Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.6.2007, 4:06   #101
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
_DLC_ kaže: Pregled poruke
Ljudi... gledajte na VT3... vise kao na zabavu (totalno arkadnu).
Stvarno cesto pozivanje na realnost i uporedjivanje (sa realnim taktikama, potezima, i sl.) je isto kao kada biste u kritici prema NFS-u ili TDU-u, stalno bacali kritike tipa .. "ali kada udjes sa 80km/h u krivinu... u stvarnosti zavrsis u banderi... a ovde moze... power-combo slide sa 180mph..." Mislim ... "Ajjjdeeee??!?"
Ljudi arkada je tu da bi bila zabavna (pogotovo u multiplejeru - sto mislim da je Segi i ekipi bilo primarno prilikom kreiranja VT-a), a ne realna!
ma znamo mi to, ali zasto npr. uraditi animaciju lika koji se baca kada mu loptica bezi, umesto da samo naglo ispruzi ruku i tako stigne lopticu. a nije bas da vt3 nije simulacija- uradili su mnogo toga jako dobro i samo par propusta je bilo potrebno ispraviti da uzivanje bude savrseno...
ne mora da bude realno, ali voleji ubijaju gameplay... mucis se da izgradis poziciju, i kada to uspes i kada samo treba da najsladje zavrsis poen- nista. vratis protivniku loptu tako da on bude u boljoj poziciji.... u ovom slucaju je realnost arkadnija od onoga sto su napravili......
ali dobro- verujem da ce sledeca izdanja vt-a i ts-a biti PUN pogodak.... a nadam se da cu moci da igram i sa noletom, anom i jecom
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2007, 1:29   #102
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

[QUOTE=polarnimeda;269915] zasto npr. uraditi animaciju lika koji se baca kada mu loptica bezi, umesto da samo naglo ispruzi ruku i tako stigne lopticu.

Ovo bacanje me bas nervira i posle nekoliko gemova ubije volju za igrom.
Kod teniserki se to na desava, ali sve je nekako usporeno...
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2007, 15:48   #103
_DLC_
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Г.М. Србија
Poruke: 212
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Thumbs up Re: Virtua Tennis 3 !!!

Au bre... sto ste navalili na to bacakanje... Pa to jeste bezveze, ali je fora dovoljno navezbati trcanje i udarce, tako da ti se igrac uopste ne baci na zemlju. Ocigledno je da u pocetnickoj fazi - cesto ide to i bacanje... (jer je svako nestrpljiv da vrati lopticu, pa drzi taster za pucanje pre vremena)!

Stos je da se postavis dobro (u sto idealniju poziciju), pa tek onda opajdaris po loptici... Da vish kako onda "radi". Meni se nije desilo da mi se baci igrac na zemlju... ima nedelju dana... U pocetku kad sam pocinjao da igram VT3... da ne pricam... svaki cas sam se prostirao po terenu... levo, pa desno, pa levo... pa tako i po 5-6 puta dok mi ne uvuku smech u cose!
Sad... Nema vise toga bacyo!

Ok.. igra ima nekoliko mana, ali ako je covek malo otvoreniji da ih oprosti... Garantovani su sati zabave!
Ovaj VT3, je totalno osvezenje (od silnih strategija, RPG-ova i FPS-ova) na PC-u, makar za mene!

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
ali dobro- verujem da ce sledeca izdanja vt-a i ts-a biti PUN pogodak.... a nadam se da cu moci da igram i sa noletom, anom i jecom
E .. to i ja ocekujem!
_DLC_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2007, 16:41   #104
jericho_mo
Član
 
