Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.3.2012, 22:48   #1081
marko 24
Novi član
 
Član od: 3.3.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

igra mi dobro radi ali u 3 hale:hjustonovoj,orlandovoj i filadelfijinoj mi se tokom utakmice na trenutke gase svetla na parketu ,najcesce kad se olasi sirena za kraj cetvrtine ili timeout,igram na pc,zna li neko do cega je ovo
marko 24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2012, 23:29   #1082
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: NBA 2k12

Valja li cemu taj patch? Nisam upalio igru sto godina, a nameravam krenuti neku asocijaciju posle trade deadlinea, a videh sad da ima patch pa reko da vidim vredi li ga instalirati uopste.
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2012, 23:40   #1083
marko 24
Novi član
 
Član od: 3.3.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

izgleda da su u njemu popravili trade logic u my playeru,nisam ga probao ,igrao sam my player pre updata rukija i smorio me je bag sa trejdovima,nisam ga posle igrao sad samo sezona sa ortakom i nba today protiv kompa,nisam igrao asocijaciju jel i ona ima bagove
marko 24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2012, 9:15   #1084
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Valja li cemu taj patch? Nisam upalio igru sto godina, a nameravam krenuti neku asocijaciju posle trade deadlinea, a videh sad da ima patch pa reko da vidim vredi li ga instalirati uopste.
Prvo da napišem da sa Skidrow patch-om nisam imao nikakvu razliku (možda nisam "ubo" pravu verziju igre), kad sam ubacio onaj 3DM patch sve je ispalo kako treba.

Popravili su asocijaciju, sada pikovi imaju određenu vrednost, pa je trejdovanje konačno onako kako treba. Čak su uradili i to da, u odnosu na rezultat i stanje na tabeli, pikovi koje poseduješ dobijaju/gube na vrednosti. Evo moj primer - uzeo sam Minesotu, dao Lejkersima Vilijamsa, Pekmena i Miličića za Bajnama (volim da igram sa back-to-basket centrima), trejdovao A.Randolfa i još neke za Mejoa (moj omiljeni SG) i menjao Bizlija za Pola Džordža (u Indijani igra SG, ali kad ga postavim na poziciju 3 skoči mu i rejting i vrednost u zvezdicama). Na početku je vrednost 1. pika Minesote bila 3 ipo zvezdice. Simulirao sam do pred kraj "trade deadline"-a, tim je bio drugi u diviziji, 4. u konferenciji i pik koji mi je preostao je vredeo 1 ipo zvezdicu. Ponovo sam "loadovao save" sa početka sezone i da ga ne bih tako uludo proćerdao, a nikad se ne zna sa kojim timom "menjati pikove" kako bi imao jedan među prvih pet, lepo sam izmuvao nešto i doveo Enesa Kantera (4 zvezdice) kao drugog centra.
Naravno, bez obzira na patch, mojim AI saigračima je i dalje nezamislivo da pruže ruke dalje od nosa, skoče sa rukom iznad glave ili uopšte uhvate bilo koju drugu loptu koja ne potpada pod dodavanje ili "rebound", pa sam imao kriminalno smešnih situacija u kojima moji igrači glavom izbacuju lopte u aut ili ih pogađa u glavu dodavanje protivničkih igrača, a ruke...kao da ih nemaju...
I najiritantnija srvar koju izaziva novi patch su potpuno nebulozna dodavanja. Koliko je teško dodati igraču pod koš i to sa takvim "dodavačem" kao što je Rubio?? Na prvom skrinu je bacio bar dva metra daleko od Bajnama, pravo u ruke Odenu, a na drugom, iako ima i Džordža i Lava, savršeno baca između njih. pravo na šaku Oldridžu. Ovo su samo dva primera od pet-šest ovakvih idiotskih dodavanja koja su mi se desila u prvom poluvremenu (2x6 minuta) i kako da ne popeezdeeš???
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	01.jpg
Viđeno:	61 puta
Veličina:	117,7 KB
ID:	42764   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	02.jpg
Viđeno:	70 puta
Veličina:	107,0 KB
ID:	42765  

