autoloadera, za ostale tenkove manje korisno za dobre igrace, ali opet za lose itekako. Pod tim mislim da oni ne mogu da prate desavanja u borbi, kada je ko opucao i tako to.
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 1:42   #27794
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ako banuju ...i treba da banuju Ingame XVM ili da daju opciju da ljudi iskljuce XVM i da niko ne moze da vidi kakav stats neko ima u igri(ako nekog neko zainteresuje neka gleda to kasnije posle igre u PR ili na offline XVM ...omrzlo mi od kamikaza od ljudi koji cim me vide u nekom OP tenku da odmah pobegnu na drugi kraj mape ..od invalida koji ne mogu da igraju nist drugo sem arty..od kretena koji me bas rasuju kad reloadujem a siguran sam da me niko nije video da pucam i kad tocno ..treba sve to perma ban ..
ja najbolje igre imam i najzabvnije samo dan-dva posle WOT-patcheva kad xvm i taj za reload mod nisu jos spremni

neko spomenu MM ..nema nikakv problem sa MM-om ..u 1000 partija ako su svi igraci jednako dobri svako ce da ima 50%WIN/LOSE ..drugo neko spomionje bele olupine tenkova.. i ja sam reportovo jednog tako .. znaci Olupina ispred mene + zbunje oko mene i olupine a kreten me pogadja tacno u kupolu na 121 ili na daljini od preko 200M ..znaci bez tog moda nema sanse bas tacno da neko vidi koji je deo zivog tenka a koji je deo olupine osim ako ga ne obelezi nisaniom(da se pojavi silueta zivog tenka)... znaci prosto ne mozes da sakrijes tenk iza olupine jer protivnik koji koristi taj mod vidi jasno gde je olupina a gde je ziv tenk..

OD modova ja koristim samo SweetFX ... dodao sam malo Luma Sharpen i malo Vibrance ..(luma sharpen ocist graficki sliku od ingame TXAA(i lepo pojaca na izgled textura) a Vibrance mi doda malo zivahnije boje ..i nadam se da ce ukloniti Mod folder u potpunosti ..jer stvarno ne znam ko sta ima tolko da moduje WG je ubacio u igru dosta tih stvarcica s modova ionako..(ja iance iskljucio krugove na minimapi i ovaj nov sto su ubacili gde pokazuje ko/odakle i cime te gadja(jer sve to prosto oduzme od imersije a i po meni je totalno beskoristno)

Poslednja ispravka: velikan (6.1.2017 u 4:50)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 3:16   #27795
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
ja iance iskljucio krugove na minimapi i ovaj nov sto su ubacili gde pokazuje ko/odakle i cime te gadja(jer sve to prosto oduzme od imersije a i po meni je totalno beskoristno
E svaka ti cast!

Jel vidite vi ostali kako igra jedan unicum, sram vas bilo. Cak i ono sto mu sam WG dao on iskljuci. Bravo decko, ti si moj idol.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 4:07   #27796
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

evo inace jedan replay sa T34-3 neko je trazio fine replaye da uploaduje za youtube(dobar teamwork sa CDC etc) (napravio sam veliku gresku na brdu posred partije ..al posle sam ukljucio mozak)


http://wotreplays.com/site/3226528#stats

evo na youtube WZ 120 moja https://www.youtube.com/watch?v=SeKK...ature=youtu.be
youtube 121 moja https://www.youtube.com/watch?v=7lK0yUlx9uc

a ako neko zeli da gleda i nauci nesto od pravog igraca preporucujem samo ovog https://www.youtube.com/channel/UC5M...LLl-xy9VcZdMmQ

