Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Internet i WWW vodič

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.3.2009, 0:22   #81
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

A zasto svi ne pocnete da koristite FB kako vama odgovara, i da batalite rasprave tipa "da ubedim ovog lika sa foruma, on gresi"? Ako vam FB koristi, koristite ga. Ako ne, zaobidjite ga. Lepo i jednostavno. Jedna stvar koja mi je bas bila glupa kad sam video plakat za neku svirku na kojoj pise Facebook band! LOL koji manijaci, al jes dobar marketinski trik!

I sad linc i u ovoj temi. Da vas cujem.
Eddy je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Eddy na korisnoj poruci:
gorann (11.3.2009), Iris (11.3.2009)
Stara 11.3.2009, 0:32   #82
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Ono što mene smara na face-u je ono kad mi šalju req. za razne igre i aplikacije....mnooooooogo smaraaaaa....
To lako možeš da središ, ako imaš Firefox i Greacemonkey add-on, objasnila sam u drugoj temi.

Skripta automatski odbija sve zahteve za te gluposti...
Iris je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Iceman_37 (11.3.2009)
Stara 11.3.2009, 0:36   #83
gorann
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 201
Zahvalnice: 150
Zahvaljeno 20 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Неко је овде рекао раније како треба имати петљу па погледати некоме у очи,а не бити храбар овако преко нета.Чини ми се да је мало зај**ано погледати у очи некога из Русије или Аустралије,на пример,са обзиром на даљину и коштање такве егзибиције.
gorann je offline  
Stara 11.3.2009, 15:59   #84
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

A čemu takve glupe priče? Šta ako neko koristi FB samo kao "oglasnu tablu da stavi neke svoje slike i/ili tekstove? Šta on ima kome da gleda ili ne gleda u oči?

I uopšte, kakvo je to mačističko pro***avanje? Zar sve mora da se svodi na to da se s nekim odmeravaš i kao praviš se maša? Ima li FB (i Internet uopšte) i neku drugu, kreativniju ili bar korisniju namenu?
VojaM je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku VojaM na korisnoj poruci:
PAIN (11.3.2009)
Stara 11.3.2009, 19:15   #85
###agent_47###
Član
 
Član od: 16.12.2007.
Poruke: 77
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Igram ja pre neki dan kanter onako na nekom domacem serveru i sad razgovaraju 2 debila:

Debil#1: ej, Debil#2 (zove ga po niku) odakle si?
Debil#2: Bgd
Debil#2: ti?
Debil#1: isto
Debil#1: koji deo
Debil#2: Karaboorma
Debil#1: ja wozdowac
Debil#2: imash fejs?
Debil#1: natawno
Debil#2: kako se zoves da te edujem
-RAZMENJUJU IMENA- (cenzura)
(dramska pauza)
Debil#1: ajd idem ja sada malo da blejim po gradu pa te posle addujem, ok?
Debil#2: ok ajd zz

Mislim sta reci.

Cuo sam danas u skoli kako razgovaraju dve devojcice sumnjivog morala:

Bicarka#1: Jao jesi videla kako te isprozivala ona drolja CENZURA na fejsu.
Bicarka#2: Ma nisam. Je** mi se ona je jedna obicna ljubomorna fuksa.

Opet sta reci.

