Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.6.2009, 18:17   #21
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Vi mu govorite da uzme napajanje a niko koje.Ja da sam na tvom mestu uzeo bi Xilence 500w ~ 30 evra.
E sad bi neko pitao: ''A zasto to?''A ja bi mu odgovorio da je to napajanje radilo na racunaru slicnih performansi(AMD 9550,4GB RAM,8600GTS,500GB HDD).
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvicko na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 18:22   #22
Mickie
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.11.2005.
Poruke: 3.399
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 716 puta na 542 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

On je dobio neispravan i beskoristan kompjuter, to je ono sto je bitno...

A takav je zato sto su oni stavili nekompatibilnu komponentu, koja nemoze da izdrzi ostale. To je njihova greska. I oni moraju to da resavaju. Nigde nije pisalo da kompjuter nije za igre, da nije potpuno ispravan ili slicno. A oni su dali garanciju na ceo komp, i verovatno zalepili i onu nalepnicu koja se cepa kad otvoris kuciste... Da je sam birao komponente pa ajde, ali on je to kupio kao celinu, koju su oni sastavili, i njihova je krivica sto to ne radi kao celina. Sto su tako sastavljali...
Mickie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mickie na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 18:26   #23
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Sve je to lepo ali ne bih se bas kladio da ce da mu zamene napajanje ako nije neispravno vec samo zato sto je realno gledano sa nase strane preslabo, obzirom da je dobio upravo ono napajanje koje je i stajalo u prospektu za gotove konfiguracije, tj. znao je sta kupuje i pre nego sto je to platio.
E sad sto nije znao da to nije i dobro, to je vec neka druga prica ali oni uvek mogu da se izvlace kako nisu uvalili robu bas toliko bezobrazno nego su stavili ono sto je i pisalo i da najverovatnije prihvate da mu zamene napajanje o svom trosku samo ako je ovo neispravno i iskljucivo istim.
Pitao sam nesto slicno da li bih mogao sa maticnom... I cik pogodi sta mi rekose?! Moze, ali, naravno ja platim tu novu, a ovu mi rekli: "Nju mozes da bacis... Ili prodas." Kao da bi je neko htio kupiti...
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 18:28   #24
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
Mickie kaže: Pregled poruke
On je dobio neispravan i beskoristan kompjuter, to je ono sto je bitno...

A takav je zato sto su oni stavili nekompatibilnu komponentu, koja nemoze da izdrzi ostale. To je njihova greska. I oni moraju to da resavaju. Nigde nije pisalo da kompjuter nije za igre, da nije potpuno ispravan ili slicno. A oni su dali garanciju na ceo komp, i verovatno zalepili i onu nalepnicu koja se cepa kad otvoris kuciste... Da je sam birao komponente pa ajde, ali on je to kupio kao celinu, koju su oni sastavili, i njihova je krivica sto to ne radi kao celina. Sto su tako sastavljali...
Cak, stavise, mislim da je bio i predstavljen kao gamerski, a vidi problema. Pun k***c
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 18:31   #25
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Ala si se ti nameracio na taj Pa*om.Je su li i tebi nesto uvalili kad si se tako uziveo(Mickie)?
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 18:32   #26
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
zvicko kaže: Pregled poruke
Vi mu govorite da uzme napajanje a niko koje.Ja da sam na tvom mestu uzeo bi Xilence 500w ~ 30 evra.
E sad bi neko pitao: ''A zasto to?''A ja bi mu odgovorio da je to napajanje radilo na racunaru slicnih performansi(AMD 9550,4GB RAM,8600GTS,500GB HDD).
Kao prvo, gdje ima da se kupi napajanje ako budemo dosli do zakljucka da je to? A drugo, jel to tvoj kompjuter pa je podrzavalo bez problema ili?
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 18:33   #27
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
Mickie kaže: Pregled poruke
On je dobio neispravan i beskoristan kompjuter, to je ono sto je bitno...

A takav je zato sto su oni stavili nekompatibilnu komponentu, koja nemoze da izdrzi ostale. To je njihova greska. I oni moraju to da resavaju. Nigde nije pisalo da kompjuter nije za igre, da nije potpuno ispravan ili slicno. A oni su dali garanciju na ceo komp, i verovatno zalepili i onu nalepnicu koja se cepa kad otvoris kuciste... Da je sam birao komponente pa ajde, ali on je to kupio kao celinu, koju su oni sastavili, i njihova je krivica sto to ne radi kao celina. Sto su tako sastavljali...
Ma da je njih uopshte briga, da se Predatori, Kerberusi i ostale baljezgarije ne prodaju kao kondomi, reagovali bi oni chim bi videli da njihov rachunar ima sopstvenu temu u sobi "Kvarovi" na jednom od najposecenijih IT foruma u Srbiji. Ovako se od 100 ljudi kojima se pokvari 5 usudi da malo mucne glavom i da ih ubedi da je to njihova krivica, shto njima sasvim odgovara.