Član od: 5.12.2006.
Poruke: 86
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Nakon nekoga vremena igranja ,igra mi se prekine i pise VT3.exe error.Da li je to do kreka ili nesto drugo?Hvala
jericho_mo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2007, 16:42   #105
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

sve je to tacno sto si rekao ali ipak igra je bas nedovrsena.....mislim samo 3 udarca WTF.
Mene ortak odvali sa hingis a ja uzmem federera,jbt 5 puta je lakse igrati sa zenama ne samo zbog bacanja vec i zbog toga sto zene svaki udarac udare makar pristojno a muskarci ili odvale lopticu ili je jedva prebace.
A poseban je slucaj to sto nema sanse da se pogodo mreza ili aut....odmah -20% na ukupnu ocenu igre.
Sve u svemu ne slazem se da je igra zabavna i mislim(tj siguran sam) da je top spin mnogo bolji bez obzira sto i on ima 100 bagova.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2007, 23:57   #106
jericho_mo
Član
 
Član od: 5.12.2006.
Poruke: 86
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Do kreka je,skinuo sam novi tako da igra radi odlicno,ne izbacuje i ne prekida vise!!
jericho_mo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2007, 16:16   #107
_DLC_
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Г.М. Србија
Poruke: 212
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Exclamation Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
sve je to tacno sto si rekao ali ipak igra je bas nedovrsena.....mislim samo 3 udarca WTF.
Mene ortak odvali sa hingis a ja uzmem federera,jbt 5 puta je lakse igrati sa zenama ne samo zbog bacanja vec i zbog toga sto zene svaki udarac udare makar pristojno a muskarci ili odvale lopticu ili je jedva prebace.
A poseban je slucaj to sto nema sanse da se pogodo mreza ili aut....odmah -20% na ukupnu ocenu igre.
Sve u svemu ne slazem se da je igra zabavna i mislim(tj siguran sam) da je top spin mnogo bolji bez obzira sto i on ima 100 bagova.
Verovatno si u vecini stvari u pravu (pogotovo ako igras i TopSpin)... Ja samo malo manje kritikujem... jer nisam igrao tenis jos od nekog tenisa na Sega MegaDrive-u!
_DLC_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2007, 17:42   #108
MarcusS
Član
 
Član od: 6.11.2005.
Poruke: 60
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Nisam igrao top spin, pa sam možda u prednosti jer ne znam za bolje, ali VT3 mi je preterano dobar. Feeling kada se lepo postaviš, pa ranije cepiš po top spinu dok se igrač napinje da katapultira winner je najbolji pokazatelj da me igra radi kako treba.

I mene smara to bacakanje ali DLC je to lepo objasnio, iskustvom ga je sve manje izbeći. Izbegavajte težnju ka max power stroke-u, vraćajte loptice na kratak klik ako se niste dobro psotavili za dobar udarac.

Najgluplje mi je što nije omogućen neki generator igrača ili baza sa 100ak ili više izmišljenih /ili ne/ igrača protiv kojih bi igrali po challengerima dok se ne probijemo i "zaslužimo" da igramo sa najboljima. Povećalo bi feeling, realnost, bio bi to samo jedan plus.

I skraćena lopta se igra /ili postoji više načina/ - slajs plus unazad pravac, ali ne uspeva uvek, radi po principu kao i full power stroke, morate da ste odlično postavljeni u odnosu na lopticu i da krenete ranije sa udarcem.
MarcusS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2007, 18:39   #109
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Igrao sam je malo u igraonici i iz onoga sto sam video mogu potpuno da se slozim sa Nikolom. Grafika je prelepa, ali je igrivost ocajna. Igraci stizu SVAKU loptu osim ako se smecuje iz sve snage, pa loptica preleti igraca. Jedini nacin da postignem poen mi je da pridjem na mrezu posle servisa ili vracene lopte, i kad ovaj proba da me lobuje samo je prikucam dole. Mnogo sam vise ocekivao od ove igre, i prilicno me je razocarala.
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2007, 12:25   #110
tiberije
Član
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: Tampa Bay, Florida
Poruke: 187
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Deinstalirao igru i vratio se opet na top spin, jer zadovoljstvo nakon dobro izgradjenog poena je sustina igre, top spin je u tome savrsen, Virtua, pa recimo da im zelim puno vise srece sledeci put
tiberije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2007, 20:14   #111
nikos
Član
 
Član od: 11.4.2007.
Poruke: 176
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 47 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

eg
Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
sve je to tacno sto si rekao ali ipak igra je bas nedovrsena.....mislim samo 3 udarca WTF.
Mene ortak odvali sa hingis a ja uzmem federera,jbt 5 puta je lakse igrati sa zenama ne samo zbog bacanja vec i zbog toga sto zene svaki udarac udare makar pristojno a muskarci ili odvale lopticu ili je jedva prebace.
A poseban je slucaj to sto nema sanse da se pogodo mreza ili aut....odmah -20% na ukupnu ocenu igre.
Sve u svemu ne slazem se da je igra zabavna i mislim(tj siguran sam) da je top spin mnogo bolji bez obzira sto i on ima 100 bagova.


