Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.11.2012, 16:31   #1
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Očajna web kupovina IT opreme u Srbiji

Ne znam da li je bila ova tema ,zato je otvaram u Brljaonici, nedavno sam prvi put u zivotu porucio nove stvari i prenecu iskustva. Zanima me da li ste imali slicno i kako ste postupili ? Napomenucu da sam u zivotu kupio bar 50 komada hardvera polovno i NIKAD MI NESTO NIJE STIGLO neispravno...


Sta je najveci problem ? Pa Win Win Computers i Emmi ,salju robu preko nekog Altija u Cacku ,koji u zivotu nije isporucio nesto ispravno....

1. Emmi - Monitor Benq G950A place 8300+ dinara

2. Win Win Computers - 1 ram modul exceleram 4GB - 1600+ (sa postarinom)


Reklamacije u slucaju Emmi-ja , zovem prvo 065bla bla ,preusmere me na drugu radnju u BG, ovi me preusmere na Web porudznine ,ovi me preusmere na Alti D.O.O Cacak, Alti me preusmeri na neki Servis ,ovi na skladiste... Posle 20 poziva (da - 20) ,konacno prihvate da prime monitor nazad tamo u Cacku ,iako sam narucio iz Beograda, monitor je imao 3 mrtva pixela ,vidljiva posred ekrana, monitor im poslat....

Nakon nedelju dana - ni A da zinu ... nakon 2 nedelje ni A da zinu ... nakon 3 nedelje ,jos je na proveri !! Nakon 4 nedelje zovem sve brojeve ,svadjam se ,i konacno mi kazu da im dam broj racuna da mi vrate pare ! (nemaju zamenu) . Ja sav srecan ,dobijam nazad pare ,kad ono DJAVOLA, proslo nedelju dana ,oni nista... Zovem opet, oni kazu nisu jos stigli rezultati iz servisa ,da li hocu zamenu ,ja kazem DAJ BILO STA, oni nista...

Sta se desilo ? prijava Ministarstvu Trgovine - Sluzba za zastitu potrosaca...

Slucaj broj 2 - Win Win Computers

Porucio ram (prethodno kupio 1 polovan od 4gb) i nisam mogao naci polovan i ja kupim nov !!! ukljucio RAM nece da ukljuci PC ... vadi modul ,ukljuci samo jedan ... nece ... resetuj bios ,ma kakvi ... pipno ram - vreo kao vatra ,peku ruke od obicne `plastike` ,ona nalepnica pocrnela, nikad nije dao sliku ...

Zovem Win Win ,kazem problem ... i opet Alti ... smrdljivi Alti ... zovem Alti u Cacku ,opet se javi ona narogusena ,trazim opet zamenu ,ona me preusmerava na Win Win BG, ovi na neke servise ,skladista ... pojma nemam ,konacno mi kazu da vratim u Alti ,ja poslao ,ne znam sta ce biti ...

ali jedno znam ,da izgleda da je nekad POLOVNO POUZDANIJE,jer znas da ga je prethodni vlasnik koristio i da je ispravno ,a ova kupovina preko web-a je macka u dzaku !

Najgore sto nam je ocajna zastita potrosaca ,sto rokovi za povracaj novca ili zamenu robe debelo premasuju mesec dana.

Nikad vise necu naruciti nesto preko web prodavnice i odsad cu kupiti direktno u radnji makar platio 2x skuplje ,samo da nemam ovaku za*****ciju sa sajtovima i desetinama brojeva telefona.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2012, 16:58   #2
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Ја сам био у оној продавници на "Е" (4 слова ), да се распитам за куповину проце и све што иде уз исти, и рекли су ми да се поручује и да немају у продавници . Мрзи ме да поручујем и да чекам. Боље да купим одмах (ако добију), због евентуалних рекламација и сервиса. Надам се да ће све проћи како треба кад будем склапао. И да нећу морати да се малтретирам и да шаљем за Чачак
Љуша je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2012, 17:20   #3
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