Shto se napajanja tiche, pre bih dodao 5e i uzeo LC Power 550W nego Xilence, ako do toga vec dodje, a ne bi trebalo.

@RotoShack - je li ta plocha pod garancijom? Ako jeste, reci ti njima lepo da ti zamene, ili ce doci trzhishna inspekcija da je "zameni" .
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 18:38   #28
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
RotoShack kaže: Pregled poruke
Kao prvo, gdje ima da se kupi napajanje ako budemo dosli do zakljucka da je to? A drugo, jel to tvoj kompjuter pa je podrzavalo bez problema ili?
Pa imas u Vrbasu a sad u drugim gradovima neznam.Da,moj pre skoro godinu dana sad je on na slabijem racunaru i savreseno radi.
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvicko na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 18:39   #29
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
RotoShack kaže: Pregled poruke
Kao prvo, gdje ima da se kupi napajanje ako budemo dosli do zakljucka da je to? A drugo, jel to tvoj kompjuter pa je podrzavalo bez problema ili?
Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Ma da je njih uopshte briga, da se Predatori, Kerberusi i ostale baljezgarije ne prodaju kao kondomi, reagovali bi oni chim bi videli da njihov rachunar ima sopstvenu temu u sobi "Kvarovi" na jednom od najposecenijih IT foruma u Srbiji. Ovako se od 100 ljudi kojima se pokvari 5 usudi da malo mucne glavom i da ih ubedi da je to njihova krivica, shto njima sasvim odgovara.

Shto se napajanja tiche, pre bih dodao 5e i uzeo LC Power 550W nego Xilence, ako do toga vec dodje, a ne bi trebalo.

@RotoShack - je li ta plocha pod garancijom? Ako jeste, reci ti njima lepo da ti zamene, ili ce doci trzhishna inspekcija da je "zameni" .
Pretpostavljam da jeste jer ima garanciju od 2 godine a dve godine nije ni proslo od kad su poceli sa proizvodnjom te konfiguracije.

Poslednja ispravka: zvicko (21.6.2009 u 18:41) Razlog: nisam izvrsio prelazak iz d u t -jednacenje suglasnika po zvucnosti
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 18:49   #30
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Ma da je njih uopshte briga, da se Predatori, Kerberusi i ostale baljezgarije ne prodaju kao kondomi, reagovali bi oni chim bi videli da njihov rachunar ima sopstvenu temu u sobi "Kvarovi" na jednom od najposecenijih IT foruma u Srbiji. Ovako se od 100 ljudi kojima se pokvari 5 usudi da malo mucne glavom i da ih ubedi da je to njihova krivica, shto njima sasvim odgovara.

Shto se napajanja tiche, pre bih dodao 5e i uzeo LC Power 550W nego Xilence, ako do toga vec dodje, a ne bi trebalo.

@RotoShack - je li ta plocha pod garancijom? Ako jeste, reci ti njima lepo da ti zamene, ili ce doci trzhishna inspekcija da je "zameni" .
Jest pod garancijom, ali sta da im navedem kao razlog da bi oni to meni zamjenili, posto cas posla smisle kako da se izvuku. Ma da oce da crkne, onda se ne bi mogli izgovarati, ali ne da se
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 18:52   #31
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
zvicko kaže: Pregled poruke
Pretpostavljam da jeste jer ima garanciju od 2 godine a dve godine nije ni proslo od kad su poceli sa proizvodnjom te konfiguracije.
Prestali su da prave ovaj Predator nedavno. Sad prave Predator II. Ja sam bio jedna od posljednjih budala koju su uspjeli za*ebati... E sad, da li su prestali zbog zalbi, ili sto su rasprodali
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 18:52   #32
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
RotoShack kaže: Pregled poruke
Jest pod garancijom, ali sta da im navedem kao razlog da bi oni to meni zamjenili, posto cas posla smisle kako da se izvuku. Ma da oce da crkne, onda se ne bi mogli izgovarati, ali ne da se
Pa kazhesh da je rachunar nestabilan, da ispitaju kvar, mozhesh i da im demonstrirash kako je to nestabilan, pa da im dokazhesh da su ti prodali neispravnu mashinu. Posle toga se tebe to ne tiche, dok god se isti kvar javlja mozhesh da ih muchish 24/7, pod garancijom ti nishta ne mogu. Nema veze shto su prestali da ga proizvode, garancija na taj rachunar i dalje vazhi.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 18:54   #33
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Talking Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Ma da je njih uopshte briga, da se Predatori, Kerberusi i ostale baljezgarije ne prodaju kao kondomi, reagovali bi oni chim bi videli da njihov rachunar ima sopstvenu temu u sobi "Kvarovi" na jednom od najposecenijih IT foruma u Srbiji. Ovako se od 100 ljudi kojima se pokvari 5 usudi da malo mucne glavom i da ih ubedi da je to njihova krivica, shto njima sasvim odgovara.

