Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.2.2014, 15:39   #21
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Heh, kao što i ja rekoh u postu #17
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2014, 17:12   #22
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

I ja u postu 3,ipak ima začkuljica.
Ma ko ih šiša ...imamo kineze pa ćemo kupiti jeftine androide.Ipak vuk dlaku menja a ćud nikada.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2014, 18:37   #23
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Nokia is dead, ovo su m$ marifetluci, a i dok su mrdali nisu hteli da se priljuče OS-u koji je stvorio njihov zemljak. Jbg, niko prorok u svom selu.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2014, 12:49   #24
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Nokia says 75% of all Android apps are compatible with Nokia X



http://www.gsmarena.com/nokia_says_7...-news-7930.php
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2014, 21:48   #25
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Tresla se gora, rodio se miš. Koji je ovo fail.

Puno se priča se i piše o Kompaniji Nokia, kako je godinama propadala, kako je prodata, pa kako odavno planira izbaciti Android telefone, pa hoće, pa neće.. pa na kraju hoće, ali to zapravo i nije Android, a hardver telefona je blago rečeno očajan. Ne znam šta je debilnije, toliko pisanje i pričanje o tome da Nokia već dugo vremena razvija Android telefone i to dugo "iščekivanje", ili je debilnije da to na kraju i nisu Android telefoni nego neka budževina. Lično ne volim Nokiu i drago mi je da je propala. Kontao sam da kad već nije pravila Android do sada, ne mora ih ni praviti. Ali kad već odluči da napravi, ne znam zašto nije napravila normalan Android. I kad se sjetim njenih modifikacija Anna, Belle, MeeGo, a ovo je samo jedan u nizu Nokijinih promašaja. Kao da neki izgubljeni ili pijani likovi upravljaju kompanijom.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2014, 22:49   #26
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

A da li će "ponuditi" i drugim proizvođačima da prave telefone sa njihovim androkia OS-om

E, šta neću doživeti... još malo pa i 'icrosoft Linux
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2014, 22:54   #27
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Ili na primjer iOS za druge telefone. Ok, ovo je nemoguće, ali volio bih vidjeti jeftine i velike telefone koji rade pod iOS-om.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2014, 23:45   #28
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Ma sve im je dzaba...sve dok ne otvore kod za dalju doradu neće biti popularni kao android.I mislim da je to jedini put kojim bi i WP i iOS trebalo ići,inače će im ostati korisnika taman toliko da svi stanu pod jednu šljivu.Prvenstveno mislim na WP.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2014, 23:59   #29
wolf 87
Član
 
Član od: 11.4.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 353
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 56 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolf 87
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
Tresla se gora, rodio se miš. Koji je ovo fail.

Puno se priča se i piše o Kompaniji Nokia, kako je godinama propadala, kako je prodata, pa kako odavno planira izbaciti Android telefone, pa hoće, pa neće.. pa na kraju hoće, ali to zapravo i nije Android, a hardver telefona je blago rečeno očajan. Ne znam šta je debilnije, toliko pisanje i pričanje o tome da Nokia već dugo vremena razvija Android telefone i to dugo "iščekivanje", ili je debilnije da to na kraju i nisu Android telefoni nego neka budževina. Lično ne volim Nokiu i drago mi je da je propala. Kontao sam da kad već nije pravila Android do sada, ne mora ih ni praviti. Ali kad već odluči da napravi, ne znam zašto nije napravila normalan Android. I kad se sjetim njenih modifikacija Anna, Belle, MeeGo, a ovo je samo jedan u nizu Nokijinih promašaja. Kao da neki izgubljeni ili pijani likovi upravljaju kompanijom.


