Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.8.2011, 17:57   #2181
Devilish Soldier
Deo inventara foruma

Član od: 18.1.2009.
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: NBA 2k11

Radi se trenutno v2.1

FIBA 2K11 v2.1 Screens

Features:
* New France NT jerseys
* Added Tony Parker, Ronny Turiaf, Joakim Noah and Kevin Seraphin to France
* Added Lithuania NT practice jerseys
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2011, 21:07   #2182
_Grotesque_
Veteran

Član od: 16.2.2006.
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka

Jos da nasim igracima stave realne ocene, pa da bude igrivo.
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2011, 21:55   #2183
Vuk123
Član

Član od: 15.1.2011.
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka

Dzabe kad moramo nasim igracima prepravljati ocene, Teo ima prosek 75 a Spanci i Turci ocene kao da su izmislili kosarku.

Poslednja ispravka: Red Wing (17.8.2011 u 1:51) Razlog: izbacen dugacki citat
Vuk123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2011, 22:07   #2184
Devilish Soldier
Deo inventara foruma

Šta je to čudno kada rade Litvanci. Tipičan primer kada su pravili Evroligu za 2k10. Žalgiris je u rangu ekipa Barca, CSKA, a Partizan u rangu ekipa Orlean i ti kvalifikanti. Zato uzmemo editor i udri.
Stara 15.8.2011, 18:24   #2185
Pinky007
Član

Član od: 24.5.2010.
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 24 puta na 20 poruka

Inace, ima li sta novo u vezi Euroleague patcha? Na NLSC forumu su zakljucali temu. Zanima me v2.0 zbog Partizana.
Pinky007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2011, 20:49   #2186
Devilish Soldier
Deo inventara foruma

Nema ništa novo. Najverovatnije su zaključali da ne bi spamovali temu za džabe sa glupim pitanjima.
Stara 16.8.2011, 18:29   #2187
Uros12
Deo inventara foruma

Član od: 2.1.2008.
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka

Trebalo bi da izadje verzija 1.5 sa novim transferima ali bez portreta i jos nekih stvari,barem je to rekao kreator patcha.Licno ne verujem da ce izaci ta verzija,sta je tu je za ovu godinu.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2011, 23:57   #2188
NastyB
Banned

Član od: 20.8.2007.
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka

Posle dužeg vremena sam se uželeo ovog basketa, instalirao ga bar sat vremena ubacujući sve one dodatke, izabrao Grizlije u Asocijaciji, doveo Nou za centra i reših da ga "developiram" u "attack the basket", kako bi mu poboljšao atribute LAYUP i DUNK. I to sam se baš zainatio, jer su mu statistike tu (bar u ovom rosteru) užasne. Dva dana, nekoliko sati, preko sto pokušaja developmenta i ne vredi. Da bih pretrčao bar jednog od dva čuvara, moram da koristim turbo, a kad koristim turbo, dovoljno je da igrač stane pored, pa da Noa ispusti loptu. I TO SVAKI PUT!!! A da položi u koš ili, ne daj Bože, zakuca, moram da budem najviše metar od koša, jer ako nije ispod, pritisak na taster za šut ili okret i izvešće spektakularno izvlačenje što dalje od koša. A to NIKAD nisam uspevao da izvedem u toku igre.
Ko uspe u ovome da "developira" Nou, častim ga pivom.

I da bi se "smirio" počnem utakmicu protiv Atlante. Moj prvi napad i Zebo maši polaganje sa 3mm. Napad Atlante, Džamal Kraford i lagana trojka, mislim, lopta je prošla santimetar iznad ruke Mejoa, pa šta, možda sam se loše postavio. Moj sledeći napad i Noa maši zakucavanje. Atlanta u napadu, lopta kod Hajnriha, sjajno se postavim, ruka ne na lopti, nego U lopti, ali, naravno, to je samo lagani koš sa sve dodatnim slobodnim bacanjem. Ne sećam se kad mi je neko zadovoljstvo bilo toliko kao kad sam posle toga deinstalirao igru...

Nego, ako mislite da ste majstori ove igre, izaberite Asocijaciju, uzmite BULLSe, idite na COACHING -> DEVELOPMENT, izaberite ATTACK THE BASKET a zatim i Nou. Prema ovom "treningu" igranje sa najgorim timom lige na HOF težini protiv ALL STAR ekipe je dečja igra...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	01.jpg
Viđeno:	12 puta
Veličina:	96,6 KB
ID:	40735  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2011, 0:48   #2189
_Grotesque_
Veteran

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Posle dužeg vremena sam se uželeo ovog basketa, instalirao ga bar sat vremena ubacujući sve one dodatke, izabrao Grizlije u Asocijaciji, doveo Nou za centra i reših da ga "developiram" u "attack the basket", kako bi mu poboljšao atribute LAYUP i DUNK. I to sam se baš zainatio, jer su mu statistike tu (bar u ovom rosteru) užasne. Dva dana, nekoliko sati, preko sto pokušaja developmenta i ne vredi. Da bih pretrčao bar jednog od dva čuvara, moram da koristim turbo, a kad koristim turbo, dovoljno je da igrač stane pored, pa da Noa ispusti loptu. I TO SVAKI PUT!!! A da položi u koš ili, ne daj Bože, zakuca, moram da budem najviše metar od koša, jer ako nije ispod, pritisak na taster za šut ili okret i izvešće spektakularno izvlačenje što dalje od koša. A to NIKAD nisam uspevao da izvedem u toku igre.
Ko uspe u ovome da "developira" Nou, častim ga pivom.

