Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.9.2010, 22:29   #281
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Tornado kaže: Pregled poruke
ja ga sinoc odgledao i nije mi se nesto svideo.. po meni nema dovoljno akcije, a prica je mnooogo suplja.. to akcije sto ima nije lose, 2 scene su mi se vrlo svidele, i nekoliko smesnih scena, i to je to. nit smrdi nit mirise.

Spoiler za spoiler:
i malo sam popizdeo kad je miki rurk krenuo o srbima.. i onda se nasmejao kad je spomenuo sljivovicu
Ma meni je skroz simpa sto su ih sve met'li u jedan film. Da su neki levi glumci u pitanju, film bi bio sr*nje na kvadrat.

Spoiler za miki:
BTW Miki je rekao "Serbian bad boys"
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2010, 22:42   #282
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



Definitivno jedna od najboljih komedija svih vremena. Iako sam ga gledao po ko zna koji put pokidao sam se od smeha. Chris Tucker je odglumio za desetku, Ice Cube takodje odlican. Steta sto nastavci nisu bili na nivou prvog dela. Svaka preporuka 10/10
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mp3lopov na korisnoj poruci:
filpan (28.3.2014)
Stara 2.9.2010, 0:37   #283
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Upravo odgledah Inception u Takvudu. Opisao bih ga kao Matrix ove decenije, ali ipak ne tako revolucionaran, mada je blizu. Moracu barem jos jednom da ga pogledam. Sve preporuke naravno, mada nije bas za cetvrto mesto na imdb top listi.

Inace, mnogo me iritiraju nrdovi na internetu koji od svega prave neku zagonetku. Kraj filma je ocigledan,
Spoiler za zavrsetak:
ono vise nije san, nije u limbu vec je u pravom svetu.
Ne mogu da verujem da neko to ne kapira.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 3:28   #284
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
mp3lopov kaže: Pregled poruke
Jel gledao neko Robin Hood? Valja li?
Paaa... Zavisi šta očekuješ . Evo kritike koja se u potpunosti poklapa sa mojim viđenjem filma. Enivej, mož' da se gleda...
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neuro na korisnoj poruci:
mp3lopov (2.9.2010)
Stara 2.9.2010, 10:25   #285
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Srlandand kaže: Pregled poruke
Kraj filma je ocigledan,
Spoiler za zavrsetak:
ono vise nije san, nije u limbu vec je u pravom svetu.
Ne mogu da verujem da neko to ne kapira.
Zapravo, nije tako očigledan.

Spoiler za Zašto?:
Film se prekida pre nego što čigra prestane da se vrti, što znači da ne znaš da li je film prekinut pre nego što je imala priliku da padne, ili zato što se neće nikada ni zaustaviti. Po meni je u pitanju ovo drugo. Glavni lik se samo vratio za jedan stepen više u svojim snovima (ko zna koliko duboko je zabrazdio kada je išao na dole sa ženom) i još uvek sanja. To bi onda značilo i da se njegova žena nije ubila, već da se samo vratila u stvarni svet (zašto bi misao koju joj je usadio funkcionisala i u stvarnom svetu, osim ako još uvek ne sanja, samo na nešto višem nivou nego pre), gde je on zapravo u komi (mada verovatno ne dugo, jer vreme teče mnogo sporije na nižim nivoima svesti). To što ga je u to ubeđivala u snu je njegova podsvest kojoj on nije hteo da poveruje itd. Mislim da me ovo ne čini nerdom, jer ne mislim da je u pitanju misterija, već mi je mišljenje potpuno drugačije od tvog.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 11:45   #286
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Haha, ma, nrdovima smatram one likove sto ne razmisljaju tako, a i zapravo se loze na te rasprave. Istina je da autori
Spoiler za sve sto ne treba da citate ako niste odgledali film.:
namerno nisu hteli da prekinu poslednju scenu, samo da bi smo se mi zapitali da li je on u limbu, stvarnosti, ili je sve vreme u limbu, ali, ipak mislim da je u realnosti, jer komu nigde ne mozes da dokazes, a cinjenica koja podvrgava teoriju o realnosti su njegova deca. U snovima, Filipa ima 3 godine, nosi roze haljinu sa rukavima i nekim crnim cipelicama, dok Dzejms nosi kariranu narandzasto braon majicu i sandale. Star je 20 meseci.
Na kraju filma, Filipa nosi roze haljinu bez rukava i belu majicu sa rukavima, dok Dzejms nosi i dalje karirano, ali vise nije u sandalama vec u belim patikama. Ona ima 5, a on 3 godine. Ovo za odecu sam pokupio ovde, ja nisam bas sve to po'vatao.

