Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.5.2010, 3:39   #21
MC WyYt ?1
Član
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 159
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MC WyYt ?1
Određen forumom Re: Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno

Ajd uzmi pa lepo izbrisi drajvere za graficku,pa instaliraj svezije,pa isto to uradi i za zvuk,pa ponovo instaliraj kodeke i player ... Ako to nece,a ni antivirus ne pomaze,onda probaj reinstal Windows-a,ako nece ni tada,onda je nesto nzm ....
MC WyYt ?1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MC WyYt ?1 na korisnoj poruci:
Dijenek (15.5.2010)
Stara 14.5.2010, 10:07   #22
FiresnakE
Veteran
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 502
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 80 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku FiresnakE
Određen forumom Re: Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno

Citat:
RarMan kaže: Pregled poruke
e,evo ga sve sto znam u resavanju tekvih problema...
Batice jedno pitanje za tebe, jesi li ti licno imao sve te zaebancije kod sebe pa si ih tako resavao ili samo ono sto procitas na netu? Nije sve na netu merodavno, a naucio sam da dok ne okusim na svojoj kozi nisam kompetentan da dajem misljenja i savete.
Stoga jedan savet za tebe, nemoj samo postovati razlicita resenja koja ne vode resavanju problema, konkretno ono sto si napisao za "msconfig", time bi pogasio i podizanje odredjenih sistemskih drajvera sto bi mu onemogucilo normalno boot-ovanje sistema.

@Dijenek
Probaj ovo resenje iz poslednjeg posta, poskidaj sve drajvere od graficke i zvucne, skini K-Lite Codec, i valjalo bi onda da ocistis registry od njihovih tragova, moze preko nekog registry cleaner-a, ili TuneUP Utillities koji ja koristim.
Pre toga naravno poskidaj sa neta sve najsvezije verzije drajvera i K-Lite, i kod K-Lite-a, obavezno skidaj Full, jer je to kompletna verzija.

Ako ti ni ovo ne pomogne, reinstall sistema da ne lupas vise glavu.
FiresnakE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FiresnakE na korisnoj poruci:
Dijenek (15.5.2010)
Stara 14.5.2010, 14:14   #23
RarMan
Banned
 
Član od: 14.2.2010.
Lokacija: SRBIJA BRE!
Poruke: 196
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 13 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno

Pa,vidis imao sam i takvih problema,povrh svega imao sam i gorih,samo sto sam takav problem resio u msconfig, ako mu to ne upali neka proba sva moguca resenja,sto da ne??? Dosao bih do svih ostalih resenja,pa mislim da je brisanje drajvera dobra stvar,ali je to u najgorem slucaju,a ako moze na neki drugi nacin od mogucih 10000 neka pokusa blaza resenja!?!?
RarMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RarMan na korisnoj poruci:
Dijenek (15.5.2010)
Stara 14.5.2010, 14:17   #24
RarMan
Banned
 
Član od: 14.2.2010.
Lokacija: SRBIJA BRE!
Poruke: 196
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 13 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno

Citat:
FiresnakE kaže: Pregled poruke
skini K-Lite Codec,
Pa jel umes da citas???? Skinuo je i obrisao ostale i nista!!!!!!
RarMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2010, 0:14   #25
FiresnakE
Veteran
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 502
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 80 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku FiresnakE
Određen forumom Re: Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno

Citat:
RarMan kaže: Pregled poruke
Pa jel umes da citas???? Skinuo je i obrisao ostale i nista!!!!!!
Kao prvo, vrlo dobro znam pravila ponasanja na ovom forumu sto ti ocigledno ne znas.

Kao drugo, procitao sam ceo njegov problem, tacnije celu temu od pocetka do kraja, sto ti ocigledno nisi uradio, jer bi onda video da sam mu lepo rekao da nakon skidanja kodeka koje ima uradi ciscenje registry-a, jer uvek ostanu repovi, pogotovu od kodeka, kao sto su razna podesavanja i tako to.

Razlog sto sam mu to rekao, je ukoliko mu se nesto zeznulo u podesavanjima kodeka, vrlo je verovatno da su mu ta podesavanja ostala u registry-u, i sad kad instalira nove, ta podesavanja ostaju.

Kao trece, ti bi to znao, da pristupis problemu ne samo tvom, nego i problemu nekoga drugog, sa ozbiljnoscu, a ne sa prosipanjem raznih resenja, pa sta upali, upali.

Kao cetvrto, nije poenta da se ja i ti ovde prepiremo i raspravljamo, to nije tema, tema da se momku resi problem, a ti odma kreces sa dranjem i prozivanjem.
FiresnakE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2010, 12:52   #26
RarMan
Banned
 
Član od: 14.2.2010.
Lokacija: SRBIJA BRE!
Poruke: 196
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 13 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno

Citat:
FiresnakE kaže: Pregled poruke
Kao cetvrto, nije poenta da se ja i ti ovde prepiremo i raspravljamo, to nije tema, tema da se momku resi problem, a ti odma kreces sa dranjem i prozivanjem.
Potpuno se slazem sa tobom,nije stvar u ome da se kidamo,vec da pomognemo decku,IZVINI za ono....Ae da se potrudimo da mu sredimo problem?
RarMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RarMan na korisnoj poruci:
FiresnakE (15.5.2010)
Stara 15.5.2010, 13:17   #27
RarMan
Banned
 
Član od: 14.2.2010.
Lokacija: SRBIJA BRE!
Poruke: 196
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 13 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno

da li si proverio da li ti je driver za graficku instaliran? Jel se to desava i kada gledas klipove na netu i na kompjuteru?
RarMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2010, 13:19   #28
Dijenek
Novi član
 
Član od: 8.9.2009.
Poruke: 25
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno

Ok ljudi nisam bas kompetentan da pokusacu ovo sa drajverima za graficku i za zvuk, pa i sa reinstalacijom Windowsa ali u svakom slucaju zvacu nekoga pa cemo da vidimo sta ce od toga svega da ispadne.Provericu ovo za TuneUP Utillities
Hvala Vam ljudi, evo svakom zahvalnica pa cak i RarMan-u hehe
Dijenek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com