Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.5.2010, 8:34   #21
DareCare
Banned
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 5
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Po meni je najbolji neki na fazon PS2 i PS3 jer ja jos uvek igram na krstic
DareCare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DareCare na korisnoj poruci:
DarkoPatic (1.6.2010)
Stara 17.5.2011, 19:49   #22
provokator
Novi član
 
Član od: 24.12.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

drugar i ja smo u problemu vec par dana......dobili smo fifu 11 instalirali i igrica radi super......e sad problem nastaje kada igramo utakmice ni jedan ni drugi ne mozemo da napravimo dribling......u pocetku smo mislili da je do nas ali sad je vec pocelo da nas nervira.....sinoc sam pricao sa jednim momkom i rekao mi je ili je do igrice ili do operativnog sistem posto obojica koristimo w7.....drugar je vratio os na xp a ja sam skinuo novu verziju igrice i nikakav pomak ni kod njega ni kod mene......sto se tice gamepad-a on ima onaj sto podseca na xbox a ja onaj sto se igralo na ps2......kada se uradi test svi dugmici rade tako da se sve ovo pretvorilo u zonu sumraka!!!!.....koliko sam shvatio onaj desni analogni je za driblinge ali kod mene kad se ukljuci analogno nece nista da radi ni sa jednom kombinacijom dugmica L1,L2,R1,R2........ a kada iskljucim analogni onda taj desni imitira dugmice za pas,sut,centarsut.......evo ako neko ima neki savet neka kaze jer sa vise ne znam sta da radim.......


ima li mozda ovo veze sa time????

http://www.fifa11tricks.com/supporte...for-fifa-11-pc


a evo mog gamepad-a

http://www.itsvet.com/proizvod/xwave...amepad/103/200

hvala svima i nadam se brzom odgovoru
provokator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2017, 15:27   #23
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

kako ovde stoje stvari?
doduse, ne trazim najbolji na svetu.
kupio bih neki solidan gamepad za pc, najbolji do 30-ak evra , pa se pitam koje je najbolje resenje a da moze da se nadje kod nas?
kapiram da je Logitech F310 ok, ili mozda jos bolje xbox 360 gamepad, ali njega za sada nisam video u ponudi nekoliko nasih vecih firmi...

Poslednja ispravka: polarnimeda (19.8.2017 u 15:36)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2017, 15:44   #24
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
kako ovde stoje stvari?
doduse, ne trazim najbolji na svetu.
kupio bih neki solidan gamepad za pc, najbolji do 30-ak evra , pa se pitam koje je najbolje resenje a da moze da se nadje kod nas?
kapiram da je Logitech F310 ok, ili mozda jos bolje xbox 360 gamepad, ali njega za sada nisam video u ponudi nekoliko nasih vecih firmi...

Ja imam wireless 360 gamepad, bukvalno radi kao sat... (svaka igra)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
polarnimeda (19.8.2017)
Stara 19.8.2017, 16:03   #25
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Ja imam wireless 360 gamepad, bukvalno radi kao sat... (svaka igra)
cuo sam da su dobri ali koliko vidim kosta oko 5.500 + treba posebno kupiti risiver za jos 1.500 (?) + baterije moraju da se menjaju ili pune (a nemam ni cime)...

inace, koliko sati igranja traje baterija i da li se i koliko brzo trosi kada ne koristis gamepad? moze da se kupi i sa sve punjacem? ne znam ni osnovne stvari.

moze i wired xbox controller da se uzme mozda, a nije mnogo jeftiniji (bar kada mi za wireless ne bi trebao i risiver i resenje za baterije ).
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2017, 16:20   #26
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Najbolji gamepad za PC?

DS4 ili Xbox One su odlični. DS4 kačim preko najobičnijeg micro USB kabla, a XO traži adapter za wireless. Steam podržava oba.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mvasic na korisnoj poruci:
polarnimeda (20.8.2017)
Stara 19.8.2017, 21:14   #27
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
cuo sam da su dobri ali koliko vidim kosta oko 5.500 + treba posebno kupiti risiver za jos 1.500 (?) + baterije moraju da se menjaju ili pune (a nemam ni cime)...

inace, koliko sati igranja traje baterija i da li se i koliko brzo trosi kada ne koristis gamepad? moze da se kupi i sa sve punjacem? ne znam ni osnovne stvari.

moze i wired xbox controller da se uzme mozda, a nije mnogo jeftiniji (bar kada mi za wireless ne bi trebao i risiver i resenje za baterije ).
Pa sve to ide u paketu gamepad i risiver, i da..sve toliko kosta! Razmisljao sam u prodavnici dugo da li mi treba wireless....uzmem ga - i nikada se nisam pokajao! A za baterije bespotrebna frku...kupim dve VARTE za 176din., i zaboravim kada sam stavio (doduse ne igram vise od 2h dnevno)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
polarnimeda (20.8.2017)
Stara 20.8.2017, 10:25   #28
Mocko
Starosedelac
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: Beograd, povremeno Trebinje
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 1.009
Zahvaljeno 282 puta na 196 poruka
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Da te ne boli glava uzmi Xbox (360&One) gamepad, radice i drugi ali ovi su stvarno plug&play.
Mocko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mocko na korisnoj poruci:
polarnimeda (20.8.2017)
Stara 20.8.2017, 19:31   #29
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