Tehnicki to jeste android,doduse bez google servisa.Imate na yt,kome se ne svidja W8 look like interfejs moguce je instaritati recimo Nova launcher i resen problem.Kome su bitni google servisi verovatno ce biti reseno neoficijalno.Doduse verovatno ce trebati root ali...Ono sto mene zanima su Nokia mape,ako neko uspe da ih "iscupa" eto svima nama besplatne i odlicne navigacije

U vezi dela ko vodi Nokiu,izguglaj ko je CEO Nokie,gde je doticni ranije radio i gde je bio vidjen posle prodaje Nokie MS i sve ce ti biti jasno.Razlog sto nema cistokrcnog androida pretpostavljam lezi u dilu sa MS.Koliko je meni poznato po njemu Nokia je prodala svoje odeljenje mobilnih telefona MS uz kvaku da mogu proizvoditi dumb teleone,tipa Asha i slicno.Na koju foru su izdali i ovakve telefone nemam pojma.
wolf 87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2014, 0:09   #30
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Citat:
wolf 87 kaže: Pregled poruke
Tehnicki to jeste android,doduse bez google servisa.Imate na yt,kome se ne svidja W8 look like interfejs moguce je instaritati recimo Nova launcher i resen problem.Kome su bitni google servisi verovatno ce biti reseno neoficijalno.Doduse verovatno ce trebati root ali...Ono sto mene zanima su Nokia mape,ako neko uspe da ih "iscupa" eto svima nama besplatne i odlicne navigacije
---
Biće i toga sad kad su se usudili da stave Here na androkia platformu.

Nova launcher na Nokia X

ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2014, 0:09   #31
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

ne mogu da verujem da od svih ovih pisanija i hejta samo jedan covek pomene nokia mape.

jel shvatate vi da android nema besplatnu navigaciju i da upravo sada moze da je dobije zahvaljujuci nokiji. kapirate koliko je to korak? google smrad u koga se svi toliko kunete nudi samo online resenje koje mozete da nabijete sebi u d... kad odete u inostranstvo.
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2014, 0:42   #32
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

^2

5char
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2014, 1:14   #33
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Kakav crap sa tako malo rama. Kad uveče duže browsujem na 9gagu zna da povuče i po 300-400 rama, kao i na nekim ozbiljnijim sajtovima sa puno tabova. Kako oni misle da uvale telefon sa 512 rama? I koja svrha ako ne postoji google play?

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
ne mogu da verujem da od svih ovih pisanija i hejta samo jedan covek pomene nokia mape.

jel shvatate vi da android nema besplatnu navigaciju i da upravo sada moze da je dobije zahvaljujuci nokiji. kapirate koliko je to korak? google smrad u koga se svi toliko kunete nudi samo online resenje koje mozete da nabijete sebi u d... kad odete u inostranstvo.
Zapravo, google maps može da radi offline za nevolju, i drugo, postoje piratske obale za te rijetke situacije kada se putuje u inostranstvo.

Od Nokije posle 97mice (a imao sam svaku inčanicu simbijana prije toga od postanka) ne želim ni džabe telefon. Takav bezobrazluk prema krajnjim korisnicima ni od firmi u Srbiji nisam doživio mislim =)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2014, 10:24   #34
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Ajde malo razjašnjenje tih Nokijinih HERE mapa: one mogu da se koriste kao pravi GPS programi (npr. kao iGo)? Kakav je kvalitet tih mapa, naročito u odnosu na ove "prave" programe za navigaciju?

EDIT: vidim da su se pominjale HERE mape za Android još pre 2 godine
http://www.pocket-lint.com/news/1181...s-and-hands-on

EDIT2: uh, al im Twitter nalog zvrji prazan https://twitter.com/heremaps

Poslednja ispravka: ZoNi (27.2.2014 u 10:37)
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2014, 10:37   #35
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Ne vidim zašto ste se toliko okomili na Nokiu. Telefon sa 512mb RAM-a će koštati 89€, a verzija sa 768mB 99€. Sve ostalo je sasvim fino: 4" IPS 480x800, Dual Core, vrlo kvalitetna izrada (po utiscima onih koji su imali prilike da probaju) i softver koji radi vrlo glatko. Konkurencija u toj klasi nudi Galaxy Y i Mini, Optimus L3, Xperia Tipo... Ma sve bolje od boljega sa bledim i malim 320x480 ekranima, jednim jezgrom, vrlo inspirativnom izradom od najjeftinije plastike... Ja bih mnogo radije odabrao ovo što Nokia nudi, progutao nedostatak Google Play-a, sidelodovao aplikacije i instalirao launcher po želji...