Poslednja ispravka: Srlandand (2.9.2010 u 11:53)
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 15:30   #287
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

LOL to već nisam primetio. Ipak mi se više sviđa "moj" kraj jer nisam fan hepiedova. Tripoznije je ovako.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 18:54   #288
Dimso
Član
 
Član od: 24.12.2008.
Poruke: 136
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 25 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

ONG BAK 3



Daleko najgori film iz serijala treba ga siroko zaobici. Ocekujes borbeni film ono citav film samo plesu, plesu i smaraju. Jedino sta vredi pogledati je drugi deo.
Dimso je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 20:46   #289
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.320
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Srlandand kaže: Pregled poruke
Upravo odgledah Inception u Takvudu. Opisao bih ga kao Matrix ove decenije, ali ipak ne tako revolucionaran, mada je blizu. Moracu barem jos jednom da ga pogledam. Sve preporuke naravno, mada nije bas za cetvrto mesto na imdb top listi.

Inace, mnogo me iritiraju nrdovi na internetu koji od svega prave neku zagonetku. Kraj filma je ocigledan,
Spoiler za zavrsetak:
ono vise nije san, nije u limbu vec je u pravom svetu.
Ne mogu da verujem da neko to ne kapira.
Christopher Nolan je najprecenjeniji reditelj jos od Kventina Tarantina, takodje svi njegovi filmovi su precenjeni i to debelo. Da se razumemo ne kazem da je sve to sr**nje samo da to nije nista fenomenalno vec prosecno u najboljem slucaju.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 20:56   #290
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pa ja imam dosta drugaciji utisak.
Meni su Memento i The Prestige dva izuzetna filma (daleko iznad proseka).

Sad moguce da imam skolonost ka filmovima o madjionicarima, pa mi je drugi omiljeni film iz 2006 godine The Illusionist - jeste da nema veze sa Nolanom, ali mi se tesko odluciti izmedju ovog i "The Prestige" koji mi je vise zanimljiv.
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 21:24   #291
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Potpisujem . Sva tri su jedni od boljih koje sam ikada gledao, verovatno u prvih 20 ili barem 50, ali mi se Prestige mnogo vise svideo od Iluzioniste.

The Dark Knight mi se nesto i nije mnogo svideo, verovatno zbog sveukupnog hype-a koji je pratio film. Odnosno svideo mi se, ali znatno manje nego koliko je hvaljen. Izvukla ga je gluma.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 22:14   #292
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

SVE shto je Nolan napravio do sad (Following, Memento, Insomnia, Batman Begins, Batman Dark Knight, Prestige (Inception nisam gledao pa necu da komentarisem)) je u najgoru ruku dobro, a u najbolju fantasticno. Ne znam dal je bash najbolji reziser, to je tesko odrediti (+razlika u ukusima) ali da je dobar, dobar je!
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 15:31   #293
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Najboljeg rezisera je nemoguce odrediti

The Expendables. Konacno odgledao, i razocarao se u neku ruku.
Dobre strane: Stvarno razbijacka ekipa, sirova akcija, pracenja scenama u kojima se vidi odsecanje udova ili raznosenje istih, tu i tamo ima dobrog humora ili scena koje bude nostalgiju.

Lose strane: Film je prekratak. 90 minuta je davno prevazidjena duzina trajanja ovakvog filma. Prica je na nivou dz prodaksn filmova 80ih, skoro bez ikakvih preokreta ili uzbudjenja sto se radnje tice, puna "rupa" i nelogicnosti.

Ovom filmu nedostaje jos 20 minuta akcije, i barem deset minuta posvecivanja likovima. Po dva i po minuta za Dzet Lija, crnca, onog belca koga se bas i ne secam mnogo od ranije i Dolf Lundrgena, i bio bih srecan, jer ovako cak nije ni na nivou filmova po cijem je uzoru radjen.

Valjda ce drugi deo biti bolji.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 15:54   #294
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ne znam, mene Nolan opasno nervira jer su svi njegovi filmovi na prvu loptu sjajni a što više razmišljaš o njima kasnije, nalaziš sve više i više mana.Ne mogu da mu poreknem ono što je uradio za Batmana-a(posle katastrofe zvane George Clooney) ali sa strane Batman fana, moglo je i mnogo bolje i nije moralo da se prilagodjava modernom gledaocu toliko.A što se tiče Inceptiona..... ne znam jednostavno mnogo je izhypovan po forumima od strane bubuljičavih petneastogodišnjaka koji sebe smatraju nekakvim elitistima a i predhodna iskustva su me naučila da u Nolanovom slučaju hype smatram lošim znakom jer se obično kasnije razočaram, što se i ovde desilo.Na kraju krajeva Nolan pravi solidne filmove ali zaboravlja najvažniju stvar, kada praviš film pravi ga da bude zabavan a ne samo materijal za razmšljanje.Zato ja odgovorno stojim iza svoje tvrdnje da su The Expendables najbolji film ove godine jer odavno (možda čak od Terminatora trojke) nisam bio ovako zabavljen.(naravno ni u kom slučaju ne poredim ova dva filma).A dvojka će sigurno biti bolja jer će Brus Willis da igra glavnog neprijatelja...

