Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Sadržaj novog broja SK
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sadržaj novog broja SK Pružamo vam priliku da nekoliko dana pred izlazak novog broja pogledate i prokomentarišete njegovu naslovnu stranu i sadržaj

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.9.2010, 19:11   #81
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

@voodoo
Trauma se ocigledno desila nakon 2000-e.
Nije mi objavljeno pismo.

Poslednja ispravka: White Ripper (2.9.2010 u 19:21)
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 20:06   #82
ivan90BG
Veteran
 
Član od: 3.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 760
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 213 puta na 144 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Citat:
DonCorleone91 kaže: Pregled poruke
Sad videh u I/O portu za pitanje meseca, moze iTunes acc da se napravi bez ikakve kartice samo na malo "drugaciji" nacin. Ja nemam karticu a imam 3 akaunta
Eto čemu vodi Kuzmin psihotični hejt.
ivan90BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 20:56   #83
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Citat:
ivan90BG kaže: Pregled poruke
Eto čemu vodi Kuzmin psihotični hejt.
??? Cemu vodi? "Drugacijim nacinma"...?
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 21:30   #84
dxceltic
Član
 
Član od: 17.2.2009.
Lokacija: Subotica
Poruke: 62
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 22 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Drago mi je da se priča pokrenula, možda se nešto i promeni (na bolje). Velika je odgovornost na onima koji stvaraju SK, a nasledje koje imamo treba sačuvati. Jeste i kriza u ekonomiji i moralu, ali morate priznati da ljudi koji kupuju i čitaju SK ipak imaju neki drugi sistem vrednosti! Meni je kao što sam već negde ranije napisao SK član familije, a kad vidiš da nekom tvom ne ide baš naj bolje trudiš se da mu pomogneš da ga dobronamerno posavetuješ da shvati gde greši. E taj neko moj (naš) je SK.
dxceltic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2010, 23:24   #85
NIDZA bOj
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.12.2008.
Lokacija: Zemun
Poruke: 4.570
Zahvalnice: 789
Zahvaljeno 657 puta na 571 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZA bOj
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Kad smo kod Kuzme, pazite ovaj blast from the past

http://www.sk.rs/2000/10/sktd01.html

Kuzma testira Radeon, i još je vrlo zadovoljan
Sta li se to sa Kuzmom desilo u medjuvremenu ...
Ipak je u pravu,bio do pre 2 god,al AMD(i donekadasnji ATI) su se mnogo popravili,tako da bi mogao malo da popusti sa averzijom prema ovom proizvodjacu .
NIDZA bOj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 0:15   #86
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Za divno čudo, preporučio je jednom preko SMS poruka da kupi HD4650.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 0:35   #87
ivan90BG
Veteran
 
Član od: 3.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 760
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 213 puta na 144 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
??? Cemu vodi? "Drugacijim nacinma"...?
Nepouzdanosti odgovora, što je i Don Corleone primetio.
ivan90BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 2:39   #88
n0m4d
Novi član
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Republika Dorćol
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Imao bih kritiku, za koju se nadam da ce biti shvacena konstruktivno i dobronamerno, na clanak "Previse bezbedno" objavljen u novom broju. Ono jes da su na ovim prostorima neophodne bombasticne ili vesti Zeitgeist tipa, ali objaviti tekst sa neproverenim i netacnim informacijama je malko neozbiljno za casopis ovakvog renomea. Elem, da predjem na stvar.

1. Clanak kaze:
Citat:
Potvrdjen slucaj od pre dve godine kada su teroristi napali indijski grad Mumbai na vise lokacija. U pripremi napada i tokom njega oni su komunicirali putem BB sistema kratkih poruka, koje su zbog svoje enkripcije van domasaja indijskih bezbednosnih sluzbi.
Kritika: Ova tvrdnja je potpuno netacna. Napadaci nisu koristili Blackberry servise vec su koristili VoIP, satelitske i mobilne telefone sto je istraga i pokazala. Postojale sumnje da je koriscen BB ali je istraga to negirala. Svi ovi podaci su javno dostupni na netu pocevsi od Wikipedie pa nadalje. Evo i linkova da me ne bi neko optuzivao za fudovanje, trolovanje il sta vec slicno.

http://en.wikipedia.org/wiki/2008_Mumbai_attacks
http://www.reuters.com/article/idUSBOM33944720081211
http://www.theregister.co.uk/2009/11/27/imp_india/
http://www.computerworld.com.au/arti..._voip_service/
http://www.guardian.co.uk/world/2009...-attacks-india

