Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.11.2017, 18:16   #201
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Hehehehe da a kad se BJ i Anya raspravljaju a onaj lik izleti onako iz klonje xaxaxaxa ludnica bakiii

/sarcasm

Najgore varijacije u tonu jednog storylinea ikada.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2017, 18:26   #202
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.393
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 479 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Ovo barem zaslužuje da bude igra meseca u novom broju SK za decembar, COD WWII je prosek, Star Wars Battlefront II je podbacio, novi NFS isto, nema kvalitetnog naslova za PC u ovom trenutku.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2017, 22:01   #203
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Deluxe (Igra + SP) 40e na Steam-u. A samo igra 60e.
Hahahaha RIP.

Bas me zanima kako li se osecaju oni koji su kupili igru i SP ili Deluxe verziju za 85e!
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2017, 13:15   #204
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Citat:
Emix kaže: Pregled poruke
Deluxe (Igra + SP) 40e na Steam-u. A samo igra 60e.
Hahahaha RIP.

Bas me zanima kako li se osecaju oni koji su kupili igru i SP ili Deluxe verziju za 85e!
I obicna verzija je sada na popustu, izgleda da je doslo do greske.

Iskreno, nemaju sta da se bune (a znamo da ce da kukaju ). Igrali su igru, nisu hteli da cekaju i nema ljutis.....Ali bice katastrofa Opet kazem, igraci su ponekad najgora moguca sorta
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2017, 13:21   #205
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Da, vidim sad stavili su i base igru na -50%.
Izgleda da ovo nije proslo bas najbolje. -50% na Steam-u 3 nedelje nakon izlaska...
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2017, 20:41   #206
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Ja sam prekinuo na pola....
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2017, 20:25   #207
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Našao sam malo vremena za igru i odmah moram da kažem da mi se dve stvari ne sviđaju u ovom Wolfiju:

1) ne može kršteno da se igra na GTX970 u 1440p na bilo kakvim podešavanjima (moraću da ubodem GTX1080 iz drugog računara koji mi trenutno nije ovde al' me iskreno mrzi da se sada petljam sa tim)

2) neprijatelji su kao sunđeri, upijaju municiju kao nenormalni a ne postoji apsolutno nikakav povratni signal da ih nešto zapravo gađa (kad se napune sa XYZ metaka samo padnu dole i to je to)

Ne znam, sačekaću još malo pa ću ponovo da probam. Možda utisak kvare i performanse koje su vidno lošije od prethodnih delova.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2017, 1:30   #208
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Stigao do dela posle Menhetna ("Stall Nazis") i tu rešio da za sada deinstaliram igru jer je balans očigledno radila neka teška budaletina.

Na "Bring 'em on!" (standardnoj) težini i prostoru od nekih dvesta kvadrata na dva nivoa pojavljuje se oko trideset neprijatelja, pet-šest letećih dronova i isto toliko heavy troopera.

Svaki regularan vojnik "popije" bar pola šaržera pre nego umre, dronovi zahtevaju i po ceo šaržer zato što beže a na heavy troopera mora da ode bar tri-četiri šaržera (i to jurišnom puškom) pre nego padnu. Za sve to vreme igrač mora negde da se skloni jer par metaka obaraju a nema gde osim da se trči u krug.

Plus prokleta činjenica da za bukvalno sve što može usput da se pokupi moram da blenem u tu stvar kao kreten i da pritiskam "E" da bi igra skapirala da hoću da je pokupim...

Mogu da zamislim sadomazohiste koji su pokušali ovu sekciju na najvećoj težini.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2017, 1:51   #209
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Plus prokleta činjenica da za bukvalno sve što može usput da se pokupi moram da blenem u tu stvar kao kreten i da pritiskam "E" da bi igra skapirala da hoću da je pokupim...
Ogromna mana koju je imao i prvi deo.