Kuda ide ovaj svet. Inace imam majspejs koji sam posetio poslednji put pre ~1 godinu. Fejsbuk imam na ime Tommy McKnight (iz neke interne sale sa drugovima, inace Tommy McKnight je ime recenzenta za knjigu iz Engelskog jezika za 8. razred osnovne skole) i posetio sam ga samo kad sam ga napravio. Inace nemam nista protiv ljudi koji to koriste u poslovne svrhe ili neke normalne stvari, ali mi se ne svidja to sto je to dostupno svakom, pa i raznim budalama. Opet, razumem to sto je to toliko popularno kod nas, jer do pre ~5-6 godina 50% gradjana Srbije nije znalo sta je internet, a ostali koji su znali maltretirali su se na 56Kbps, a sada dosla je nova tehnoloska era u kojoj si seljak ako nemas kompjuter i sirokopojasni internet. A kad vec plate internet, zasto ga nebi koristili, makar i za social-networking? Opet svako ima svoje misljenje. Oni koji se zaludjuju fejsbukom, rece da su gori ljudi koji koriste net samo za downloadovanje filmova i muzike, a ovi drugi rece suprotno. To je situacija kao kod rusa i amerikanaca. Amerikanci misle da je bolje biti amerikanac, a rusi misle da je bolje biti rus.
Citat:
...Ima li FB (i Internet uopšte) i neku drugu, kreativniju ili bar korisniju namenu?
Ja mislim da da. Kao i svaka druga stvar ima svoju pametnu i glupu namenu. Kao sto Word mozes da koristis da pises nesto poslovno, mozes i da ga koristis za pisanje nekih npr. sektaskih gluposti. Ali opet tu je ljudski mozak presudan faktor. Onaj ko radi posao njemu je to pametna namena, ali i sektasu je to pametna namena za njegov (mozda iskvaren?) mozak.

Izvinite ako sam se puno nalupao, ali morao sam negde.

Poslednja ispravka: ###agent_47### (11.3.2009 u 19:40)
###agent_47### je offline  
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku ###agent_47### na korisnoj poruci:
allokin (18.3.2009), Geomaster (11.3.2009), muki85 (12.3.2009), RUSuper (5.1.2010)
Stara 11.3.2009, 22:46   #86
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Exclamation Re: Imate li profil?

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Za sad najaču definiciju facebook-a sam čuo od jednog mog prijatelja, kada je bio upitan šta je to facebook?
On je odgovorio Fejsbuk ti je: ČULA ŽABA GDE SE POTKIVAJU KONJI PA I ONA STAVILA NOGU
Е, ова задња реченица је дефинитво објаснила неке ствари Фејс се поширио попут неке заразе. Иако је већини мојих другара досадио Фејс, они га посећују и даље у абнормалној мери, иако се труде да не признају себи да га толико посећују и да полако постају нолајфери, људи који се полако уљуљкују у виртуелни свет. За мене, Фејсбук је људима посто више од начина за комуницирање са људима које нису видели дужи низ година или период времена, он је постао вид задовољавања људске сујете и жеље да буде популаран у друштву.

И да, на крају, одговорим на горе споменуто питање-Не, немам профил, јер не сматрам за сходно да задовољам своју сујету,а што се тиче контаката и поделe фајлова, за то ми служе MSN и још бољи Skype
crazy_LG je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku crazy_LG na korisnoj poruci:
Dekip (12.3.2009), muki85 (12.3.2009)
Stara 13.3.2009, 11:37   #87
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
A čemu takve glupe priče? Šta ako neko koristi FB samo kao "oglasnu tablu da stavi neke svoje slike i/ili tekstove? Šta on ima kome da gleda ili ne gleda u oči?

I uopšte, kakvo je to mačističko pro***avanje? Zar sve mora da se svodi na to da se s nekim odmeravaš i kao praviš se maša? Ima li FB (i Internet uopšte) i neku drugu, kreativniju ili bar korisniju namenu?
U potpunosti se slažem s ovim što je Voja rekao. Mislim da je krajnje glupa rasprava. Ne treba generalizovati stvari tek tako. Opet i Peđa je donekle u pravu za one ljude koji koriste Fejs samo ne bi li našli "dečka/devojku iz snova". Ma da, po meni to više liči na očaj nego "poremećaj". Ja koristim fejs, ali prvenstveno zbog toga što mi je pola društva tamo i zbog reklamiranja svog sajta. Iskreno rečeno, često i za ubijanje dosade na poslu. Pronašao sam dosta starih drugara sa kojima sam izgubio kontakt. I, da se ne lažemo, stekao nekoliko novih tamo.

