Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.2.2017, 1:50   #481
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

http://www.pcgamer.com/overwatch-is-getting-a-server-browser/



Kaplan
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2017, 5:22   #482
Nashud
Član
 
Član od: 10.9.2014.
Lokacija: Beograd
Poruke: 361
Zahvalnice: 80
Zahvaljeno 46 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Enter The Arena: Overwatch


Ćao ljudi,
Radim za kompaniju Efrag, najbolje poznatu po Svetskom Prvenstvu u CS:GO, a pre nekoliko dana smo lansirali prijave za naš prvi OW turnir: Enter The Arena.
Turnir je primarno osmišljen za NA timove (igraće se na NA serverima, od 10 uveče do kasno u noć), ali su prijave otvorene i za EU timove. Nagradni fond je $2400, pozvani timovi koji su prihvatili poziv su (za sada) Dignitas i CLG, a prijave su otvorene do 18. februara u 9 uveče, sat vremena pre početka turnira.

Više informacija na našem blogu: https://medium.com/efrag-living-espo...4b7#.ffps9y4ca

Poslednja ispravka: Nashud (14.2.2017 u 5:31)
Nashud je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2017, 20:12   #483
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Orisa - Origin Story


Video
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2017, 10:29   #484
stuki
Član
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: BG
Poruke: 311
Zahvalnice: 100
Zahvaljeno 27 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Dosao do mastera i prestao da igram . Community je glavni problem ove igre . Ne znam gde je bilo gore , u LoLu ili ovde . Svako igra sta on hoce , nikog nista ne interesuje, a o flejmu da ne pricam... Prestao sam da uzivam u igri zbog njih .
stuki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2017, 4:41   #485
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Overwatch

Nexus Challenge 2.0



Besplatan Officer D.Va Skin + 10 loot boxes

Takodje, ko nije dobio Oni Genji Skin sada ima priliku ponovo.

http://us.battle.net/heroes/en/heroe...uschallenge20/
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2017, 9:49   #486
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Vidim da se digla opasna kuka i motika za ovaj Anniversary Event. Pogledam malo kakva je situacija i sta se desava i vidim da je loot box mehanika glavni krivac. Zar je moguce da su svega 2-3 mape i 2-3 heroja za godinu dana ubacili, a utrpali brdo kozmetike i ucinili je tezom za dobiti?

Poslednja ispravka: dex3108 (28.5.2017 u 12:21)
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2017, 11:25   #487
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Apsollutni fokus stavljaju na kozmetiku. A sama igra i mehanika jako brzo dosadi. Ne igram je vec 2-3 meseca...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2017, 13:39   #488
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Vidim da se digla opasna kuka i motika za ovaj Anniversary Event. Pogledam malo kakva je situacija i sta se desava i vidim da je loot box mehanika glavni krivac. Zar je moguce da su svega 2-3 mape i 2-3 heroja za godinu dana ubacili, a utrpali brdo kozmetike i ucinili je tezom za dobiti?
Mape i heroji su besplatni...loot boxovi donose pare. $$$

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
buraz je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2017, 13:41   #489
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Mape i heroji su besplatni...loot boxovi donose pare. $$$
To nije razlog da se ne nadje neki balans. Taj model i jeste u igri kako bi mape i heroji bill besplatni.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2017, 14:10   #490
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
To nije razlog da se ne nadje neki balans. Taj model i jeste u igri kako bi mape i heroji bill besplatni.
Slazem se sa tobom, ali me uopste ne cudi da im je vazniji cash grab od igraca. Uostalom, vecina igraca OW-a su Blizz "sektasi" gde nista lose ne smes da kazes protiv Blizzarda ili same igre... Jedan od najgorih circle jerk communitya u svim online igrama. Ma najgori.
buraz je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Dreamfall (28.5.2017)
Stara 28.5.2017, 23:03   #491
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Slazem se sa tobom, ali me uopste ne cudi da im je vazniji cash grab od igraca. Uostalom, vecina igraca OW-a su Blizz "sektasi" gde nista lose ne smes da kazes protiv Blizzarda ili same igre... Jedan od najgorih circle jerk communitya u svim online igrama. Ma najgori.
Neporeciva istina, treba da vidis kako se nas par razumnih ljudi provelo u HS temi kada smo raspravljali o nacinu na koji se karte u HS zaradjuju, tada je bio cist P2W, sada se mozda nesto promenilo, ne znam... Ako im slucajno kazes da je Gwent bolja igra od HS, da povedes jos par ortaka, jer ces sam lose da se provedes.

