Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > O SK-u uopšte

O SK-u uopšte Opšta rasprava o izgledu i sadržaju časopisa.
Primedbe, predlozi i pohvale su dobrodošli!

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.12.2005, 13:04   #41
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Thumbs up Re: Licno misljenje o SK

Citat:
Sasa kaže:
Nelojalna konkurencija + se tako resavaju viska.
A da se nadje sponzor za CD? Npr. PC centar koji vec 2-3 broja ubacuje svoj katalog u SK, ili M.K. koji ima svoju licnu stranu u SK Mala sala, nemoj da si negativan, pa da odma brises
Stvarno bi mogao za NG neki CD da dodje.....
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 20:46   #42
Sasa
Darth Moderator
 
Avatar korisnika Sasa
 
Član od: 15.10.2005.
Lokacija: vaistinu konza
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 84 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Imas na sajtu info o tirazu, ranijem.
Sada je veci
Sasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 17:17   #43
Ajvan
Novi član
 
Član od: 7.12.2005.
Poruke: 21
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Opis hardware-a - na mestu.Tekstovi su detaljni i covek se zaista trudi da prikupi relevantne cinjenice.
Zameniti lika koji odrzava I/O port, posto covek ocigledno ima problema. Ismejavanje korisnika ne ide u prilog vasem casopisu, a ako su vam pitanja bas toliko debilna nemojte ih objavljivati ili jos bolje dodajte jos jednu stranu - najtupavija pisma citalaca...
Drugo, nema bas mnogo veze ni sa hardware-om kad pise ono sto pise.

Opisi igara su nekada isuvise subjektivni, a i zna da se potrosi pola strane na uvod koji nema nikakve veze sa igrom, bilo bi lepo da se to promeni...i obavezno linkovi ka sajtu izdavaca ili proizvodjaca...da ja skinem demo pa da sam isprobam...

Fale cene hardware-a, i objasnjenje da kod razlicitih prodavaca imamo razlicite cene ne stoje...navedite od kog prodavca ste uzeli i testirali hardware i koliko kosta...(ovo prvo uglavnom stoji) ne vidim u cemu je problem.

Moja je zelja da na stranicama SK pocne da se govori i o programiranju...ali batalite WB i slicne gluposti...bilo bi lepo da ima tekstova o programiranju u Javi, C++...ima lepih tema...ne postoji casopis u zemlji koji se na kvalitetan nacin bavi ovom temom...zasto to ne biste bili vi?
Ne mogu niceg drugog da se setim za sada...aj` uzdravlje
Ajvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 17:48   #44
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Citat:
Marko_L kaže:
E sad, previše puta sam upotrebio reč "verovatno" za jedan post, ali to je zato što su ovo što pričam predpostavke.Jednostavno pričam ono što mi je logično.
Pretpostavka je majka svih *****a.

Citat:
Voodoo_NBGD kaže:
Meni bi trebalo jedno 10 minuta da proberem dobar softver za disk... i još koji dan da se sve to poskida...
A nisi razmisljao o mogucnosti da na CD/DVD bace ono sto su opsivali tog meseca + malo demo-a, flmicica i patcheva? Tako nema problema ni sa probiranjem ni sa skidanjem


BTW. mene bas briga da li ce SK dolaziti sa CD-om ili bez jer uskoro uzimam cable ali za dial-up korisnike to je blagoslov, a s obzirom da 99% Srbije ima dial-up vi iz SK-a se malo pocesite po glavi pa pocnite da zakljucujete.

Evo, meni se sad igra onaj Total Realism mod za ROME Total War ali je 100+ MB jednostavno previse za mene...

Citat:
Ajvan kaže:
Zameniti lika koji odrzava I/O port, posto covek ocigledno ima problema. Ismejavanje korisnika ne ide u prilog vasem casopisu, a ako su vam pitanja bas toliko debilna nemojte ih objavljivati ili jos bolje dodajte jos jednu stranu - najtupavija pisma citalaca...
Drugo, nema bas mnogo veze ni sa hardware-om kad pise ono sto pise.
LOL

Citat:
Ajvan kaže:
Opisi igara su nekada isuvise subjektivni, a i zna da se potrosi pola strane na uvod koji nema nikakve veze sa igrom, bilo bi lepo da se to promeni...i obavezno linkovi ka sajtu izdavaca ili proizvodjaca...da ja skinem demo pa da sam isprobam...
Molim te reci u kom textu je uvod koji nema veze sa igrom?

Jesi cuo za Google nekad? www.google.com
Ukucas ime igre i u prva 2 rezultata ti je link ka sajtu izdavaca. Korisno, a?
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 18:20   #45
Ajvan
Novi član
 
Član od: 7.12.2005.
Poruke: 21
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Citat:
Reloader kaže:
Opisi igara su nekada isuvise subjektivni, a i zna da se potrosi pola strane na uvod koji nema nikakve veze sa igrom, bilo bi lepo da se to promeni...i obavezno linkovi ka sajtu izdavaca ili proizvodjaca...da ja skinem demo pa da sam isprobam...