I da bi se "smirio" počnem utakmicu protiv Atlante. Moj prvi napad i Zebo maši polaganje sa 3mm. Napad Atlante, Džamal Kraford i lagana trojka, mislim, lopta je prošla santimetar iznad ruke Mejoa, pa šta, možda sam se loše postavio. Moj sledeći napad i Noa maši zakucavanje. Atlanta u napadu, lopta kod Hajnriha, sjajno se postavim, ruka ne na lopti, nego U lopti, ali, naravno, to je samo lagani koš sa sve dodatnim slobodnim bacanjem. Ne sećam se kad mi je neko zadovoljstvo bilo toliko kao kad sam posle toga deinstalirao igru...

Nego, ako mislite da ste majstori ove igre, izaberite Asocijaciju, uzmite BULLSe, idite na COACHING -> DEVELOPMENT, izaberite ATTACK THE BASKET a zatim i Nou. Prema ovom "treningu" igranje sa najgorim timom lige na HOF težini protiv ALL STAR ekipe je dečja igra...
Kad vidim da postujes ovde, obavezno svratim da vidim koja te muka poterala..

E sad, sto se problema konkretno tice, mislim da je stvar koncepcije.
Noah, kao i ni jedan drugi centar generalno gledano, nije i ne moze da bude igrac koji igra licem ka kosu tj. koji resava akcije 1 na 1 prodorom.
Pre svega, nema brzinu ni dribling dovoljno dobar za tako nesto.
To bi bilo isto kao kada bi nekom pleju razvijao rebound ili block.. nerezonski skroz.
Prvo sto mu to u zivotu nije potrebno jer igra daleko od kosa, drugo sto zanemarujes zaista bitne stvari ako treniras pomenuto.

Daklem, naravoucenije bi reklo da je (gotovo) nemoguce odraditi ovaj trening sa Noah-om (ili bilo kojim drugim centrom for that matter) samo zbog toga sto ne treba to da se radi.

Slazem se da bi igra trebalo da daje malo vise izbora po ovim pitanjima, ali neke stvari su cisto do zdravog razuma.
Stara 18.8.2011, 11:12   #2190
NastyB
Banned

Član od: 20.8.2007.
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka

Citat:
_Grotesque_ kaže: Pregled poruke
To bi bilo isto kao kada bi nekom pleju razvijao rebound ili block.. nerezonski skroz.
Prvo sto mu to u zivotu nije potrebno jer igra daleko od kosa, drugo sto zanemarujes zaista bitne stvari ako treniras pomenuto.
Hmmm, ne bih se složio, pogledaj kakve statistike u LAYUP i DUNK sekcijama imaju ostali centri (pa i krilni, tj četvorke), da ne pominjem Dvajta Hauarda. Ogromna većina je tu preko 70, a Noa ima 51 i 61. Koliko je dobar u odbrani toliko je užasan u napadu, počev od šuta, preko LOW POST OFFENSE, BALL CONTROL je ispod svakog razuma, a upravo taj deo sam hteo da mu "apgrejdujem", ipak je ovo igra.

Citat:
Daklem, naravoucenije bi reklo da je (gotovo) nemoguce odraditi ovaj trening sa Noah-om (ili bilo kojim drugim centrom for that matter) samo zbog toga sto ne treba to da se radi.
Uf, taj trening sa Džošom Smitom, Brukom Lopezom ili Bogutom odradim bez puno problema, ali to su igrači "jaki" po tim parametrima, pa povećanje od +1 posle developmenta mi sa njima nije zanimljivo.

Citat:
Slazem se da bi igra trebalo da daje malo vise izbora po ovim pitanjima, ali neke stvari su cisto do zdravog razuma.
Ipak je ovo igra i kad vidim da su mi neki igrači loši po nekim statistikama, ja ih tu unapređujem. Recimo, Durant ima loše karakteristike u odbrani i kad igram sa Tanderima, često "developiram" Duranta sa CHALLENGE SHOT treningom, čime pojačavam njegove atribute u odbrani. Ili kad igram sa Grizlijima Rudi Gej je slab u skoku (svaka čast onome ko je to tako stavio jednom od "najatletskijih" igrača u NBA), pa mu sa REBOUNDS treningom pojačavam to. Da ne davim dalje...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2011, 11:32   #2191
Vuk123
Član

Član od: 15.1.2011.
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Hmmm, ne bih se složio, pogledaj kakve statistike u LAYUP i DUNK sekcijama imaju ostali centri (pa i krilni, tj četvorke), da ne pominjem Dvajta Hauarda. Ogromna većina je tu preko 70, a Noa ima 51 i 61. Koliko je dobar u odbrani toliko je užasan u napadu, počev od šuta, preko LOW POST OFFENSE, BALL CONTROL je ispod svakog razuma, a upravo taj deo sam hteo da mu "apgrejdujem", ipak je ovo igra.

