Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.6.2009, 1:40   #1
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Exclamation Pakomov Predator i problemi

Prije nekoliko mjeseci kupio sam gotovu konfiguraciju Predator kod Pakoma:

# Maticna: Asus M2N-XE
# Čipset: nForce 430i
# Procesor: AMD Phenom X4 Quad-Core 9550 (2.2GHz, FSB 1800MHz / HyperTransport 3.0, 2MB L2)
# Memorija: Kingston ValueRAM 3GB DDR2 800MHz
# Hard disk: Western Digital 320GB SATA 3.0Gbit/s
# Optički uređaj: Optiarc DVD+/-RW dual layer
# Grafička kartica: Asus EAH4670/DI/512M (512MB GDDR3 2.01GHz, 128-bit, GPU 750MHz, DVI-I, HDMI, HDCP)
# Mreža: 56K V.92 modem, 10/100/1000 Mbps Gigabit LAN
# 6-kanalni High-Definition audio

Od tog dana sam izgubio mnogo zivaca a evo i zbog cega:

1. Kad god igram neku noviju igricu (GTA IV, NFS Undercover...) nakon nekog vremena, on zablokira totalno i jedino se moze restartovati, a nekad se i sam restartuje;
2. Par puta mi se desilo da kompjuter zablokira i da, kad ga restartujem, ne prepoznaje rezac ni u BIOS-u a niti u Windows-u, a dok se pali pa do trenutka kad dodje do sifre, treba mu nekih 6 minuta;
3. Kad ga upalim temperatura maticne je 35 stepeni, a do 45 (sto PC Probe pokazuje kao opasnost) dodje prilicno brzo a da nista konkretno ne radim na njemu. Kad igram neku od gore pomenutih igrica, dolazi i do 49 (ako ne zablokira pa to stignem da provjerim);

Ako je neko imao slicnih ili identicnih problema, molim vas neka mi javi kako je to rjesio. Ja sumnjam na maticnu, neki na napajanje, a ako je neko vec imao iskustva sa istim, jos jednom molim neka pomaga da ne bi bilo
Hvala unaprijed
Pozdrav
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2009, 1:46   #2
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Vracaj na reklamaciju, neka se oni je*abavaju sa time. Znali su oni da ce kad-tad to da se desi, jer te gotove konfe nisu nizasta, a cesto se desi da se cak ni ne testiraju (makar malo).
Pre nego sto reklamiras, proveri temperature i ako je sve u redu reinstaliraj windows cisto da budes siguran. Backup-uj sve vazne podatke....
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
RotoShack (20.6.2009)
Stara 20.6.2009, 16:23   #3
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

P.S. Kako se zahvaljuje?
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2009, 16:24   #4
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Dovoljno je reci hvala.
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
RotoShack (20.6.2009)
Stara 20.6.2009, 16:35   #5
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

A ako bas zelis da nekom e-zahvalis samo kliknes hvala u donjem desnom uglu posta na koji zahvaljujes.
Inace za ubuduce ako planiras nesto da kupis, slobodno pitaj ovde na forumu ima dosta ljudi koji ce ti dati savete za konfiguraciju ili neku komponentu koje ce biti sa jedne strane jeftinije, a sa druge strane i kvalitetnije od onih sa bombasticnim nazivima koje firme reklamiraju putem raznih flajera.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
RotoShack (20.6.2009)
Stara 20.6.2009, 16:46   #6
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Treba da se skupe svi pocetni postovi tema iz ove sobe koji imaju bilo kakve veze sa unapred sklopljenim konfiguracijama, i da se stave u jednu "bitnu" temu u SDK. Da vide ljudi kakvi su to krsevi za velike pare. Da ova drzava valja za nesto, bilo bi vec zabranjeno sklapanje takvih konfiguracija.
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mickie na korisnoj poruci:
RotoShack (20.6.2009)
Stara 20.6.2009, 16:49   #7
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Mozda i da neko skenira ponude gotovih konfiguracija raznih firmi koje daju kroz novine i u svojim prodavnicama i da se to postavi, cisto da se vidi sta sve nude i kako ih nije sramota da tako perfidno uvaljuju mud* za bubrege.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
RotoShack (20.6.2009)
Stara 20.6.2009, 17:21   #8
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Mislim da ti je racunar jos u garanciji, tako da bi najbolje bilo da odneses njima pa neka oni trljaju glavu, znali su da ga sklope kako su ga sklopili (ne bas najsrecniji izbor komponenti - uboga ploca), sada neka ga i osposobe za normalan rad!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku A M G na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 20.6.2009, 17:40   #9
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Meni su sve igrice kocile dok nisam izvadio ups jer ups koji ja posedujem moze da izdrzi snagu do 650w dok je moje napajanje od 800w.Ako imas ups probaj to sto sam ja uradio.
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvicko na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 20.6.2009, 17:51   #10
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Angry Re: Pakomov Predator i problemi

