Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Test Play, Net Play itd.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.12.2009, 22:41   #1
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Једно питање

Овако, да се разумемо у старту: Ја нећу да вређам било кога или шта, али овакве ствари једноставно нису у реду. Ако неки мод после овога сматра за сходно да ме банује, слободно, нећу се љутити. Али нећу ни да ћутим више.

СК читам доста дуго (од средине 2000-те године), и увек сам се водио према вашим оценама и описима игара, и скоро никада нисам тј. нисте погрешили. Ако је нешто било дреш, тако сте и писали, и скоро увек сте били у праву (ово је субјективно до максимума, али то је само моје мишљење) барем за мене. Никада нисам сумњао у ваш избор, рецензије су биле најбоље на овим просторима, и све је било супер.

Али, имам једно питање за г-дина Кузмановића и г-дина Динића. Да ли сте вас двојица, цењени новинари и рецезенти, колеге саиграчи, скоро случајно појели прегршт буника (реч ''бунике'' замените са оном нашом најучесталијом)? Какве су ово оцене игара у нашим најбољим новинама о тематици компјутера и игара на Балкану?

Прво, Dragon Age: Origins 84, Call of Duty: Modern Warfare 2 90 ?!? Миодраже, јел' си ти нормалан? Шести део неке игре, и то још пуцњаве, већу оцену добије од оваквог дела? Мислим, капирам ја да си Ти дошао скоро из Румуније, и да се инкубираш полако, али ово једноставно није на месту. Ако ти се игра не свиђа, дај је некоме другом на оцењивање, а не да узмеш игру и одрадиш посао са пола гу*ице. Фала Богу, новинара компетентних има доста, могао је ваљда да се нађе неко други да рецензира ову игру, ако је тебе већ мрзело то да радиш, а не да испљујеш једну доста солидну игру (CODMW2 је већ малчице више измужена крава, зар не?) Капирам такође да мрзиш ЕА, али, било би лепо за промену да прочитамо текст који има мало објективности у себи, а не твој лични хејт против неке тамо корпорације. Једноставно, немаш права тако нешто да урадиш. Ако те мрзи да пишеш, батали, наћи ће се неко други, нисмо баш толико пропали да немамо иоле квалитетан новинарски кадар.

Друго, Star Wars: The Force Unleashed USE 71, а Lego Indiana Jones 2 82 и Saw: The video game 73 ?!?
Која је ово баљезгарија? Волим ја Индија, али ово је једноставно глупо. Ајд због заразности и може да прође, али Saw? ''Линеарна horror survival авантура из перспективе трећег лица'', како и сами написасте, сигурно није и не може бити боља чак и од најгорег дела Ратова Звезда, ма колико лош био. Један lore Saw-a, тј. полу-нискобуџетне и глупе хорор жваке развучене у шест делова не може сигурно да се мери са било којим делом Ратова звезда. Можда грешим, можда не, али не чини се да је на месту.

Једноставно, морао сам ово да кажем. Ако вам није мило и драго, банујте слободно, чист рачун, дуга љубав. Али, седите и размислите мало, дал' случајно није дошло време да извадите лењир из регала и мало разделите пацке усијаним главама у редакцији.

Остали текстови у овом броју су били коректни, колумна ''Ја, играч'' ме је после доста дуго времена стварно насмејала, али не може се зарад једне колумне умањивати вредност неких других (и битнијих ствари).
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 23:49   #2
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

To ocenjivanje je stvarno problem, pogotovo poredjenje sa necim na vecoj vremenskoj distanici. 0-100 je definitivno previse i skroz nerealno, ni jedna igra nije dobila ni 0 ni 100, sto je glupo, 1-5 je definitivno najbolja skala, zna se otprilike sta je sta, a ne da se preganjamo zbog par brojeve.

Taj Dragon Age je izazvao mnoge polemike, ali sta ako je Kuzmanovic u pravu, sta ako Dragon Age stvarno nije onoliko dobar koliko mi hocemo da bude. Prvi dobar RPG u poslednjih 5 godina (od Bloodlinesa ), i svi ga gledaju kao spasioca RPG zanra, igru koja na velika vrata vraca RPG, a da li tu stvarno ima toliko novina i originalnosti da bi igru zakovali u zvezde?