Sa druge strane, svi vi koji korisnike Fejsbuka generalno "ocrnjujete", nemojte zaboraviti da postoji velika populacija onih koji isto to misle o forumašima. Naučite da poštujete razlike.
Bojan je offline  
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Bojan na korisnoj poruci:
gorann (13.3.2009), Iceman_37 (13.3.2009), player1 (13.3.2009), Predrag Stankovic (13.3.2009)
Stara 13.3.2009, 17:01   #88
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Imate li profil?

Eto ima i slučajava da je nekima Facebook RASTURIO Vezu pa čak i Brak
evo neshto http://www.switched.com/2009/02/10/h...-via-facebook/

Inace slusam ja tako 2 lika koji prichaju neshto i jedan će za njegovu devojku: Shta bre, samo li je nadjem na fejsbuk-u gotova je zavrsila je sa mnom, shta ona ima da trazi tamo neke prijatelje i da stavlja svoje slike da se neki tamo loze, kad se samnom zabavlja, samo da je vidim nek pokusa.
Predrag Stankovic je offline  
Stara 13.3.2009, 17:07   #89
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Eto ima i slučajava da je nekima Facebook RASTURIO Brak
Bolje i to nego da se brak okonča ubistvom zbog statusa single jednog od supružnika!
Iris je offline  
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
allokin (18.3.2009), Doomche (14.3.2009), RUSuper (5.1.2010), UniqueS (21.5.2009)
Stara 13.3.2009, 17:12   #90
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

To je Virtualno socijalna mreža, svaka pedofilčina može da se tu nađe. Samo kritikujete facebook. A šta je sa stvarnim svetom?? Tu nema ubica, silovatelja, pedofila i koje kakvih gluposti? Život je pun dobrih i loših stvari, mora biti i toga na facebook-u. Kraj priče.
Iceman_37 je offline  
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
###agent_47### (13.3.2009), allokin (18.3.2009), Bojan (13.3.2009), Djordje Turjacanin (6.10.2010), Iris (13.3.2009), PAIN (14.3.2009), RUSuper (5.1.2010)
Stara 13.3.2009, 17:44   #91
mr.marvin
Član
 
Član od: 28.4.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 435
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 112 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Ukratko, o mom iskustvu na vašaru-fenomenu zvanom FB...

* Tražio dugaricu iz osnvne (ah, ta nostalnija) na Google, našao je na FB, i pridružio se. Ispostavilo se kontakt sa tom drugaricom i nije što sam mislio da će biti...

* Pozvao sam i ja neke ljude. Nekidan sam im se svima izvinio zbog toga. Prosto, nismo kao društvo neko ko voli da se šegači preko FB (više volimo telefone, mail... pivo itd.)

* Sreo još neke ljude iz mladosti. Bolje da nisam (nacionalisti, fašisti, alkosi, narkomani, sponzoruše, seljačine i ostali šljam).

* Prije nekog vremena uklonio sam sve podatke sa FB. Moja south-park-slika i dalje stoji, i profil mi je aktivan. Odgovaram samo na mail. Na mom zidu piše "Ne piši po zidu, imaš mail".

* NIKAD nisam prihvatio nekog koga ne znam. Broj mojih "prijatelja" je oko 60.

* Zanimljv je FB, ima tu vrckastih stvari. "Mala moja fejzbučiš li kod ovaca"... Ona bogami fejzbuči, ima WAP :P

* Kad odem na FB poraste mi pritisak od gluposti. Mislim, fu*k off sa tim "klub ljubitelja kljuba ljubitelja kluba ljufitelja".. Kao freeking fraktali, nikad kraja. Misilim... ALO, znam kako izgledaš u prirodi... Stvarno me ne zanima tvoje ulizivanje svim tvojim nadležnima na FB... Grupe kojima si pridružen(a) pokazuje nivo retardacije... Od komentara na fašističkim grupama mi se povraća... Itd itd. Kao ****** Grand Show, samo interaktivno.

