Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2010, 20:07   #41
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Uopšte nemam tu opciju
Ako imas sedmicu, ili pak vistu trebalo bi da imas nesto tako.

Control Panel -> Power Options -> Change plan settings (za rezim koji trenutno koristis) -> Change advanced power settings -> nadji Processor power managment i tu ti je:

.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	power.jpg
Viđeno:	12 puta
Veličina:	65,6 KB
ID:	36697  
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2010, 20:08   #42
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Citat:
Ketnet kaže: Pregled poruke
Nemas potebe da radis R/Sys. Ajde preskeniraj. Ma zakacio si virus 100%


,koji An.virus koristis
Ti ne slusas Evo sad sam reinstalirao sistem, stavio nforce drivere i geforce drivere i opet ista situacija. A bio je jos mnogo sporiji nego sad - mozda graficka nije ubacila u ubrzan mod... BIOS je vise nego skroman, uopste nema opcija...

imam samo procesor cooling state??? A prije neki dan sam imao to! Kao da je hardverski nestala ta opcija.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2010, 20:16   #43
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Hmm... jel si pre reinstalu instalirao kljucne drajvera sa sajta proizvodjaca?

Eto znam da na mom Ausu, da mi je bilo neophondno da instaliran neke ATK drajvere (il tako nesto, imalo ih je nekoliko) da mi rade sve stvari na njemu (od dugmica pa ostalo).


Pogledaj dal ima ovde nesto interesantno:
http://www.msi.com/index.php?func=nb...ver_os_no=1#os

Probaj sa chipset drajverima, a i System Control Manager zvuci interesantno.

Poslednja ispravka: player1 (29.9.2010 u 20:26)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2010, 20:34   #44
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Ovde su samo 32bit driveri. Imaju samo za Visu x64 na disku koji sam dobio. Probao sam i sa najnovijim nforce drajverima i isto je.

Osnovni problem je što sam ja sve to instalirao i sve je radilo. Sad neće. 32bit sistem neću ni da instaliram, prvo zbog rama.

Neće i neće. znam, nosim ga sutra kod servisera, ali me strašno nervira što ne znam šta je u pitanju. Još nisam gledao da se je nekome zaključao množilac i da živ neće da se poveća...

System vontrol manager upravo služi za biranje tih modova. Ali je radilo i bez toga. Sad neće nikako Strašno. Baš gledam po netu, nema niko sa ovakvim problemom
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2010, 20:41   #45
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Uspio sam u BIOSu da nađem opciju Power Now(tm), koja je (default!??!?) isključena... Sad ću da instaliram igre, da vidim da li je to to. Iskreno se nadam da jeste... Ako jeste, onda mi nije jasno kako se je isključila uopšte... Valjda se BIOS napaja iz sopstvene baterije a ne iz baterije notebooka.

Edit: Procesor sada radi Ali su igre i dalje spore

Poslednja ispravka: NjegovaWisost (29.9.2010 u 21:15)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2010, 22:22   #46
zeuk
Veteran
 
Član od: 31.8.2010.
Poruke: 675
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 128 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Uspio sam u BIOSu da nađem opciju Power Now(tm), koja je (default!??!?) isključena... Sad ću da instaliram igre, da vidim da li je to to. Iskreno se nadam da jeste... Ako jeste, onda mi nije jasno kako se je isključila uopšte... Valjda se BIOS napaja iz sopstvene baterije a ne iz baterije notebooka.

Edit: Procesor sada radi Ali su igre i dalje spore

Sada nam trebaju Molder i Skali!
zeuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2010, 22:34   #47
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

bar mi je windows experience index dao ocjenu 2.3 Što je pozitivno jer mogu sutra da im reklamiram nečime što nisu samo riječi i subjektivan osjećaj (hej, jedan SIS je imao ocjenu 3)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 14:11   #48
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

I tako moj MSI GX 633 posle 2 dana rada ode u servis. Nov laptop! Tek danas odoh, puno učim pa nisam imao vremena... Da ako naprave tu 130GT :/
A pazite sad ovo. Taj servis im se nalazi u p**** m******j.