Gresis imenjace gresis Vt3 ima dosta dublji gameplay nego sto se to na prvi pogled cini.
Ima mnogo vise od 3 udarca u strvari bolje mi reci koji nedostaje

evo ti ga C. Cord shoot "natezes sa top spinom pa pre momenta udara pritisnes dole + lob "

Kad pocnes na very hard da odvaljujes sve redom onda znaci da si skontao gameplay kako treba tenisku akademuju da ne pominjem a ne (sto je nekako pomalo iritirajuce) instaliram igru uletim na 5 minuta i sav sam se iznervirao.

Inace tacno je da ima "propusta" ali takvo je trenutno vidjenje sege sa tenicke strane svi dosadasnji tenisi nevezano za platformu imali su Advanced grafiku JAKO dobru optimizaciju i minimalan broj bagova. Sto je za svako postovanje prema krajnim kupcima (malo ko na to dans obraca paznju)

Vt3 stalno napreduje "10min." igraci bi rekli sporo, ali za razliku od Top spina koji je skroz izgubio kompas VT3 ga ima .
Da su mene pitali iskljucio bi bacakanje na tvrdim podlogama ubacio proklizavanje kod running shoot-a na sljaci i povisio toleranciju na Bech. i Forh. paralelu (i na jos poneki udarac, ali ne puno) tada bi bilo teze ali zanimljivije

Sto se tice brojnosti igraca(steta sto nema Srba) da ih je bilo i 50 vecina bi reklo ccc samo 50 . Animacija i sve ostalo su "skoro savrseni" i meni je bolje 30 jako dobrih nego 100 generickih.
Inace sve je u kretanju , anticipaciji i pravilnom odabiru udarca (i to je filozofija tenisa znace svako ko ga je igrao ) tek na very hard VT3 pokazuje pravu stranu, dosta je napredovao ka simulaciji i na tome ce se verovatno raditi ubuduce.

Zalosno je sto na PC ju nema vise tenisa pa bi konkurencija bila bolja, ovako VT3 vs Top spin2 po vecini segmenata su NEUPOREDIVI .

Zabava+blans sim./arc +xyz razlicitih kvaliteta = VT3

Za sve igrace TSP2 probajte duze od 15 min. uvezbajte sve udarce i svidece vam se verovatno
Eto da ne svucim kao PR Sege ...
nikos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2007, 21:41   #112
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

1. ima da ti dam rep zato sto ti je post jako realnan i lepo si ga obrazlozio.
2. nema sanse da se slozim da je igra zanimljiva kada se igra u 2 igraca,naravno jos je nezanimljiva kada se igra protiv kompa.
3. ja nista nisam rekao za grafiku,ona je zapanjujuca.....vrh
4. pokreti igraca su jako prirodni ali jednostavno fale potezi.
5. svidjaju mi se tvoji predlozi za poboljsanje.
6. jel nisu mogli da naprave kao u top spin-u 6 dugmica za udaranje
7. .....ma nema sedam i ovo je mnogo.....smara ova igra i to je to....

pozz....
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2007, 23:33   #113
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

cekaj, kako se izvode i koji udarci su ti o kojima pricas, a da ih ne dobijas prostim pritiskanjem/drzanjem samo jednog tastera?
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2007, 23:57   #114
Borislav Vuckovic
Član
 
Član od: 6.1.2007.
Poruke: 298
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 60 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Na NORMAL niviou se pobedjuje toliko lako da bacanje i nije potrebno. Igra je totalno nezanimljiva jer je nemoguce izgubiti gem, tek retko po neki poen.