Uf, taj trening sa Džošom Smitom, Brukom Lopezom ili Bogutom odradim bez puno problema, ali to su igrači "jaki" po tim parametrima, pa povećanje od +1 posle developmenta mi sa njima nije zanimljivo.

Ipak je ovo igra i kad vidim da su mi neki igrači loši po nekim statistikama, ja ih tu unapređujem. Recimo, Durant ima loše karakteristike u odbrani i kad igram sa Tanderima, često "developiram" Duranta sa CHALLENGE SHOT treningom, čime pojačavam njegove atribute u odbrani. Ili kad igram sa Grizlijima Rudi Gej je slab u skoku (svaka čast onome ko je to tako stavio jednom od "najatletskijih" igrača u NBA), pa mu sa REBOUNDS treningom pojačavam to. Da ne davim dalje...
Noa jeste zapravo smesan u napadu i nikad se nece razviti, pa cak ni u igrici, to je sasvim realno.
Vuk123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vuk123 na korisnoj poruci:
Rainman (18.8.2011)
Stara 1.9.2011, 21:50   #2192
Mafija2
Banned

Član od: 23.1.2010.
Lokacija: Jay-Z and Alicia Keys - Empire State of Mind In New York
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka

Da li se zna da li ce biti Euroleague v2?
I ako moze neko da napise sta mi sve treba za WC patch, da li moze v2 ili koja vec verzija odmah ili treba i sve prethodne?
Mafija2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2011, 22:12   #2193
Uros12
Deo inventara foruma

Član od: 2.1.2008.
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka

Po svemu sudeci nema nista od nove Evrolige.Sto se tice tog WC patcha pretpostavljam da mislis na FIBA Patch?Treba prvu verziju da instaliras pa onda ovu drugu.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Uros12 na korisnoj poruci:
Mafija2 (1.9.2011)
Stara 3.9.2011, 0:09   #2194
Pele10
Veteran

Član od: 28.8.2009.
Zahvalnice: 1.356
Zahvaljeno 92 puta na 70 poruka

Sad sam skinuop ovu igru, po prvi put košarku.Da li ima neki peč sa reprezentacijaama (ovo može i na pp, ako je ovde zabrenjeno postavljanje linkova) i kažite mi kako ide u igrici po težini gameplay od najlakšeg ka najtežem?
Pele10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2011, 0:22   #2195
_Grotesque_
Veteran

Najlaksi nivo je rookie.
Za ovo u vezi reprezentacija razgledaj malo topic i razgrni, iznenadio bi se koliko korisnog sadrzaja ima.
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku _Grotesque_ na korisnoj poruci:
Pele10 (3.9.2011)
Stara 3.9.2011, 1:07   #2196
Pele10
Veteran

Jel može da se promeni brzina vremena kao napr u pesu što ima da se stavi na 5, 10, 15 min...?
Stara 3.9.2011, 1:15   #2197
_Grotesque_
Veteran

Naravno, imas u gameplay podesavanjima duzinu cetvrtine.
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku _Grotesque_ na korisnoj poruci:
Pele10 (3.9.2011)
Stara 3.9.2011, 1:33   #2198
Pele10
Veteran

Lepo izgleda igrica, idem da spavam pa ću sutra u toku dana da se pozabavim ozbiljnijim mečevima.Nego, nisam uspeo da nađem u gameplayu opciju za podešavanje dužine četvrtina?Pogledaću u toku dana bolje, možda mi je nešto promaklo.

Poslednja ispravka: Pele10 (3.9.2011 u 1:42)
Stara 3.9.2011, 2:03   #2199
Devilish Soldier
Deo inventara foruma

Citat:
Džoni kaže: Pregled poruke
Da li ima neki peč sa reprezentacijaama
Fiba 2k11 v1.0
Fiba 2k11 v2.0

Potrebne su ti obe verzije.

Poslednja ispravka: Devilish Soldier (3.9.2011 u 15:08)
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Devilish Soldier na korisnoj poruci:
Pele10 (3.9.2011)
Stara 3.9.2011, 12:55   #2200
Pele10
Veteran

Jel trebam da skinem sva pet parta i kako da instaliram?Verovatno prvo v1 pa v2.
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NBA 2k10 WU TANG CLAN Sportske simulacije 1130 24.8.2014 22:24

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:48.