Zamislite, jedna jedina ulica koja nije urađena fino u Garminovom s60v5 GPSu je ta Đorđa Stanojevića. Jednostavno, nema je pola i brojevi su loše odrađeni. Kažu Đorđa Stanojevića 4. Nema prevoza do tamo
I onda ti ja odem do Delta sitija.
I prođem miškov grad duhova. Izbijem u krug neke fabrike. Izađem odatle. Odem jedno 300 metara istočno (svo vrijeme sam blenuo u GPS umjesto dA GLEDAM OKO SEBE).
Izbijem u neko romsko naselje. Pobjegnem glavom bez obzira da me ne ubiju cigani koji su me čudno gledali i razmišljali ša da skinu s mene. Izađem pred formu ideale. Krenem nazad. Vidim na mapi da sam proletio. Naiđem na prugu koju ne mogu da pređem. Vratim se. Idem do neka tri solitera. Skrenem desno. I dođem tu gdje trebam, ali servis jedne od 3 najveće kompjuterske firme u Srbiji (PAkom) je bio desno, a ja skrenem lijevo!!! (opet, idući zdravom logikom da imaju servis na normalnom mjestu)
Izbijem u dvorište neke firme Transportšped. Produžim do zgrade Simensa. Opet krenem čitavom dužinom ulice. Dolazim do Rode marketa. Produžim u uđem u Airport siti. Tu neka ludnica oko promocije ne znam ti ja čega u nekoj banci.
Umješam se ja tako među one mlade biznismene sa sve laptopom u kutiji i mojom začuđenom facom.
Pitam nekog iz obezbjeđenja. Kaže mi produži iza ovog bloka zgrada. U međuvremenu svratim u fensi maksi koji služi da bi ljudi koji tu rade doručkovali (maksi sa stolicama i stolovima???). Vidim zgradu firme. Ne mogu da dođem do nje sem da prskočim 3 metra visoku ogradu. Kvadratnog oblika. Krenem da preskočim. Skontam da me jedan lik iz obezbeđenja gleda. Vratim se na parking. Izađem na neku zapuštenu cestu. Skrenem desno i tu sam. Predam laptop. Majko moja.

Napisali mi, ne radi grafička dobro i laptop spor - nisam znao šta više da kažem. Srećom, taj mladi momak serviser naiđe i rekoh mu da sam igrao poslednji Call of Duty na maximumu a sad neće.

Bruka za PAKOM ili MSI =( Jbt, nisam studentsku stipendiju jedne zadužbine kao svi ostali trošio nego sam štedio godinu dana, dam im za laptop, a ono se odmah pokvario. Ako sve isprave, biće dobro. Vidjećemo.

Poslednja ispravka: NjegovaWisost (1.10.2010 u 15:14) Razlog: kakvog crnog stankovića...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 14:18   #49
zeuk
Veteran
 
Član od: 31.8.2010.
Poruke: 675
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 128 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

A zar nemaju oni Pickup&return ? Sva sreća da si uopšte pronašao servis, i to živ ! Nadam se da si dobro upamtio put!

Btw. sve to što pričaš o negativnim iskustvima, o Pakomu i MSIju već se puno puta spominjalo po mnogim forumima, tako da nemoj previše da se čudiš...
zeuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 14:33   #50
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Citat:
zeuk kaže: Pregled poruke
A zar nemaju oni Pickup&return ? Sva sreća da si uopšte pronašao servis, i to živ ! Nadam se da si dobro upamtio put!

Btw. sve to što pričaš o negativnim iskustvima, o Pakomu i MSIju već se puno puta spominjalo po mnogim forumima, tako da nemoj previše da se čudiš...
Pazi, nemam još negativno iskustvo osim što mi je trebala navigacija i moje planinarske vještine orijentacije da stignem do njih (i to sam ja 3 godine u BGD, mogu da zamislim da dolazi neko iz unutrašnjosti), a nadajmo se da će biti sve ok =)


Citat:
zeuk kaže: Pregled poruke
A zar nemaju oni Pickup&return ? Sva sreća da si uopšte pronašao servis, i to živ ! Nadam se da si dobro upamtio put!