PS. Što se tiče Ong Bak trojke jeste najlošiji film u serijalu ali kao što sam pročitao negde na netu: "Ono što je za Tony Jaa loše, za ostale martial artiste je sjajno." Tako da ako ga gledate izdvojte 3 sata i odgledajte dvojku i trojku zajedno ( kao što je i bila namera ali su ga presekli) i utisak će biti mnogo bolji jer priča ima prirodan tok, gde je lik Tiena u dvojci opak i okrutan(tako da su i borbe spektakularnije) a u trojci posle "oporavka" postaje nekakav ekvivalent azijskog martial arts Isusa.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 21:01   #295
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Boondock Saint kaže: Pregled poruke
Na kraju krajeva Nolan pravi solidne filmove ali zaboravlja najvažniju stvar, kada praviš film pravi ga da bude zabavan a ne samo materijal za razmšljanje... Zato ja odgovorno stojim iza svoje tvrdnje da su The Expendables najbolji film ove godine jer odavno nisam bio ovako zabavljen
Ne traže svi zabavu, neki od nas žele upravo da razmišljaju
Zbog toga odgovorno tvrdim da će film The Expendables verovatno biti najgori film ove godine (za mene) - da hoću "Planet Hollywood" otišla bi u taj bezvezni restoran, a ne u bioskop.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
bela lampa (3.9.2010), Dreamfall (4.9.2010), Highlander (5.9.2010), Maladikt (3.9.2010), Skenderevo (3.8.2012)
Stara 3.9.2010, 23:18   #296
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

E pa tu se razlikujemo,jer vidiš ja sam odrastao na filmovima Stalloneta,Arnolda, Dolpha i Van Damma i iako mi je ukus za filmove napredovao tokom godina, nikad nisam zaboravio taj eskapizam tokom kojeg smo svi (tada) formirali ličnosti gledajući heroje i upijajući taj mentalitet da je uvek dobro ustati protiv zla(i da svestan sam da rizikujem da me proglase lakrdijašem što nalazim subtext u ovakvim filmovima), naravno da je u pitanju šuplja zabava, štaviše bila je i osamdesetih šuplja zabava.A eto danas većina nas smatra te filmove kultnim klasicima.A i u današnjem post-Matrix doba u kojem vladaju pretty-boys-cgi-infused-toned-down-4-teens likovi kojima ne bih dao ni da glume zlog vuka u predstavi o tri praseta a kamo li neku drugu akcionu rolu, povratak ljudi koji su definisali žanr i koji su privatno vrlo slični svojim on-screen pandanima(većina njih), za mene je ostvarenje sna.I na kraju, stvarno ne bih hteo da shvatiš ovo na pogrešan način, ali ne mogu da očekujem da devojka shvati zašto je meni i toni mojih ortaka ovaj film, film godine.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Boondock Saint na korisnoj poruci:
filpan (28.3.2014), JohnnyNT (2.1.2011), Maverick (5.9.2010), noisy (4.9.2010), r0nIn (29.9.2010)
Stara 4.9.2010, 0:09   #297
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Ne traže svi zabavu, neki od nas žele upravo da razmišljaju
Zbog toga odgovorno tvrdim da će film The Expendables verovatno biti najgori film ove godine (za mene) - da hoću "Planet Hollywood" otišla bi u taj bezvezni restoran, a ne u bioskop.
Sa prvim redom se slazem. U drugom preterujes...
Ne razumem kako nekome Avatar, a ove godine Expenables, moze da bude NAJGORI film godine . Pa je l' vi gledate 3 filma godisnje ili sta? A pre mesec dana je bio The Last Airbender, pre toga Death at a Funeral, pre toga Twilight... ajde odlucite se, ne moze svakog meseca da izlazi najgori film godine.

Kada ste gledali Pokahontas, prica vam je bila dobra, u Avataru toliko ne valja da ni odlicni efekti i odlicna gluma ne mogu da ga izvuku? Sto se tice 3d tu nemam komentara, pricam o filmu, tehnologiju necu da pominjem, ali licno mi se ne svidja.

