Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.9.2016, 16:55   #121
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Moram priznati da sam blizu da odustanem od igre,sviraju se faulovi ne postojeci,pasovi losi,krenem u kontru sa plejem i centar dva metra dalje od mene stigne da lupi blokadu,igra puna mana.
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2016, 17:01   #122
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 363
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Re: Nba 2k17

Slavujko (SportsGamer) ne zovi me više da igramo ovo go#no od igrice. Vraćam se na 2K16 i ćao. Pasing je očajan, zatim neko pominja skok igru( bliži sam lopti a nju hvata igrač 2 metra od mene) , pik igra katastrofalna, ja iz pika ne mogu da napravim razliku, ma sve u svemu topla preporuka za izbegavanje. Da ne pominjem koja patnja je igranje na tastaturi, užas živi. Sve ovo govorim na osnovu online igranja protiv SportsGamera! Bog živeo 2K16 , pozz ljudi

Послато са HUAWEI G700-U20 уз помоћ Тапатока
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2016, 17:08   #123
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k17

Ps4 nema takvih problema Rostera i slidera kolko oces ima. Vidim da nema vise da se bira simulation ili ono drugo. I to je diskutabilna odluka.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2016, 18:07   #124
Ohanzee
Član
 
Član od: 23.8.2010.
Lokacija: Tamni vilajeti oko NS...
Poruke: 91
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 50 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Upravo je gamepad polozio svoj zivot na oltar gluposti ove igrice (da igrice a ne igre). Kao sto rekose pre mene dodavanje je cist uzas, sve same frljoke, presecene lopte, pasovi u publiku... Pik igra ne postoji... Zovem centra da stane u pik a on se namesti tri metra od mene i suparnicki igrac ga samo nonsalantno obidje i nastavlja svoju uber, mega, giga odbranu zalepljen za mene kao flaster. A moja odbrana, sta tu reci a ne polomiti tastaturu od besa. Ne znam sta je gore, kad ja upravljam igracem ili kada ga vodi AI. Kad ja vodim to je cista patnja, imas osecaj kao da guras slona od dve tone a ne NBA igraca. Kad AI vodi onda igraci lutaju terenom kao telad u magli, prolaze ih kako ko hoce i naumi. Skok mojih igraca- ne postoji, hvataju se samo lopte koje im padnu direktno u ruke. Dalje, faulovi. Sve i svasta se svira i to samo meni. Svaki sut na koji odgovaram pokusajem blokade se zavrsava faulom, u najvecem broju slucajeva to bude kos+dodatno bacanje. Juce odigram partiju protiv Niksa u kojoj su oni na kraju imali 25 slobodnih bacanja. Ja sam imao tri... Situacija je dosla dotle da ih radije pustam da gadjaju slobodno nego da pokusavam da ih blokiram, naravno kompjuterski AI promasi svake prestupne godine... A onda i faulovi u napadu koje pravi moj AI, u svakoj tekmi barem tri, cetiri i to uvek kada se lomi rezultat. Ne smem zaboraviti ni OFF 3 sec, upravo zavrsena partija u kojoj je AI vodjen JR Smith napravio takve TRI u jednoj cetvrtini.
Zbog ovakvih igara mirne duse podrzavam gusarenje, ovakvi lopovi ni ne zasluzuju nista bolje.
Da, da dodam da igram MyLeague, 5 min cetvrtina na mizernoj ALL STAR tezini...

Poslednja ispravka: Ohanzee (25.9.2016 u 18:11) Razlog: Zaboravnost pod stare dane...
Ohanzee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ohanzee na korisnoj poruci:
rick_fox (25.9.2016)
Stara 25.9.2016, 18:40   #125
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Ova igra je prestala da postoji posle 2K14. Sve posle toga nije vredno pomena...
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku milan.t65 na korisnoj poruci:
Extreme Player (6.11.2016)
Stara 25.9.2016, 18:43   #126
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

^2k14 je stvarno bio zakon.
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2016, 18:54   #127
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Ok igra, ali meni je 2k16 daleko igrivija, fluidnija. Ne mogu da se naviknem na nove grafikone, pozivanja napada. Pick and roll igra me bolje sluzila u 2k16.
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2016, 21:56   #128
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k17

On fly i ne radi, bar na ps4. Namestis jedno al uvek se resetuje. Jbg kao i uvek bagovito do bola i treba par meseci da se ispravi.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2016, 21:12   #129
JerrySRB
Član
 
Član od: 24.10.2009.
Lokacija: Prokuplje, Srbija
Poruke: 66
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Nba 2k17