i Win Win i Emmi ,salju preko nekog Altija iz Cacka. Najgore sto posle prve kupovine u Emmi ,ni na kraj pameti ,ni na umu mi nije palo da ce totalno druga firma poslati mi opet preko Altija i da cu opet dobiti pokvarenu robu. Nisam mogao da verujem da sve ide preko tog Alti ,a drugo nevidjena peripetija oko povracaja novca (u prevodu - ne vraca im se) ,proslo je 40 dana od monitora ,niti sam dobio pare, niti monitor. Uzasno iskustvo imam i iskreno strah me da ikad vise porucim nesto preko neta (da nece opet Alti?) ,a jos vece cudo da 2x u 2 kupovine dobijes crknutu komponentu. Neverovatno. Najgore sto nemas kome da se obratis ,oni se igraju brojeva telefona, bacaju te tamo, bacaju te vamo ,a nemas ni kome da ih prijavis... I onda se oduzi preko mesec dana... I onda kazu : Da je web kupovina brza ,bolja ,efikasnija ... Jeste ,ako imas srece da prodjes dobro ,ovi su mi napravili telefonski racun (zvati 20x mobilne telefone ,za 1 glup monitor) ,izgubio sam vreme ,komponente koje mi trebaju nisu tu ,a nemam ni novac.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2012, 17:32   #4
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Pazi ovo, preko nekog Alti-a. Sve je to jedno te isto winwin se nazivaju prodavnice, emmi je web prodaja a Alti je firma koja sve to objedinjuje.
Napadaš win iz jednog slučaja. Imaju oni i dobrih stvari gde se drugi ne žale. Inače emmi je u sastavu wina i bavi se isključivo web prodajom. I šta naleteo si na škart. Vratiš i tražiš ili povraćaj novca ili zamenu. Kupovina preko weba je uvek mačka u džaku i to važi za sve zato je i jeftinija roba. Ja dosta često kupujem preko neta i nikad nisam imao sličnih problema. Jedino telefon se zaglupio i odmah sam ga poslao nazad, u roku od tri dana dobio sam ispravan proizvod.
todos je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2012, 17:37   #5
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom

Emi nije u sastavu wina vec su oba pomenuta u sastavu altija, alti drzi 90% radnji od skora.

Zato vas i preusmere jer se uvek za reklamaciju salje uvozniku.
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2012, 18:10   #6
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Pa to je problem ,sto im se ne zuri sa vracanjem para. 40 dana skoro ,odkako sam im vratio monitor ! Ne razumem zasto onda imaju Emmi i Win Win ,2 sajta ,a drzi taj Alti. Ocajna im je podrska ,jeste da su jeftini ,ali kad covek nesto plati ,trebalo bi da dobije ispravno ,a ne da ceka po 40 dana na povracaj novca (i onda ga jos ne dobije). Zvao sam im silne brojeve i oni se totalno zezaju ,zovi vamo, zovi tamo ... pa vracaju ,pa ne vracaju ... ocajni su (po mom iskustvu). Ako u 2 prve kupovine ,dobijes 2 skarta, onda mi bas deluju kao pouzdani trgovci. Da su mi vratili pare ili zamenili komponentu u najkracem mogucem roku ne bih bio ljut ,ali ovako ...

Sto je najgore dobro sam se namucio dok ih nisam prijavio. Videcu sad sta ce ovi da urade...
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2012, 18:24   #7
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
Emi nije u sastavu wina vec su oba pomenuta u sastavu altija, alti drzi 90% radnji od skora.

Zato vas i preusmere jer se uvek za reklamaciju salje uvozniku.
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Konfuzija u mom odgovoru. Rekao sam da su win prodavnice a emmi web prodaja. Svi zajedno se zovu alti.
Tri sajta imaju. Pored dva već poznata, tu je i http://www.alti.rs/
todos je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2012, 22:46   #8
SlobaL
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 2.712
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 813 puta na 699 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Koliko je meni poznati ukoliko roba nije saobrazna ugovoru prodavac je po zakonu obvezan da ti odgovori u roku od 15 dana o načinu rešavanja problema, iliti da ti zameni, popravi ili vrati novac. Ukoliko ne ispoštuje to, kao što kod tebe nije, prijava tržišnoj inspekciji (za ovakve slučajeve ona jeste nadležna) pa lepo kazna od minimum 300.000 din plus zabrana obavljana delatnosti za određen vremenski period.
SlobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2012, 22:53   #9
Nemanja NS
Član
 
Član od: 21.3.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 284
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 36 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nemanja NS
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Pogledaj malo bolje fiskalini račun, lepo ti piše Alti DOO, p.j Emmi ili LuzLuz...
A, od skora je i PC practic njihov...
Nemanja NS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 0:29   #10
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Do sad nisam imao problema sa naručivanjem preko neta (atom, emmi), ali sam imao problema sa malim lokalnim radnjicama, u kojima je sve skuplje + su mnogo sporiji od samostalnog jurenja garancije. Ne kažem da je savršeno i da se gluposti ne dešavaju, ali znam još ljudi koji su preko neta dobili sve kako treba, a kad su kupovali u radnji popili škart i nezatraženo zezanje sa vraćanjem.