A da je trebao da dobije vecu ocenu od CoD, trebo je...

Nema frke Jozo nece te banuju, iako koliko si puta pomenuo u tekstu ispalo je klasicno prizivanje nesrece
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2009, 23:57   #3
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Једно питање

Нисам ни мислио да треба ковати DA:O звезде, али, реално гледано, требало је да добије већу оцену од CоD:MW2. За толико је сигурно бољи. Ако баш ништа друго, више времена ће се провести уз DA:O, него уз све CoD заједно (мислим на конкретно време прелажења).
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 0:33   #4
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

Pa dobro, sto toliko ozbiljno uzimate Kuzmu?Nije on sad neki ultimativni i nepogresivi bog u recenzijama i ocenjivanju igara.Ako je DA bolji, to ce gejmerska populacija prepoznati, i igrace ga bez obzira sta Kuzma kaze.Ljudi ce ga sve manje uzimati za ozbiljno, ova ocena moze samo njemu stetiti, a ne DA-u.Cemu tolika frka, kao da vam je opsovao majku, pobogu...
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 0:57   #5
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

Ma Kuzma lupa gluposti vec jako dugo, ko jos obraca paznju na njega. A sto se tice ocenjivanja jbg to ce uvek ostati nesavrseno. Ali nije ni bitno, to je neka "otprilike ocena", uporedis je sa jos nekoliko sa drugih izvora i izvuces koliko-toliko koristan prosek. Zato ja volim ovaj sajt
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
--ComputerBoy-- (4.12.2009), Devilish Soldier (2.12.2009), Vojvoda (23.12.2009)
Stara 2.12.2009, 5:08   #6
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Једно питање

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
Prvi dobar RPG u poslednjih 5 godina (od Bloodlinesa )
Woah... Nećemo da potežemo teške reči. A Drakensang? Da, po pitanju priče jeste iza DAO, ali na polju mehanike stoje rame uz rame.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 11:21   #7
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Једноставно, морао сам ово да кажем. Ако вам није мило и драго, банујте слободно, чист рачун, дуга љубав.
Ne znam što si toliko navalio na banovanje. Na ovakvu poruku niko nema razloga da te banuje, niti pomišlja na to. Imaš pravo na svoje mišljenje, i imaš pravo da ga izneseš na način koji nije psovanje, prozivanje, flejmovanje i sl. Isto tako, siguran sam, i drugi imaju mišljenje koje se neće poklopiti sa tvojim.
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 13:10   #8
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

Слажем се са колегом Цхиваном Ја не могу да разумем све вас који се оптерећујете играма и оцењивањем истих? Зашто тако баналне ствари доживљавате толико лично?

Једноставно је, не могу свамишљења свих људи да буду иста. Да јесу, овај свет би био једно досадно место
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 13:57   #9
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

A da li je Kuzma napisao još neki tekst osim tog, za koji ste se svi uhvatili?
A da li u SK-u o igrama piše još neko, ili samo Kuzma?
A da li se u SK-u piše samo o igrama?

Veoma slabo sam čuo da se ovde priča o bilo čemu sem o tom jednom Kuzminom tekstu...
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 14:13   #10
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Једно питање