BTW ja sam vrlo brzo batalio OW, igrao sam malo vise Paladins, a sada przim Paragon i cekam Keystone od Digital Extreme, naravno jos treba da probam Quake champions i ovo novo cudo sto Cliffy B pravi,ali verujem da je OW losija igra od svih njih, ali ima jako dobre heroje, koji su i navukli ljude(pa i mene) da kupe igru.
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2017, 18:51   #492
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Slazem se sa tobom, ali me uopste ne cudi da im je vazniji cash grab od igraca. Uostalom, vecina igraca OW-a su Blizz "sektasi" gde nista lose ne smes da kazes protiv Blizzarda ili same igre... Jedan od najgorih circle jerk communitya u svim online igrama. Ma najgori.
A kao u drugim mozes? Svaka igra ima svoje sektase. Dota, Paragon... Paragon ima ekstra grafiku, ali sve ostalo ima jos dosta posla tu da se radi. Pokusas da predocis neki problem, jbt. kako te pojedinci zaskoce, to nije normalno. A mislis Paragon, nova igra, ljudi otvoreni za predloge, tu su da budu kriticni, da bi igra sto bolja izasla iz bete... Ne. Moras da "circle jerkujes", ili da dajes copy-paste predloge iz dote. Nema veze sto igra ima potencijala za mnogo vise. Mozda se u poslednjih mesec-dva nesto promenilo, nznm.
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2017, 19:52   #493
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Echo kaže: Pregled poruke
A kao u drugim mozes? Svaka igra ima svoje sektase. Dota, Paragon... Paragon ima ekstra grafiku, ali sve ostalo ima jos dosta posla tu da se radi. Pokusas da predocis neki problem, jbt. kako te pojedinci zaskoce, to nije normalno. A mislis Paragon, nova igra, ljudi otvoreni za predloge, tu su da budu kriticni, da bi igra sto bolja izasla iz bete... Ne. Moras da "circle jerkujes", ili da dajes copy-paste predloge iz dote. Nema veze sto igra ima potencijala za mnogo vise. Mozda se u poslednjih mesec-dva nesto promenilo, nznm.
Ne znam da li postoji neka druga igra na cijim subredditima postoje daily blizz co*k sucking threadovi, tipa, "Can we be grateful to Blizz for X and Y" i slicno. Druga stvar je support circlejerk, gde su ljudi koji su utripovali da zbog toga sto igraju supporta, "ulogu koji niko nece", svi treba da im lizu ***** i da ih gledaju kao godlike bica (Ana je moj treci najigraniji heroj, da ne bude da nikada ne igram support). Treci circlejerk je "podrska za igranjem onog heroja koga vi hocete, bez da vam ga drugi namecu", iako je ovo timska igra u kojoj jedna slaba karika koja ne radi nista moze da unisti ekipu, a da ne spominjem tilt i nervozu koju ta slaba karika izaziva kod ostalih saigraca... Nemoj slucajno da swapujes Widowmakera iako protivnicki tim ima Winstona, D.Vu i Genjija. Kupio si igru i imas pravo da igras sta hoces! Ovakve scene se desavaju i u Grandmasteru (licno iskustvo).

Sve u svemu, politicka korektnost je ono sto je meni licno najjadnija stvar kod OW communitya. Ne smes nikom da prigovoris na izbor heroja, ne dao Bog da kazes nesto lose protiv svetog Blizzarda, rekao si nesto lose protiv Tracer? Ah, ti si fasista i anti-lgbt lik iz srednjeg veka, a ako slucajno, onako, usput, prigovoris na loot boxove...

PA TO JE KOZMETIKA, ZAR OCEKUJES DA BLIZZARD RADI ZA TEBE DZABE???

