Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.8.2006, 21:47   #101
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Ja jedino znam da na bliskom istoku svako malo se pobune. A u Njemačkoj (Američki sektor. Moj se nebuni jer ja zato što igra počinje 46 tu nisam okupator.)
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2006, 2:48   #102
vazquez
Član
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: Western Serbia
Poruke: 401
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 117 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Da ne otvaram novu temu moj problem je vezan za Doomsday... Kako da poboljsam performanse u igri? Ako je brzina setovana na Above normal ili brze od toga, lag prilikom koriscenja misa postaje toliki da onemogucava normalno igranje, a framerate pada na porazavajucih jednocifrenih 7-9 fps.. Da poludis... Konfiguracija je prilicno slabasna, ali bi trebalo da potera igru normalno, bar prema Paradoxovim specifikacijama, dakle...

AMD XP 2000+
512 MB RAM
GF4 mx440 (znam da je katastrofa, ali ipak se ovde samo sprajtovi pojavljuju)
HDD 40GB, mada mislim da je nebitno kao i sve ostalo...

Sve bez virusa, ad/spy-warea, defragmentisan HDD, pokusao i sa Riva Tunerom, Ram Saverom, sve bez uspeha, kao i razlicite verzije drivera za graficku, nista ne pomaze. Ima li leka???

A drugo, jos me vise zanima, da li IGDE postoji NoTimeLimit patch za Doomsday?? Znam da ima za Hoi2, ali za Doomsday?? Anybody???
vazquez je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2006, 10:06   #103
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Pa ako igraš globalnu Doomsday kampanju (počinje 1946) DD baš i nije predviđen za to jer to je stvarno globalni rat pa malo više opterećuje komp. Jednostavno pauziraj kada daješ naređenja. Ja nikad ne dajem naređenja u real time

http://forum.paradoxplaza.com/forum/...d.php?t=247401
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip DD_Timepatch.zip (41,1 KB, 69 puta viđeno)
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2006, 20:59   #104
milke
Član
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Kraljevo
Poruke: 324
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 18 puta na 17 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku milke Slanje poruke preko Skypea korisniku milke
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

vasquez, HoI (kao i DoomsDay) prosto guta procesorsku snagu... Grafička ne igra skoro nikakvu ulogu.

Igra je najzahtevnija u onim globalnim kampanjama zato što se svakog sata kalkulišu pozicije svake armije na globalnoj sceni, pa ako je rat kalkulišu se i borbe... A posle nekog dužeg vremena sve veće sile napraviće ooogromne armije (nemačka je išla i do 600 jedinica !) što može prilično da uspori igru i na normalnoj brzini (meni je tada prilično seckala na slow, sa Celeronom na 1,8)

Ako igraš neku od onih kampanja koje imaju evente (36, 39, 41, ...) to još više opterećuje procesor zbog toga što igra proverava da li je ispunjen neki uslov za okidanje nekog eventa... U Doomsday kampanji eventa nema, tako da je nešto blaža zahtevnost.

Dakle, što rat više odmiče, a vojske se povećavaju, i harverska zahtevnost igre raste Ali i pored toga igra je fenomenalna
milke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2006, 0:09   #105
vazquez
Član
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: Western Serbia
Poruke: 401
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 117 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

OK, hvala narode... Naredbe naravno dajem iskljucivo kad pauziram igru jer je sve ostalo prilicno frustrirajuce, znaci moracu da nastavim tako!! Stavio sam onaj Unlimited Time patch, sve proslo OK, verzija 1.2, ali u kampanji 1936. (koju iskljucivo i igram) i dalje stoji da je kraj 1. 1. 1954. Jel to tako treba da ostane da pise, a igra ce se nastaviti dalje ili... ??? Sad sam negde oko sredine 1952. i jos nisam pokorio USA i Australiju (sa Nemackom, naravno), pa ne bi voleo da na tome i ostane...
vazquez je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2006, 11:17   #106
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Ja imam intel od 800mhz.Igram na extremly fast i nemam nekih velikih problema a kad igram sa siframa pravim ja sam preko 1500 pjesadije oko 120 brodova i 120 aviona i ponovo nemam problema