2. Clanak tvrdi:
Citat:
Naravno nisu sve sluzbe nemocne kada je BB u pitanju. Americke i kanadske sluzbe imaju potpuni uvid u kriptovani saobracaj.
Kritika: E sad... znam da ce me ovde razni Cvorovici razapeti al ne mogu a da ga ne kazem. Ljudi kako mozete ovakvu tvrdnju da objavite? Za uvid u kriptovani saobracaj bi morali da imaju kljuceve ili da razbijaju enkripciju. Ako bi davali kljuceve niko ne bi koristio njihove usluge i RIM bi bankrotirao a da se razbija AES256 enkripcija je potreban enormni firepower, da ne kazem nezamislivi.
Sto bi Wikipedia rekla: "A device that could check a billion billion (1018) AES keys per second would require about 3×1051 years to exhaust the 256-bit key space."
Ovaj problem nije vezan samo za RIM, vec i za Skype, Gmail i sve ostale kompanije koje nude enkriptovanu komunikaciju.

O ovoj temi se moze diskutovati i mogu se postovati razlicita misljenja i verovanja, ali se ne moze izneti ovakva informacija kao cinjenica. Uz ovakve i prethodne tvrdnje ladno mozete iz naslova da izbacite ono "kompjutera".

P.S.
Nadam se da ovaj moj komentar nece nikoga uvrediti i da necu osvanuti banovan il sa izbrisanim komentarom. Jedino sto zelim je da moj omiljeni list, inace jedini koji jos uvek nabavljam u papirnom formatu, i koji pratim od svoje davne osnovne skole kada mi je prva ljubav bio ZX81 zadrzi nivo koji je imao a da ljudi koji pisu clanke urade domaci pre nego sto puste clanak u stampu.
n0m4d je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 9:31   #89
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Mislim da se još nije počelo sa streljanjem neistomišljenika (sem možda u Test Play-u ) tako da si poprilično siguran...
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 11:12   #90
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Jel se to meni cini ili u ovom broji ima veoma malo opisa video igra. Takodje nema ni jedne konzolske ekskluzive.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 11:28   #91
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Jel se to meni cini ili u ovom broji ima veoma malo opisa video igra. Takodje nema ni jedne konzolske ekskluzive.
Ponavljamo tu pricu svake godine... tokom leta se ne izdaje mnogo novih igara...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 11:32   #92
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Citat:
dxceltic kaže: Pregled poruke
Drago mi je da se priča pokrenula, možda se nešto i promeni (na bolje). Velika je odgovornost na onima koji stvaraju SK, a nasledje koje imamo treba sačuvati. Jeste i kriza u ekonomiji i moralu, ali morate priznati da ljudi koji kupuju i čitaju SK ipak imaju neki drugi sistem vrednosti! Meni je kao što sam već negde ranije napisao SK član familije, a kad vidiš da nekom tvom ne ide baš naj bolje trudiš se da mu pomogneš da ga dobronamerno posavetuješ da shvati gde greši. E taj neko moj (naš) je SK.
Mi stalno trazimo "svezu krv" koja ima sta da kaze a dovoljno je pismena da to i napise...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 11:32   #93
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Ponavljamo tu pricu svake godine... tokom leta se ne izdaje mnogo novih igara...
...nego ih izdaju pred početak školske godine da taktički zaglupe (američke i svjetske) klince koji kreću sa školom i osvježe starije igrače koji su se tek vratili s mora na posao.