Pa kad vec vidite da se ljudi opterecuju ocenama, onda ih lepo ukinite.
Realno, Kuzma dobro, ali mi se cini da se nekad previse "gubi". Kolumna "Ja, igrac" je dobra stvar, treba pustiti Kuzmu da tu pise svoje izval....razmisljanja. Ali vi ste ipak ozbiljan casopis, imate ozbiljne ljude, a ne gomilu honoraraca (dobro, imate i njih, ali sta je tu je, ne mozete sve sami). Ja volim da procitam duhovit tekst, ili da se, recimo, u opise igara ubacuju duhovite opaske/komentari. Ali i to ima svoju granicu. Ne bih voleo da casopis krene da se sprda sa svim svacim (zezanje sa hardverom). Evo predlazem Kuzmi (ako uopste ovo cita) da jednu igru opise skroz ozbiljno i sto je moguce objektivnije, pa ako se ispostavi da je tekst lose, neka se vrati svom ludiranju. Mada smatram da ce mu i takav tekst biti dobar.I posaljite ga na kliniku za odvikavanje od WW2 FPS i space igara, prijace mu.
Sto se tice ocenjivanja, to je vec dugo rak-rana ovog casopisa, jer se zaista javljaju nebuloze prilikom ocenjivanja. Meni i dalje nije jasno, kako to daje prosecna ocena igara za konzole 90? Ne sumnjam da ima kvalitetnih igara, ali ispadose da sve najbolje igre su na Xbox360 i PS3? Cak sam stekao utisak da je Kuzma objektivniji po pitanju konzolnih igara, pa po neku i zna da oplete po usima.
Mozda bi bilo lepo da casopis pokusa sa ocenjivanjem po uzoru na IGN, mislim da bi to doprinelo objektivnosti.
Ili jednostavno ukinite ocene, to je najlakse.

@VojaM:
Slazem se da Kuzma nije jedini koji pise, i da svaki tim treba da ima kreativca. Ali taj kreativac i doprinosi utisku da li reprezentacija dobro igra, ili se raspada ceo sistem.
Mozda gresim, ali mi se cini da ovo nije prvi put da forumasi uzimaju Kuzmu na zub...
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 14:13   #11
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Остали текстови у овом броју су били коректни, колумна ''Ја, играч'' ме је после доста дуго времена стварно насмејала, али не може се зарад једне колумне умањивати вредност неких других (и битнијих ствари).
A takođe i obrnuto: ne može se zbog jednog ili dva teksta umanjivati vrednost svih ostalih stvari, među kojima su i neke koje su drugima (ali ne i tebi) bitnije.

Pričam, naravno, generalno, ali stvari i tako mogu da se gledaju, zar ne. Pročitaj kako zvuči to što si napisao - otprilike, da, ima u tom SK-u i nekih drugih, sasvim pristojnih stvari, ali to je sve tralala, nebitno, bitna su samo ta dva opisa igara (ili možda opisi igara uopšte).

Biće ipak da ima ljudi koji čitaju SK i zbog nekih drugih stvari, samo oni nisu toliko glasni ni elokventni.

Shvatam ja da svako piše o onome što ga zanima, ali sve nekako ispada da ceo SK piše samo Kuzma. Ako je i za Kuzmu, mnogo je.

A šta ako se stvari pogledaju sa stanovišta nekog ko nema pojma šta je SK i ko je Kuzma. Šta taj neko može da pomisli? Recimo, "Kakav je to čudan čovek, iz meseca u mesec diže se graja oko njegovih tekstova? Mora da je zaista vešt".
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 14:26   #12
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Једно питање

Spoiler za Postati slavan:
Kuzmi jos samo fali da se pojavi uslikan pijan u nekim novinama i postace glavna medijska zvezda. Jos ako snimi film u kucnoj produkciji....ne mofu dalje da pisem, nesto mi je muka odjednom...
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 14:37   #13
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Mozda bi bilo lepo da casopis pokusa sa ocenjivanjem po uzoru na IGN, mislim da bi to doprinelo objektivnosti.
Ili jednostavno ukinite ocene, to je najlakse.
Aaa, dakle konačno malo poruka napisanih hladne glave.

OK, ukratko ću ti reći samo ovo, ma koliko će to bure izazvati.

Jednom smo pokušali da izbacimo ocene i to je trajalo skoro dve godine. I... ne mogu ti opisati koliko je to žalbi, protesta i bogorađenja izazvalo. Te "ocene su potrebne", te "kakav je to tekst bez ocene", te "kako ću da znam šta da kupim bez ocene"... E, ovo treće je, očigledno, pravi razlog. Kada smo pričali s ljudima koji su se žalili, uvek je ispadalo to - dotični uopšte ni ne čita tekst, gde će on to, nema vremena. On hoće samo ocenu, da bi znao šta da kupi, a da se pritom previše ne pretrže čitajući recenzije i razmišljajući o tome šta je pisac hteo da kaže.