Nisi jedini koga zeza Predator I. Obzirom kao je sklopljena preko mo... to me uopste ne cudi. Mogu reci da se to odnosi maltene na sve Pakomove konfiguracije.

Ta konfa ima dve najvece slabosti, a to je staviti quad core cpu na najgoru mogucu maticnu plocu i staviti kinesko napajanje da tera konfu koja ima quad core cpu.

Posebno bih zeleo da istaknem i slabosti dve Dragon konfiguracije koje je Pakom skoro predstavio a to su : Pakom sliver light i Pakom black fire. Obe konfe imaju ekstremno slabo napajanje u odnosu na komponente koje su ubacene i plocu MSi KA790GX na koju imam samo zamerku sto se zove MSI.

Pakom sliver right ima Phenom X3 710 + ati 4830 na Codegen napajanju od 400W. Ova konfa ima da zeza samo tako i da mozda prodje bez pucanja napajanja.

Pakom black fire ima kombinaciju Phenom II X4 920 + Ati 4850 na Codegen napajanju od 450W. Ova kombinacija je vrhunac neznanja i iskreno buducem vlasniku zelim srecu u radu koja ce mu itetako biti potrebna a verovatno ga nece sluziti.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ivanza na korisnoj poruci:
player1 (22.6.2009), RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 12:38   #11
Viper
Član
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 455
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 82 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

SK 2/2009
strane 26 i 27

Ne znamo odakle potiče kućište ovog računara, ali je jasno da je kvalitetnije i izdržljivije od onog kod prethodna dva slabija računara.

Predator predstavlja odličnu kupovinu.

Dok prva dva modela nisu ostavila jak utisak, Predator ćemo još jednom pohvaliti. Šteta što Pakom u ponudi nema i bolje računare, jer im očigledno bolji modeli idu od ruke.

Petar Marinković

http://www.sk.rs/2009/02/sktd04.html


Ehm, pitaj gospodina Marinkovića zašto tvoj, inače sjajan računar, ne radi...
Viper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Viper na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 12:54   #12
vlajo
Starosedelac
 
Član od: 5.10.2008.
Lokacija: na terenu, po rubovima civilizacije
Poruke: 2.376
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 441 puta na 373 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Ma zna se čemu služe gotove konfiguracije, uglavnom za uvaljivanje loše prodavanih i starih delova. Problem je što većina ljudi hoće sve na jednom mestu, još bolje upakovano sve, sa nekim zvučnim imenom. I ovde na forumu često ljudi i ako pažljivo biraju komponente hrle da sve kupe u jednoj prodavnici, a to je po pravilu jako glupo, jer niko na tržištu nema kompletnu ponudu i najbolje cene. Opravdanje obično bude, kako regulisati garanciju ako dođe do kvara, kao da ne postoji pc dijagnostika. Ovo je primer faličnog računara, gde je gotovo sigurno problem hardverske prirode, i sve one njihove priče o istestiranim komponentama i probranim delovima padaju u vodu. Ovo nije "predator" to je pre "ćoravo mače".
vlajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vlajo na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 14:57   #13
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Za ovakve gluposti treba da se sprovede sledeca kontrola:

Posalju jednog pandura sa onom GTA4 igricom, a on usput da nadje jedno dete koje ce da izvrsi test. Onda ode u radnju, pogleda ponudu i nadje komp sa najvecom cifrom na napajanju (to je po pravilu najgrdje) i intalira GTA4. Pa da detetu da se zeza jedno pola sata. Za to vreme on pise kaznu, koju ce da uruci kad padne hard restart, BSoD ili nesto trece. Kladim se da nece ni da stigne da napise do kraja.