Btw. sve to što pričaš o negativnim iskustvima, o Pakomu i MSIju već se puno puta spominjalo po mnogim forumima, tako da nemoj previše da se čudiš...
Niko mi nije ni rekao da to ima. Mada, MSI/Pakom garancija je super kada vidite kakva je Toshibina No matter what Sreća pa je ovaj zakon donesen. Mada i ovom sadašnjem ništa ne fali, osim što je komplikovan i skup sistem (zamislite da kupite miša, i onda morate da pišete tužbu ako vas cimaju? mislim...)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 14:51   #51
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Imao si lepo za MSI 72 Hours pick up and return servis, baš mi je čudno da ti nije niko rekao. I što nepogleda na MSI sajtu? Pozoveš broj, pokupe ti lap, oprave i vrate. Doduše, to je najverovatnije greška prodavca što ti nije kazao, ja to obavezno napomenem svakome ko kupuje MSI. Uštedi se gomila živaca i vremena.
P.S. Koristio Garmin i lutao. Nedaj bože da te je poslao ka Savi ili Dunavu, utopio bi se a ne bi pogledao 'de ideš
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci:
NjegovaWisost (1.10.2010)
Stara 1.10.2010, 14:57   #52
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Imao si lepo za MSI 72 Hours pick up and return servis, baš mi je čudno da ti nije niko rekao. I što nepogleda na MSI sajtu? Pozoveš broj, pokupe ti lap, oprave i vrate. Doduše, to je najverovatnije greška prodavca što ti nije kazao, ja to obavezno napomenem svakome ko kupuje MSI. Uštedi se gomila živaca i vremena.
P.S. Koristio Garmin i lutao. Nedaj bože da te je poslao ka Savi ili Dunavu, utopio bi se a ne bi pogledao 'de ideš
Naravno, Novi Beograd mi je nepoznanica Ladno uopšte nema pola ulice ucrtane...

Ne nisam znao za to 72Hours...

Lik mi tamo reče - problem s drajverima. Kad je problem, ti ga riješi

Poslednja ispravka: NjegovaWisost (1.10.2010 u 15:07)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 15:12   #53
Luka.
Starosedelac
 
Član od: 4.12.2009.
Lokacija: City of Compton
Poruke: 1.275
Zahvalnice: 271
Zahvaljeno 275 puta na 235 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
I tako moj MSI GX 633 posle 2 dana rada ode u servis. Nov laptop! Tek danas odoh, puno učim pa nisam imao vremena... Da ako naprave tu 130GT :/
A pazite sad ovo. Taj servis im se nalazi u p**** m******j.

Zamislite, jedna jedina ulica koja nije urađena fino u Garminovom s60v5 GPSu je ta Đorđa Stanojevića. Jednostavno, nema je pola i brojevi su loše odrađeni. Kažu Đorđa Stankovića 4. Nema prevoza do tamo
I onda ti ja odem do Delta sitija.
I prođem miškov grad duhova. Izbijem u krug neke fabrike. Izađem odatle. Odem jedno 300 metara istočno (svo vrijeme sam blenuo u GPS umjesto dA GLEDAM OKO SEBE).
Izbijem u neko romsko naselje. Pobjegnem glavom bez obzira da me ne ubiju cigani koji su me čudno gledali i razmišljali ša da skinu s mene. Izađem pred formu ideale. Krenem nazad. Vidim na mapi da sam proletio. Naiđem na prugu koju ne mogu da pređem. Vratim se. Idem do neka tri solitera. Skrenem desno. I dođem tu gdje trebam, ali servis jedne od 3 najveće kompjuterske firme u Srbiji (PAkom) je bio desno, a ja skrenem lijevo!!! (opet, idući zdravom logikom da imaju servis na normalnom mjestu)
Izbijem u dvorište neke firme Transportšped. Produžim do zgrade Simensa. Opet krenem čitavom dužinom ulice. Dolazim do Rode marketa. Produžim u uđem u Airport siti. Tu neka ludnica oko promocije ne znam ti ja čega u nekoj banci.
Umješam se ja tako među one mlade biznismene sa sve laptopom u kutiji i mojom začuđenom facom.
Pitam nekog iz obezbjeđenja. Kaže mi produži iza ovog bloka zgrada. U međuvremenu svratim u fensi maksi koji služi da bi ljudi koji tu rade doručkovali (maksi sa stolicama i stolovima???). Vidim zgradu firme. Ne mogu da dođem do nje sem da prskočim 3 metra visoku ogradu. Kvadratnog oblika. Krenem da preskočim. Skontam da me jedan lik iz obezbeđenja gleda. Vratim se na parking. Izađem na neku zapuštenu cestu. Skrenem desno i tu sam. Predam laptop. Majko moja.