Shto se napajanja tiche, pre bih dodao 5e i uzeo LC Power 550W nego Xilence, ako do toga vec dodje, a ne bi trebalo.

@RotoShack - je li ta plocha pod garancijom? Ako jeste, reci ti njima lepo da ti zamene, ili ce doci trzhishna inspekcija da je "zameni" .
Predlazem ta se ta tema zove Pakom konfiguracije - problemi. Mislim da bi otvaranje takve teme imalo edukativni efekat na nasu kompjutersku naciju.

Osim zamene napajanja apsolutno, bezuslovno mora i zamena ploce ali za neku sa Amd 770/780g/790fx/790gx chipsetom (da nije Asus M3A).

Otisao sam na sajt Pakoma i oborio sam ocene svih konfiguracija osim jedne Pakom PC H-200 VENTUS koja ima kuciste Asus Vento TA-77 blue 450W + AMD Phenom II X3 710 + Asus EAH4670 + plocu sa AMD 770 + SB700 chipsetom jer ne mogu da budem siguran da li je ugradjeno napajanje kinesko ili Asus-ovo.

Vodim bitku da obaram rezultat Pakom PC H-200 PREDATOR II jer je neko cesto dobro ocenjuje.

•Čipset: nVidia nForce 630a (pitaj boga koja)
•Procesor: AMD Phenom II X4 810 (2.6GHz, FSB 2000MHz / HyperTransport 3.0, 2MB L2 + 4MB L3 cache, 95W, 45nm, AM3)
•Memorija: Kingston ValueRAM 4GB DDR2 800MHz
•Hard disk: Western Digital 500GB 7200rpm SATA 3.0Gbit/s
•Optički uređaj: DVD+/-RW Dual Layer
•Grafika: ATI Radeon HD 4830 512MB
•Mreža: 56K modem, 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet LAN
•High Definition audio
•Kućište: Midi Tower 500W (naravno kinesko i preslabo)

Zasluzuje da mu obaram ocenu.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku ivanza na korisnoj poruci:
Picard (21.6.2009), player1 (22.6.2009), RotoShack (21.6.2009), Sass Drake (21.6.2009), Viper (22.6.2009)
Stara 21.6.2009, 18:59   #34
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
Predlazem ta se ta tema zove Pakom konfiguracije - problemi. Mislim da bi otvaranje takve teme imalo edukativni efekat na nasu kompjutersku naciju.

Osim zamene napajanja apsolutno, bezuslovno mora i zamena ploce ali za neku sa Amd 770/780g/790fx/790gx chipsetom (da nije Asus M3A).

Otisao sam na sajt Pakoma i oborio sam ocene svih konfiguracija osim jedne Pakom PC H-200 VENTUS koja ima kuciste Asus Vento TA-77 blue 450W + AMD Phenom II X3 710 + Asus EAH4670 + plocu sa AMD 770 + SB700 chipsetom jer ne mogu da budem siguran da li je ugradjeno napajanje kinesko ili Asus-ovo.

Vodim bitku da obaram rezultat Pakom PC H-200 PREDATOR II jer je neko cesto dobro ocenjuje.