Neki vele da sam zbog ovakvog stava najobičniji snob. Boli me uvo.
mr.marvin je offline  
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku mr.marvin na korisnoj poruci:
allokin (18.3.2009), iMa_NeKo_PljUgU (13.3.2009), Iris (13.3.2009), Ketchua (13.3.2009), speedy323 (2.11.2009)
Stara 13.3.2009, 17:46   #92
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Život je pun dobrih i loših stvari, mora biti i toga na facebook-u. Kraj priče.
Tačno, i to može biti jedan od zaključaka...

Ljudi i u privatnom životu lažu, skrivaju svoje slabe tačke, hvale se nečim što nije njihovo i sl. Ali su sa vremenom naučili da se nose sa svojim nedostacima i svojim problemima, tako dobro da ih ponekad ne znaju ni njihovi najbiži... Eto, nešto od toga sada mogu i da pročitaju...
Internet je jednostavno drugačija sorta "života": u njemu smo povodljiviji, nesigurniji, znatiželjniji... ili prefriganiji, okrutniji, kako ko. Facebook je još plus i novost, stoga popularan, zato ga i doživljavamo drugačije. Dušu je dao za sve nas različite, koliko god da nas ima
Ali promeniće se i to, Facebook će zameniti neka nova virtuelna zezalica, pre ili kasnije. A ekstremnosti će uvek biti - baš kao i u realnom životu, što reče Ledeni...
Iris je offline  
Stara 13.3.2009, 17:51   #93
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Bojan kaže: Pregled poruke
Iskreno rečeno, često i za ubijanje dosade na poslu.
Zato nam i zemlja propada. Ljudi se ubijaju na poslu od dosade (kao npr. naša sekretarica, teško joj je da podigne slušalicu) dok ja crkavam od istog, mnogi rade van struke i onda tako bleje na fejsu. Mislim... Ja i dalje ne vidim korisnu stranu, sem zabave i blejanja (ako blejanje može da se svrsta u korisne stvari).

Poslednja ispravka: muki85 (13.3.2009 u 19:01) Razlog: spelček :)
muki85 je offline  
Stara 13.3.2009, 19:44   #94
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Eto ima i slučajava da je nekima Facebook RASTURIO Vezu pa čak i Brak
evo neshto http://www.switched.com/2009/02/10/h...-via-facebook/
Mom dobrom drugaru su se roditelji razveli jer je njegov otac previše vremena provodio na poslu. Praktično mu je posao uništio brak. Ajde da sad svi lepo sedimo kući i blejimo zbog tog jednog primera.


Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Shta bre, samo li je nadjem na fejsbuk-u gotova je zavrsila je sa mnom, shta ona ima da trazi tamo neke prijatelje i da stavlja svoje slike da se neki tamo loze, kad se samnom zabavlja, samo da je vidim nek pokusa.
Čista bolest od ljubomore, balkanizam ili verovatno opšta neupućenost u neke životne stvari. Devojka, ako hoće da ga vara prevariće ga na putu do prodavnice, a to je već neka totalno druga tema.
Moja bivša devojka je imala Facebook dok smo bili zajedno i svaki lep komentar na njenu sliku je meni stavljao do znanja da mi devojka lepo izgleda i, shodno tome, mi je prijao.

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Zato nam i zemlja propada. Ljudi se ubijaju na poslu od dosade (kao npr. naša sekretarica, teško joj je da podigne slušalicu) dok ja crkavam od istog, mnogi rade van struke i onda tako bleje na fejsu. Mislim... Ja i dalje ne vidim korisnu stranu, sem zabave i blejanja (ako blejanje može da se svrsta u korisne stvari).
Samo ti prijatelju use i u svoje kljuse. Nemoj ti preispitivati moju angažovanost na poslu. Moje kolege su sasvim zadovoljne sa mnom. Kad ima posla ima i tad nisam na Facebook, kad nema... ja ne mogu sam da ga pravim. Mala je firma, uvek se zna šta ko radi.
Bojan je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Bojan na korisnoj poruci:
gorann (14.3.2009), PAIN (14.3.2009)
Stara 13.3.2009, 19:50   #95
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Imate li profil?