Napisali mi, ne radi grafička dobro i laptop spor - nisam znao šta više da kažem. Srećom, taj mladi momak serviser naiđe i rekoh mu da sam igrao poslednji Call of Duty na maximumu a sad neće.

Bruka za PAKOM ili MSI =( Jbt, nisam studentsku stipendiju jedne zadužbine kao svi ostali trošio nego sam štedio godinu dana, dam im za laptop, a ono se odmah pokvario. Ako sve isprave, biće dobro. Vidjećemo.
U kojim si ti,da ne kazem vukoEbinama bio
nadam se da ces uskoro dobiti nov laptop,ili da ce srediti taj.
Luka. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 15:15   #54
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Citat:
Luka. kaže: Pregled poruke
U kojim si ti,da ne kazem vukoEbinama bio
nadam se da ces uskoro dobiti nov laptop,ili da ce srediti taj.
Samo nek radi
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 17:40   #55
nerro7
Veteran
 
Član od: 21.9.2010.
Lokacija: Bimmer
Poruke: 988
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 97 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Uskocio bih u temu ako NjW nema nista protiv?
Taman dok ti cekas...da pokusamo razresiti moj slucaj:
Pre par dana se meni isto desavalo na desktop masini. I skoro ja nadjem normalan drajver za grafu i radilo je ~3dana, medjutim sad je opet sve po starom. NfS carbon secka, pogotovo na canyon driftu. Ulazio sam u power options i evo slika:
http://img193.imageshack.us/i/65533124.jpg/
http://img291.imageshack.us/i/59130017.jpg/
http://img571.imageshack.us/i/75483607.jpg/
http://img15.imageshack.us/i/49674135.jpg/
http://img710.imageshack.us/i/55487617.jpg/

Meni smrdi da je ono podesavanje za graficku na slici4 "moderate power setings" ali nebih ja da nesto zahebem...
nerro7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2010, 19:07   #56
obradbl
Član
 
Član od: 18.4.2010.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 117
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 14 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

evo , ne bih zelio da smetam, ali i ja sam imao isti problem, naime kupio sam nov lap asus sa gt325m grafom i sve do sad na max teram... i tako ja pozelim da igram ps2 igrice na kompu, i ja skinem emulator i iso fajlove nekih igrica i ide veoma dobra brzina... i tako sam igrao par dana, kad jedan dan pufff.. ulazi u igricu sjecka, li sjecka... borbe na ps2 nemogu ni krenuti, ama uzas... i ja kontam reko nosio sam ga kod druga da nije vratio na integrisanu grafu, i ja cackao po kompu, i video da imam opciju da biram izmedju Nvidijine i izmedju neke integruse i ja stavim na nvidia pokrenem i sve ide odlicno kao i prije... jer ja lap koristim uglavnom kuci i onda sam mu podesio opcije sve na max da radi, punom snagom, i verovatno kad sam ga koristio na bateriju windows je sam vratio defaultna podesavanja i vratio na integrusu... tako da je u vecini slucajeva ovo problem, znaci samo nadjite npr nvidia control panel , ili ati catalyst, kako li se vec zove i tu procackajte i nacice te podesavanja, isto tako i u bios-u moze da bude high power mode, low itd... eto nadam se da sam barem malo pomogao, svima koji imaju ovakve probleme..
obradbl je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2010, 0:37   #57
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Citat:
nerro7 kaže: Pregled poruke
Uskocio bih u temu ako NjW nema nista protiv?
Taman dok ti cekas...da pokusamo razresiti moj slucaj:
Pre par dana se meni isto desavalo na desktop masini. I skoro ja nadjem normalan drajver za grafu i radilo je ~3dana, medjutim sad je opet sve po starom. NfS carbon secka, pogotovo na canyon driftu. Ulazio sam u power options i evo slika:
http://img193.imageshack.us/i/65533124.jpg/
http://img291.imageshack.us/i/59130017.jpg/
http://img571.imageshack.us/i/75483607.jpg/
http://img15.imageshack.us/i/49674135.jpg/
http://img710.imageshack.us/i/55487617.jpg/