Elem, ta deonica je zlo. Prešao sam je iz možda petnaestog pokušaja na (valjda, možda čak i težina iznad) "Do or die" to je za jedan nivo iznad hard. Fora je samo da žongliraš oružjem kako valja u zavisnosti od toga sa kojim neprijateljem se trenutno obračunavaš i da ih tamaniš što je brže moguće. Jes' da je malo teže ali nije nemoguće.

To je verovatno najgora deonica u igri. Sledeća najteža je pred finale igre, naravno, ali ta je i baš onako badass...

Poslednja ispravka: doctor (26.11.2017 u 1:53) Razlog: Loše razumeo o čemu se radi.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2017, 2:56   #210
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

@Neutrino

Sha je matori, oslabili refleksi a?! Nisam imao problem ni u jednom delu igre
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
Leonida (26.11.2017)
Stara 26.11.2017, 3:02   #211
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
@Neutrino

Sha je matori, oslabili refleksi a?! Nisam imao problem ni u jednom delu igre
Spoiler za :
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
filpan (26.11.2017)
Stara 26.11.2017, 7:43   #212
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.393
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 479 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Citat:
code master kaže: Pregled poruke
Ovo barem zaslužuje da bude igra meseca u novom broju SK za decembar, COD WWII je prosek, Star Wars Battlefront II je podbacio, novi NFS isto, nema kvalitetnog naslova za PC u ovom trenutku.
Zaboravio sam da pomenem Assassin's Creed Origins koji je izašao krajem oktobra, o ne ''The game has been lauded as either the best or one of the best installments in the series by multiple critics and fans.''
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2017, 14:58   #213
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Citat:
code master kaže: Pregled poruke
Zaboravio sam da pomenem Assassin's Creed Origins koji je izašao krajem oktobra, o ne ''The game has been lauded as either the best or one of the best installments in the series by multiple critics and fans.''
A ti si igrao ACO pa znas kakva je ?

Ne branim ACO (ni meni nije igra meseca, jer jos nisam odigrao ostale koje su izasle skoro) samo ukazujem na apsurdnost danasnjih titula poput GOTY ili Igra meseca. To sta zasluzuje da bude igra meseca ili ne je samo necije licno misljenje. Ali pre svega treba odigrati pa doneti sud.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2017, 16:09   #214
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke

Ne znam, sačekaću još malo pa ću ponovo da probam. Možda utisak kvare i performanse koje su vidno lošije od prethodnih delova.
Igramo istu igru? Mora da si pobrkao nesto, ovo je najoptimizovanija igra koja je izasla... GTX850m se ne oznoji na MAX detaljima sa jedno 40FPS minimum na 1600x900
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2017, 16:42   #215
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Igramo istu igru? Mora da si pobrkao nesto, ovo je najoptimizovanija igra koja je izasla... GTX850m se ne oznoji na MAX detaljima sa jedno 40FPS minimum na 1600x900
Kao prvo, ne možeš da porediš svojih 1600x900 sa mojih 2560x1440 (ne možeš čak ni sa 1920x1080) niti je 40 frejmova u sekundi iole prihvatljivo za mene kad su dinamičke "pucaljke" u pitanju gde sve pršti i trese.

Kao drugo, imam prve dve igre instalirane i kad napravim poređenje na istim engine podešavanjima rade mnogo tečnije i stabilnije od Kolosusa. Kolosus je prosto mnogo zahtevnija igra.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Rockstar (26.11.2017)
Stara 26.11.2017, 16:51   #216
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Kao prvo, ne možeš da porediš svojih 1600x900 sa mojih 2560x1440 (ne možeš čak ni sa 1920x1080) niti je 40 frejmova u sekundi iole prihvatljivo za mene kad su dinamičke "pucaljke" u pitanju gde sve pršti i trese.

Kao drugo, imam prve dve igre instalirane i kad napravim poređenje na istim engine podešavanjima rade mnogo tečnije i stabilnije od Kolosusa. Kolosus je prosto mnogo zahtevnija igra.
1. Sta je za tebe 'krsteno', to je za 90% ljudi SF...