I moja preporuka za Xbox kontroler, mislim da bolje opcije nema. Model za One S, noviji tip podzrava bluetooth vezu za PC ako koristis Windows 10, tako da se moze bezicno koristiti i bez prijemnika(ali samo jedan komad, ne vise kao sa prijemnikom), pa ako vec kupujes, pojuri takvu verziju.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Mario Pavićević na korisnoj poruci:
polarnimeda (20.8.2017), Wolverine (26.8.2017)
Stara 21.8.2017, 12:13   #30
Becar
Član
 
Član od: 11.5.2009.
Lokacija: Derventa, Republika Srpska
Poruke: 185
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 24 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Moja preporuka takođe xbox kontroler bilo koji. Imam lično 360 wired verziju i radi kao sat, stvarno je plug and play, neuništiv već par godina. Koristio sam i DS4 i Xbox One elite kontroler i oni su takođe odlični. Međutim, meni ipak više odgovara xbox 360 gamepad. Nekako su mi otpori na gljivicama taman kako treba, dok mi je u elite verziji prelagan, iako sam kontoler je fantastično urađen i mislim da je neuništiv, ali je i skup naravno. Preporuka za wireless verziju xbox 360 gamepada ako se odlučiš na njega, kabl uvijek sputava

PS
Obrati pažnju da postoje i nekakve kineske kopije xbox 360 gamepada i u wired i u wireless varijanti, te da su u poređenju sa originalom stvarno smeće. Takođe, kineski wireless adapter za taj kontroler ne radi sa originalnim kontrolerom, tako da i to imaš na umu. Sve testirano.
Becar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2017, 13:24   #31
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Elite kontroler si koristio sa visljim ili nizim kapicama? I one imaju dosta uticaja na osecaj. Meni je Elite savrsenstvo, ali nema cist Bluetooth kao One S verzija, a i ni polovnog ga nece naci ispod 40e.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2017, 13:52   #32
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Daleko je Elite od savršenstva, d-pad fenomenalan, kao i težina, dizajn, osećaj u ruci. Ali su bumperi odrađeni fušerajski, mislim da je isti slučaj i sa ostalim One kontrolerima osim onih prvih. Nije više svaki zaseban već su povezani, a ta plastika je toliko tanka da nisam verovao kad sam otvarao gamepad. Ja sam uzeo polovan tako da se i ne žalim previše, naručio zamenu sa Alija i sredio, ali problem je što se to dešava i onima koji uzmu nov, i to ne posle 2-3 godine, nego posle par meseci. Jeste lep osećaj kada je isti klik na sredini i na samoj ivici bumpera, ali je tradeoff za to veliki.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2017, 0:23   #33
Vlada11
Član
 
Član od: 18.4.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 103
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 12 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Preporuka za F310.
Vlada11 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2017, 12:30   #34
Becar
Član
 
Član od: 11.5.2009.
Lokacija: Derventa, Republika Srpska
Poruke: 185
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 24 puta na 22 poruka
Određen forumom

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Elite kontroler si koristio sa visljim ili nizim kapicama? I one imaju dosta uticaja na osecaj. Meni je Elite savrsenstvo, ali nema cist Bluetooth kao One S verzija, a i ni polovnog ga nece naci ispod 40e.
Koristio sam ga sa onim višim kapicama, nije kolega dobio te niže jer ga je zbavio za nekih 35e valjda. Na bluetooth neće da se spoji probavao sam, doduše na win 8.1 pa možda ne može, nisam provjeravao na netu.

Citat:
Vlada11 kaže: Pregled poruke
Preporuka za F310.
F310 nema rumble koliko se sjećam, čisto da napomenem, možda je nekome od značaja.

Poslednja ispravka: DeCoy (25.8.2017 u 0:00) Razlog: multiquote
Becar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2017, 21:19   #35
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Citat:
Becar kaže: Pregled poruke
Koristio sam ga sa onim višim kapicama, nije kolega dobio te niže jer ga je zbavio za nekih 35e valjda. Na bluetooth neće da se spoji probavao sam, doduše na win 8.1 pa možda ne može, nisam provjeravao na netu.
Elite ne moze da radi preko Bluetooth-a, samo USB ili Xbox Wireless risiver.
Mada kome to ne smeta, mislim da za 40-45e koliko nalete povremeno polovni po oglasima ako je dobro ocuvan predstavlja super izbor.
One S kontroler ide bez problema na Bluetooth bez ikakvih adaptera, ali to funkcionise samo u Windows 10, i samo sa Anniversary Update-om. Vidim da polovnih ima i ispod 30e, pa je mozda i to opcija, ipak je to mlad kontroler i nije mogao preci ne znam koliko.
Nisam probao kakav je Sony DS4, on se kaci na Bluetooth lagano, ali imam averziju prema DS kontrolerima jos od doba PS2 tako da ne mogu da sudim.
Logitech F310 i predhodnike koji su na isti kalup sam samo probao i za moj ukus su previse kruti, traju jako dugo ali nije taj osecaj u ruci kao Microsoft.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2017, 22:02   #36
Milan990
Član
 