Molim te reci u kom textu je uvod koji nema veze sa igrom?

Jesi cuo za Google nekad? www.google.com
Ukucas ime igre i u prva 2 rezultata ti je link ka sajtu izdavaca. Korisno, a?
Ok, pogresno sam se izrazio...ne da nema veze sa igrom...pomalo se odskace od teme i prave bespotrebni uvodi koji jedu prostor - i to uglavnom kad su avanture u pitanju.
primer iz poslednjeg broja:

Myst V: End of Ages
citat:
Svemu na ovome svetu jednoga dana mora doći kraj. Da je neko te, sada već daleke 1992. godine upitao braću Miler, Renda i Robina, šta misle koliki će biti „rok trajanja” njihove igrice Myst, verovatno joj ne bi dali više od šest do devet meseci, taman onoliko vremena koliko je potrebno da se neki novi udarni naslov sa uglancanih polica i iz šljaštećih izloga preseli u škart-korpu iz koje se prodaje „na kilo”. Ali, umesto igre za jedno popodne, Myst je prerastao u planetarni fenomen koji je, svidelo se to nekome ili ne, pored svih shootera i strategija, RPG-ova i simulacija, punu deceniju držao apsolutni rekord u broju prodatih primeraka u svetu, sve do pojave megapopularnih Simića, još jednog naizgled nekonvencionalnog i „neprofitabilnog” igračkog ostvarenja.


Mrzi me da trazim dalje....

gogole...kako??? nisam nikada cuo?!?!? sta je to???
Ne moras da budes ironican, samo sam dao sugestiju koja uzgred i nije bila tebi namenjena, pa ni ne znam zasto je komentarises.

Poslednja ispravka: VojaM (14.12.2005 u 18:32) Razlog: Loše kvotovanje, zbunjuje.
Ajvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 20:45   #46
DukeofSerbia
Starosedelac
 
Član od: 21.11.2005.
Lokacija: Сомбор
Poruke: 1.319
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 353 puta na 261 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Читам СК од фебруара 96.

За тако ниску цену се не може купити ништа ни приближно добро...
Конкуренција је прескупа - то што су стручнији и имају бољу штампу, уз бесмислене ЦД-е не вреди ни упоређивати.
DukeofSerbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 21:19   #47
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Citat:
Ajvan kaže:
Ok, pogresno sam se izrazio...ne da nema veze sa igrom...pomalo se odskace od teme i prave bespotrebni uvodi koji jedu prostor - i to uglavnom kad su avanture u pitanju.
primer iz poslednjeg broja:

Myst V: End of Ages
citat:
Svemu na ovome svetu jednoga dana mora doći kraj. Da je neko te, sada već daleke 1992. godine upitao braću Miler, Renda i Robina, šta misle koliki će biti „rok trajanja” njihove igrice Myst, verovatno joj ne bi dali više od šest do devet meseci, taman onoliko vremena koliko je potrebno da se neki novi udarni naslov sa uglancanih polica i iz šljaštećih izloga preseli u škart-korpu iz koje se prodaje „na kilo”. Ali, umesto igre za jedno popodne, Myst je prerastao u planetarni fenomen koji je, svidelo se to nekome ili ne, pored svih shootera i strategija, RPG-ova i simulacija, punu deceniju držao apsolutni rekord u broju prodatih primeraka u svetu, sve do pojave megapopularnih Simića, još jednog naizgled nekonvencionalnog i „neprofitabilnog” igračkog ostvarenja.

Izvini, sta fali ovom uvodu? To sto si ti mozda juce poceo da igras igre, nije problem ljudi koji opisuju igre 20+ godina i koji su bili prisutni kad su mnoge legendarne igre svanjavale.

Uostalom, procitaj http://www.sk.co.yu/2005/11/siji01.html kad bude ceo text online

Citat:
Ajvan kaže:
gogole...kako??? nisam nikada cuo?!?!? sta je to???
Ne moras da budes ironican, samo sam dao sugestiju koja uzgred i nije bila tebi namenjena, pa ni ne znam zasto je komentarises.
Irony is my best weapon

Salu na stranu, odgovorio sam ti jer si (bez uvrede) izvalio nevidjenu glupost
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2005, 9:22   #48
Ajvan
Novi član
 
