Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.10.2010, 21:52   #381
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Ako važi samo za tok priče, koja je onda poenta uopšte? U svakom slučaju ćeš početi na istom mestu. Jao, kad mu opet roknu amneziju.
Pa kako nema veze? Da li si ubio vukodlaka, pa da li si stao na stranu Skojatel ili Ruze, pa da li si ubio Strigu itd. Mnogo ovoga moze da utice na odnos likova prema vama...odbijanje pomoci itd. A u ME 2 nisi mogao da nastavis sa nadogradnjom Sheparda...Sve ono sto si nadogradio ili skupio u prvom nema u drugom. Jedino tok price ima znacaj od tih sejvova.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2010, 22:00   #382
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Pa dobro sad, ti izbori nisu toliko bitni ni za priču u prvom delu, osim toga da li si se pridružio elfovima ili ovim drugim (mada i to kad pogledaš nije toliko suštinski bitno, u svakom slučaju se kolješ sa nekim ). To što si ubio/spasao vukodlaka, spasio/izdao Abigejl (valjda se tako zvaše ona veštica na početku), izabrao između Šani i Tris i slično ima veoma mali uticaj i nije praktično ni malo bitno za dalji tok igre (govorim za prvi deo, je li). Dobiješ mutagen, kartu i to je to. Boli ljude uvo posle što si zveknuo vukodlaka, samo gledaju da se sklone vešcu sa puta. Mislim, ko zna, možda i stave da može da se uveze snimljena pozicija, pa da na taj način daju malo šmeka priči.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2010, 22:51   #383
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

U prvom delu razvojni tim(po mom misljenju) nije dovoljno "stavio do znanja" igracu da moze da donese odluku u par misija.Ja npr nisam znao da mogu da se jurim sa Strigom po onoj sobi dok nisam procitao na netu walkthrough.:/ Vec sam uleteo unutra i odmah je ubio,srecom napravio sam save ispred one kuce pa sam load-ovao save i usao unutra i skinuo kletvu sa devojke.I knjigu sam procitao i znao sam da je Witcher skinuo kletvu ali ni u snu ne bih pomislio da takvu odluku mogu da donesem u igri.:/ Mada sam i bio uplasen pred tu misiju pa nisam stigao ni da razmislim. xD
Sto se tice drugog dela,jedva cekam da izadje i nadam se da ce malo poraditi na izgledu Geralta jer je u ovim trailer-ima,prenaduvan. :/ Znam da se o tome raspravljalo u ovoj temi pa necu opet zapocinjati sa tim.
I imam jos jedno pitanje.Naime planiram da na sajmu knjiga kupim "Mac sudbine" pa me zanima da li je to nastavak prvog dela ili ne i da li je nastavak igre radjen po ovoj knjizi ili ne?
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2010, 23:00   #384
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Jeste nastavak. Kako da znamo da li je rađena priča po njoj kada nije izašla igra još? U svakom slučaju, ni kec nije rađen po Poslednjoj želji, nego je samo uzeto par događaja iz nje (konkretno - intro ).
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2010, 23:12   #385
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
U prvom delu razvojni tim(po mom misljenju) nije dovoljno "stavio do znanja" igracu da moze da donese odluku u par misija.Ja npr nisam znao da mogu da se jurim sa Strigom po onoj sobi dok nisam procitao na netu walkthrough.:/ Vec sam uleteo unutra i odmah je ubio,srecom napravio sam save ispred one kuce pa sam load-ovao save i usao unutra i skinuo kletvu sa devojke.I knjigu sam procitao i znao sam da je Witcher skinuo kletvu ali ni u snu ne bih pomislio da takvu odluku mogu da donesem u igri.:/ Mada sam i bio uplasen pred tu misiju pa nisam stigao ni da razmislim. xD
Sto se tice drugog dela,jedva cekam da izadje i nadam se da ce malo poraditi na izgledu Geralta jer je u ovim trailer-ima,prenaduvan. :/ Znam da se o tome raspravljalo u ovoj temi pa necu opet zapocinjati sa tim.
I imam jos jedno pitanje.Naime planiram da na sajmu knjiga kupim "Mac sudbine" pa me zanima da li je to nastavak prvog dela ili ne i da li je nastavak igre radjen po ovoj knjizi ili ne?
Jasno je dato u igri da mozes da ubijes strigu ili da s njom provedes noc... Ja sam se jurio sa njom i izdrzao
Sto se tice "Maca sudbine" slobodno je kupi, knjiga je mnogo bolja od Poslednje Zelje, saznajemo mnogo vise o Geraltu, njegovim osecanjima i razmisljanjima...
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2010, 23:14   #386
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

U sustini, Witcher igra ne prati ni jednu knjigu, osim tu i tamo nekoliko kvestova koji prate radnju iz knjige
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2010, 23:41   #387
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Aham.ok.
I prvo sam presao igru pa sam onda procitao knjigu.Mislim da mi je ovakav redosled pomogao,jer sam pri citanju knjige vise uzivao.Mogao sam lakse zamisliti neke stvari jer sam ih video na monitoru.
A postoji i veza izmedju knjige i igre.Bar po mom misljenju.Jedva cekam da se dokopam nove knjige jer mi se i prvi deo mnogo svideo.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 3:09   #388
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Ako važi samo za tok priče, koja je onda poenta uopšte? U svakom slučaju ćeš početi na istom mestu. Jao, kad mu opet roknu amneziju.
Nece Geralt imati amneziju u drugom delu, to su potvrdili iz CD Projekt RED.

http://www.thewitcher.com/forum/inde...100#msg5397100

Drugi post od gore.

