Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.12.2007, 14:47   #81
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
Mr.Eco kaže: Pregled poruke
pa ovaj program se ne razlikuje nista u odnosu na bilo koji PPC ili PPV manite se toga...ako oces da zaradis prave pare samo google adsense...i nisi rekao da su te isplatili a verovatno nisi samo lovis referale...no hard felings al tako je...
Ako si na mene mislio ovo o Prizee sam prochitao na nekom forumu ... Zato sam i napisao nemash shta da izgubish sem vremena na igranje ovih flash igrica..Nisam ni ja siguran u ovo ali me boli uvo igram igerice, ubijam vrijeme a bicje dobro ako stvarno padne neki poklon . Zato sam i rekao "Legenda kaze"
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 15:25   #82
alendin
Član
 
Član od: 23.8.2006.
Poruke: 249
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
Mr.Eco kaže: Pregled poruke
pa ovaj program se ne razlikuje nista u odnosu na bilo koji PPC ili PPV manite se toga...ako oces da zaradis prave pare samo google adsense...i nisi rekao da su te isplatili a verovatno nisi samo lovis referale...no hard felings al tako je...
uskoro cu dobit pare pa cu uradit screenshot da se uvjerite svi..pozz
alendin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 15:30   #83
alendin
Član
 
Član od: 23.8.2006.
Poruke: 249
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
rudar kaže: Pregled poruke
Ako si na mene mislio ovo o Prizee sam prochitao na nekom forumu ... Zato sam i napisao nemash shta da izgubish sem vremena na igranje ovih flash igrica..Nisam ni ja siguran u ovo ali me boli uvo igram igerice, ubijam vrijeme a bicje dobro ako stvarno padne neki poklon . Zato sam i rekao "Legenda kaze"
ja ne mogu igrat nemam nesta mi neda vise neku poruku javlja.imam 0.02 bubz a sta je to bog zna ...mozes li reci nesto vise o ovome sta treba da bi se nesto dobilo hajde malo nam reci o ovome...pozz
alendin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 16:03   #84
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Zarada na netu

Evo copy-paste sa tog domaceg foruma gdje je sve objasnjeno
Citat:
Mozete da igrate igice, da osvajate razne vredne nagrade i poklone: plazma televizor, sony 2, PC, laptop, kamere kao i manje nagrade. Fm radio, kacketi, majce, igrice, filmovi itd... Prvo da kazem da ovo nije uopste nikakva laz i da sam ja licno osvojio tri poklona i da je sve totalno besplatno. Uostalom videcete kada osvijite prvi poklon - on ce vam stici na kucnu adresu za dve nedelje i necete morati da platite ni postarinu.

Fora na ovom sajtu je u tome da igrate razlicite flash igre i da u zavisnosti od toga koliko ste uspesni osvajate poene - Bubzove, a posle odredjenog broja poena mozete recimo da odete na aukciju stvari (ili prodavnicu istih) i da za te poene otkupite neki poklon ili da igrate tombolu ili nesto drugo. Ja sam osvojio Majcu, Mini Radio, Kacket i do sada i sve mi je stiglo za dzabe.

Ako se registrujete preko ovog linka reci cu vam i jos neke dodatne fore :

Link je ovde

Za igranje igrica potreban je flash 9.0, novi koga mozete da skinete sa http://www.adobe.com/shockwave/downl...ShockwaveFlash - imate tamo link u downloadu. E onda tu imate vise flash igara.

Ono sto je jos bitno za pocetak da znate:

Treasure Quest je vas racun ispod onog kovcega mozete videti koliko Bubzova imate. Bubzovi su virtuelni novac koji kasnije mozete iskoristiti da kupite neki poklon.

Besplatne igre : Free igre su one igre na sredini ekrana i totalno su besplatne - ima ih dosta i svaki dan mozete da ih igrate iznova i iznova. Imate igre u obliku greb tiketa koje mozete igrati tri puta a imate igre na foru super maria koje mozete igrati samo 1 dnevno. Kada ste recimo odigrali sve igre u toku dana nemojte da mislite da ste nesto zeznuli - samo dodjite sledeci dan i posle toga cete ponovo imati tri igre za greb tiket i za ove jedan put. Tako svaki dan).