Meni smrdi da je ono podesavanje za graficku na slici4 "moderate power setings" ali nebih ja da nesto zahebem...
Koja graf?
Citat:
obradbl kaže: Pregled poruke
evo , ne bih zelio da smetam, ali i ja sam imao isti problem, naime kupio sam nov lap asus sa gt325m grafom i sve do sad na max teram... i tako ja pozelim da igram ps2 igrice na kompu, i ja skinem emulator i iso fajlove nekih igrica i ide veoma dobra brzina... i tako sam igrao par dana, kad jedan dan pufff.. ulazi u igricu sjecka, li sjecka... borbe na ps2 nemogu ni krenuti, ama uzas... i ja kontam reko nosio sam ga kod druga da nije vratio na integrisanu grafu, i ja cackao po kompu, i video da imam opciju da biram izmedju Nvidijine i izmedju neke integruse i ja stavim na nvidia pokrenem i sve ide odlicno kao i prije... jer ja lap koristim uglavnom kuci i onda sam mu podesio opcije sve na max da radi, punom snagom, i verovatno kad sam ga koristio na bateriju windows je sam vratio defaultna podesavanja i vratio na integrusu... tako da je u vecini slucajeva ovo problem, znaci samo nadjite npr nvidia control panel , ili ati catalyst, kako li se vec zove i tu procackajte i nacice te podesavanja, isto tako i u bios-u moze da bude high power mode, low itd... eto nadam se da sam barem malo pomogao, svima koji imaju ovakve probleme..
Tebi je sve ispravno. Taj laptop nema snage da izvuce ps2. I mnogi jaci kompjuteri se muče.
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2010, 0:49   #58
nerro7
Veteran
 
Član od: 21.9.2010.
Lokacija: Bimmer
Poruke: 988
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 97 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Koja graf?
Asus 9800gt 512MB/(256bit) koliko ja se secam..., ali fazon je sto ne prelazi 45-50C nikad


Sad cu da probam ono "moderate power setings" pa sta bude.eto me za 15min

P.S. nije mi trebalo 15min, cim sam usao vidim da laaguje, a da ne pricam kako trzucka u igruci...jos sam iskljucio v-sync i motion blur

Ne znam sta cu

Poslednja ispravka: nerro7 (2.10.2010 u 0:59) Razlog: isprobao
nerro7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2010, 1:14   #59
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Citat:
nerro7 kaže: Pregled poruke
Asus 9800gt 512MB/(256bit) koliko ja se secam..., ali fazon je sto ne prelazi 45-50C nikad



Sad cu da probam ono "moderate power setings" pa sta bude.eto me za 15min

P.S. nije mi trebalo 15min, cim sam usao vidim da laaguje, a da ne pricam kako trzucka u igruci...jos sam iskljucio v-sync i motion blur

Ne znam sta cu
A rade li ostale igre? Izgleda da nVidia drajveri tesko brljave. Da li i je win x64?
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2010, 1:49   #60
nerro7
Veteran
 
Član od: 21.9.2010.
Lokacija: Bimmer
Poruke: 988
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 97 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Igre rade presporo, a odlično radile...

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
A rade li ostale igre? Izgleda da nVidia drajveri tesko brljave. Da li i je win x64?
Evo koje brljaju:
Warcraft 3, NfS Carbon, NfS MW, CoD 2/4, CoD MW/MW2.
C&C3 TW i KW rade kao dobro...nisam nesto primetio...

Win je 32-bit a ako mislis dali sam probao u win x64...nisam, ali u nedelju cu mozda. Sutra tj danas imam svadbu pa necu stici
Procesot Intel e7400 2.8
Asus 9800GT 512/256
Asus P5Q proTurbo
Kingston neki na 667MHz 2x1GB
Box kuler+4x120x120mm vent na 900 o/min

Postovao sam u jednoj temi temperature...pri testu intelBurn
nerro7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Video igre - uticaj na mlade i još ponešto Nenad Stevanović O igrama uopšte 116 10.3.2009 0:04
igre koje rade/ne rade na Vista Ultimate.... GakunGak O igrama uopšte 29 8.1.2008 11:30
Uticaj procesora na igre Dusan_BG Osnovne komponente 15 11.12.2007 11:27
Da li ove igre rade na Visti? MiroslavNW Operativni sistemi 5 11.4.2007 17:49
G-thing program za LG(imam U8180) za java igre trazim gde ima? besplatno?trial? Ilic Marko Programi za mobilne telefone 1 9.2.2006 14:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com