Član od: 7.12.2005.
Poruke: 21
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Vidi i*******c,
imam 28 godina, a prvi kompjuter sam kupio 84 godine (C64). SK citam jos od davnih pradavnih vremena sto mozes zakljuciti po mojim godinama. A SK je poceo da izlazi tamo negde sredinom 80-tih. Sve vreme manje vise pratim tekstove i njihove autore. Svi su manje vise ok, svako sa svojim stilom, ono ljudi koji su ostali tokom ovih godina u casopisu je unapredjivalo svoj stil pisanja.
Ako je istina da imas godina koliko si napisao da imas, onda o igrama sa tobom ne mogu ni da pricam
...veruj mi, propratio sam ih sve:
(C64) - Zoro (legendarni opis iz sveta igara od koga mi je ostala samo jedna strana - das alkosu da popije vino, da bi dobio cirozu jetre, pa mu skaces po stomaku da se popnes na gornji sprat...), 1942, Raid Over Moscow, International Karate I i II, Elite, Giana Sisters, Rocket Ranger,ACE, OutRun, Defender of the Crown - kasetni original ..ako znas sta je to
(Amiga) - Elite 2 Frontier, Secret of the Monkey Island I i II, Alien Breed, Colonization, Desert Strike, Goal, Sensible Golf, Cannon Fodder, Morph
Nemas pojma koliko si toga propustio...

PC igre necu da nabrajam...


Moj komentar na tekstove je samo moje misljenje, koje uopste ne mora da bude ispravno...ali ne vidim razlog da se ti javljas i debatujes o tome. Pogotovo nemam nameru da razglabam dalje sa tobom, tako da ce ovo biti moj zadnji komentar na zadatu temu.

Poslednja ispravka: VojaM (15.12.2005 u 16:04)
Ajvan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2005, 12:13   #49
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Citat:
Ajvan kaže:
Opis hardware-a - na mestu.Tekstovi su detaljni i covek se zaista trudi da prikupi relevantne cinjenice.
Koji čovek? Tekstove za Test Drive piše desetak ljudi, ne jedan.

Citat:
Ajvan kaže:
Opisi igara su nekada isuvise subjektivni, a i zna da se potrosi pola strane na uvod koji nema nikakve veze sa igrom, bilo bi lepo da se to promeni...i obavezno linkovi ka sajtu izdavaca ili proizvodjaca...da ja skinem demo pa da sam isprobam...
Kako napisati objektivan utisak o knjizi, slici, igrici... "Lepota leži u oku posmatrača". Drugo je nabrajanje i vaganje činjenica kada je hardver u pitanju, a drugo je reći zašto se nekome neka igra ne dopada. U pitanju je krajnje subjektivan doživljaj.
Što se linkova tiče, oni postoje od 4/2003. Sve što je neophodno je pažljivo čitati broj, a ponekad ni to. Pošto su ti okviri prilično uočljivi, a i adresa proizvođača, i distributera (ukoliko ga ima u našoj zemlji) ne zahteva mnogo truda da se to pronađe na strani.

Citat:
Ajvan kaže:
Fale cene hardware-a, i objasnjenje da kod razlicitih prodavaca imamo razlicite cene ne stoje...navedite od kog prodavca ste uzeli i testirali hardware i koliko kosta...(ovo prvo uglavnom stoji) ne vidim u cemu je problem.
Ovo prvo uvek stoji, sa sve Internet adresom prodavca. Što se cene hardvera tiče, u tu raspravu neću ulaziti, pošto je već ima na ovom forumu.

Citat:
Ajvan kaže:
Moja je zelja da na stranicama SK pocne da se govori i o programiranju...ali batalite WB i slicne gluposti...bilo bi lepo da ima tekstova o programiranju u Javi, C++...ima lepih tema...ne postoji casopis u zemlji koji se na kvalitetan nacin bavi ovom temom...zasto to ne biste bili vi?
Ovo je zanimljiva ideja o kojoj razmišljamo. Interesovanje u svakom slučaju postoji.
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2005, 14:17   #50
Reloader
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac - The Soul of Serbia
Poruke: 1.318
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 28 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Citat:
Ajvan kaže:
SK citam jos od davnih pradavnih vremena sto mozes zakljuciti po mojim godinama.
Po tvojim godinama ja nista ne zakljucujem. I moj deda ima 66 pa ne cita SK.

A i vidim kako "citas SK". Iako adrese developera/izdavaca stoje pored opisanih igara vec 2-3 godine, ti dajes primedbu kako to treba da se uvede.

Jel znas ti uopste da citas ili samo gledas slike?
Citat:
Ajvan kaže:
A SK je poceo da izlazi tamo negde sredinom 80-tih.
Tu informaciju si cuo od nekog ali ni taj sto ti je rekao izgleda ne zna tacnu godinu...
Citat:
Ajvan kaže:
Sve vreme manje vise pratim tekstove i njihove autore.
Vidim kako pratis. Ne znas ni ko uredjuje I/O port iako je autor maltene zastitni lik SK-a (zoves ga lik, covek)
Citat:
Ajvan kaže:
Ako je istina da imas godina koliko si napisao da imas, onda o igrama sa tobom ne mogu ni da pricam
Ako igras igre kao sto "citas" SK, ja nemam namere da uopste zapocinjem raspravu na tu temu
Citat:
Ajvan kaže:
Moj komentar na tekstove je samo moje misljenje, koje uopste ne mora da bude ispravno...ali ne vidim razlog da se ti javljas i debatujes o tome. Pogotovo nemam nameru da razglabam dalje sa tobom, tako da ce ovo biti moj zadnji komentar na zadatu temu.
A zasto se ovo zove forum? Da bi svako mogao da kaze sta misli ili samo ti?