Jedni padnu godinu, drugima se smanji produktivnost al' glavno je da se igre igraju
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 14:35   #94
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.723
Zahvalnice: 4.563
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Citat:
dxceltic kaže: Pregled poruke
Drago mi je da se priča pokrenula, možda se nešto i promeni (na bolje). Velika je odgovornost na onima koji stvaraju SK, a nasledje koje imamo treba sačuvati. Jeste i kriza u ekonomiji i moralu, ali morate priznati da ljudi koji kupuju i čitaju SK ipak imaju neki drugi sistem vrednosti! Meni je kao što sam već negde ranije napisao SK član familije, a kad vidiš da nekom tvom ne ide baš naj bolje trudiš se da mu pomogneš da ga dobronamerno posavetuješ da shvati gde greši. E taj neko moj (naš) je SK.
Katastrofa od broja. Krenuću od vrednosti koji ovaj broj vade iz bule. To su tekstovi dva Bojana, opis USB memorijskih kartica, fleš i opis canonovog štampača. Naravno da mi se dopala naslovna, a naročito poleđina. Neverovatno da neko ko radi za tu reklamiranu firmu odrađuje poso na najbolji mogući način. Iznad svih njih je opis monitora gde se Gospodin Vujanić jako dobro snašao (ali ovoga puta). Stvarno nesretni Vievsonic, ne znam šta uopšte radi na ovom našem tržištu, kakvo god da je. Bilo bi isto pozitivnih kritika i za profesionalne grafičke kartice, ali bljuvotina u obliku grafikona obara taj stečeni dobar utisak. Pošto je moj desktop preživeo preko 7 godina, sledeći će biti sa ovako jednom karticom.
Zamerka, mnogo tanak hardver.
Trebao sam da počnem sa uvodnom reči Urednika. Ova njegova uvodna reč me podseća na Spajdermena koji skakuće sa zgrade na zgradu, nekad se malo zadrži više na njoj, ali je obavezno napusti. Ma neverovatno glupo sve to sročeno. Ja molim Urednika da ovo prihvati dostojanstveno i dobronamerno.
O Qzminim pisanijenima u rubrici ja igrač reći ću nešto više u temi o istoj.
Drago mi je da nema mnogo njegovih tekstova u ovom broju, što je još jedna pozitivna stvar. Ali ono što je uradio u rubrici pisma čitalaca je najmanje rečeno, nekulturno da ne koristimo teže reči kao što je bezobrazno. Ma šta njega bre briga da li neko voli voće kao što je jabuka. Ako on voli mušmule ili šipak neka to zadrži za sebe. Jedino što je ručao Radeon, isto kao ja koji ne volim boraniju, ali na silu je ipak pojedem, jer sam naravno gladan.
Dalje opet sam zaboravio da pohvalim tekstove o neophodnim mobilnim uređajima koji nas zatrpavaju svaki dan. Ne podržavam osobe koje delju svoje roditelje sa post-pead računima, da bi ih imali. Te telefone treba da imaju poslovni i napredni ljudi. Ovo što sam prethodno reko neka ostane kao moje subjektivno mišljenje bez dodatnih komentara.
U nastavku broja, slabo šta ima za pohvaliti, možda opet besplatne programe. Preterali ste sa opisima programa koji se bave fotografijom. Iz broja u broj ih ima sve više. Molim više programa sa vektorskom grafikom Ljudi zašto toliko mrzite Corel draw?! Šta je on toliko Vas ražestio?!
Eto toliko, da skratim malo. Juče sam pročitao oko 50% i ostale od frlje, ali sam razumeo suštinu.
A de da zaboravim kolonizaciju Meseca (odličan tekst). Sve su to pretpostavke, i pitanje je na šta će sve to izaćii, ako u međuvremenu ne otkriju kvalitetnije materijale, gorivo, finansijere i dr.

Poslednja ispravka: todos (3.9.2010 u 14:47) Razlog: kolonizacija Meseca!
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 14:41   #95
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Nakon visesatnog citanja sledece:
U sustini je dobar broj,s tim sto je malo zakazao u rubrici test drive,ali razumijem da nema dovoljno kvalitetnog materijala. Pogledo sam izbliza naslovnu i posebno mi se svidjela,malo je i to reci nego me je odusevila.
Otkako citam SK nisam procito uvodnu rijec,ali sam po prvi put procitu ovu u ovom broju. OK je sve ono sto je receno,ali me malo nervira to sto nekako SK nenamjerno odvaja mladju publiku od ostalih i posvecuje im mnogo paznje kao da je neki udzbenik. Ne znam ni sam da li je to mana ili vrlina.
Ne znam samo sta je ono sa onim dijagramima u testu Fire pro kartica? Testirani su neki procesori ja ne znam stvarno,mozda je doslo do neke zabune.
Klikni bezbjedno je ja mislim ovim dijelom zaokruzio cjelinu,i smatram da nema sta vise da se kaze,vec da je sve sazeto. NE bi bilo lose da se u sledecem broju samo rezimira sve receno. Dodao bih samo jos na ono,posto ima svakakvih roditelja, da ne shvataju onoliko ozbiljno ono receno zbog toga sto ce neki staviti "okove" svojoj djeci i izazvati odredjenu dozu strepnje itd.
Dopao mi se ali samo informativno tekst o kolonizaciji mjeseca,ali to nema neke veze sa kompjuterima jer nista nije receno blize o primjeni cipova i ulozi kompjuterizacije u poduhvatu.
Pohvalio bih tekst o operativnom sistemu. Priznajem, saznao sam i ja poeku stvar i prosirio svoje znanje kolko toliko.
Daljse, mogli ste ostaviti barem jos jednu stranu za tekstove koji su vezani sa sajmove igara i hardvera.
Bonus level je u ovom broju katastrofa! Nema nekih najava koje bi zaintrigirale,sve nekakve lijeve igre.
Kolumna me je odusevila i tako sam se slatko ismijo! Pogodjena je srz. Kuzmanovic kao i uvjek je na gotovs.
Igara nije bilo mnogo ali su opisi OK i svaki sam procito.
Dalje, intervju je taman pojasnio da nije lako praviti i testirati igre,tako da je spustio mnogo djece i teenagera na zemlju,.
Sve u svemu,dobar broj. NEke sam rubrike namjerno izostavio i nisam ih pomenuo jer nema svrhe to raditi.
Utiske direktno o pojedinim tekstovima cu naknadno postovati.
Bonus level je opisao jednu igru koju sam igro ko mali na segi. U pitanju su one formule.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 14:53   #96
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.723
Zahvalnice: 4.563
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Dopao mi se ali samo informativno tekst o kolonizaciji mjeseca,ali to nema neke veze sa kompjuterima jer nista nije receno blize o primjeni cipova i ulozi kompjuterizacije u poduhvatu.
Šta će čipovi na Mesecu?! Tamo treba sve da bude dokazana mehanika. Više im je potreban bluetooth nego hight tech kompjuter.
Mehanika Brate, mehanika!!!
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 15:06   #97
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Pa kako sta ce? Robotizacija ovo ono. Kako ce se upravljati robotima?
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 15:18   #98
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.937
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Bilo bi isto pozitivnih kritika i za profesionalne grafičke kartice, ali bljuvotina u obliku grafikona obara taj stečeni dobar utisak. Pošto je moj desktop preživeo preko 7 godina, sledeći će biti sa ovako jednom karticom.
Zamerka, mnogo tanak hardver.
Nasa greska sto se tice grafika, izvinjavamo se, objavicemo grafike za test grafickih na sajtu. Jednostavno je u poslednjoj "premetacini" tekstova jedan ispao a ostali njegovi grafici... ako je za neku utehu imas bonus informacije o najnovijim AMD procesorima...
Tanak hardver je posledica godisnjih odmora po domacim firmama...