Druga je stvar što nisi čitao upustva za slučaj nevolje, inače te ne bi prebacivali nego bi znao ko je nadležan za takve situacije. Sve piše na sajtovima, samo treba pročitati, ako već naručuješ na taj način.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 1:42   #11
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

I ja sam imao problema sa WinWin-om. I tu je posredi bio nesporazum, ali izgleda da ih kolektivno zabole da ispostuju kupca.

Moj slucaj je malo specificniji. Pozvao sam telefonom, pitao kolika je cena procesora, oni mi rekli, ja rekao "ok, vidimo se", zapalim do njihove prodavnice kad oni nemaju komponentu. Napolju je bilo 35 stepeni, kod njih u prodavnici 45, oni mi izdeklamovase da ce naruciti procesor i da dodjem sutra da ga pokupim, ali ako im odmah platim da ce mi ga poslati na kucnu adresu, sto mi znaci jer mi je prodavnica 30 km od kuce. Elem, platim im, a komponenta mi stigne posle 10 dana.

Inace sve sem tog procesora mi je naruceno preko neta. Malo od Atoma, malo od Gigatrona. Za obe firme imam reci hvale, ali Gigatronu dugujem dusu. Zeznuo sam monitor i poslao im ga u servis. Sredili su ga komplet (dali mi novi), malo mi dosadjivali da sam ja kriv, sto je meni bilo uvredljivo jer sam mislio da nisam, da bi kasnije skapirao da ipak jesam.

Uglavnom castili me sa 200+ evra. I dan danas mi zao sto im makar flasu pica nisam poslao.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 3:29   #12
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Najgore sto sam se ja pozvao na zakon o zastiti potrosaca, ali ih nesto nije pogodilo... Teraju svoje. Jos me pita zena da li hocu da zadrzim monitor (sa 3 mrtva pixela !!) ,ja joj rekao, ma kako da necu. Pitam zenu ,kako bi njoj bilo da kupi Bmw, a da nema 2 prednja tocka ,ona kaze : `Pa u pravu ste ,da da...`, svi razgovori se zavrsavaju, sa nekim cekanjem ... To traje jako dugo, a nema pravde da ti vrate pare,iako su ga primili, cim mi je stigao... Ja zapakovao ,sutradan i poslao.Jos i ja budala ,gde mi pamet bila da narucujem preko weba ,sad dok mi ne vrate pare, izgubicu sve zivce.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 10:58   #13
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Ti upisi vanrednu skolu za marketing i trgovinu spoznaj sve cake ovoga sveta. Salim se naravno prouci svoja prava procitaj ugovor do kraja i ona sitna slova i uradi onako kako bi sav normalan svet odradio.
todos je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 11:35   #14
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

pa zakon kaze :

- svaki proizvod mora da ima garanciju 2 godine ,cak iako prodavac ne daje garanciju

- za web kupovine prodavac je duzan da vrati pare u roku od 14 dana od dana prijema robe ,ako ti se recimo proizvod ne svidja..

- prodavac je duzan da robu isporuci u roku od 30 dana, od dana porudzbine

Tako da su ovi u startu, se ogresili o zakon, ali ovo je Srbija, a ja sam suvise mali da cimam inspekciju mada ja sam slucaj prijavio, ali drzava je naravno `brzo reagoval`.. u principu Who care... bice sta ce biti ...

Dok se to ne sredi i ne budemo kao druge zemlje Evrope ili sveta (na primer drugarici se u Kanadi nije dopao skener, tacnije dopao joj se, ona iskenirala slike i vratila... za 3 dana joj poslali nazad pare i to bez pitanja ,zasto joj se ne svidja) , necu ni kupovati preko Web prodavnica vise...
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 11:57   #15
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

A koja bi razlika, `leba ti, bila da si kupio lično u prodavnici?
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 12:28   #16
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Odneo bih u radnju i trazio bih momentalnu zamenu. Imao bih gde da odem licno da raspravim ,a ne da zivkam 20 brojeva, dok njih boli uvo... Uzeli pare i sad ko te J.... Sta je to njima da musterija ceka 40 dana zamenu i povracaj novac ! Nista. I mleko kad pokvareno kupis, ako hoces da ga vratis, odes u prodavnicu ,a ne saljes u Sentu, tako i ovi... narucio u BG-u, ovi poslali iz Cacka,a vozaju me telefonima ,na sve strane... Nisam ja duzan da zovem i servise i reklamacije i Beograd i Cacak,pa opet skladista u Cacku .. Smorio sam se i s*****o... Iskreno se nadam da drugi imaju mnogo bolja iskustva i ne mislim da je lose naruciti preko Weba, samo mislim da u Srbiji odnos prema musterijama nije ni blizu nekog svetskog nivoa, kakvo je na primer na zapadu. A znaju da zalepe evropske cene.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 13:24   #17
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

+1 za ovo sto je DeCoy rekao. Ti bi odneo odmah u prodavnicu ali ne znam da li bi odmah dobio zamenu, i najverovatnije bi sve bilo isto kao i sada.