Ovo se nije odnosilo baš na tebe, ali si to izjavio i ja sam odmah povezao sa sekretaricom u mojoj firmi, ne sumnjam ja da su tvoje kolege zadovoljne tobom. Ali situacija jeste takva, da na fejsbuku ima najviše besposličara u globalu.
muki85 je offline  
Stara 13.3.2009, 21:29   #96
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Prvo sto me pitaju mnoge osobe koje tek upoznam je da li ''imas fejsbuk''
To me bas nervira...
Red Wing je offline  
Stara 13.3.2009, 22:01   #97
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

I to je stvar pomodnosti... ranije su smarali sa: "...A šta si u horoskopu"?

Pre neki dan sam u troli čula srednjoškolca kako se pravda ortaku da sada manje vremena provodi na FB-u, pošto mora da uči...
Iris je offline  
Stara 13.3.2009, 22:30   #98
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Imate li profil?

od kad sam deaktivirao FB,nabavio sam skoro sve brojeve koleginica sa faxa.
Auror je offline  
Stara 13.3.2009, 23:28   #99
###agent_47###
Član
 
Član od: 16.12.2007.
Poruke: 77
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 7 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Projekat CIA-e da bi sami počeli da skupljamo podatke o sebi i pravimo svoje dosijee. Na taj način im omogućavamo pristup do svojih slika, znaju s kim se družimo, gde smo bili na letovanju, šta trenutno radimo, kojoj smo političkoj opciji naklonjeni - i sve to bez angažovanja i jednog jedinog agenta - brilijantno.
Kaze Vukalija. Prilicno zanimljivo razmisljanje
###agent_47### je offline  
Stara 14.3.2009, 12:26   #100
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Bojan kaže: Pregled poruke
Ajde da sad svi lepo sedimo kući i blejimo zbog tog jednog primera.
2Bojan

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Ja chak i pozivam svakog ko koristi internet bilo na kompjuteru ili na mobilnom telefonu da se pridruzi facebook-u , jer verovatno ce neko pozeleti i njega da pronadje na facebook-u i da se poveze sa njim, od chega moze ispasti obostrana korist, ali da se ne glupiraju i da ne zloupotrebljavaju to shto im je omoguceno.
Nisam otvorio ovaj topic da bi vodili Anti-facebook kampanju, i da bi pljuvali soc-net, vec chisto da i ovde na ovom forumu malo prodiskutujemo o tome shta se deshava na Net-u oko nas , da primetimo chega sve ima, da podelimo to ovde na forumu i da damo svoj sud i procenu o tome
Nego jeste li primetili shta se deshava na fb danas i juche zbog novog izgleda stranice, FB je preplavljen grupama tipa "Vratite nam stari Facebook"
i takve grupe munjevitom brzinom rastu, E Marky nevaljali dechko, taman se ljudi navikli na jedno a ti im menjas
Predrag Stankovic je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Predrag Stankovic na korisnoj poruci:
Bojan (14.3.2009)
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
drusto, drustvene mreze, društvene mreže, facebook, imate li profil, microblog, myspace, profil, profile, social networking, socijalne mreze, socijalne mreže, socnet, twitter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju tastaturu imate i kakvi su vaši utisci o njoj? Beagle Ostale komponente 157 27.3.2019 22:12
Kad restartujem komp, promeni mi se Color Profil - na Samsungu 223BW Mali Veseljak Grafika 0 25.4.2008 18:05
Da imate para kao Bill Gates... _RaZoR_ Brbljaonica 25 13.8.2007 15:04
Koji HD ready TV imate LebronMVP Video/TV softver 25 11.8.2007 1:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com