Optimum (ne znam jel sarkrazm tvoj post ili ne :P)
a iance za Minimapu ..ona Linija zna da bude korisna kad se puca na slepo na drugi kray mape i slicno(ja i nju imam iskljuceno jer tako sam se naviko da igram al ponekad mi dodje da je ukljucim (iako mi smeta za preglednost ..periferno zrenje(pogled) prosto sam naviko da reagujem na svaku promenu na minimapi ..a ta linija se stalno Okrece gde kod da pogledam i me samo "ometa" ...ko je naviko na nju Super )..iance krugovi..mislim stvarno su beskorisni za mene jer sam naviko gde skojim tenkom mogu da spotujem..gde je safe za spotovanje i odakle protivnik moze mene da spota etc..tako da mi pokretni kruovi nisu potrebni a samo me ometaju) ..a za ovo sto su ubacili ko me puca...to glupost samo dodaje dodatne ikonice/signale koji mi odvlace paznju ..a inace i bez toga u 99% situacija po zvuku po udaru(po ally tenkou koji je tu bio pogodjen po zemlji/splash )mopgu da zaklucim ko se gde krije od protivnika i cime gadja (AP HEAT HE etc)(zvuk puske odakle doalzi okvirno) (i ne razumem ljude koji kazu "ja igram WOT a slusam Muziku ..(zvuk dosta pomaze..bez zvuka ko gluvonem prosto se ogranicis(ja sam bar tako naviko da igram i koristim to mi ostalo jos od CS dana kad poz vuku odma prepoznajes M-16 ili AK ..ili Glck :P )

Poslednja ispravka: velikan (6.1.2017 u 10:34)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 12:15   #27797
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Tj ispada aimbot eliminise rng jer pogadja svaki put ?

Ne...

Opet, modovi NISU magicni prah, oni olaksavaju igru, cine je komfortnijom.
Modovi jos od nikog nisu napravili dobrog igraca, niti ce. Guranje UI-a igre u asketizam sad nece imati nikakve pozitivne efekte.

Ako krenemo tom linijom uskoro ce se naci ljudi koji ce traziti da se banuju igraci sa skupim hardverom, jer Boze moj, to daje prednost.

Ovo postaje najobicnija paranoja i lov na vestice.

Rasumem da postoji nesto sto eliminise rng, mod koji povecava oklop, preciznost, probojnost pa ajde, onda bi zaista bilo van pameti. Ovako, za resavanje logickog problema sam poneo papir na kockice (ne obican beli) i gel hemijsku. Super kompjuter jos uvek ne postoji...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 12:43   #27798
Barni
Veteran
 
Član od: 12.4.2007.
Poruke: 619
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 103 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

aimbot povećava šanse prosečnih igrača da vas pogode i probiju, tu leži veliki problem, igrači koji su samostalno od 4 granate pogađali 3 a od toga 2 puta vas dingovali, sa aimbotom će pogoti i probiti vas 3 od 4, jer on gađa slabe tačke bolje od prosečnog igrača
- pa imali smo pre pola godine qb video onog našeg pametnjakovića koji je mesec dana koristi aimbot i imao 2100 wn8 za taj mesec, inače mu je ukupan wn8 bio 1100 ako se dobro sećam
- dakle on je sa aimbotom igrao bolje od 99% igrača
- da li shvatate koliki su problem igrači koji to koriste a koji iza sebe imaju godine i desetine hiljada borbi iskustva (koji znaju mape i zaklone ali ih je nišanjeje i stalno ubacivanje novih tenkova sputavalo) za ostale igrače koji nisu štrumfovi i ljubičice a kojih i ionako ima 1%
Barni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 12:52   #27799
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Tj ispada aimbot eliminise rng jer pogadja svaki put ?

Ne...

Opet, modovi NISU magicni prah, oni olaksavaju igru, cine je komfortnijom.
Modovi jos od nikog nisu napravili dobrog igraca, niti ce. Guranje UI-a igre u asketizam sad nece imati nikakve pozitivne efekte.

Ako krenemo tom linijom uskoro ce se naci ljudi koji ce traziti da se banuju igraci sa skupim hardverom, jer Boze moj, to daje prednost.

Ovo postaje najobicnija paranoja i lov na vestice.