Poslednja ispravka: NastyB (14.3.2012 u 18:06)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2012, 14:58   #1085
yahhoo
Veteran
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Urmenhaza
Poruke: 1.174
Zahvalnice: 465
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Instalirao novi patch i sad umesto da mi zamrzne u III. cetvrtini(my player mod), samo me izbaci na desktop. Da li ima neko resenje ili je to do konfiguracije? Mada lepo mi radi igra, tako da ne shvatam zasto mi ovako igra zeza u my player modu i asocijaciji?
yahhoo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2012, 15:42   #1086
Andyui
Član
 
Član od: 25.6.2007.
Poruke: 403
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 54 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Jel se samo meni cini ili je 2k12 korak nazad u odnosu na 2k11? Grafika mi deluje isprano, vestacki, sve nekako deluje siromasnije...(nema vise graski znoja na Garnetu), a sve na maximum...
Andyui je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2012, 18:53   #1087
BiTrAtE
Član
 
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 399
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 54 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
yahhoo kaže: Pregled poruke
Instalirao novi patch i sad umesto da mi zamrzne u III. cetvrtini(my player mod), samo me izbaci na desktop. Da li ima neko resenje ili je to do konfiguracije? Mada lepo mi radi igra, tako da ne shvatam zasto mi ovako igra zeza u my player modu i asocijaciji?
Game Booster rijesava ovaj problem I iskljuci autosave
BiTrAtE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2012, 20:08   #1088
yahhoo
Veteran
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Urmenhaza
Poruke: 1.174
Zahvalnice: 465
Zahvaljeno 43 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Probao sam sa game bosterom i iskljucen mi je auto save, ali cim budu one reklame za naredne utakmice u asocijaciji ili pak u my player modu igra izlazi automatski na desktop. Nije mi jasno zasto posle tih reklama?
yahhoo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.3.2012, 9:37   #1089
mikicaa
Član
 
Član od: 5.6.2010.
Poruke: 259
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 13 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

koja je poenta popularnosti u ligi,i lokal fanova zasto bi iko ulozio nesto para u one promocije za popularnost mislim osim osecaja da si uradio dobro delo;p
mikicaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2012, 6:59   #1090
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

ljudi tek sam nabavio nba 2k12 na xboxu,posto vidim da je bas komplikovan a mnogo je dobro uradjen,jel moze neko da mi kaze neke osnovne stvari koje su bitne kako se rade,oko taktike tipa double tim itd,i kako uraditi dvokorak?
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2012, 15:48   #1091
versus
Član
 
Član od: 14.11.2005.
Poruke: 69
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
mikicaa kaže: Pregled poruke
koja je poenta popularnosti u ligi,i lokal fanova zasto bi iko ulozio nesto para u one promocije za popularnost mislim osim osecaja da si uradio dobro delo;p
Od toga zavisi da li ces dobiti sponzorske ugovore, npr. svoje Jordan patike, i naravno kinta koja ide uz to...
versus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2012, 18:29   #1092
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
AcMilan91 kaže: Pregled poruke
ljudi tek sam nabavio nba 2k12 na xboxu,posto vidim da je bas komplikovan a mnogo je dobro uradjen,jel moze neko da mi kaze neke osnovne stvari koje su bitne kako se rade,oko taktike tipa double tim itd,i kako uraditi dvokorak?
Odigraj tutorial pre svega, bice ti daleko lakse da razumes razlicite koncepte u igri..
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2012, 20:00   #1093
I like games
Veteran
 
Član od: 25.3.2010.
Poruke: 574
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 71 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Moze li neko da mi da onaj fajl sa kontrolama za joypad ili da mi napise na koje kontrole idu na neko dugme.
I like games je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2012, 22:34   #1094
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
_Grotesque_ kaže: Pregled poruke
Odigraj tutorial pre svega, bice ti daleko lakse da razumes razlicite koncepte u igri..
odigrao sam,kapiram finte i to ali ne razumem kako double team,i taktike ne kapiram,gameplay razumem ali taktike nikako
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2012, 15:41   #1095
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: NBA 2k12

Double team radiš tako što u odbrani pritisneš onaj taster koji je bindovan na određivanje pojedinačnih poziva igara u napadu, obično je to L2 na gamepadu, i potom pritisneš x, kocku, trougao, kruž il dribling da bi odredio koji igrač će da udvoji.