U svakoj normalnoj zemlji, drzanje u radnji neispravne stvari sa namerom prodaje je tesko krivicno delo. Ovde nije...
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mickie na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 15:05   #14
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Aha, ja bih isao ovako, ako vec ne mozes da se cimas za garanciju, bar ne dok ne potrosis sve mogucnosti koje sam mozes da preduzmes.
Prvo ta ploca je isto sto i moja asus M2N X PLus,jednom recju g***o.Ona je u stvari cista AM2 ploca koja se uz flesovanje biosa dovodi do AM2+ ploce i podrzava phenom I seriju cpu.Temperature ploce su ti identicne kao kod mene samo sto moja ploca ide i do 55c pri izuzetnom opterecenju a idle stalno na 46-49c zavisi od temperature sobe.Znaci ja tipujem na bios ploce. Flesuj bios sa najnovijom verzijom 0507 ja mislim da je to zadnja verzija biosa sa kojom se dobija full podrska za phenom I procesore.Fles ako imas adsl konekciju odradi jednostavno preko asus update-a,najnovijeg kojeg ces skinuti sa asusovog sajte.Nemoj koristiti taj asus update koji si dobio uz drajvere od ploce jer je u mom slucaju bio katastrofalan i nij emogao da izvrsi update biosa.Proces je jednostavan i traje 5 min.Ako nemas brzu konekciju flesuj ga na standaradan nacin ali prvo proveri da li tvoja ploca podrzava flesovanje, butovanje biosa, sa usb flash diska.Moja ne.Pa u tom slucaju ostaje flesovanje sa diskete, fdd, ako to jos neko ima.E kad to flesujes ja mislim da ce ti sve biti ok,Btw to napajanje je slabo za tu konfu kao sto rekose drugi i njega moras promeniti pod hitno a oc-procesora nemoj da se bavis bez novog napajanja.Pokusaj pa javi sta si uradio

PS au naopako ko radi sve ove testove u sk casopisu.Pa zar ne vidi sta je opisao.uuuuuuuuuuuuPa ni napomenu za napajanje, za plocu nista.Strasno! Cenjena redakcijo ako vam zatreba dodatni clan test ekipe tu je moja baba, u penziji ima 78 godina i dovoljno vremena da obavi "test" masina i da svoje utiske o njoj.

Poslednja ispravka: VITKO (21.6.2009 u 15:19)
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku VITKO na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 15:25   #15
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi


Citat:
RotoShack kaže: Pregled poruke
... kupio sam gotovu konfiguraciju Predator kod Pakoma
Gde si našao kod "Pakoma" da kupiš? Kad god nešto kupujem od "IT opreme" obiđem sve bolje radnje te namene u širem centru Niša, i pokupim cenovnike. "Pakom" je uvek bio najskuplji, a konačno sam prestao da ga uzimam u obzir kad sam pre više godina kupovao CRT monitor. Rešim da kupim neki "Hansol" i vidim da kod "Pakoma" košta 480 DEM. Bilo mi nekako skupo, pa odem kod čoveka od koga sam nabavio svoj prvi kompjuter. On mi kaže da kod njega taj isti model košta 400 DEM. Ja rešim da od njega pazarim "televizor" i kažem OK, a čovek će: "Samo nemam ja to ovde, idemo začas kolima da uzmemo." Sednemo u auto, odvezemo se do "Pakomovog" (!?!) magacina () i on podigne monitor pa mi da za 80 DEM manje.

Edit: Da ne grešim dušu: možda su mi u "Pakomu" za onaj "Hansol" tražili 450, a ne 480 DEM (zaboravilo se ). U svakom slučaju, da sam kod njih kupio platio bih istu stvar dosta skuplje - ni pedeset maraka nije (bilo) za bacanje.

Poslednja ispravka: zoran845 (21.6.2009 u 17:41)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 15:28   #16
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Da, to je pravilo u Nisu, sve sto nudi Pakom moze da se nadje jeftinije, u radnjama koje se snabdevaju od Pakoma. Nisam verovao u to dok nisam video.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Picard na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 17:05   #17
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke

Gde si našao kod "Pakoma" da kupiš? Kad god nešto kupujem od "IT opreme" obiđem sve bolje radnje te namene u užem centru Niša, i pokupim cenovnike. "Pakom" je uvek bio najskuplji, a konačno sam prestao da ga uzimam u obzir kad sam pre više godina kupovao CRT monitor. Rešim da kupim neki "Hansol" i vidim da kod "Pakoma" košta 480 DEM. Bilo mi nekako skupo, pa odem kod čoveka od koga sam nabavio svoj prvi kompjuter. On mi kaže da kod njega taj isti model košta 400 DEM. Ja rešim da od njega pazarim "televizor" i kažem OK, a čovek će: "Samo nemam ja to ovde, idemo začas kolima da uzmemo." Sednemo u auto, odvezemo se do "Pakomovog" (!?!) magacina () i on podigne monitor pa mi da za 80 DEM manje.
Ma to je bilo onda kad dodje ova ekonomska kriza. Predator jedini nije skakao sa cijenom a u ostalim radnjama je cijena svakodnevno (ali bukvalno) rasla kako je rastao kurs eura, a sve sto bih ja sklopio, ispalo bi dosta skuplje, i bi sta bi. Ja nisam imao vise para, hitno mi trebao komp...
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 17:09   #18
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
Aha, ja bih isao ovako, ako vec ne mozes da se cimas za garanciju, bar ne dok ne potrosis sve mogucnosti koje sam mozes da preduzmes.
Prvo ta ploca je isto sto i moja asus M2N X PLus,jednom recju g***o.Ona je u stvari cista AM2 ploca koja se uz flesovanje biosa dovodi do AM2+ ploce i podrzava phenom I seriju cpu.Temperature ploce su ti identicne kao kod mene samo sto moja ploca ide i do 55c pri izuzetnom opterecenju a idle stalno na 46-49c zavisi od temperature sobe.Znaci ja tipujem na bios ploce. Flesuj bios sa najnovijom verzijom 0507 ja mislim da je to zadnja verzija biosa sa kojom se dobija full podrska za phenom I procesore.Fles ako imas adsl konekciju odradi jednostavno preko asus update-a,najnovijeg kojeg ces skinuti sa asusovog sajte.Nemoj koristiti taj asus update koji si dobio uz drajvere od ploce jer je u mom slucaju bio katastrofalan i nij emogao da izvrsi update biosa.Proces je jednostavan i traje 5 min.Ako nemas brzu konekciju flesuj ga na standaradan nacin ali prvo proveri da li tvoja ploca podrzava flesovanje, butovanje biosa, sa usb flash diska.Moja ne.Pa u tom slucaju ostaje flesovanje sa diskete, fdd, ako to jos neko ima.E kad to flesujes ja mislim da ce ti sve biti ok,Btw to napajanje je slabo za tu konfu kao sto rekose drugi i njega moras promeniti pod hitno a oc-procesora nemoj da se bavis bez novog napajanja.Pokusaj pa javi sta si uradio
Meni je maticna Asus M2N-XE i upravo sam flesovao BIOS na najnoviju njegovu verziju 0209 ali izgleda da nije to...
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 17:28   #19
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Pa naravno da nije, problem je u napajanju... kao i uvek.

Ako BIOS podrzava doticni procesor, mora da radi stabilno da def-u sem ako ploca nije baaaas falicna. Mozes da opalis MemTest, da vidis da memorija nije nekompatibilna sa plocom, ako nije to, komp pod misku i vici "sta ste mi ovo prodali". I trazi da ti stave normalno napajanje o njihovom trosku. Jer 'oces stabilan komp, jer si platio stabilnom valutom. Dobro, bar je stabilnija od toga sto su ti prodali.
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mickie na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 17:52   #20
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Sve je to lepo ali ne bih se bas kladio da ce da mu zamene napajanje ako nije neispravno vec samo zato sto je realno gledano sa nase strane preslabo, obzirom da je dobio upravo ono napajanje koje je i stajalo u prospektu za gotove konfiguracije, tj. znao je sta kupuje i pre nego sto je to platio.
E sad sto nije znao da to nije i dobro, to je vec neka druga prica ali oni uvek mogu da se izvlace kako nisu uvalili robu bas toliko bezobrazno nego su stavili ono sto je i pisalo i da najverovatnije prihvate da mu zamene napajanje o svom trosku samo ako je ovo neispravno i iskljucivo istim.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problemi, problemi i samo problemi dume Slobodni softver 24 28.12.2008 15:51
Problemi, sasvim nov MSI EX710 Komichar Prenosni računari 1 15.11.2008 0:41
Problemi Quetzalcoatl Kvarovi 0 19.9.2008 16:44
Problemi posle reinstalacije Kaspersky Internet Security 7 Hellraiser Kvarovi 0 1.9.2007 17:48
xp - problemi Cika Crni Kvarovi 4 17.4.2006 20:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com