Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.10.2017, 23:51   #1
meckoboy
Novi član
 
Član od: 17.8.2012.
Poruke: 16
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Uvezivanje dvr uređaja na net

Pozdrav svima, izvinjavam se ako je bilo riječi o navedenoj temi, pa ako neko zna nek doda link ako je bilo priče o tome. Naime, kod kuće imam dvr uređaj, koji je povezan na mrežu tj internet. Kući, preko laptopa koristim PC client i bez problema gledam video sadržaj koji snima dvr. Isto tako, sadržaj gledam i na telefonu preko android aplikacije. Problem je nastao, kada sam odnio laptop od kuće, tj povezao ga na drugu wifi mrežu ili lan mrežu. PC client mi ne očitava online uređaj, tj ne mogu da pustim sadržaj dvr kao kod kuće. S druge strane, aplikacija na telefonu radi bez problema.
Istakao bih, da sam nakon instaliranja PC client programa na laptop, morao pretražiti dvr uređaj preko pretrage u okviru PC clineta i on mi je izbacio IP adresu koju koristi DVR.
Da li mi neko može detaljnije pojasniti, kako da se podesi dvr udređaj kako bih mogao pregledavati sadržaj preko računara a da pri tome nisam spojen na kućni net mrežu, jer mije to problem? Hvala
meckoboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kineski brend telefoni - vrede li? zajchik Aparati i oprema 5083 23.2.2020 12:48
1602 LCD i Ardiuno UNO Dekip SK LABS 1 1.7.2017 23:22
Tutorial - kako sklopiti nov kompjuter Win32 Modovi 67 23.8.2013 0:49
PC - moderna (gaming?) platforma ili 30 godina star frankenštajn na steroidima? bvitnik Brbljaonica 19 3.8.2011 1:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com