2. Igru poredim sa drugim igrama koje igram na svom laptopu (tvoj KOMP koji te razmazio niko nije pominjao) i ova je ubedljivo na prvom mestu po broju FPS i ukljucenih detalja... Vratio bih te ja u proslost gde se na 640 480 jurilo bar 25FPS! nesto slicno kad ruski oficir ode malo u Sibir da dodje sebi

3. A to da ti 40 fps nije bas dovoljno i to jos za pucacine.... Razumeo bih da si rekao simulacija voznje....
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2017, 18:50   #217
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
1. Sta je za tebe 'krsteno', to je za 90% ljudi SF...

2. Igru poredim sa drugim igrama koje igram na svom laptopu (tvoj KOMP koji te razmazio niko nije pominjao) i ova je ubedljivo na prvom mestu po broju FPS i ukljucenih detalja... Vratio bih te ja u proslost gde se na 640 480 jurilo bar 25FPS! nesto slicno kad ruski oficir ode malo u Sibir da dodje sebi

3. A to da ti 40 fps nije bas dovoljno i to jos za pucacine.... Razumeo bih da si rekao simulacija voznje....
1. Pa i tih arhaičnih 1600x900 koje uzimaš kao nekakvu referencu su čist SF za skoro 98% igrača na Steamu (tek nešto malo više od 2% je još uvek koristi). Ne možeš da izvodiš zaključke na osnovu rezolucije koja ima skoro 50% manje informacija za obradu po frejmu u odnosu na standardih 1080p.

2. Ma kad su se to pucačine igrale na 25 FPS!? Pa prvi UT se još 2000. godine bez problema vrteo na 60+FPS u 1024x768 rezoluciji na 3dfx Voodoo karticama. Kad se 2001. pojavio GeForce 3 Ti sećam se da se bez problema izvlačilo i 100FPS na toj rezoluciji. Vreme tada je bilo isto kao i sada - ko je mogao da priušti sebi hardver vrteo je "pucaljke" bez problema na 60+ FPS, ko nije škiljio je i kvario vid na 25FPS. Još je tada FPS bio i bitniji zbog ekrana sa katodnim cevima koji su bili mnogo osetljiviji na takve stvari od dašanjih LCD ekrana.

3. Ako s' četiri banke nisi naučio da ne donosiš zaključke po analogiji čisto sumnjam da ćeš sada prestati. Da, meni 40FPS nije dovoljno u dinamičnim igrama sa brzim kretanjem i gomilom vizuelnih efekata jer moje oči odmah osete razliku i počinju da se umaraju.

Evo ti analogija sa latencom u mrežnim igrama. Ako igraš neki MMO razlika od 10-50ms u mrežnoj latenci se praktično neće odraziti na rezultat ali ako igraš neku brzu mrežnu "pucaljku" tipa Battlefield 1 itd. tih 10-50ms se itekako oseti jer mogu da budu razlika između života i smrti u igri. Zašto multiplayer naslovi dobijaju servere sa "tikovima" od 60Hz?

Isto važi i za brzinu osvežavanja ekrana. Ti možda nećeš primetiti razliku jer si navikao na tih 40FPS pa nisi ni svestan da postoji objektivna razlika u odnosu na bolji hardver koji može da pruži veći broj frejmova. Očima smeta kada se objekat koji prate ne nalazi na mestu gde ga očekuju. Napravi eksperiment. Daj nekome da ti ispred očiju pomera objekat (bitno je da to bude druga osoba jer ti ne smeš da znaš u kom smeru će se objekat kretati), prvo ravnomerno sa strane na stranu a zatim i potpuno nasumično pa mi reci kod kojeg kretanja su ti se oči manje umarale? Vremenom zamor kod neravnomernog/nepredvidivog kretanja (recimo nekonzistentnog FPS-a) može da postane toliko veliki da zbog povezanosti sa centrom za ravnotežu može da dođe i do vrtoglavice.