Da su telefoni generalno neinspirativni to stoji, takva je priroda low end modela, ali ovi telefoni zapravo nude puno za svoju klasu. Jedino što Nokiji mogu da prebacim je što se ne uključe u srednju i višu klasu, mogli su fino da prodrmaju tržište. Umesto toga oni najavljuju još jeftinije članove X linije...
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Filip89x (27.2.2014)
Stara 27.2.2014, 11:08   #36
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

@ Aibo: (da citiram sam sebe)

Citat:
Ja sam sad razmišljao da li bih ih uzeo:

- X i X+ (sa custom ROMom) ne dolaze u obzir, jer nemaju prednju kamericu, a i glavna mi deluje malo sumnjivo
- XL mi deluje preterano teško i ima nepotrebno veliki ekran za ovu rezoluciju

Ništa ne bih dobio kupovinom ovih telefona što nemam na sadašnjem Samsungu, ali da sad uzimam - hm...

U svakom slučaju, ni jedna od njih nije baš za mene, iako sam ranije bio baš fan Nokije...
Iskreno, gledajući nekako čudno uklopljen hardver (iako generalno sasvim OK, naročito za cenu!), nisam siguran KOME bih preporučio ove telefone.

Svakako, meni je drago da se Nokia konačno uključila u Android tržište (barem delimično ), što je dobro, jer pokazuje da je moguće napraviti solidan telefon za puno manje para... Ili bar tako izgleda sa strane, pošto ne znam da li su ovo realne ili nekakve damping cene.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2014, 11:13   #37
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Re: Nokia Android telefoni

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Ajde malo razjašnjenje tih Nokijinih HERE mapa: one mogu da se koriste kao pravi GPS programi (npr. kao iGo)? Kakav je kvalitet tih mapa, naročito u odnosu na ove "prave" programe za navigaciju?

EDIT: vidim da su se pominjale HERE mape za Android još pre 2 godine
http://www.pocket-lint.com/news/1181...s-and-hands-on

EDIT2: uh, al im Twitter nalog zvrji prazan https://twitter.com/heremaps
nokia je kupila navteq, tako da teoretski sve te "prave" navigacije kupuju mape od nokie, tako da je nokia maps najpravija navigacija. offline mape preciznije od svega i navodjenje uz pristojan interfejs i jos besplatno.

inace, da. sta nudi samsung za 100 evra? da nece mozda gs4 da ti da?

koji telefon sa ekranom od 5" danas kosta 100 evra?

nedostatak google servisa svako gleda drugacije. kukate za play store na kom google nece da vas udostoji kupovine aplikacija kao da smo najgore cigansture na svetu. ja play store nisam ukljucio ne pamtim kad, sve kupujem na amazonu, a jos dobijam po jednu aplikaciju dnevno besplatno. gmail ne koristim vec klijent koji mi proverava sve mailove koji su na raznim provajderima, googleova gmail aplikacija moze da proverava samo gmail. mape? sta ce mi mape koje trose protok, imam par offline aplikacija za navigaciju, plus ako sad dodje here map.

da se razumemo, ja nisam kupac nokia android telefona, jer cu sigurno uskoro uzeti onaj asus od 7", odlucio sam, ali cudom ne mogu da se nacudim sta ovde pisete.

nokia mape koje mogu da snime celu evropu i svet offline sa sve kucnim brojevima nam ne trebaju, jer za nuzdu i google maps moze da kesira jedan grad (ili pola). svasta.

edit: ne zaboravite da izostanak google bloata na telefonu automatski znaci jos par desetina mb rama slobodno. nemam sumnje da ce taj model sa 768mb da radi ok, samo su mogli da zaokruze na 1gb majkumu, oni misle da je to winphone, e pa nije, android ima najgori ram management ikad, pa mu treba 2gb rama da ne bi gasio pogresne aplikacije.

edit2: kakve veze ima twitter sa mapama?

