Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.10.2006, 7:55   #1
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Exclamation OBEĆANJE! Vezano za načine izražavanja...

Postoje razni načini iskazivanja količine ljubavi, prema nečemu ili prema nekome, kao i razne situacije u kojima se oni iskazuju, potom razne sredine, okruženja ...
često je to zavisno od trenutne mode ... a mode k'o mode dodju i odu.

Sve što dodje ne znači i da je dobro došlo, zar ne ...
kao što ne moramo čekati da samo ode već ga možemo i proterati.
Simke je offline  
Stara 25.10.2006, 7:56   #2
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Exclamation Re: OBEĆANJE

O kakvom obećanju pričam... o kakvom iskazivanju ljubavi i o kakvoj modi ... upravo ću objasniti.


Mi Vama češće dozvolimo neke Vaše viteške bitke kao i male prljave ratove koje, ponekad, neki od Vas vodite.
Ponekad dozvolimo da se malo oštrije razgovara da bi se neke stvari raščistile i objasnile, normalno je da ima naboja i vatre u nekim razgovorima... reagujemo tek kada se pretera.
Provlačile su se i neke slobodnije fraze i pojmovi, mi i na to malčice zažmurimo i progledamo kroz prste i takodje malčice zanemarimo suvo poštovanje pravilnika, da ne bi gušili i sprečavali razvijanje tema i ''slobode'' govora.
Dozvoljavali smo iskazivanje viška i manjka ljubavi na razne načine, kao i prijateljsko vredjanje, pa po koju nehotičnu blažu uvredu kao ''nismo dobro videli'' ... ima toga, ima svega i svačega.

Nedopustivo je uvlačenje i korišćenje neprihvatljivog načina izražavanja na Forum SK-a, ovo je ipak mnogo vaspitanije i korektnije mesto nego što možda neki shvataju, pretpostavljaju ili imaju potrebu da bude.
Naravno da niko ne želi da ovaj prostor bude poput nekih samo sličnih Foruma i mesta na koje možemo naići širom neta gde su dozvoljeni i prihvatljivi svi mogući načini izražavanja...

Pošto niko od nas koji uredjujemo ovo mesto to ne želi skoro sam apsolutno siguran da tako nešto ne želi ni većina članova, kojoj jedno ovakvo pisanije nije ni bilo potrebno, niti je upućeno.

Odabrao sam da ne ocekujem i da ne pretpostavljam šta je sledeće na programu nevaspitanog izražavanja i vredjanja drugih clanova, već da obecam da cemo se Pravilnika od sada mnogo strožije pridržavati.

Neka ne budu iznenadjeni neki kada vide da se ne mogu ulogovati na Forum zato što su kažnjeni zbog nekorektnog i nevaspitanog pisanja, kao i zbog vredjanja drugih članova ili pak ličnosti iz javnog života, medju koje mogu da se svrstaju i novinari SK-a..

Namerno nisam navodio nikakve primere onoga što je neprihvatljivo ali sam mogao jer sam vrlo lako pronašao na desetine u okviru samo nekoliko tema.

Najverovatnije Vam se ne bih još obratio ovako vec bi se to i dalje razvijalo u okviru opomena onima koji greše, što činimo svi mi Moderatori iz dana u dan, da nisam upozoren od nekoliko članova na pojavu nepoštovanja sagovornika, nevaspitanja i uvreda uz vrlo nepristojne i ružne komentare, što uzima sve više maha. ...

Pa da ne bi kasnije konstatovali kako je to trebalo ranije spreciti evo odmah pocinjemo da se bavimo tim problemom.

Molio bih Vas da se ne vracamo unazad i da se ne bavimo pricama: ko je šta kome rekao ... onda ili nekada.
Interesuje nas sadašnjost i budućnost.

Pošto je Forum na neki način još u izgradnji, interesuje nas učvršćivanje dobrih i čvrstih temelja zasnovanih na kvalitetnom i vaspitanom pisanju.. ugled časopisa koji stoji iza ovoga Foruma to svakako zaslužuje.

Pošto sam uveren da svi sve razumemo i znamo,
neću se dalje upuštati u neke velike priče,
razumeli smo se a to je najvažnije.
Simke je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Simke na korisnoj poruci:
allokin (6.1.2009), Sh0m1 (16.5.2011)
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com