Narucivao sam gomilu IT stvari preko neta, nikad nije bilo problema sto se slanja/prijema tice, sto je u principu web kupovina.
Narucivao sam plus gomilu stvari preko neta koje su bile stvarno "pipave" i lomljive (muzicki instrumenti, oprema i sl) i nikad nisam nikakvih problema imao, tako da cisto sumnjam da je problem do toga. Ili bi se nesto polomilo ili ne bi radilo uopste, prilicno sam siguran da je u tvom slucaju to fabricki defekt.

Potrosacka prava u Srbistanu i "garancije" =/= web kupovina.
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 13:43   #18
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Ali kad odneses u prodavnicu oni odmah ili sutradan utvrde kvar i to je to. Pa nece me valjda u onoj maloj prostoriji iza drzati 40 dana. Emmi nema nikakav razlog da utvrdi 3 mrtva pixela 40 dana. Odavno oni znaju da je falsh ili ga nisu ni pogledali. Nesto od ta 2 jeste,a u oba slucaja su prekrsili zakon. Slazem se i sam sam naglasio da neki imaju srece da im nije stiglo nista pokvareno ,ali eto ima i kad stigne vise puta zaredom skart. A sa njima terati pravdu na 5 telefonskih linija ,sa preko 20 poziva nema smisla... I na kraju svega i dalje visi kod njih monitor, nije to ni blizu povracaja novca, prijavio sam ih sluzbi za zastitu potrosaca ,a ako ne budu ni ovi brzo odreagovali ,pokrenucu i tuzbu, da bih isterao pravdu. Sve mi se cini da ce to preci 2 meseca ,a sacuvao sam i kopije racuna. Taj Alti sto drzi te web prodavnice je teski ocaj od firme (opet naglasavam - moje iskustvo) i sa njima u zivotu vise kontakt.
Sladjan85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 14:09   #19
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom

Ti bi ocigledno da bude kako ti hoces. e pa ne moze to tako. Oni imajuboravo da 40 dana zadrZe monitor jer zaboga ti si jos jedan od onih sto ****dneo u servis tako da ima.mnogo posla i kad tvoje dodje na red u roku od 15 dana te obaveste sta moze i kako dalje. Treba nauciti biti strpljiv. U suprotnom izboli salji oroizvodjacu na RMa pa vidi sta ti se vise isplati kad robe nema ni po celih dva meseca.

Da ih tuzis tesko ces a samo ces izgubiti i vreme i novac i zivce.

Poslednja ispravka: Freško (1.6.2014 u 21:28)
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2012, 14:18   #20
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Ali kad odneses u prodavnicu oni odmah ili sutradan utvrde kvar i to je to. Pa nece me valjda u onoj maloj prostoriji iza drzati 40 dana. Emmi nema nikakav razlog da utvrdi 3 mrtva pixela 40 dana. Odavno oni znaju da je falsh ili ga nisu ni pogledali. Nesto od ta 2 jeste,a u oba slucaja su prekrsili zakon. Slazem se i sam sam naglasio da neki imaju srece da im nije stiglo nista pokvareno ,ali eto ima i kad stigne vise puta zaredom skart. A sa njima terati pravdu na 5 telefonskih linija ,sa preko 20 poziva nema smisla... I na kraju svega i dalje visi kod njih monitor, nije to ni blizu povracaja novca, prijavio sam ih sluzbi za zastitu potrosaca ,a ako ne budu ni ovi brzo odreagovali ,pokrenucu i tuzbu, da bih isterao pravdu. Sve mi se cini da ce to preci 2 meseca ,a sacuvao sam i kopije racuna. Taj Alti sto drzi te web prodavnice je teski ocaj od firme (opet naglasavam - moje iskustvo) i sa njima u zivotu vise kontakt.
Vidi se da u životu nikad ništa nisi nosio na reklamaciju

Poslednja ispravka: Freško (1.6.2014 u 21:28)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Izbori u Srbiji cubrovic Programi za mobilne telefone 0 25.4.2012 11:46
Nintendo DS al0cunit Konzole 80 18.2.2011 15:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com