Igre koje se placaju (Bubz-ovima, virtuelnim novcem koji zaradite igrajuci) : Igre koje se placaju su onih pet igara sa desne strane i ispod svake igre pise sa koliko Bubzova tu igru mozete igrati (to je za one koje uglavnom vole da se kockaju sa svojim vec zaradjenim Bubzovima pa ako ih hoce sreca mogu da osvoje dosta ovih Bubzova a ako ih nece gube te
bubzove). Dakle da se razumemo te igre se ne placaju ovako preko kreditnih kartica i ostalih gluposti nego kada na free igrama dobijete Bubzove te bubzove mozete da potrosite tako sto ce te igrati igre koje se placaju. Recimo ako trenutno imate 1.00 Bubz to mozete potrositi tako sto ce te igrati one igre sa desne strane (ako igrate igru koja vredi 0.50 Bubzova a vi imate 1.00 Bubz vama ostaje 0.50 Bubzova a u slucaju da dobijete na toj igri recimo 10 Bubzova vi ce te na racunu imati 10.50 Bubzova) ili cete stekovati novac za aukciju poklona ili tombolu poklona (u sledecem tekstu cu opisati kako mozete kupiti za Bubzove neke poklone).

Poslednja ispravka: Highlander (12.6.2008 u 16:09)
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 16:06   #85
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Zarada na netu

nastavak...
Citat:
POKLONI : Dakle kada mislite da imate dovoljno BUBZOVA i hocete da dobijete neki poklon prvo je potrebno da UPISETE VASU TACNU ADRESU JER U SUPRTNOM NECETE DOBITI POKLON.

Sada vas zanima gde da upisete vasu adresu: to ce te uraditi tako sto ce te prvo otici na opciju YOUR ACCOUNTS koja se nalazi sa desne strane (medju onim menijima), zatim cete kliknuti na Your personal details / your preferences i tu ce te ispuniti svoje tacne podatke. Posle ispunjavanja poidataka idite na OK.

Dalje-kako dobiti poklon? To je najednostavnije od svega ako imate dovoljno Bubzova. Dakle kliknite na opciju GIFTS koja se nalazi sa desne strane (medju onim menijima), i tu ce te videti 4 razlicite opcije: Tombola, Aukcija, Show Window.



Ako kliknete na Tombolu mozete da otkupite jedan tiket za odredjeni broj bubzova i da cekate izvlacenje tog poklona (kao kad igrate loto samo sto ovde neunosite brojeve vec samo idete na opciju bid i automatski ste u igri za izvlacenje). Na tom delu kao i na ostalim delovima mozete da izaberete za koji cete poklon otkupiti tiket - naravno za neki vredniji poklon tiketi su skuplji a za neki manji poklon tiketi su jeftiniji (govorimo skupi ali samo u pomenutim Bubz-ovima). Postoje tiketi koji kostaju 1 Bubz a postoje i tiketi koji kostaju 20 Bubzova (sve zavisi od vrednosti poklona). Kada odkupite jedan tiket u zavisnosti koliko ste platili tiket taj broj Bubzova koji ste platili za tiket ce vam se oduzeti iz Treasure Questa a vama jedino preostaje da sacekate izvlacenje i ukoliko budete izvuceni automatski ce te biti obavesteni da ste dobili a ako ne pa vise srece drugi put.



Ako kliknete na Aukciju mozete da kupite poklon tako sto se licitirate sa drugim takmicarima za neki poklon koji vi izaberete (ko da vise Bubzova taj je pobednik). U slucaju da izgubite na licitaciji nebrinite se jer vam se u tom slucaju Bubzovi koje imate ne oduzimaju (naravno ako dobijete broj bubzova vam se oduzima za onu cenu koju ste vi stavili).



Ako kliknete na Scratching mozete da otkupite jednu greb srecku i da za nju dobijete dobijete poklon (naravno ukoliko samo ukoliko ogrebete a slika vam bude u obliku poklona). Ono sto je jako bitno da znate jeste to da jedna greb srecka kosta 5 Bubzova i da svaki drugi , treci tiket dobija (znaci sanse su vam uglavnom 50% - 50% da dobijete). Ako dobijete obavezno idite na <<>> a posle toga cete vec videti sta se desava ostalo mozete i sami.



Ako kliknete na Show Window mozete da osvojite poklon tako sto ce te ga platiti po realnoj ceni po kojoj poklon stvarno toliko i vredi. E sada ovde je princip uglavnom slicni kao i na tomboli samo sto ovde za razliku od tombole tiket uzimate besplatno i ukoliko vas izvuku vi placate realnu cenu za poklon (recimo poklon kosta 12 Bubzova vi uzmete besplatan tiket za taj pokolon i bas vas izvuku - u tom slucaju vama se sa racuna oduzima tih 12 Bubzova a vi dobijate poklon). Naravno ukoliko izgubite neoduzimaju vam Bubzove.
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 16:07   #86
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Zarada na netu