Prelaskom na HARD igra prelazi u drugu krajnost, pa da bi se savladao protivnik bacanje je najcesce jedini moguc nacin, i to iritira. Dzaba pobedim kad imam osecaj da sam na bazenu a ne na teniskom terenu. Ovakvo bacanje je koristio Boris Beker, a posle vise godina videh pre nekoliko dana Safina kako bacanjem dobija jedan poen i to je sve. Dakle potpuno nepotrebno ubacen potez (kao jedan od cescih) u igri.

Nazalos, danas nema dobrog tenisa. Kombinacija grafike VT3 i igrivost Top Spin-a (jedinice, ne dvojke) bi bio najbolji tenis, ali zasto to nije uradjeno druga je prica.
Borislav Vuckovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Borislav Vuckovic na korisnoj poruci:
MONTENEGRO (7.6.2007)
Stara 6.6.2007, 0:51   #115
Sondri
Član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Ljudi vratite Top Spin, ali kec, pa svi na Game Spy Arcade da vidimo ko je ko!!!
Sondri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2007, 4:33   #116
_DLC_
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Г.М. Србија
Poruke: 212
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Thumbs up Re: Virtua Tennis 3 !!!

@ nikos
Svaka cast. Lepo i razlozno si napisao sve sto ima da se kaze o VT3 (pogotovo o gameplay-u)!
To je dobra igra ako joj se da sansa (vise od "15 min." pre nervoznog izlaska iz iste)! Evo ja sinoc presao karijeru. I mogu da kazem da sam xtra zadovoljan... Na teniskoj akademiji nisam uspeo da predjem dobar deo zadataka (na najtezem), ali sam uspeo da rasturim na poslednjem turniru!

Eto sad ostaje da nabudzim da mi proradi multiplejer... BTW jel' neko zna kako da se konacno premosti taj problem (neki patch / crck)?!?!
_DLC_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2007, 16:03   #117
AllEyesOnMe
Član
 
Član od: 27.4.2007.
Lokacija: niksic
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

meni je ova igra extra. samo sto ima malo tenisera , nije zahtjevna a grafika odlicna
AllEyesOnMe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2007, 18:14   #118
Sondri
Član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
AllEyesOnMe kaže: Pregled poruke
meni je ova igra extra. samo sto ima malo tenisera , nije zahtjevna a grafika odlicna
Meni se čini, po ovom postu, da ti igraš prvi dio Virtua Tennisa!!!
Sondri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2007, 16:36   #119
_DLC_
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Г.М. Србија
Poruke: 212
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
Sondri kaže: Pregled poruke
Meni se čini, po ovom postu, da ti igraš prvi dio Virtua Tennisa!!!
A meni se čini, po ovom postu, da ti imaš GeForce 2 MX!!

Virtua Tennis 3 je zaista totalno nezahtevna igra sa predivnom grafikom... Sasvim lepo (da ne kazem odlicno) se igra i na karticama tipa Radeon 9600pro (ima drugar i kaže da mu VT3 leti k'o lud)... što je složićete se retkost danas...
_DLC_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2007, 14:28   #120
Sondri
Član
 
Član od: 1.11.2006.
Poruke: 216
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Igra je shit, jedini način zabave je 2na2! Možda ti i ja imamo jače računare, ali većina ljudi nije u mogućnosti da povremeno ubaci neku novu komponentu i zato je morbidno govoriti da igra nije zahtjevna, pogotovo ako ne znaš ljude koje savjetuješ niti kakve računare imaju!
Sondri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Virtua tennis 2009 cope05 Sportske simulacije 606 3.3.2012 17:06
Virtua Tennis problem sa Directx Aleksandar Tobdzic Sportske simulacije 4 6.7.2009 22:53
Ne mogu da namestim Virtua Tennis u dvoje malesija Kvarovi 3 5.1.2008 15:23
Treneri i alatke za Virtua Tennis 3 stefanACM Sportske simulacije 3 27.8.2007 22:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com