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Ma šta njega bre briga da li neko voli voće kao što je jabuka. Ako on voli mušmule ili šipak neka to zadrži za sebe. Jedino što je ručao Radeon, isto kao ja koji ne volim boraniju, ali na silu je ipak pojedem, jer sam naravno gladan.
Pa zar ne mislis da je u neku ruku nasa uloga da ukazemo citaocima sta "ne valja" na trzistu? Posto imam identican stav o Apple "proizvodima" kao i Qzma mogu da ti kazem da je malo glupo kupiti Apple racunar, koji je u stvari Intel, za 2-3 puta vise para nego isti takav PC... ili njihov telefon koji takodje papreno naplacuju a Android ih sije u skoro svakom pogledu... Ako ti je bas stalo da setas dizajnirane gadzete onda se izvinjavam, to je onda sasvim druga prica...

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
U nastavku broja, slabo šta ima za pohvaliti, možda opet besplatne programe. Preterali ste sa opisima programa koji se bave fotografijom. Iz broja u broj ih ima sve više. Molim više programa sa vektorskom grafikom Ljudi zašto toliko mrzite Corel draw?! Šta je on toliko Vas ražestio?!
Bas naprotiv, urednik softverskog dela je "okoreli Corel-ovac" ali jednostavno se na tom polju ima veoma malo noviteta...

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
A de da zaboravim kolonizaciju Meseca (odličan tekst). Sve su to pretpostavke, i pitanje je na šta će sve to izaćii, ako u međuvremenu ne otkriju kvalitetnije materijale, gorivo, finansijere i dr.
A kako otici tamo, ziveti, raditi bez pomoci racunara? Mislis da je to moguce samo mehanikom?
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 16:40   #99
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Steampunk kolonizacija: analogni računari na paru!
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2010, 16:46   #100
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2010

Nije loš broj, ali je mnogo omršaveo SK. I nekako deluje kao da je zbrzan, što kvari utisak. Greška u grafikonima, štamparske (typo) greške i jedna gramatička, ako se ne varam. Kane & Lynch 2 tekst:

Citat:
Miodrag Kuzmanović kaže:
Single player kampanja, na normalnom nivou težine, traje nekih četiri sata.
Zar nije pravilno "neka četiri sata", a "nekih pet sati"?

Pohvalio bih naslovnu stranu koja je sjajno urađena, opis Asus eeePC netbooka, kao i opis Starcraft II igre.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 06/2009 oluja Sadržaj novog broja SK 134 27.7.2009 15:11
Svet kompjutera 01/2009 oluja Sadržaj novog broja SK 200 24.1.2009 21:36
Svet kompjutera 7/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 149 23.7.2008 17:24
Svet kompjutera 2/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 215 20.2.2007 22:41
Svet kompjutera 10/2006 oluja Sadržaj novog broja SK 224 12.10.2006 19:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com