•Čipset: nVidia nForce 630a (pitaj boga koja)
•Procesor: AMD Phenom II X4 810 (2.6GHz, FSB 2000MHz / HyperTransport 3.0, 2MB L2 + 4MB L3 cache, 95W, 45nm, AM3)
•Memorija: Kingston ValueRAM 4GB DDR2 800MHz
•Hard disk: Western Digital 500GB 7200rpm SATA 3.0Gbit/s
•Optički uređaj: DVD+/-RW Dual Layer
•Grafika: ATI Radeon HD 4830 512MB
•Mreža: 56K modem, 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet LAN
•High Definition audio
•Kućište: Midi Tower 500W (naravno kinesko i preslabo)

Zasluzuje da mu obaram ocenu.
Znas sta mi se desilo kad sam citao komentare za ovaj moj Predator prije nego sto sam ga kupio? Tad su svi komentari bili da je extra, igrice lete, cak i najnovije, best buy i tome slicno. Kad sam ga kupio i vidio koja je maticna i rezac (posto to naravno oni nisu napisali), cisto da bih obavjestio druge ljude, napisem da je maticna Asus M2N-Xe i da je rezac Optiarc iiiii.... naravno, taj komentar nikad nije bio prikazan, slobodno provjeri
Ajmo obarati ocjene. Mozda se opamete
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 19:04   #35
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 684
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Nisi valjda verovao komentarima sa njihovog sajta?! Ccc...
Obaranje ocena je zanimljivo, ali sam siguran da ce oni to ubrzo vratiti na "default".
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Picard na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 19:12   #36
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
Picard kaže: Pregled poruke
Nisi valjda verovao komentarima sa njihovog sajta?! Ccc...
Obaranje ocena je zanimljivo, ali sam siguran da ce oni to ubrzo vratiti na "default".
Konj, sta ces? Sve sam gledao preko interneta, a ono najvaznije, da pitam po forumima, nisam
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 19:14   #37
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
Picard kaže: Pregled poruke
Nisi valjda verovao komentarima sa njihovog sajta?! Ccc...
Obaranje ocena je zanimljivo, ali sam siguran da ce oni to ubrzo vratiti na "default".
Sachekaj dok gazda ne bude dokon, pa ce se potpisati par puta razlichito i baciti par extra komentara na sajt, kao i obichno
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 19:16   #38
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
Picard kaže: Pregled poruke
Nisi valjda verovao komentarima sa njihovog sajta?! Ccc...
Obaranje ocena je zanimljivo, ali sam siguran da ce oni to ubrzo vratiti na "default".
Duze vreme obaram i ocene kineskih napajanja i kucista. Veruj mi ne uspevaju da im povrate rejting koliko sam ja azuran. Jedino ne diram Codegen Brizu (jer je njegova ocena na sredini i realna po meni ali ako dosegne cetvrtu zvezdicu vracam ja to podhitno na 3).

Mozda bi trebalo malo da spamujemo na njihovom sajtu, odnosno da ih bombardujemo komentarima na njihove konfiguracije i kineska napajanja i kineska kucista.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivanza na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Stara 21.6.2009, 19:23   #39
RotoShack
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Lokacija: Pribinic BiH/trenutno Beograd
Poruke: 110
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RotoShack
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
Duze vreme obaram i ocene kineskih napajanja i kucista. Veruj mi ne uspevaju da im povrate rejting koliko sam ja azuran. Jedino ne diram Codegen Brizu (jer je njegova ocena na sredini i realna po meni ali ako dosegne cetvrtu zvezdicu vracam ja to podhitno na 3).

Mozda bi trebalo malo da spamujemo na njihovom sajtu, odnosno da ih bombardujemo komentarima na njihove konfiguracije i kineska napajanja i kineska kucista.
Za obaranje sam ti se vec pridruzio, ali za komentare sam ti rekao da uopste ne pustaju one koji im se ne svidjaju
RotoShack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.6.2009, 19:26   #40
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Određen forumom Re: Pakomov Predator i problemi

Citat:
RotoShack kaže: Pregled poruke
Za obaranje sam ti se vec pridruzio, ali za komentare sam ti rekao da uopste ne pustaju one koji im se ne svidjaju
Ne moraju da ih objave (ali njihovi admini ih citaju pre nego sto odluce da ih objave) nego sam mislio da se pri svakom upisivanju komentara predstavljamo kao neko treci i da se zalimo na konkretne njihove konfiguracije i kineska napajanja da zezaju, crkla, otkazuju, pokajao sam se sto sam uzeo, presli ste me...itd.
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivanza na korisnoj poruci:
RotoShack (21.6.2009)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problemi, problemi i samo problemi dume Slobodni softver 24 28.12.2008 15:51
Problemi, sasvim nov MSI EX710 Komichar Prenosni računari 1 15.11.2008 0:41
Problemi Quetzalcoatl Kvarovi 0 19.9.2008 16:44
Problemi posle reinstalacije Kaspersky Internet Security 7 Hellraiser Kvarovi 0 1.9.2007 17:48
xp - problemi Cika Crni Kvarovi 4 17.4.2006 20:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com