INTEL RAZBIJA
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2006, 12:20   #107
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

vasqez ali pazi ovo je peč za no time za Doomsday, ne za originalni HOI2. Ako imaš HOI2 original može biti da ne proradi. Naime peč za HOI2 je skoro isti onome za HOI1 ali zato je DD bio toliko drugačiji od HOI2 da su morali novi da prave.

Takođe možda ćeš morat da čačkaš po fajlovima za generale jer svaki od njih ima godinu smrti pa može da ti se dogodi da poslije '54 pocrkavaju ti svi generali. Takođe Liberate nation može biti da ne radi.

A što se tiče zahtjevnosti, jednom rječju, DD '46 kampanja gledana sa strane Rusa. U Njemačkoj ima minimum 200 divizija koje se non stop međusobno kolju+gomila avijacije saveznika koja ti bombarduje sve što stigne. A ako ti nije dovoljno, tu je i rat u Kini, gdje ni tamo snaga ne manjka a kao šlag na torti je nenormalno velika mornarica zapadnih snaga.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2006, 16:47   #108
milke
Član
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Kraljevo
Poruke: 324
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 18 puta na 17 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku milke Slanje poruke preko Skypea korisniku milke
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

pazi, ako počneš da igraš bez pača, pa ga staviš i onda nastaviš saved misiju, vrlo verovatno je da ti pach neće raditi na toj misiji, nego tek kad počneš novu...
To je zato što su se podaci o završetku kampanje upisali u save fajl, tako da ćeš morati njega da edituješ (ne znam tačno kako, ali lako možeš da saznaš na ofic. forumu, odgovoriće ti u roku od par sati )

Posle 54. neće ti raditi ni liberate nacija, ali za to imam zapisano rešenje kod mene, tako da se lako da srediti.
Za generale pitaj takođe na forumu, mada meni nisu umirali (bar ne svi)...

uglavnom, bekapuješ scenarios/save games/ direktorijum, otvoriš pomoću notepada imescenarija.eug fajl (oko 15MB kod mene, treba neko vreme da se otvori ) i pogledaš da li ima nešto zanimljivo za menjanje
milke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2006, 19:56   #109
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Evo mi se najzad malo stabilizovala situacija po pitanju IC-a ka rusu u '46 kampanji. Najzad sam skoro sve jedinice upgradovao (što nije lako kada je SSSR u pitanju jer on ima preko 1000 divizija, a više od polovine je pješadija, pa kada je upgreaduješ moraš gomilu njig da upgreduješ i to stvarno umije da povuče IC). I takođe najzad sam disent smanjio sa 30% i više na razumnih 0%.
Osvojena je Evropa, (ali je ja cijelu ne kontrolišem jer na početku kada sam natjerao Italijane i Francuze da prihvate mir, nisam znao da treba da zaam koje teritorije će pripasti meni, pa su oni dobili sve ali nema veze), Indija (gomila IC-a a još bolje stvarno nema pobunjeničkih tendencija), u Africi se trenutno fajtam negdje u visini Konga (u blizini Etiopije sam iskusio naj-FUBAR situaciju još od borbe u Evropi, likovi su doveli mješovito skoro 25 divizija pješadije), morao sam dovuć duplo više snaga zbg disent i zato što sam imao stare snage iz '43 u '47. A pošto na Sredozemlju nisam imao nešto svojih snaga, morao sam dovući snage iz Juge gdje je Tito naštancao samo tako divizija. Oslobodi on njegovog prijatelja Hajle Selasija. ), takođe i Englesko ostrvo je kaput, a sada lovim po mapi njihovih poslednjih dva VP. Japan je pao takođe. E da i Kinezima sam pomogao da satjeraju Nacjonaliitčku Kinu na Tajvan.