Poslednja ispravka: ed_hunter (27.2.2014 u 11:25)
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2014, 11:56   #38
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

ed_hunter, što mene tako napade? Ja samo mislim da ove Nokije imaju čudno "ukomponovan" hardver, ne i loš!

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
1. tako da je nokia maps najpravija navigacija. offline mape preciznije od svega i navodjenje uz pristojan interfejs i jos besplatno.
2. inace, da. sta nudi samsung za 100 evra?
3. koji telefon sa ekranom od 5" danas kosta 100 evra?
4. kukate za play store na kom google nece da vas udostoji kupovine aplikacija
5. ja play store nisam ukljucio ne pamtim kad
6. googleova gmail aplikacija moze da proverava samo gmail.
7. mape? sta ce mi mape koje trose protok, imam par offline aplikacija za navigaciju, plus ako sad dodje here map.
8. nokia mape koje mogu da snime celu evropu i svet offline sa sve kucnim brojevima nam ne trebaju
9. android ima najgori ram management ikad, pa mu treba 2gb rama da ne bi gasio pogresne aplikacije.
10. kakve veze ima twitter sa mapama?
1. To je, bez ikakve sumnje, odlična stvar! Meni je čudno kako to da niko nije iskoristio taj Nokijin API za HERE mape, pa da je lepo napravio te mape i za Android telefone. Možda u tom slučaju ne bih slušao iGo Nevenu, nego neku Nokijinu cicu Ima li HERE glasovno navođenje na srpskom?
2. Malo toga Mada, ja telefone uzimam samo uz paket, tako da sam sadašnji Samsung platio 20€
3. Ne znam, verovatno samo neki kineski krševi. Ali, ja ne razumem što Nokia XL ima veliki ekran, nisku rezoluciju i neverovatnih 190 grama?!? U svakom slučaju, više volim manje telefone (npr, 4", max. 4.5")
4. Hehe, realno, ne pada mi na pamet ni da pogledam aplikacije koje nisu besplatne
5. Ja barem 1x nedeljno.
6. Da, zato se i zove Gmail aplikacija Većini je to dovoljno, a kome nije - sigurno postoje alternative.
7. Slažem se, HERE mape bi bile super, kao što sam već rekao. Sumnajm da su bolje od iGo, ali svkako bih instalirao i HERE, ionako imam previše praznog prostora na SD kartici
8. Ne znam za druge, ali meni trebaju, ako rade kako treba (a izgleda da rade )
9. Nisam primetio Moj telefon ima 768MB RAM i radi tečno, bez zastajkivanja, bagova, kočenja ili bilo kakvih problema.
10. Nikave, čudi me da su tako neažurni tamo. Ništa ne znači to, samo mi bilo čudno.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2014, 12:00   #39
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Citat:
ed_hunter kaže: Pregled poruke
koji telefon sa ekranom od 5" danas kosta 100 evra?
Npr. ovaj. Pardon, ovaj je manje od 100 evra. I opet je bolji od tih Nokia frankenštajn-mutanata. A za 100 evra se dobije zmaj telefon, npr. ovaj.
A ovo za mape je tačno, onome kome treba navigacija i mape, Nokia je jedna od najboljih.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2014, 12:51   #40
ed_hunter
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Poruke: 1.298
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 199 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Nokia Android telefoni

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
ed_hunter, što mene tako napade? Ja samo mislim da ove Nokije imaju čudno "ukomponovan" hardver, ne i loš!