Oči nisu dizajnirane da duže vremenske periode bulje u ravnu površinu koja simulira 3D kretanje i zato su nuspojave tehničkih neadekvatnosti realna stvar a ne mit.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
M.C. (1.12.2017)
Stara 26.11.2017, 19:56   #218
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
1. Pa i tih arhaičnih 1600x900 koje uzimaš kao nekakvu referencu su čist SF za skoro 98% igrača na Steamu (tek nešto malo više od 2% je još uvek koristi). Ne možeš da izvodiš zaključke na osnovu rezolucije koja ima skoro 50% manje informacija za obradu po frejmu u odnosu na standardih 1080p.

2. Ma kad su se to pucačine igrale na 25 FPS!? Pa prvi UT se još 2000. godine bez problema vrteo na 60+FPS u 1024x768 rezoluciji na 3dfx Voodoo karticama. Kad se 2001. pojavio GeForce 3 Ti sećam se da se bez problema izvlačilo i 100FPS na toj rezoluciji. Vreme tada je bilo isto kao i sada - ko je mogao da priušti sebi hardver vrteo je "pucaljke" bez problema na 60+ FPS, ko nije škiljio je i kvario vid na 25FPS. Još je tada FPS bio i bitniji zbog ekrana sa katodnim cevima koji su bili mnogo osetljiviji na takve stvari od dašanjih LCD ekrana.

3. Ako s' četiri banke nisi naučio da ne donosiš zaključke po analogiji čisto sumnjam da ćeš sada prestati. Da, meni 40FPS nije dovoljno u dinamičnim igrama sa brzim kretanjem i gomilom vizuelnih efekata jer moje oči odmah osete razliku i počinju da se umaraju.

Evo ti analogija sa latencom u mrežnim igrama. Ako igraš neki MMO razlika od 10-50ms u mrežnoj latenci se praktično neće odraziti na rezultat ali ako igraš neku brzu mrežnu "pucaljku" tipa Battlefield 1 itd. tih 10-50ms se itekako oseti jer mogu da budu razlika između života i smrti u igri. Zašto multiplayer naslovi dobijaju servere sa "tikovima" od 60Hz?

Isto važi i za brzinu osvežavanja ekrana. Ti možda nećeš primetiti razliku jer si navikao na tih 40FPS pa nisi ni svestan da postoji objektivna razlika u odnosu na bolji hardver koji može da pruži veći broj frejmova. Očima smeta kada se objekat koji prate ne nalazi na mestu gde ga očekuju. Napravi eksperiment. Daj nekome da ti ispred očiju pomera objekat (bitno je da to bude druga osoba jer ti ne smeš da znaš u kom smeru će se objekat kretati), prvo ravnomerno sa strane na stranu a zatim i potpuno nasumično pa mi reci kod kojeg kretanja su ti se oči manje umarale? Vremenom zamor kod neravnomernog/nepredvidivog kretanja (recimo nekonzistentnog FPS-a) može da postane toliko veliki da zbog povezanosti sa centrom za ravnotežu može da dođe i do vrtoglavice.

Oči nisu dizajnirane da duže vremenske periode bulje u ravnu površinu koja simulira 3D kretanje i zato su nuspojave tehničkih neadekvatnosti realna stvar a ne mit.
Brate ti zamisli da nisi u pravu, mislim da bi sebi pucao u stopalo, obicno se ne upustam u raspravu s takvima ...ali neka bude jos ovaj put...