Ostalo je: Sjeverna i južna Amerika. Posralo me pa sam uspio da coopujem USA pa su oni sada neutralni.
Južna Afrika i u njoj poslednji VP Portugala.
Australija i novi Zeland.

Ono što me poprilično sa nervira jeste što ne možeš prebacit padobrance trensprotnim avionom na nekidrugi aerodrom. Mislim, možeš da ih paradropuješ ao je to mjesto u dometu, ali ne možeš da ih natrpaš u avion i prevezeš na novo ratište.
Zašto to mi nije jasno. Zar je tako teško da se svi ukrcaju i fino iz azije dolete u Evropu sve zajedno sa avionom i fino slete na Aerodrom i operiraju odatle. Nego moram da ih paradropujem u koracima.

E da imam i tri armije CAS aviona sa max expiriencom jer sam to nabio dok sam se bio po Indiji. Šta CAS radi mila majko.

Takođe, pod nikad ni u najluđim snovima ne istražujte rocket interceptor. BI-2 i BI-6 imaju nevjerovatno mali domet. Bjednih 220 km. Jes da su dosta jaki ali im je to veliko ograničenje, i ako istražite to svi vam interceptori postaju rocket varijanta. Sve dok se ne istraži dovoljno visoka tehnologija za obične interceptore. Nažalost Rusi počinju sa dosta njih a malo lovaca.

E da gdje se prave nuklearke. Mislim da imam tehnologiju ali gdje da tražim.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2006, 16:41   #110
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Mislim da se nuklearke same prave.Treba samo da imas potrebnu tehnologiju,onda da napravis onih nuke reactora i da cekas da se sama napravi pravi se postepeno i vidjeces pored dissenta ikonu da se povecava u procentima.Nisam bas siguran jer do sad nikad nisam pravio niti zavrsavao HOI2 do kraja(stizao do 43 i bilo mi dosadno jer nisam imao sa kim da se krljam).
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2006, 18:20   #111
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Tako sam nešto i pretpostavio. Inače Cjlon kao jedna od većih njihovih pomorskih baza u mojoj pozadini je pao, te sada nemaju nijednu bazu sa lukom u Indijskom Okeanu te se nadam da se više neće svako malo mi se iskrcavati u Arabiju i Afriku.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2006, 22:30   #112
milke
Član
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Kraljevo
Poruke: 324
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 18 puta na 17 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku milke Slanje poruke preko Skypea korisniku milke
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

To sa padobrancima je moglo u HoI2, ali je u DD valjda ispravljeno... Tada nisi mogao da sedneš u avion i da te on prebaci sa jednog kraja sveta na drugi, tako da je sada dosta realističnije ...

A CAS su meni omiljene vazdušne jedinice ... sa 8 CAS-a na 100exp sam kao GER u 2 napada potpuno uništavao po jednu SOV ili britansku jedinicu ...
sa 32 CAS aviona, nema vojske u pokretu koja može da preživi
milke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2006, 0:28   #113
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Da ali kad se ukopaju, onda jednostavno ih nemožeš ni okrznut. Ali ona dolaze Taktički bombareri d ih sravne sa zemljom. Tako sam i igrao u Australiji. Skoro sve jedinice su bombarderi sravnili. Jedna grupa od 1 tenk +3 do 4 mehanizovane jedinice je samo napredovala sa sjeveroistočnog VL-a duž istočne obale i osvajala im VL-e. Da se nebi morao sekat preko onih australijskih pustinja, iskrcao sam marince u Pert.

Inače Australija i Novi Zeland su sravljeni. Anektirao sam ih sve zajedno sa britancima. Ostaje američki kontinent liše Amerike. njih čuvam za Kraj

Nače prve nuklearne podmornice su mi upravo stigle i imaju nemoguć domet, 8000milja. Za ne povjerovat. To znači da možeš da operiraš iz baze u Japanu u Američkim i Kanadskim zapadnim vodama.