Citat:
Poljski

Nie, Geralt nie straci ponownie pamięci, bez obaw

Engleski Google translate prevod

No, Geralt not lose his memory again, do not worry
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 8:26   #389
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Ako ne bude imao amneziju onda ne vidim ni jedan razlog da se ne prenesu nivo, skilovi, novac, predmeti itd. A ne veujem da će se to dogoditi.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 12:20   #390
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Bilo bi dobro ako bi se napitci pravili na isti nacin kao u prvom delu i ako bi se iste biljke javile u nastavku igre.Naravno bilo bi cool ako bi ubacili i neku novu "sortu".Samo da se elementi nalaze u izstim biljkama jer sam ih sve napamet naucio.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 13:34   #391
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Ako ne bude imao amneziju onda ne vidim ni jedan razlog da se ne prenesu nivo, skilovi, novac, predmeti itd. A ne veujem da će se to dogoditi.
Cini mi seda sam negde na njihovom forumu procitao da ce u drugom delu objasniti njegovu prethodnu amneziju, kako, nemam pojma.

Sad koliko je to cvrst razlog da Geralt na pocetku drugog dela vec zna sve signs iz prvog dela ne bih znao reci.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 16:57   #392
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Ako ne bude imao amneziju onda ne vidim ni jedan razlog da se ne prenesu nivo, skilovi, novac, predmeti itd. A ne veujem da će se to dogoditi.
Čitao sam negde da Geralt na početku dvojke neće da bude početnik kao u kecu. Ne verujem da će da ti piše da si otključao one skillove koje si otključao u kecu, ali će verovatno svi skillovi da budu novi (recimo, počinješ sa herbalizmom i mogućnošću da praviš napitke, i taj osnovni skill herbalism se nigde ni ne pominje).

Za zlatnike i predmete je već mnogo lakše, to mogu da objasne na hiljadu drugih načina other than amnesia. Geralt se propio u kafani, pa ga opljačkali, Geralt sve spiskao na ***** itd.
Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
U prvom delu razvojni tim(po mom misljenju) nije dovoljno "stavio do znanja" igracu da moze da donese odluku u par misija.Ja npr nisam znao da mogu da se jurim sa Strigom po onoj sobi dok nisam procitao na netu walkthrough.:/
Pa baš je zato i zanimljivo, što te igra ne vodi baš toliko za ruku (mada te često i vodi). Sviđa mi se što nije toliko očigledno kako da izlečiš strigu, ali ako si pratio priču (i potpriču) - onda je lako.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 18:16   #393
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Slazem se ^^

Meni se isto dopada sto nije jasno odredjeno gde birate stranu. Prica ide prirodno i morate da pazite na svaki detalj, cak i najmanja sitnica moze da ode dodjavola. A ne ono tipa : LIVES DEPEND ON THIS CHOOSE!!!! Tacno ti nabije na nos da moras da izaberes, tako da ne moras ni da se trudis da shvatis kome su m*da u procepu.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 19:16   #394
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Prenosenje zlata,skillova, Raven armora i seta maceva i sekirica iz prvog dela bi bilo bas supreme 11k orena 2 elven maca, jedan silver sword, poklon od Lady of the Lake , Aard znak zajedno sa Qeen znakom nabudzen do kraja... itemi sa kojima sam se prosetao kroz zadnju trecinu igre ,ma onda bi witcher 2 bio prelaka igra

Inace u kecu se cak pojavljuje i Yennefer (ako web ne laze ), u jednoj over-the-magic-mirror trac partiji sa Triss I u Murky Waters jedan krcmar ladno isprica Geraltu pricu sa kraja 3. knjige
Spoiler za dsads:
i njegovoj kao i Yenneferinoj smrti
na sta on kaze...That's a good story ludi Poljaci
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 19:25   #395
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Čitao sam negde da Geralt na početku dvojke neće da bude početnik kao u kecu.
Pa mislim bilo bi stvarno bezveze da mora opet tako neke osnovne stvari da uči. Nisu ni oni ludi. Valjda.

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Inace u kecu se cak pojavljuje i Yennefer (ako web ne laze ), u jednoj over-the-magic-mirror trac partiji sa Triss
Ako je to tačno mogu samo da kažem da je ideja retardirana.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 20:27   #396
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Hm.. Sjeca li se neko onog gameplay-a kada Geralt bjezi iz zatvora? Predpostavljam da ce tu da izgubi sve predmete sto do tada bude sakupio, inace to je valjda pocetak drugog dijela.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 20:42   #397
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

E, vidiš, moguće. Što je nekonzistentno sa prvim delom, gde nakon izlaska iz bajboka u Vizimi dobiješ natrag sve predmete koje si imao pre bacanja u isti. Ala cepidlačim.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 20:43   #398
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Ti si u Vizimi pošteno zaradio svoju slobodu, nešto mi se čini da to ovde neće biti slučaj.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 20:45   #399
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Samo ti partibrejkeriši moje cepidlaštvo. Ajde, da kažemo da si u pravu.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2010, 21:03   #400
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 2-Assassins of Kings

Sa cistog gejmplej stanovista, imati hordu itema iz prethodne igre je big no no.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
pentraksil (18.10.2010), r0nIn (18.10.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, the witcher, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01
Ne Radi Assassin's Creed 1 Delete Kvarovi 12 5.9.2011 21:15
[SPOILER ALERT] Priča Assassin's Creed serijala gamer4life otpaTci 2 5.4.2011 16:11
King's Bounty: Crossworlds Juraj Strateške igre 69 17.10.2010 14:39
King's Bounty: Armored Princess draske73 Strateške igre 312 13.2.2010 16:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com