Rasumem da postoji nesto sto eliminise rng, mod koji povecava oklop, preciznost, probojnost pa ajde, onda bi zaista bilo van pameti. Ovako, za resavanje logickog problema sam poneo papir na kockice (ne obican beli) i gel hemijsku. Super kompjuter jos uvek ne postoji...
nemoj .. daju prednost nekima.. ne veliku al daju
naprimer taj mod za reload .. ja moram da pratim u igri ko je akd puco i da znam napamet gore dole kolki reload svaki tenk ima od t7-t10
dok taj sa reloadom tacno vidi ko sad reloaduje a ko ima spreman metak u cevi i on kad se pokazuje tacno zna samo ko od protivnika moze da mu uzvrati ..tj jedan covek moze da izadje ispred tri tenka i da zna sa 100% sigurnoscu da niko od njih nemoze da mu uzvrati paljbu

..naprimer taj za shadow mod ..ostaje silueta negde na nekom tenku gde je zadnji put bio spotovan .. regularan igrac mora da zapamti lokaciju dobro i da puca tamo .. dok ovaj s modom mora samo da gadja tu siluetu ..
naprimer XVm kad vide nekog slabog na stats svi ga rusuju .. kad vide nekog dobrog na XVM ili pobegnu na drugi kraj mape i ubijaju botove ili ga rusuju u kamikadze pokusaju ... ili arty ne prestaje da ga fokusira tokom cele igre bez obzira kojim tenkom igra

za Belu olupinu mrtvog tenka sam piso u predhodnom postu

..ove modove koje sam nabroje i druge koe nisam osim XVM-a i taj AIm bot sto pominjes .. s njima mi svejedno (taman veca konkurencija da mi se ne cini kaod a igram uvek protiv botova ) ..

al ingame XVm mora da se ukine .. crveni i zuti i plavi i ljubicasti pate nahjvise od ingame XVM-a (svako na razlicit nacin) ...
a zeleni igraci na njih to ne utice maltene uopste ...

ovi za garaze modovoi(kome treba) nek ih koriste ..
al svi modovi koji su Ingame to treba da se ukloni

crveni zuti zeleni i plavi igraci ionako ne umeju da igraju(nist licno da se ne uvredi neko) ..al zamiusli kad bi bili pod istim prtiskom od neprijatelja kao ljubicasti igraci ...verujem da bi se svi izotkazali jer nebi mogli nist da urade

drugo svi stop misle da je WOT o pucanju grese .. kako nisanis i pucas je posledje nesto o cemu treba misliti .. WOT je sve o tome ko je u superirnoj poziciji .. onaj ko ima bolji polazaj taj pobedzuje (zato se ja zbog tih aimbotova reloadera i slicno ne uzbudzujem tolko) ..
i drugo 100% sam siguran da dobar vs dobrog igraca oinaj ko ne koristi AIm bot ima da pobedi drugog u svakom duelu ... dok za prosecne igrace i lose igrace ne znam
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 16:28   #27800
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@ velikan "i drugo 100% sam siguran da dobar vs dobrog igraca oinaj ko ne koristi AIm bot ima da pobedi drugog u svakom duelu ... dok za prosecne igrace i lose igrace ne znam" --- citat

Iako poruka nije bas na najbolji nacin srocena i razumljiva, to nije njen, IMHO, najveci propust. Ne znam kako stojite sa osnovama logike, ali u N broju slucajeva dva istovetna protivnika trebalo bi da imaju 50% pobeda. Ako neko ima dodatne prednosti, npr. aimbot - on ce u vecem procentu pogodjati suteve koji su za ljudska bica manje verovatni, sto dakle vodi zakljucku da ce veci procenat pobeda imati citer. Tvrdnja prema kojoj, da ce u borbi izmedju dva istovetna protivnika, pobediti 100% posten protivnik, moze imati samo eticki smisao, ali nazalost i moju i vasu, ona je samo bajkovita.

Licno sam imao prilike da se uverim u mogucnosti koje pruza aimbot, igrajuci kod jednog svog prijatelja prim.aut, koje su uz pravilnu vodi zaista natcovecanskim procentom pogodaka. Ono sto veci broj ljudi ne shvata, je da aimbot, pomaze, uz naravno opadajuce prinose sa rastom skila svim igracima, kao sto pomaze i tundra, reload timer, direction box itd itd.

Naravno, imajuci u vidu mentalni i moralni sklop citera, ja ne gajim nade da cu ih preobraziti i da ce oni doziveti katarzu, sto je naravno moguce, ali u malom broju slucajeva.
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mersi na korisnoj poruci:
Pajtos (10.1.2017)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com