Pa jes da bi bilo prelako tako transportovat padobrance ali makar da su mi dali mogućnost da skakućem od aerodroma do aeroroma, dokle god su u dometu, pa ajd. Ali ovako sad moram da vozikam padobrance, brodovima a avioni zjape prazni. Ili da ih paradropujem na novi aerodrom, pa dovedem transportere a onda moram a čekam dok im org ne bude na max i onda napradujem za još 800km.

E da. Prilikom iskrcavanja na neku teritoriju, resimo da strana A posjeduje transportere, B posjeduje trupe u njima, a strana C ima luku iz koje su isplovili. Kome od njih pripadne teritorija pošto bude amfibijskim napadom osvojena?
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2006, 20:25   #114
milke
Član
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Kraljevo
Poruke: 324
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 18 puta na 17 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku milke Slanje poruke preko Skypea korisniku milke
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Citat:
4th Dimension kaže:
E da. Prilikom iskrcavanja na neku teritoriju, resimo da strana A posjeduje transportere, B posjeduje trupe u njima, a strana C ima luku iz koje su isplovili. Kome od njih pripadne teritorija pošto bude amfibijskim napadom osvojena?
hehehe, al si složio pitanje

pa najbolje da probaš tako nešto, pošto ne znam kome bi to pripalo ... valjda onima koji su dali vojnike ... pretpostavljam. ...

a ono za transporte jeste malo bzvze. Da su stavili da moža da se ide na Rebase sa avionom sa padobrancima na neki prijateljski aerdrom u dometu, a da org u tom sluchaju ne opadne, bilo bi još realističnije ... tada bi bilo kao da je avion stao na dopunu goriva, a ljudi se tada logično ne zamaraju ...
možda to promene u nekom novom delu
milke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2006, 20:44   #115
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Pa e to je problem. Ili ako nemam brod moram na Strategic Deployment, ali onda ako taj aerodrom padne ovi će biti momentalno redirektovani u moskvu koja je hiljadama kilometara od bojišta.

A to za tranportere mi treba jer razmišljam da ukrcam Tita i kompaniju njegovih 20-tak divizija i da njih iskrcam direktno na istočnu Američku obalu. Payforth time pa bi žealio da se i oni malo okoriste od takve ekskurzije jer im je jedino proširenje teritorija bilo to što imaju sada pod kontrolom Albaniju.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2006, 22:18   #116
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

ја сам играо кеца са југом.... Освојио албанију и грчку, придружио се швабама, руси кренули и све узели сем београда на коме сам имао 50 разних армија (у јадном стању), онда дошле швабе, дале ми сто својих армија и освојисмо свет...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2006, 22:48   #117
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Hm ja ne igram sa jugom. Počeo sam kampanju '46 sa Jugom, ali sam morao da varam i da isključim većinu avijacije i skoro sve transportere Saveznicima (počinješ odmah kao punopravni član pakta Komiterne za razliku od ostalih koji su pupets), igrao sa njom, i osvojio Grčku, Albaniju, pomogao osvojit Tursku (prvi put sam uspio dobit dobar dio kolača, sam Instambul je vrijedan 10IC ako se ne varam, ali drugi put pošto sam malo to pročačkao Savezničku avijaciju i mornaricu, Rusi me pretekoše i postaviše pupet režim i izgubih Tursku.) Ratovali smo i po Italiji gdje bi obično stigli do Rima ali dalje teško jer Rusi se zaglupe i neće dalje. Onda mi je dosadilo i sledeći put kada sam učitavao umjesto Juge selektujem Ruije (to se može u HoI2D, možeš da izabereš bilo koju naciju koja tada postoji da igraš kada učitavaš savegame).
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2006, 23:29   #118
milke
Član
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Kraljevo
Poruke: 324
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 18 puta na 17 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku milke Slanje poruke preko Skypea korisniku milke
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Da, to je moglo i u ranijim verzijama... mnogo to koriste tako što loduju neku malu zemlju (tipa Butan) i isključe fog, i posmatraju kako se odvija rat AI-a protiv AI-a