Član od: 22.8.2016.
Poruke: 71
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 15 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Dobar je F310 sto se tiče kvaliteta, imam ga odavno, par godina. Preživeo je po 500h svakog dela Dark Soulsa i dalje je kao nov. Istina da nije baš udoban, stickovi su dosta tvrdi, dok su dugmići poprilično meki. A bio je i dosta jeftin, 3000 din ako se ne varam, ne verujem da je i sad nešto skuplji.
Milan990 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2017, 1:23   #37
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Planiram da uzmem Xbox 360 kontroler uskoro ali ne mogu da nađem nijednu prodavnicu koja ih kod nas drži a da je pritom cena normalna ili još bolje - nekog KP prodavca kod koga su garantovano i provereno original kontroleri, previše fake varijanti ima u opticaju. Može ovde a može i na PP pošto je reklamiranje protiv pravila foruma.

Mislim da bih pre išao na wired varijantu jer je dosta jeftinija (koristio bih produžni USB ako treba) i stvarno me odbija to što za punjivu bateriju treba da dokupim onaj charge and play kit ili kako se već zove a ne želim da ostanem bez baterija u sred sesije jer se u međuvremenu nisam setio da kupim dve rezervne...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2018, 4:18   #38
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

ja jos jednom, i dalje bez gamepada.
vidim da po netu skoro svuda daju prednsot xbox 360 i xbox one varijanti u odnosu na logitech 710, a posto xbox kontrolera kod nas gotovo da i nema u prodaji po iole normalnim cenama, palo mi na pamet da narucim onlajn?
ali, kako da budem siguran da je original, kako idu stvari sa carinom? sta mi je najbolje ciniti? kako recimo sigurno doci do originalnog xbox 360 po korektnoj ceni?
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2018, 11:02   #39
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
ja jos jednom, i dalje bez gamepada.
vidim da po netu skoro svuda daju prednsot xbox 360 i xbox one varijanti u odnosu na logitech 710, a posto xbox kontrolera kod nas gotovo da i nema u prodaji po iole normalnim cenama, palo mi na pamet da narucim onlajn?
ali, kako da budem siguran da je original, kako idu stvari sa carinom? sta mi je najbolje ciniti? kako recimo sigurno doci do originalnog xbox 360 po korektnoj ceni?
Xbox 360 kontroleri se ne proizvode odavno tako da je vrlo tesko naci original. Ja sam iz tog razloga uzeo xbox one gamepad u paketu sa onim dongle-om za windows za nekih 55e preko nasih madjara.

Imam sad i xbox 360 i xbox one gamepad, koristim ih uporedu i mogu ti reci da je one gamepad dosta kvalitetniji, poprilicno sam zadovoljan.
Dark Phoenix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dark Phoenix na korisnoj poruci:
polarnimeda (2.7.2018)
Stara 2.7.2018, 19:01   #40
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Najbolji gamepad za PC?

Citat:
Dark Phoenix kaže: Pregled poruke
Xbox 360 kontroleri se ne proizvode odavno tako da je vrlo tesko naci original. Ja sam iz tog razloga uzeo xbox one gamepad u paketu sa onim dongle-om za windows za nekih 55e preko nasih madjara.

Imam sad i xbox 360 i xbox one gamepad, koristim ih uporedu i mogu ti reci da je one gamepad dosta kvalitetniji, poprilicno sam zadovoljan.
Da li je taj dongle radi na Windows 7? Koliko sam shvatio, ima posebna verzija donglea koja radi i na ranijim operativnim sistemima a poseban koji radi samo na Windows 10. Ove koje sam gledao kod nas na kutiji pise jasno Windows 10 (sad ne znam da li taj radi sa starijim verzijama).

Ja sam skoro kupio xbox 360 sa dongleom original, imao neke bodove u radnji pa uzeo za oko 5500 (samo njih jos nalazim u legalnoj prodaji, bez donglea nisam nasao kao ni zicanu varijantu, mada ima na kp i slicnim sajtovima, ali verovatno su kopije a i garancija je 1-3 meseca, kako kod koga).
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolji Bilijar Jack Sparrow Sportske simulacije 40 14.10.2016 8:20
Najbolji download manager Insecticide Aplikativni softver 40 30.5.2013 22:39
Najbolji nacin za povezivanje lubigor Komunikacioni uređaji i umrežavanje 6 18.6.2008 16:55
Najbolji programski jezik Andross Programiranje 11 23.7.2006 20:30
Najbolji Website! Teva Zanimljive Web lokacije 21 6.5.2006 16:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com