Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.2.2012, 15:44   #1
dakifil
Član
 
Član od: 24.3.2008.
Poruke: 192
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Zaglavljivanje i neukljucivanje racunara

Pozdrav,
imam jedan jako iritirajuci problem sa racunarom. Desavalo mi se da se procesor pregrevao jedno vreme i nakon toga nekad ne bi hteo da se ukljuci, samo bi se culo dugo *beep* i nista se ne bi pojavilo ni na monitoru. Da napomenem da imam Cooler Master TX2 i AMD Athlon 5200+ koji je malko stariji (mozda oko 4 godine). Ja sam sve to lepo ocistio, ponovo lepo namestio kuler i nema problema sa pregrevanjem ali se nekad da desi da i u toku obicnog citanja teksta na racunaru samo se zamrzne, restartujem ga i opet se cuje dugo *beep*. Ostavim ga na nekih pola sata i on hoce opet da se ukljuci. I desava se da radi i po par dana bez problema. Takodje mi se desava da na C particiji nemam praznog prostora (0 KB) i imam Windows 7 pa je mozda to problem?
dakifil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2012, 1:03   #2
Nutsbre@ker
Starosedelac
 
Član od: 17.6.2008.
Lokacija: Tamo gde internet pocinje
Poruke: 1.809
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 439 puta na 329 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nutsbre@ker
Određen forumom Re: Zaglavljivanje i neukljucivanje racunara

To ti je opet signal za pregrevanje ( dugo beep )... E sada trebalo bi da proveris temperature u full loadu, kao i da proveris da li si namestio kuler kako treba. Naravno nadam se da si opet naneo termalnu pastu.... i ako jesi da si je naneo pravilno!?
Nutsbre@ker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.2.2012, 17:45   #3
dakifil
Član
 
Član od: 24.3.2008.
Poruke: 192
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Zaglavljivanje i neukljucivanje racunara

Pa da, i pretpostavio sam da je za pregrevanje. Kuler je lepo namesten, i naravno termalna pasta. I proveravao sam u fullu, isao je na 57-58 stepeni max. Meni je problem sto se posle nekog vremena npr. 2 meseca temperatura opet dize i ide na preko 70 stepeni pa onda skidam se i namestam ponovo.
dakifil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pitanje oko rutera,umrezenja dva racunara i ogranicenje interneta na ta dva racunara Ekiman Komunikacioni uređaji i umrežavanje 25 21.3.2011 19:01
prikaz slike sa umrezenih racunara iska Aplikativni softver 0 10.1.2010 18:06
Umrezavanje dva racunara putem interneta zemljanin Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 28.9.2008 19:43
Umrezavanje dva racunara putem interneta zemljanin Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 26.9.2008 15:40
Mega problemi sa umrezavanjem izmedju 2 racunara, pomoć! Shadow Stalker Komunikacioni uređaji i umrežavanje 5 22.10.2007 16:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com