A koja je fora sa ovim lf1, lf2, rf1 i rf2? Na tastaturi ne rade uopste. Ne mogu da biram timove, ne mogu da menjam dresove, ne rade ni u mycareer ni mygm modu, nebitno da li default ili ja mapiram dugmice. 2k16 sam zbog toga preskocio, a cini mi se da cu i ovaj.
JerrySRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2016, 23:21   #130
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Nba 2k17

FPS je jednocifren, 2k16 radila opusteno...Ne znam, pokusaci sa drajverima
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2016, 14:01   #131
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k17

7.139 gb patch za ps4. Patch notes nema nigde
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2016, 14:22   #132
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
FPS je jednocifren, 2k16 radila opusteno...Ne znam, pokusaci sa drajverima
Iskljuci specijalne efekte, smanji sa high ostale parametre na low ili medium, sem igraca, publiku narocito... To je meni pomoglo i sad imam normalan fps(45-60) sem u cut sekvencama.
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2016, 21:25   #133
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
tref kaže: Pregled poruke
Iskljuci specijalne efekte, smanji sa high ostale parametre na low ili medium, sem igraca, publiku narocito... To je meni pomoglo i sad imam normalan fps(45-60) sem u cut sekvencama.
Pa onda se setovanja jako razlikuju od 2k16... Ako je iste ili slicne zahtevnosti...zasto bih igrao na LOW?! Inace i kada iskljucim publiku i sve smanjim...ide od 19 do 25FPS.. Secam se da je 2k16 isto lose radio pre PATCHa, nadam se da ce se istorija ponoviti!

Poslednja ispravka: Shonkas (27.9.2016 u 22:07)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2016, 22:34   #134
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k17

Ma sra*e je i na ps4. Bagovi nema im kraja. Jednostavno goveda iz visual concepta pokvare dobre stvari iz prosle igre, nije mi jasno zasto uopste diraju nesto sto je radilo kako treba.

Uopste ne razumem defense ajustment opcije. Kad stavi no threes, zatrpaju me trojkama. Stavim limit transition, on moroni niko se ne vraca u odbranu. Kao da je sve izokrenuto. Igrao sam pre par minuta utakmicu protiv hjustona, 7 minuta cetvrtina, od 30 pokusaja, 18 il 19 trojki. Sve vreme stoji na no threes ali nekako se sporo vracaju u odbranu ovi moji i rotacija u odbrani kao da degreadira svake godine. I izasao taj pec od 7gb, nit ko zna sta popravlja nit koliko stvari kvari.

Onda uopste nije highlightovano sta si od tih PoE (ako se vise i tako zovu) odabrao. Ili da vidis kad je tajmout ili da pamtis.

Onda igram sa Portlandom, ubacim bench igrace i sad umesto Napiera koji je PG, na njegovom mestu je Meyers Leondard koji je PF/C. I deseva se da naravno Napier brani protivnickog centra a ovaj Leonard pleja.

Na zalost ponovo ce morati da se ceka gomila peceva da se popravi koliko moze.

Na prvoj slici se ne vidi sta sam odabrao za odbranu dok na drugoj slici kada je tajmout lepo prikazuje sta je odabrano. I na trecoj vidi se kako Napiera cuva Gober dok Leonarda koji je na mestu pleja cuva Exum.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	64 puta
Veličina:	108,7 KB
ID:	54816   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	4.jpg
Viđeno:	69 puta
Veličina:	82,6 KB
ID:	54817   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Leonard PG.jpg
Viđeno:	63 puta
Veličina:	103,9 KB
ID:	54818  

Poslednja ispravka: Sakiboj (27.9.2016 u 22:48)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2016, 9:06   #135
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