Nego, to što bi ti koristio tuđe transportne brodove je pomalo cheat, pošto ti brodovi koje poseduje AI nemaju ograničenje u range-u (jer je ipak AI samo skripta, nema razum kao mi ... još :evil: ). Znači, pokušaj da osvojiš ono portugalsko ostrvo u Pacifiku (azores valjda), pa sa njega na britanska ostrva (Bermuda), a sa njih imaš otvoren put na celu istočnu obalu SAD-a + kuba, haiti, itd. Teže jeste, ali je izazov veći

pozz za fanove HOI-ja
milke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2006, 23:52   #119
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

NE koristim brodove AI-a. Jedino što sam čačkao oko tuđe mornarice je to što sam učitao kao savegame po jednom kao Englez i jednom kao Amerikanac kako bi im disabandonovao brodove. Jednostavno je nemoguće ratovat po mediteranu jer ti ne posjeduješ ama baš nikakvu mornaricu pa ti je džabe ma koliko osvojiš kada oni mogu svako malo da se iskrcaju ti se u pozadinu i prekinu ti doturanje suplies. Šta ću ovo mi je prva kampanja.

Inače ja sada igram kao Rus. I imam svoje transportere. Na te transportere ću da ukrcam Jugoslovensku vojsku jer imam military control nad njima. A imam većinu tih ostrva na Atlantiku jer sam ih oduzeo od Engleza i Portugalaca. Inače Španska flota koju koristim da češljam Atlantik, ima max range, tj, ne mogu sa foklanda da ih pošaljem da patroliraju kraj Newfoundlenda. Jer koliko shvatam na to si mislio. Sem ako nisi mislio na onu šifru, freecontrol ili tako nešto. To nisam koristio, sem jednom, kada sam preuzimao Ruse da bih na trenutak ispravio jednu suber glupu grešku AI-a koji je do tada Ruse vodio. Šta ću nov sam.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2006, 0:15   #120
Mean_Machine
Veteran
 
Član od: 21.1.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.037
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 49 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Igra li neko Hearts Of Iron 2 ?

Igrao sam sa Zabarima.Gradio Naval bombers umesto brodova.Drzao deo Spanije(giblartar i par industrijskih centara),parce Francuske(izlaz na Atlantic) mogao sam celu ali nisam bio dovoljno brz (Nemci bili brzi),Hrvatsku,Sloveniju,Grcku,Albaniju.Stvorio sam Srbiju sa Bosnom.
E sada par gluposti.Kada sam poceo osvajanje severne Afrike(iz Etiopije i Somalije sam povukao trupe i napravio puppets) saterah Engleze u Kairo, a pre sam osvojio Suec.Posto Engleska flota je zarobljena u luci moji bombarderi su ih iskasapili (dva nosaca sam mu potopio i par bojnih brodova).Elem dovuce on snage i povrati Suez(ja ostavio tamo par jedinica) i budala dovuce jos dva nosaca avion.Ja ponovo povratim Suec i unistim ta dva nosaca i ostatak jake flote.
Kasnije sam video da dovlaci jos flote.Tako bih mogao da ocistim celu Englesku mocnu mornaricu i da kasnije osvojim Englesku.
GLUPOST.
Ma dosadila mi bila igra.Sada razmisljam da pocnem kao Francuska.Skontao sam da mogu da zavrsio Mazino liniju pre 10 maja 1940.Tako da treba sacekati da Ameri udju u rat i onda stize IC.Merkacu Italijane za pocetak.
Mean_Machine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
arsenal of democracy, hearts of iron, hearts of iron 2, iron cross, rat, strategija, wwii

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com