Tako je, nažalost, i sada. Čast svima koji tako ne rade, ali nijedan časopis koji drži do sebe neće uraditi ništa što će mu smanjiti broj čitalaca. To je isti onaj razlog zbog koga je urednik od mene, u davna vremena, tražio da na kraju svakog teksta napišem "program se snima sa SAVE, a učitava sa LOAD". I zbog koga se stalno iznova odgovara na ista pitanja čitalaca. I sve u tom stilu. Lako je biti avangardan ako te to ništa ne košta i ako su vremena takva da te baš briga.

I pre nego što počnete da osipate drvlje i kamenje, dopustite da pomenem još neke mogućnosti. Dakle, moguće je pisati i drukčije: distributer ti calne nešto na račun, a ti kreneš da hvališ odabrane stvari. Naravno, čitaoci te prokljuve i tiraž ti pada, al' šta te briga, imaš pare od plaćenih tekstova, pa si na istom. Na kraju dođeš dotle da je tiraž ekstremno mali, sa strane te mnogo i mnogi plaćaju da objaviš "ne tako nego ovako", pa se čak nađe i neka čudna računica: na tako male tiraže možeš da se štampaš na veoma kvalitetnom papiru, sa plastificiranim koricama štampane direktnom štampom (bez ofset-ploča) i sa unutršnjošću na kunstdruk papiru, da koštaš preko 200 dinara i da se još time i hvališ. Neću da govorim ništa loše o kompjuterskim časopisima takvog profila - na kraju krajeva, svako se snalazi kako zna i ume, što kažu "sve je to umetnost preživljavanja". Mi, eto, tako ne radimo, uz sve prednosti i nedostatke koji se zbog toga pojavljuju.

Da, opet su me misli odvele na neočekivanu stranu. Možda je to zbog ove kiše i "ptičjeg" vremena... a i nije ispalo tako "ukratko"
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2009, 18:40   #14
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

Licno, vise mi je smetala ocena ocena novog dela Call of Juarez iz pre par brojava.

A realno, uvek mi najvise bodu oci ocene koje nemaju veze sa samim tekstom. Na pimer autor opisuje igru korekno bez navodjenja ikakvih mana ili losih utisaka, i na kraju neka mala ocena (<80). I onda se pitas zasto.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2009, 0:45   #15
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

^^ Upravo.

Bilo bi lepo kada bi autori teksta našli za shodno da pri kraju istog malo prokomentarišu datu ocenu, kao što nekada i čine. Znam da se nema mesta, ali može bar jedna rečenica da se provuče.

I bilo bi lepo kada bi mogli da vratite "Još jedno mišljenje", makar u opisima značajnijih igara koje zauzimaju po 2 strane u časopisu. Moglo bi se ugurati umesto jednog screenshota, a bilo bi svakako korisnije. Ranije ste to češće i više praktikovali. Sećam se da se za opis Dooma 3 gotovo cela redakcija izređala u komentarima. I opisa igre Space Siege i gotovo dijametralno suprotnih komenatra gospode Kuzmanovića i Nestorova.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2009, 1:04   #16
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

Drugo i treće mišljenje bejahu kul.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2009, 2:35   #17
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Једно питање

Хтео бих да се извинем свима. Једноставно, синоћ сам мало превише попи*део када сам прочитао описе, и наравно, будући да ми је језик бржи од мозга, одмах сам скочио. Војо, потпуно схватам шта си хтео да ми кажеш, и могу само да констатујем да си у праву. Не врти се СК око Кузме, нити је он једини који пише за дотични часопис, и ја сам се изгледа преварио када сам мислио да ће можда заобићи тренутни хајп око ова два наслова, и да ће оцењивању приступити мало објективније. Само оцењивање нећу више коментарисати, јер ће то само водити даљем флејмовању. Замолио бих само некога од надлежних модератора овог дела подфорума да закључа тему и ћушне је у отпатке, да се не бисмо беспотребно расправљали.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2009, 12:05   #18
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

Ako smem i ja nesto da napisem a da ne dobijem neku opemenu,

Da li je moguce, mislim izvodljivo, da postoje dve ocene za igru!!!