Što se toga tiče postavka je sledeća: (taman ovde dole možeš pogledati pandane u tasterima)
A - playmaker
B - shooting guard
C - Power forward
D - Small forward
LF1 (Clutch tj dribling) - Centar

To isto važi i za icon pass.

Što se tiče taktika i poziva igara to je malo kompleksnije podešavanje ali uvek možeš da uključiš playvision u presentation na full display i tako vidiš kako se treba kretati u pojedinim napadima.

Citat:
I like games kaže: Pregled poruke
Moze li neko da mi da onaj fajl sa kontrolama za joypad ili da mi napise na koje kontrole idu na neko dugme.
.

A = X (pass)
B = krug (fake pass)
C = trougao (post up/jump)
D = kocka (shoot/steal attempt)
LF1 = L1 (clutch)
LF2 = L2 (positional play/pick control)
RF1 = R1 (sprint)
RF2 = R2 (icon pass)

ovo ti je na default.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NaraYan na korisnoj poruci:
AcMilan91 (20.3.2012)
Stara 20.3.2012, 10:24   #1096
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Double team radiš tako što u odbrani pritisneš onaj taster koji je bindovan na određivanje pojedinačnih poziva igara u napadu, obično je to L2 na gamepadu, i potom pritisneš x, kocku, trougao, kruž il dribling da bi odredio koji igrač će da udvoji.

Što se toga tiče postavka je sledeća: (taman ovde dole možeš pogledati pandane u tasterima)
A - playmaker
B - shooting guard
C - Power forward
D - Small forward
LF1 (Clutch tj dribling) - Centar

To isto važi i za icon pass.

Što se tiče taktika i poziva igara to je malo kompleksnije podešavanje ali uvek možeš da uključiš playvision u presentation na full display i tako vidiš kako se treba kretati u pojedinim napadima.
Odlican odgovor,kako pobediti kompa na superstar?
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 12:35   #1097
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: NBA 2k12

^ Strpljivom igrom sa puno taktike!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2012, 18:57   #1098
versus
Član
 
Član od: 14.11.2005.
Poruke: 69
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

Citat:
AcMilan91 kaže: Pregled poruke
Odlican odgovor,kako pobediti kompa na superstar?
Masovni treninzi Ne ozbiljno ja sam igrao nekoliko meseca svaki dan pre nego sto sam poceo da derem komp na Hall of Fame. Najvise mi je pomogao My Player, tu sam provalio igricu, i stavljajte kameru na 2K, to je kamera sa najboljim pregledom!
versus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku versus na korisnoj poruci:
AcMilan91 (20.3.2012)
Stara 20.3.2012, 23:09   #1099
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k12

ja sam stavio na 2k,evo par pitanja pa ako nekog ne mrzi da pomogne,dosao drugar danas kod mene on je igrao sezonu kuci i to pa ima vise iskustva,dakle igram sa dalasom volim sutere tipa nowitzki i to,imam problema sa rebound-ovima uvek mi skoci u napadu i daje mi tako koseve ili na prodor,na koji fazon ja da igram sa dalasom koje taktike da bih busio sa nowitzkim slabo nesto sa njim igram,al sigurno ima veze sa taktikama otrkivanjima itd ,hvala unapred
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2012, 13:09   #1100
the_punicher
Član
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 117
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: NBA 2k12

kad li ce da izadje neki pach ili bilo sta sa novim timovima odnosno posle ovih silnih trejdova i promena?
the_punicher je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com