Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.6.2010, 16:31   #141
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Da li ima review Red Dead Redemptiona i World Cup-a
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2010, 16:51   #142
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Za WC da, za to drugo ne. Uostalom pogledaj na sajtu sadržaj broja.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miša topola na korisnoj poruci:
JAZO (23.6.2010)
Stara 23.6.2010, 17:05   #143
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Za WC da, za to drugo ne. Uostalom pogledaj na sajtu sadržaj broja.
Ok,hvala ali cudi me da za ovu drugu nema(najbolja igra sad je uzimam ), ali dobro izasla je 18 maja ,sto znaci da nisu imali vremena, i duga je igra kazu.
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2010, 17:54   #144
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Ako je izašla 18. maja onda nisu stigli da je opišu za ovaj broj. Verovatno će biti u broju 7/2010
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2010, 10:59   #145
stepanov
Veteran
 
Član od: 10.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 425
Zahvaljeno 64 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stepanov
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Jako podseca na Gun... Mada posto on nije bio preteran uspeh, nadam se da ce se ova probiti jer je tema divljeg zapada lepa i dobra za obradu GTA-olike igre.
stepanov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2010, 11:19   #146
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Glavna razlika je to sto je Redemption open world igra..Inace ja sam RDR imao 15. -16. jer je leakovana igra...
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2010, 15:18   #147
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Beše i Gun otvorena igra... Mada kontam da je prostor u Redemptionu mnogo veći.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 18:43   #148
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Malo kasnim sa prelistavanjem broja, ali ne mogu da ne zapazim da je Kuzmino simpatično podyebavanje preraslo u vrlo bezobrazno. Nema potrebe za onakvim prozivanjem Uzelca i čoveka koji je napisao pismo meseca (u I/O portu). Pogotovu što sam očekivao da će Kuzma bar malo shvatiti poentu pisma i da će odgovoriti šmekerski. On je to video kao ličnu prozivku i odgovorio na pitanje još većom uvredom bez ikakvih činjenica. Totalno bez veze, mislim da bi mu trebalo reći da o'ladi malo...
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 19:29   #149
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Za Uzelca ne bih mogao da komentarišem, učinilo mi se kao prijateljsko zezanje.

Što se tiče pisma meseca, ti nažalost nisi upoznat sa svim detaljima. Dotični "pisac" pojavljivao se i ovde na forumu, pa pošto je pokušavao kvaziučtivim i dugačkim i u suštini trolovskim komentarima da izazove haos i prepucavanje, i pošto su ga otprilike svi sa foruma otkačili, pokušao je to isto da izvede i u IO portu. Doduše, slažem se da to možda ne izgleda previše "elegantno", ali nažalost protiv takvog tipa ljudi jedino je efikasno.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2010, 19:39   #150
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Svejedno, zar nije lakše ne objaviti pismo nego onako odgovoriti... Prepucavanje putem časopisa ili dokazivanje nekom da je budala ne deluje ozbiljno. Što se tiče foruma, ne znam koliko to veze ima sa Kuzmom. On je protiv soc-neta u bilo kom obliku, te verujem da ni ovaj forum ne prati specijalno. Samim tim ne zna tu priču oko trolovanja, ako ispravno zaključujem... Ili je bila varijanta:

1: Vidi ovog Indijanca, šta piše.
2: Ma da, smarao je i na forumu nešto...
1: Stvarno? Uuu, sad ćemo da raspalimo po matorom revolucionaru.

Ako već ne može da odgovori pedagoški i predloži tu "akciju", neka kaže da svako brine o svojoj sudbini i da nije na časopisu da vaspitava decu. Ili, kao što rekoh, da se uopšte ne objavi pismo ako već ne postoji prikladan odgovor.

Za Uzelca ne znam šta bih rekao, a da se ponovim ono što sam ovde napisao...
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 10:32   #151
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Veruj mi da zna celu tu priču jer je tu bilo trolovanje na forumu, pa trolovanje redakcije na sve moguće mamilove koji su mogli da se nađu i slično.

Drugo, ti verovatno implicitno smatraš da su svi ti koji pišu tvoje ili slično godište. Ovde em što nije slučaj, em što tu ima raznih drugih psiholoških elemenata.

I baš u tom pogledu, Kuzma mu je na neki način ispunio želju. Kako je dotičnom bilo samo do toga da mu pismo izađe, napisao je redakciji jedan veoma mlak odgovor iz koga se, opet implicitno, moglo zaključiti "hvala vam što ste mi objavili pismo, a onaj šta priča, to vetar nosi". Dakle, ispunjena mu je želja srca njegovoga, to je najvažnije.