i josh...
Citat:
CLANS CUP : Ako zelite mozete se i uclaniti u neki klan ! U klanu moze biti maksimalno 10 clanova a uclanjivanje u neki klan je totalno besplatno !!! Sve sto treba da uradite jeste to da odete na slicicu koja se nalazi u donjem desnom uglu na kojoj pise clans cup, zatim da u Clan Registru pronadjete neki slobodan klan i prijavite se u klan !!! Vase clanstvo u klanu zavisi od toga dali ce vas vodja klana primiti ili ne (i oba slucaja bicete obavesteni u vasem sanducetu - Your Messages) ! Takodje mozete na istoj strani osnovati i vas klan ali za osnivanje klana potrebno je da date 1 Bubz ..... Retko se desava da vas klan pobedi ali ako imate srece da upodnete u dobar klan mozda vam i padne neki poklon !!! Samo bih dodao napomenu da ako se i uclanite u neki ozbiljan klan morate da igrate svaki dan sve igre da vas vodja klana ne bi izbacio iz klana !!! Sledi spisak igara koje donose bodove vasem klanu :
- Secret Garden
- Food Chain
- Snuggy Pilot
- The Dare of Diabolo
- Sinkyfrog's Ark
To radi po sistemu kada vi odigrate neku igri i recimu da ste presli prvi nivno na Food Chain-u vi automatski vasem klanu donosite jedan poen ! Da ste presli drugi nivo u ovoj igri vi bi ste vasem klanu doneli dva poena (i to pravilo vazi za sve igre koje sam nabrojao)

Nadam se da sam nekome bar malo pomogao, ali kako vreme protice vec ce te sami ukapirati o cemu se radi. Ako ikome nekad nesto zapne ili ima neka pitanja, neka pita.

Link ka sajtu jos jednom
Ima josh neshto o nekim maxpackovima koji se placjaju pravim novcem pa ako nekoga bude interesovalo poslacju ... Samo kazite

Poslednja ispravka: Highlander (12.6.2008 u 16:10)
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 17:05   #87
alendin
Član
 
Član od: 23.8.2006.
Poruke: 249
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

eh hvala sad mi je mnogo jasnije kako ovo radigdje da nadjem referal link svoj?
alendin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 17:14   #88
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Zarada na netu

U "your account"
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.12.2007, 12:59   #89
tecanic
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

evo ako neko zeli zaraditi bez muke velike na netu http://internetplata.blogspot.com/
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2007, 16:14   #90
tasko
Novi član
 
Član od: 14.11.2007.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Bux.to je jednostavan program zarade pregleadavanjem reklama.
Registracija ukljucuje registraciju na PayPal gde na mesto za kreditnu karticu ostavite prazno. Zaradujete:
-kada kliknete na reklamu i ostanete 30 sekundi (autoodbrojavanje)
-za to veme vi možete pregledavati bilo koji stranicu i baviti se bilo cime drugim
-svakih 24 sata možete opet kliknuti
-na stranici imate 10 reklama
-zaradujete 1 cent po kliku (0.1 dolar dnevno)

To se cini vrlo spora zarada no ako preporucite ljude da se registriraju preko vas (vašim linkom):
-zaradujete koliko i svaki od njih zaradi- 1 cent po reklami njihovog klika je i vaš cent
-ni vaša ni njihova zarada se time ne smanjuje
-registracijom preko vas cak dobijaju bonus (naravno, to na vas nikako ne utice)
-npr. ako preporucite 30 ljudi da se registruje preko vas, vi zaradujete 30 x 0.1$ = 3 dolara dnevno ili 90 dolara mesecno

Razlozi zašto bux.to nije prevara:
-stranica nije na nikojoj crnoj listi prevaranata
-ljudima je novac isplacen
-preko milion korisnika
-da je servis prevara, ljudi na njihovom forumu sigurno ne bi raspravljali o novoj kupovini refferala, ukupnoj isplacenoj zaradi, itd.

Savetujem da:
-svakodnevo klikate na reklame
-registrujete se preko nekoga zbog bonusa u $
-nadete što više preporucenih ljudi (refferala) da vam puno brže raste zarada
-kad zaradite, ulažite: za 17 dolara možete kupiti 15 refferala. Ulog vam se vraca nakon 10 dana (17 x 10 x 0.1$ = 17$) a sve nakon toga je cista zarada

Ko zeli neka pokusha, ja sam do sada zaradio pola dolara 0.5$ a danas sam se registrovao...Smeško a trazi dnevno 10ak minuta.... Ja ne razmishljam da se obogatim vec da za par nedelja skupim 10-20$ dolara da mogu da uplatim Rapid premium acount ili neshto slicno....

A ako ne zelite meni da pomognete (a i sebi jer dobijate 0.02 centa kada se registrujete preko nekoga) vi se registrujte bez refferala....

Evo i dokazi

Postoji mali program za autoclick koji sluzi da sam automatski klikne na reklame!
Isprobao sam ga : Nema SPAMA, FAKE, POP-UP NITI SPYWARE...