Poslednja ispravka: VojaM (15.12.2005 u 16:01)
Reloader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2005, 15:13   #51
Electric
Član
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 202
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Citam SK od osnovne skole ( 6 ili 7 razred, ne secam se vise ). Sada sam apsolvent fakulteta ( a nisam bas bio dobar student ) i dalje ga kupujem.
Mogu da kazem da je SK najekonomicniji domaci casopis ( bio i ostao ) - najvise informacija za najmanje para + vrlo solidni tekstovi.
Electric je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2005, 15:19   #52
Night Hawk
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 602
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Najbolji casopis sa odnosom cena-kvalitet uvek je best buy
Night Hawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2005, 15:49   #53
Jager
Novi član
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Subotica
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Jager
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Ja sam vec poprilicno mator .. `69-to sam godiste, a SK se naravno cita jos od vremena kada su se prekucavali listinzi za ZX, a kasetofon je bio misaona imenica ....
Salu na stranu, NAJ-casopis kod nas i jedan jedini koji i dan danas kupujem sa najboljim mogucim odnosom cena/kvalitet.
Cuvajte Kuzmu kao zenicu oka svoga... da nije njega, ne bi bilo ni SK-a
KUZMA, KRALJ SI
Jager je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2005, 18:46   #54
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Citat:
Electric kaže:
Mogu da kazem da je SK najekonomicniji domaci casopis ( bio i ostao ) - najvise informacija za najmanje para + vrlo solidni tekstovi.
Lepo receno
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2005, 2:37   #55
Gagic
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 57
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Thumbs up Re: Licno misljenje o SK

SK pratim negde od marta 2001. i mislim da mu nema ravnog.
Sviđa mi se to što sadrži puno informacija, pa ne moram da kupujem i neki drugi časopis.

Eh, još kada bi ubacili poster sa igrom meseca...
Gagic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2005, 4:20   #56
Bansek
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Nis
Poruke: 377
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 26 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bansek Slanje poruke preko MSN-a korisniku Bansek Slanje poruke preko Skypea korisniku Bansek
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Citat:
Gagic kaže:

Eh, još kada bi ubacili poster sa igrom meseca...
I? Sta ces, lepices postere po zidovima? Nemoj, to je skroz demode, to je bilo jos u moje vreme..... Po meni, bolje bi bile manje nalepnice na foliji (koje mogu da se lepnu na monitor/kuciste/vrata/motor/auto/avion) npr. HL znak, pa Q4,DOOM,FC,WoW,AMD,Intel,GF,Ati,NFS:MW,....etc.
Bansek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2005, 18:24   #57
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Pa kad bi ubacili Andjelinu Dzoli mislim da se niko ne bi bunio.Povecajte IO Port.Pocnite da se bavite kako instalirati Windows,drajvere,...
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2005, 13:20   #58
F@n@T!c_KV®
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 324
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Pa kad bi ubacili Andjelinu Dzoli mislim da se niko ne bi bunio.
AMIN TO THAT!
F@n@T!c_KV® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2005, 13:42   #59
zleetherius
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 169
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

zasto vam smetaju kuzmini odgovori u i/o portu? sta covek da kaze nekom ko trazi odgovor na to kako da krekuje igru? daje glupe odgovore na glupa pitanja! nisam video do sad ni jedno ozbiljno pitanje a da on nije dao zadovoljavajuci odgovor.
zleetherius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2005, 18:39   #60
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Licno misljenje o SK

Ako se to nesto odnosilo na moj post onda si ga pogresno shvatio.Mislio sam da se IO port PROSIRI-da bude na 3 ili 4 strane.Secam se da su ga jednaput stavili na 2 i po strane.Mislim za vreme bomboardovanja...Eto,vidis,pritisak radi sve
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Misljenje o Powercolor ATI x1950xt mikele.st Grafika 4 12.2.2008 0:10
Vase misljenje! Boris Zegarac Šta da kupim? 4 29.1.2008 20:21
Konfiguracija - vase misljenje??? Vladimir Majakovski Šta da kupim? 46 25.12.2007 12:37
Misljenje o ovom laptop-u Marko069 Šta da kupim? 9 10.4.2007 21:20
Misljenje o List computers miksajlo Šta da kupim? 4 21.12.2005 23:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com