Dakle, stvari možda izgledaju preoštro na prvi pogled, ali kad se čovek udubi, dobijaju sasvim nova, zanimljiva značenja.
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku VojaM na korisnoj poruci:
shrafko (29.6.2010)
Stara 29.6.2010, 11:32   #152
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke

I baš u tom pogledu, Kuzma mu je na neki način ispunio želju. Kako je dotičnom bilo samo do toga da mu pismo izađe, napisao je redakciji jedan veoma mlak odgovor iz koga se, opet implicitno, moglo zaključiti "hvala vam što ste mi objavili pismo, a onaj šta priča, to vetar nosi". Dakle, ispunjena mu je želja srca njegovoga, to je najvažnije.
Tsk.. ova želja da mu se po svaku cenu objavi pismo mu dođe za psihopatologiju. Mada u pravu je lik za otvaranje državne agencija za upoznavanje. Tipa - dođe lik u Agenciju (Ministarstvo ljubavi ) kaže, "Dobar dan, znate, ja bi' Katarinu Radivojević", KR mora da prihvati da bude malo sa dotičnim (pošto po revidiranom Ustavu RS nema pravo da odbije), ali zato od RS naplati "kolko misli da treba", i te pare se naravno vuku iz Budžeta.

Dude, wtf..
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 14:20   #153
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

U, bre, druže, puk'o si
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 14:28   #154
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
Veruj mi da zna celu tu priču jer je tu bilo trolovanje na forumu, pa trolovanje redakcije na sve moguće mamilove koji su mogli da se nađu i slično.

Drugo, ti verovatno implicitno smatraš da su svi ti koji pišu tvoje ili slično godište. Ovde em što nije slučaj, em što tu ima raznih drugih psiholoških elemenata.

I baš u tom pogledu, Kuzma mu je na neki način ispunio želju. Kako je dotičnom bilo samo do toga da mu pismo izađe, napisao je redakciji jedan veoma mlak odgovor iz koga se, opet implicitno, moglo zaključiti "hvala vam što ste mi objavili pismo, a onaj šta priča, to vetar nosi". Dakle, ispunjena mu je želja srca njegovoga, to je najvažnije.

Dakle, stvari možda izgledaju preoštro na prvi pogled, ali kad se čovek udubi, dobijaju sasvim nova, zanimljiva značenja.
A zašto lepo nije objavio o kom se radi, pa da svi vidimo, nego je samo iskoristio takvo retardirano pismo?
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2010, 22:07   #155
blaeks
Novi član
 
Član od: 19.2.2006.
Lokacija: srbija
Poruke: 10
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku blaeks Slanje poruke preko MSN-a korisniku blaeks Slanje poruke preko Yahooa korisniku blaeks Slanje poruke preko Skypea korisniku blaeks
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Citat:
Zaphod Biblbroks kaže: Pregled poruke
Niko da spomene partiju buducnosti...

Dobra je naslovna, jedva cekam da se dokopam ovog broj.

P.S.
Treba ovom forumu jedan pirat-smajli!

http://www.foresterclub.gr/images/sm...ons/pirate.gif
http://edschultz.invisionzone.com/st...ult/Pirate.gif
blaeks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2010, 22:07   #156
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Ovaj prvi je bolji
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2010, 22:20   #157
blaeks
Novi član
 
Član od: 19.2.2006.
Lokacija: srbija
Poruke: 10
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku blaeks Slanje poruke preko MSN-a korisniku blaeks Slanje poruke preko Yahooa korisniku blaeks Slanje poruke preko Skypea korisniku blaeks
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Pohvale za broj, nego da se malo osvrnem na samo jedan delic clanka Hod po dasci. Malo cu tekst da izvucem iz konteksta i samo povrsno da prokomentarisem:

...nosio sam dzakove i posao zapoceo u garazi!

Zvuci poznato?.

Kao sto svi znamo sve partije se prave zarad novcanog dobitka, stim sto neke donose i neku opstu dobrobit (u normalnijim zemljama). U domacu piratsku stranku (ili bilo koju drugu) ne bih polagao neke nade i neko poverenje.

Zelje pirata su odlicne, samo mi se cini da realizaciji opet pristupaju pogresni ljudi.