Ovo pod jedan ne znam sta te zbunjujuje...ista KONF. za sve igra kao i rezolucija... Sad ti meni predajes kako je 1600x 9 ima 50% manje INFO da obradi, pa sta...imala je i ona pre nje...
Elem na istoj masini i rez. igram igre i kazem ti da je ova medju 3 najoptimizovanije u poslednje vreme (1600x 900...i 1080p na TV od 50'' ne vidim razliku sa 3-4 metra....pa otuda rezolucija...Kakav STEAM pominjes, nema potrebe

2. Igralo se i na manje od 25fps! Da li si svestan da ogromna vecina nije mogla da kupuje TITAN. graficke i da sam npr ja 256mb rama kad dodam u masinu bio srecan '99 da pokrenem igru.... Dobro...jedino sam pukao na ATI ALL IN WONDER PRO koja je razbijala A onda je GF2 odneo svu slavu... Imao internet koji kostao 50 maraka mesecno, a ogranicen si 2h dnevno (Ne znam koliko imas godina i da li si osetio nesto 'lose')

I nemoj da mi predajes kako 40FPS nije zdravo! Nije zdravo ni da sedis pored KOMPa takodje, pa hocemo da ustanemo svi?
P.S. Ovu temu sam samo pogledao kad je igra izasla i svi su pricali o odlicnoj optimizaciji (VULKAN) i slicne magije....Mene mrzi da proveravam, jesi li ti prelistao druga misljenja i iskustva?

Poslednja ispravka: Shonkas (26.11.2017 u 20:21)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2017, 20:57   #219
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Brate ti zamisli da nisi u pravu, mislim da bi sebi pucao u stopalo, obicno se ne upustam u raspravu s takvima ...ali neka bude jos ovaj put...

Ovo pod jedan ne znam sta te zbunjujuje...ista KONF. za sve igra kao i rezolucija... Sad ti meni predajes kako je 1600x 9 ima 50% manje INFO da obradi, pa sta...imala je i ona pre nje...
Elem na istoj masini i rez. igram igre i kazem ti da je ova medju 3 najoptimizovanije u poslednje vreme (1600x 900...i 1080p na TV od 50'' ne vidim razliku sa 3-4 metra....pa otuda rezolucija...Kakav STEAM pominjes, nema potrebe

2. Igralo se i na manje od 25fps! Da li si svestan da ogromna vecina nije mogla da kupuje TITAN. graficke i da sam npr ja 256mb rama kad dodam u masinu bio srecan '99 da pokrenem igru.... Dobro...jedino sam pukao na ATI ALL IN WONDER PRO koja je razbijala A onda je GF2 odneo svu slavu... Imao internet koji kostao 50 maraka mesecno, a ogranicen si 2h dnevno (Ne znam koliko imas godina i da li si osetio nesto 'lose')

I nemoj da mi predajes kako 40FPS nije zdravo! Nije zdravo ni da sedis pored KOMPa takodje, pa hocemo da ustanemo svi?
P.S. Ovu temu sam samo pogledao kad je igra izasla i svi su pricali o odlicnoj optimizaciji (VULKAN) i slicne magije....Mene mrzi da proveravam, jesi li ti prelistao druga misljenja i iskustva?
Ma možeš ti da drviš koliko god hoćeš ali ja znam da za ista podešavanja kao u prethodne dve igre na Kolosusu ne mogu da dobijem stabilnu brzinu osvežavanja.

Trebalo je da batalim raspravu čim si rekao da se "850m ne oznoji na maksimalnim podešavanjima i 40FPS". Kako se to kartica ne "oznoji" ako ne može da izvuče više od 40FPS? Ili si možda stavio ograničenje na 40FPS u igri? Niđe veze izjava...
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2017, 21:08   #220
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein 2 The New Colossus

Разумем о чему Неутрино прича. Ни мени не ради како треба. Писао сам већ.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Wolfenstein (2009) donator99 Akcione igre 598 7.6.2013 15:13
Wolfenstein Enemy Territory - Open Source TheDushan Mrežne igre 2 1.6.2011 12:28
wolfenstein enemy teritory progreswarior Mrežne igre 1 17.9.2010 14:02
Gde, kako i sta sve treba da se instalira za igranje Wolfenstein Enemy Territory? touch_master Mrežne igre 2 18.4.2009 22:49
[Symbian] Wolfenstein 3D Patton Igre za mobilne telefone 2 16.6.2006 8:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com