Druga ocena bi bila ocena na forumu - odnosno ocena nas igraca!!!

Pa bi tako bila ocena npr. 84 tekstopisca iz SK i pored nje npr. 87
ocena igrača,,

Takva ocena bi bila mnogo realnija!!!!

--------------------------------------------
A sto se tice sadasnje ocene!!!
Mozda bi mogla da se doda i neka legenda -
-mislim na 5-6 stvari koje ucestvuju u ocenjivanju
recimo Grafika,Muzika, pa onda koliko koja vuce poena
pa zbir i ukupna ocena...

I to sve sa ciljem da se ljudima pojasni i razjasni kako se doslo
do neke ocene!!!
Smatram da je citaocima to vazno!!!

Jedan primer

Neka igra je za grafiku dobila 20 od 25 peoena, a za muziku 10 od 20
- I sad ja znam da je grafika na visokom nivou a muzika na srednjem

A neka druga za grafiku dobila 15 od 25 poena a za muziku 19 od 20
- Sto mi govori da je grafika visa srednja klasa a muzika na vrhunskom nivou!!!

Misli poenta je sledeca, dve igre mogu da imaju po 84 poena
A da se do te ocene doslo razlicitim zbirovima!!!!

-------------------------------------------------------------

Jos nesto kriterijumi ocenjivanja nikako ne mogu biti isti za sve zanrove!!!!!!

Te smatram da su ocene koliko toliko OK.

Jer se od RPG ocekuje nesto, a od FPS nesto drugo.

I tako neki FPS moze da dobije 90 poena zato sto ispunjava sve uslove za takvu ocenu, od njega se trazi sta se trazi i on to nudi

Dok se od nekog RPG trazi sledece i sledece i on nudi sta nudi i dobije ocenu kakvu dobije, mislim da su ocene OK.

**** Smatram da kad neko gleda te ocene treba da obrati paznju
za koji zanr gleda ocenu,
i jednostavno da se ne mesaju babe i zabe,

To sto COD-6deo ima ocenu 90 (ne znam koju tacno), a DA ima 8?
nema nikakve veze, niti znaci da je ovaj bolji od drugog,

Jednostavno to nisu dva ista zanra,
Jos jedno napominjem BABE I ZABE!!!
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2009, 13:18   #19
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

Citat:
ivanxxxxxxx kaže: Pregled poruke
Da li je moguce, mislim izvodljivo, da postoje dve ocene za igru!!!
Druga ocena bi bila ocena na forumu - odnosno ocena nas igraca!!!
Pa, ako razmisliš, videćeš da nije izvodljivo. Čak i ako bismo to hteli, kako da ocene forumaša budu u aktuelnom broju, kada o tim igrama možete da diskutujete tek kada izađe broj?
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2009, 13:29   #20
ivanxxxxxxx
Veteran
 
Član od: 9.8.2007.
Lokacija: Raider's Hideout
Poruke: 538
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 59 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Једно питање

Citat:
Chivan kaže: Pregled poruke
Pa, ako razmisliš, videćeš da nije izvodljivo. Čak i ako bismo to hteli, kako da ocene forumaša budu u aktuelnom broju, kada o tim igrama možete da diskutujete tek kada izađe broj?
---Postoje i DEMO verzije---
Ne znam, (to je samo predlog), da li je izvodljiv ili ne.
Mozda postoji neki nacin i model za tako nesto,

Npr. Ocene igraca za igre koje su izasle u predhodnom broju!!!

Gde bi mi na forumu davali ocene po nekom utvrdjenom kriterijumu ili tako nesto!!!

Poslednja ispravka: ivanxxxxxxx (3.12.2009 u 15:10)
ivanxxxxxxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com