Kada ste gledali The A-Team i The Losers, prica vam je bila dobra, ali Expendables sa pricom u istom rangu je najgori film godine? Kako to, da nema mozda losije glumce ili sta je u pitanju?

Vi kada ocenjujete filmove ili imaju ocenu 100 ili 0... to sam bas primetio. Nekima u ovoj temi film ne moze da bude solidan, nego ili je najbolji ili je najgori.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 11 korisnika se zahvaljuje korisniku Supreme.50 na korisnoj poruci:
dzonihsv (4.9.2010), filpan (28.3.2014), Game fever (4.9.2010), Maverick (5.9.2010), mp3lopov (4.9.2010), player1 (4.9.2010), Predrag Stankovic (4.9.2010), r0nIn (29.9.2010), RUSuper (4.9.2010), Sheridan (4.9.2010), Srlandand (4.9.2010)
Stara 4.9.2010, 0:35   #298
Sheridan
Član
 
Član od: 21.12.2009.
Poruke: 278
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 81 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

1.The Expendables mi se ne svidja.
2.Ali ti ne razumes kako mainstream, mora da se mrzi pod svaku cenu, kako sve sto je underground pa makar bilo i ***** mora da se poseti, jer pobogu ja sam asocijalna artisticna individua i pre svega cenim estetiku, ideju, i hrabrost da se pokusa, da se predstavi lepota trenutka koja ce da me impresionira i natera me da se zamislim (to sto gleda u fleku nema veze). Mainstream fenseraj koji prati i kojem se svidja sta je trendi (ovu rec zabranit) treba naterat milom ili siloma upotrebljava svoju glavu, ali ovu nakaradnost koja se stvorila kao suprotnost i omogucila da umesto umetnosti redovno gledamo idiotluke treba isto zabraniti. Gledacu filmove koji se meni svidjaju i popljuvacu omiljenog rezisera ako napravi nesto lose. Slusacu muziku koja mi odgovara bez obzira na zanr i nacin nastanka, od Carmine Burane do Granda (mada Grand jos nije izdao nesto sto zelim da slusam). Radicu kako mislim da treba, a ne kako mi kazu. Samo razmisljate kako ce te se deliti i svadjat, iako ste naravno open-minded, a ustvari ste obicna velika deca.
3. Lep citat na temu: Believe nothing, no matter where you read it or who has said it, not even if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
Buddha
Sheridan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Sheridan na korisnoj poruci:
Dreamfall (4.9.2010), Maladikt (4.9.2010), Nash Knight (4.9.2010)
Stara 4.9.2010, 0:52   #299
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Ne traže svi zabavu, neki od nas žele upravo da razmišljaju
Zbog toga odgovorno tvrdim da će film The Expendables verovatno biti najgori film ove godine (za mene) - da hoću "Planet Hollywood" otišla bi u taj bezvezni restoran, a ne u bioskop.
Nemoj tako,ako snime i krenu da prikazuju nastavak...kec nece imati sanse da bude najgori film godine

Nego...ko je rekao da su Stalone i drugovi glumci oni ne glume vec samo izgovaraju tekst i odrade ponekad neku akcionu scenu,dok sa druge strane Sean Connery( James Bond ), Keanu Reeves (Matrix,Sweet Novembre ),John Preston ( Batman,Equilibrium ) ,Mel Gibson ( Brave Hearth,Patriot ) Heath Ledger ( Joker u Batman Dark Night, to mu je inace najimpresivnija uloga, steta sto je umro sa 28 god ) Ian McKellen ( LOTR, X-men ) Nicolas Cage (Next,Sorceress's apprentice... ) i mnogi drugi vama predstavljaju gore glumce od Stalonea
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.9.2010, 1:08   #300
tiho86
Veteran
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: NEO-TOKYO
Poruke: 588
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 224 puta na 135 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku tiho86
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Christopher Nolan je najprecenjeniji reditelj jos od Kventina Tarantina, takodje svi njegovi filmovi su precenjeni i to debelo. Da se razumemo ne kazem da je sve to sr**nje samo da to nije nista fenomenalno vec prosecno u najboljem slucaju.

Ja mislim da Nolan pravi filmove za tinejdzere,pravi one da se grubo izrazim "paljevinske" filmove.Ja na primer sa DK uopste nisam odusevljen,to je film o kom se toliko i toliko pricalo a ne zasluzuje ni 20% od toga.Ja sam primetio jednu stvar iz moje okoline,da na primer DK vole osobe starosti do nekih 20 g,a sto su stariji gledaoci situacija je suprotna.
tiho86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku tiho86 na korisnoj poruci:
Aibo (5.9.2010), r0nIn (29.9.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com