1 Etapa : Morate da kreirate jedan free Paypal Account (Zapamtite e-mejl adresu koju koristite za njega sluzice vam za dalje i naravno Login za PAYPAL



2 Etapa : Uclanite se na Bux To i precizirajte racun paypal da zelite da naplacujete cim ostvarate 10$ zarade


3 Etapa : Downloajdujte autocliker i autorefresher :

4 Etapa : onda otvorite --> Surf Ads -->na sredini stranice pritisnite desni klik na misu i --> reload every-->custom stavite 2 minuta onda ok--> Enable.
Onda vas browsver sam klikce na linkove. Za ovo vam je potreban Mozilla Firefox browser
Sa ovom metodom moze zaraditi i do 1 $ na dan! tako sto vam browser refresuje stranicu i pojavljuju se novi linkovi!

Referal link mozete videti u mom profilu!

Poslednja ispravka: tasko (30.12.2007 u 17:08) Razlog: bez referala
tasko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2008, 22:18   #91
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Google AdSense

ja sam postavio reklame na dva bloga i onda se sve pobrljalo.
adsense mi sada registruje samo reklame na onom manje bitnom blogu koji sam zapostavio a ja ne mogu da pronađem onu opciju da dodam ponovo reklame na prvo blog. a i google search mi ne radi baš najbolje. i koliko reklama mogu postavit na jedan blog, nešto je pisalo ne više od dva servisa, čini mi se a oni imaju u ponudi tri.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2008, 23:41   #92
alendin
Član
 
Član od: 23.8.2006.
Poruke: 249
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Google AdSense

Citat:
noisy kaže: Pregled poruke
ja sam postavio reklame na dva bloga i onda se sve pobrljalo.
adsense mi sada registruje samo reklame na onom manje bitnom blogu koji sam zapostavio a ja ne mogu da pronađem onu opciju da dodam ponovo reklame na prvo blog. a i google search mi ne radi baš najbolje. i koliko reklama mogu postavit na jedan blog, nešto je pisalo ne više od dva servisa, čini mi se a oni imaju u ponudi tri.
Najviše dva servisa mogu biti kad ima google na blogu i to google ima uvijete koji su to ja mislim a sto se tice google reklama mozes imati tri reklame na jednoj strani eh sad koliko imas strana puta tri
alendin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2008, 21:18   #93
Azureus
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

Najbolji je ipak Yourhotmails !!!

A da vas ne prevare raznorazni prevaranti uverite se ko je sve na listi:

http://looova.blog.hr/



Poslednja ispravka: VojaM (10.1.2008 u 13:34)
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2008, 1:00   #94
Lokigodofirendlies
Član
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: {Julie's} in the Drug Squad
Poruke: 317
Zahvalnice: 241
Zahvaljeno 178 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

A zar vam je tesko da se strpite dan-dva, ostavite post(ili dva), u zavisnosti od strucnosti probate da pomognete nekom, pre reklamiranja, mozda vam se i dopadne, a i s marketinske strane bi vam dalo vise (in)credibileteta
Lokigodofirendlies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2008, 17:41   #95
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Zarada na netu

Pozz

Evo ja se bavim par dana bux.to-om i nasao sam na internetu jedan zanimljiv programcic koji umnogome pomaze prilikom zaradjivanje novca preko bux.to.Za sve dalje informacije, PM
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2008, 18:07   #96
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Ajde bre vi silni što zaradiste silne pare preko neta, dajte neku sliku vas u banci kako unovčavate ček, slika sa čekom u rukama (vašim) pa onda kinta koju ste uzeli. Šta samo spamujete a niko više od pola dolara nije zaradio.

Manite se deco ćorava posla. Dok ne zasučete rukave, nema lova da pada sa neba, a ni sa neta.
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2008, 18:18   #97
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Нема леба без мотке.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2008, 19:20   #98
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Zarada na netu

Cim mi isplate prvi iznos, dobijate Screenshot sa racuna!
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2008, 21:36   #99
tasko
Novi član
 
Član od: 14.11.2007.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
PeTkO kaže: Pregled poruke
Cim mi isplate prvi iznos, dobijate Screenshot sa racuna!

takodje, imam 9 $ na 10 $ je isplata !!
tasko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.1.2008, 22:02   #100
seymourc64
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Sombor
Poruke: 245
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 31 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Za koliko dana si zaradio pomenutu sumu i da li mislis da postoji tendencija da ta suma u buducnosti iznosi vise? $10 je smesan iznos, moze tek da posluzi teenageru kao dopunski novac za izlazak-dva.
seymourc64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
alertpay, moneybookers, web, zarada

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vista (instalacija) GeForce Operativni sistemi 29 9.5.2010 9:25
Život na Marsu? Ice-Man Brbljaonica 149 26.11.2008 0:26
Problem pri gledanju videa na netu Francesko Aplikativni softver 12 3.11.2008 18:37
Asus K8N-E Deluxe firmware na netu? holodoc Osnovne komponente 4 5.9.2006 1:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com