Mislim, meni je igra fantasticna, bukvalno samo nju igram od kada je izasla pre godinu dana, pre neki dan sam uzeo i jos jedan smurf nalog (loot boxove dodosue NIKADA nisam kupovao, niti cu, jer mi vredjaju inteligenciju). Gameplay, hero swapping, osecaj kada pobedis u overtime-u ili kada u poslednjim trenucima imas clutch Pulse Bomb ili Dragonblade... to nijedna druga MP igra nema. Ignorisati ostale budalastine i to je to.
buraz je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2017, 0:58   #494
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Izvinjavam se za dupli post, ali cisto da ljudi vide o kakvim debilizmima pricam:

https://www.reddit.com/r/Overwatch/c...ut_in_case_it/

Ovom liku vire samo pertle. A pola communitya je takvo.
buraz je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2017, 13:14   #495
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

MP igra ko MP igra. Uzeo sam u januaru pošto se moja devojka navukla pa reko ajde da igram sa njom. A i meni odgovaraju takve igre trenutno, izbegavam da se upustim u neki dobar SP iako bih hteo (još nisam odigrao ME2 i 3, a o witcheru 2 i 3 i da ne govorim, kao i XCOM). Ovo mi dobro dođe za ono kad imam sat-dva da iskuliram. Ali da ume da bude frustrirajuće, to je nepobitno. Sreća pa teško da ću da odmaknem od zlatne lige, tu je još kud i kamo podnošljivo, ima zezanja na team speaku (zato sada najviše igram na US serveru).

Kada se približim platini i počnu da mi upadaju derankirani dijamanti u tim i krenu da sole pamet celom timu i da vrište preko team speaka (a uglavnom su klinci koji taman mutiraju pa imaju onu ekstra iritantnu boju glasa), dođe mi da odem u tri lepe i deinstaliram igru zauvek.

Da ne pričam o likovima koji se namerno derankiraju i još ti odmah kažu da to rade i tako unište ceo meč pre nego i počne. A ako napustiš takav meč, popiješ ban (na deset minuta za početak). Nemam veliki problem ako neko neće da promeni heroja, ali bar neka se trudi da sa njim uradi nešto a ne da namerno sabotira partiju (i još te namerno proziva da ga prijaviš, kao *ebe mi se, imam još x naloga, it's only 40 bucks).

A o loot boxovima, čini mi se da su nešto mnogo čačkali oko ovih anniversary. Ja i devojka smo za vikend uzeli mislim oko dvadeset i nešto komada ukupno, nijedan jedini legendary skin i možda 2-3 puta 50 onih zlatnika. Nikada ne bih kupio loot box, ali čini mi se da je ovaj put ekstra teško doći do legendary itema.

A da, noćas mi se ladno desi da mi pukne konekcija sa serverom (bio sa devojkom u grupi, povezani preko iste linije), njoj dozvoli da odradi rejoin a meni ban na deset minuta i naravno ništa od xpa, zbog koga sam i igrao (bila 4. runda, taman koliko mi je falilo za level i loot box).

Fali mi još oko 200 onih zlatnika do 3000, hteo bih da uzmem Cruiser skin za Divu, kontam da će se skupiti do kraja eventa, ako ne, screw it.

Igra je dobra, ali pošto zavisi od drugih igrača, uživanje nije zagarantovano. Verujem ako imaš RL prijatelje sa kojima igraš (da bude bar 4-5 u timu) iskustvo je mnogo bolje, ovako si na milost i nemilost match makingu.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2017, 14:52   #496
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Uzeo, navuko se kao od sale.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2017, 20:06   #497
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Svi smo se mi brzo navukli, samo sto je to uzbudjenje brzo i splasnulo.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2017, 15:34   #498
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Jee, htedoh ja da kupim widowmaker noire skin dlc, ono nekad si mogao za 5$....Taj kod sad kosta ko cela igra... 40$

Igram najvise sa mercy i widow ali widow ima takoooo lose skinove...jedini koji valja je uprising koji naravno ne mozes i ovaj pre-order....bas bas lose.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2017, 13:35   #499
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Od svih Uprising skinova samo taj za Widow sam i dobio... Dva puta...
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2017, 22:14   #500
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Overwatch isn’t making its expected splash into eSports
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, multiplayer, overwatch, shooter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com