1. To je, bez ikakve sumnje, odlična stvar! Meni je čudno kako to da niko nije iskoristio taj Nokijin API za HERE mape, pa da je lepo napravio te mape i za Android telefone. Možda u tom slučaju ne bih slušao iGo Nevenu, nego neku Nokijinu cicu Ima li HERE glasovno navođenje na srpskom?
2. Malo toga Mada, ja telefone uzimam samo uz paket, tako da sam sadašnji Samsung platio 20€
3. Ne znam, verovatno samo neki kineski krševi. Ali, ja ne razumem što Nokia XL ima veliki ekran, nisku rezoluciju i neverovatnih 190 grama?!? U svakom slučaju, više volim manje telefone (npr, 4", max. 4.5")
4. Hehe, realno, ne pada mi na pamet ni da pogledam aplikacije koje nisu besplatne
5. Ja barem 1x nedeljno.
6. Da, zato se i zove Gmail aplikacija Većini je to dovoljno, a kome nije - sigurno postoje alternative.
7. Slažem se, HERE mape bi bile super, kao što sam već rekao. Sumnajm da su bolje od iGo, ali svkako bih instalirao i HERE, ionako imam previše praznog prostora na SD kartici
8. Ne znam za druge, ali meni trebaju, ako rade kako treba (a izgleda da rade )
9. Nisam primetio Moj telefon ima 768MB RAM i radi tečno, bez zastajkivanja, bagova, kočenja ili bilo kakvih problema.
10. Nikave, čudi me da su tako neažurni tamo. Ništa ne znači to, samo mi bilo čudno.
taman posla da tebe napadam, samo sam citirao tvoj post, da ispišem ono, mogao sam i neki drugi.

ne znam da li here ima glasovnu navigaciju na srpskom, na engleskom ima sigurno, možda ima i na srpskom, nek se javi neko ko ima wp nokia telefon.

mislim da niko ne bi smeo da napravi here aplikaciju za android jer bi kršio autorska prava. to mora da uradi nokia, i ako uradi biće jako kul.

što se maila tiče, ja koristim gmail, yahoo, neki ruski, i sve to u jednoj aplikaciji i radi mi push, a nisam primetio da mi mnogo više troši bateriju nego gmail push, tako da mi gmail aplikacija uopšte ne treba jer je ograničena samo na mail.

768mb rama danas nije dovoljno za dobar multitasking, bar 2gb treba androidu, ali to je nažalost već visoka klasa.
Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
Npr. ovaj. Pardon, ovaj je manje od 100 evra. I opet je bolji od tih Nokia frankenštajn-mutanata. A za 100 evra se dobije zmaj telefon, npr. ovaj.
A ovo za mape je tačno, onome kome treba navigacija i mape, Nokia je jedna od najboljih.
ja prosto ne znam šta da napišem na ovaj post, suzdržaću se da ne ispišem svašta, ali aj ovako: gde ima da se kupi raj jiaju, jiake, jiani, jiasho u srbiji sa dvogodišnjom garancijom?

ako bih rekao: "šta porediš nokiu sa no-name kinezima" ne bih baš bio u pravu, jer ima jako dobrih no-name kineza i sam ne bih prezao od toga da uzmem jedan, ali je činjenica da taj kinez niti je platio razvoj telefona koliko nokia, niti je platio bilo kome bilo kakav patent. treba porediti šta ostali premiup proizvođači nude u tom cenovnom rangu. nokia će ti dati 2 godine garancije, daće ti redovan update, daće ti mape, daće ti bolji hardver od ostalih za istu cenu... ja ne vidim ništa loše u tome. ništa.

opet da se razumemo ovaj jiake za 87e koliko kažeš da si ga platio je ultra dobra kupovina. ali bih ja radije platio 110e za nokiu xl. naravno neću uraditi ni jedno ni drugo, nego uzimam telefon od 7"
ed_hunter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
android, nokia

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Mobilni telefon] Nokia 6120 Classic DukeofSerbia Opisi, recenzije i testovi 38 24.4.2011 19:42
Smajliji na s60 3rd 9.1/9.2 telefonima! ZoranM Programi za mobilne telefone 16 23.10.2009 18:29
... i novi Nokia telefoni... illidan Aparati i oprema 32 3.3.2008 23:50
Nokia - pregrevanje baterija DukeofSerbia Aparati i oprema 0 18.8.2007 18:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com