lepa stara vremena sa 2k10, 2k11, 2k12...
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2016, 10:15   #136
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Tacno se vidi da im jos nisu "legle" NG konzole. Bas ima tih sitnica za koje nikad nisam mislio da ce se naci u 2K igri. Sto je malo zabrinjavajuce, s obzirom da je ovo vec cetvrti naslov sa novim engine - om.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2016, 9:15   #137
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Koliko vidim po postovima, ovde sam jedini koji ima pozitivna iskustva sa ovom igrom. Meni, lično, je mnogo bolja nego 2K16. Mislim tu na gejmplej, ne na tehničke karakteristike ili ne znam šta drugo. Kretanje igrača zaslužuje sve pohvale, prvenstveno zato što mora da se dobro osmotri gde se ko nalazi kada se pravi akcija. Oduševljava me to što ne prolazi svaki pikenrol kao po nekoj šemi, već se mora odabrati pravi trenutak za dodavanje, a ponekad i odustati od toga, ako protivnička odbrana odreaguje dobro.
Takođe, više nema situacije da kada mi udvoje igrača, slobodni, usamljeni centri šturnu na liniju za tri poena, a dobri šuteri se nameste na metar od mene i smetaju mi više od protivničkih igrača. Konačno možeš, ako se pravilno namestiš, da izbiješ protivniku loptu bez faula, što je u 2k16 bilo apsolutno nemoguće. I, naravno, lako da je i izgubiš ako srljaš bezglavo, što je prolazilo u svim dosadašnjim igrama. Faulovi su "ujednačeni", tako da su, po meni, sve NAJVEĆE mane 2K16 ispravljene.
Naravno, još uvek se navikavam na ove proklete kvadrate i trouglove sa izborima, tako da sam prepustio kompjuteru da on sam bira napadačke šeme i to radi poprilično dobro i jasno.
Iskreno, Sakiboj, meni se nijednom nije desilo da mi igrači pomešaju poziciju, pogotovo ne tako drastično. Doduše, dešavalo se da "CPU tim" spremi izmene, pa onda dođe do slobodnih bacanja, pa se igrači malo istumbaju sa pozicijama zbog onog ko je šutirao slobodnjake, ali nikada centar ili krilni centar se ne prebaci na poziciju pleja.
Da ima mana, ima, ali ono najbitnije - gejmplej je mnogo bolji nego u 2K16. Jedini problem su OGROMNE razlike u težini. Na All Star nivou igram opušteno, ali Superstar mi je pravo mučenje, uglavnom što zahteva veoma "precizan" šut. Ako je ona "linija šuta" popunjena ispod, otprilike 95%, nema šanse da bude koš. Igrao sam jednu utakmicu sa GSW i forsirao akcije za tri poena i imao sam 2 od 27 šuteva. Jedina dva pogotka ona linija za šut je bila gotovo savršeno popunjena - dva milimetra od "vrha" je siguran promašaj. I to me užasno nervira, mogu da zamislim kako je teško pogoditi sa nekim drugim timom...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2016, 9:18   #138
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

pa ti si za svaku novu napisao da ti je bolje od prethodne, tako da to više ne uzimamo za ozbiljno. :P

a naravno da to nije slučaj, nego upravo obrnuto, svaka prethodna je bolja od one koja ju je nasledila.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2016, 15:40   #139
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k17

Citat:
kapetan_Miki kaže: Pregled poruke
pa ti si za svaku novu napisao da ti je bolje od prethodne, tako da to više ne uzimamo za ozbiljno. :P
Da, jesam pisao to, ali sad kad pomislim na ove next-gen igre, 2K15 je bila ogroman grafički pomak unapred. Sad kad probam 2K14 deluje mi smešno. Ali gejmplej se razlikovao i bilo je mnogo stvari koje su mi smetale. 2K16 je bila dosta bolja od prethodnika, negde pred kraj razvoja su se uključili likovi iz community-ja (DaCzar, JaosMing, Leftos je već bio tu...) pa se mnogo toga promenilo nabolje, ali ne dovoljno. Dve stvari su mi užasno ruinirale igru - kad odigram pik i kad centar ostane sam i nebranjen, umesto da jurne u potpuno prazan reket, obavezno su bežali gotovo do centra, a moji AI saigrači su se sa sve svojim čuvarima gurali oko mene i to me je ubijalo. A druga stvar je bila KATASTROFALNA detekcija faulova. Moji igrači su redovno završavali rvačkim zahvatima u publici bez faula, ali na drugoj strani dovoljno je bilo samo da stojim, ne mrdam, budem na pola metra od igrača koji šutira i to je bio obavezan faul. Nikakvo tweakovanje nije pomagalo. Zbog toga sam 2K16 igrao manje od bilo koje NBA igre do tada.
Srećom, te dve mane nema u 2K17 i nisam naišao ni na jedan "gamebreaking" bag ili nedostatak u gejmpleju. Možda će ih biti, ne kažem, ali za sada mi je sve "kao podmazano". Samo da se naviknem na nešto "kraći" šut i prelazim na Superstar nivo...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2016, 19:18   #140
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k17

Ja ne razumem ove PoE podesavanja odbrane. Znam sta je no threes, ali ono straight up, shrink the floor, stay home, switch everything nikako ne mogu da ukapiram.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com