P.S.: Mozda je trebalo dati Kuzmanovicu da odradi interju i pustiti ga da postavlja pitanja i kontrira u njegovom sopstvenom stilu.


ha, konacno sam nasao komentar koji mi je keva pomenula cini mi se jos onomad kad je broj izasao... da sam "ispao" kao i ostali beskicmenjaci na politickoj sceni i da *****m o tome kako sam poceo "od nista" i ostale glupsti. mislio sam da keva ima skremblovane webstrane jer sam zamrzeo beocity odmah cim sam ga uveo matorcima jer je filtrirao torente.

well, eho tih hladnokrvnih zivotinja je izgleda suvise jak. cak je uspeo da mutira dozivljaj i mojih recenica. people, kako ste uspeli da zakljucite da sam nosio cigle i malter jer sam imao 20maraka mesecno! pa to je u kombinaciji sa menzom za klopu i zivljenjem u studentskom domu znacilo da kupim parche hardvera na bar tri meseca hahaha lepo tamo pise, deda u odnosu na mene i cjalca kao da je iz pakla doshao...
blaeks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2010, 22:36   #158
blaeks
Novi član
 
Član od: 19.2.2006.
Lokacija: srbija
Poruke: 10
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku blaeks Slanje poruke preko MSN-a korisniku blaeks Slanje poruke preko Yahooa korisniku blaeks Slanje poruke preko Skypea korisniku blaeks
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Citat:
stepanov kaže: Pregled poruke
Da, bas me za crvice zanima koja ce biti zahtevnost? Verujem da nije velika.
Inace taj covek koji vodi tu piratsku organizaciju/partiju mi se uopste nije dopao....NA kraju krajeva sta mi imamo od njih ako i udju u parlament? U Srbiji nisu toliko bitna autorska prava koliko bolji zivot i standard kao i industrija... S tim nek se igraju bogatije zemlje, man'te se nas....
dude, u kontekstu redjanja prioriteta pri resavanju problema u Srbiji, volim da startujem sa "na sirotinju i zec dizhe *****". with that in mind radi zidanja cvrstog tla pod nogama rangiras probleme u zemlji. reforma low level zakona kao sto je zakon o autorskim i srodnim pravima pa redom preko osiguravanja net neutralnosti i aplikacije wiki i net sistema saradnje u drzavne institucije zaista donose upotrebljiva resenja. aj da vas ne smaram sa politikom ovde i da poentiram sa cinjenicom da ppsr program nije komercijalan i da ostaje besplatan dokle god uspem da udahnem vazduh u pluca bez aparata ili hemije.
blaeks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2010, 22:45   #159
blaeks
Novi član
 
Član od: 19.2.2006.
Lokacija: srbija
Poruke: 10
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku blaeks Slanje poruke preko MSN-a korisniku blaeks Slanje poruke preko Yahooa korisniku blaeks Slanje poruke preko Skypea korisniku blaeks
Određen forumom Re: Svet kompjutera 6/2010

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Kakva crna piratska sranka. 99.9% političara u čitavom svijetu su ili karijeristi ili imaju direktnu novčanu korist. Ostali su volonteri koji iz dna duše vjeruju u to
ppsr racune neces da nadjes zato sto jos ne postoje ovih dana biramo banku koja pruza uslugu online realtime prikaza racuna na web strani. odusevilo me je kako su cesi to uradili https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/d...cet=2100048174.
dok smo bili u Pragu, odusevila me je cinjenica su ljudi iza kampanje [koje je totalno crowdsourced btw] kao ti[verovatno] i ja. sve sto treba za revoluciju [dobro ajd sad, ne neophodno revolucija vec veliko pospremanje u Srbiji] imamo. sve. uzasava utisak letargije oko nas. kao da su ljudi hipnotisani cinjenicom da je nekad kao "bilo gore". najbolje od svega je sto su pocali da gledaju svoja posla maaaalo vise. **** nas to sto desi farma pa se opet vrate u stanje "izgubljenog pogelda" ka nekome tamo....
blaeks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ajd da izglasamo najbolju 6600GT karticu Erdeljan Boris Grafika 60 18.6.2011 15:32
Svet kompjutera 01/2009 oluja Sadržaj novog broja SK 200 24.1.2009 21:36
Svet kompjutera 7/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 149 23.7.2008 17:24
Svet kompjutera 2/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 215 20.2.2007 22:41
Svet kompjutera 10/2006 oluja Sadržaj novog broja SK 224 12.10.2006 19:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:36.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com