Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.3.2008, 12:30   #1
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Battlefield Heroes

http://www.youtube.com/watch?v=KYQP-uBijWg

Бесплатна игра од ЕА-а (да ЕА и бесплатно, знам звучи невероватно).
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2008, 14:42   #2
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Meni dizajn likova i okoline deluje kao plagijat Team Fortress-a, bar ovo što sam uspeo da vidim u trejleru.
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2008, 14:46   #3
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Jel sam ja to poludeo ili pise "free" negde u videu?Posto: free=/=EA.I nije lepo rippofovati valve :P.
AkulM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2008, 15:29   #4
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

E nije trebalo da ovo bude za konzole , jer jos davno sam video neki trailer za BF (nisam siguran dali je to ovaj) ali tamo su rekli da je okolina totalno unistiva...
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2008, 21:24   #5
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
E nije trebalo da ovo bude za konzole , jer jos davno sam video neki trailer za BF (nisam siguran dali je to ovaj) ali tamo su rekli da je okolina totalno unistiva...
То је Battlefield bad company.

Citat:
Jel sam ja to poludeo ili pise "free" negde u videu?Posto: free=/=EA.I nije lepo rippofovati valve :P.
Да, бесплатно је. Као што каже трејлер:
Не купујеш у продавници, не дајеш детаље за кредитну картицу и не скидаш са BitTorrenta.

Мене баш брига ако су узели идеју од Valve-а. Ја сам играч, не запослени Valve, нити новинар.
Мада ако погледаш на сајту игре developer blog како су дошли до идеје.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ghost na korisnoj poruci:
Nash Knight (7.10.2009)
Stara 7.3.2008, 23:48   #6
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Meni se sviđa što će biti besplatno i generalna whacky atmosfera.

Mislim možeš da jašeš na krilu aviona (doduše to nećeš imati priliku da uradiš u 99% slučajeva jer će wannabe pilot umaći prije nego što se ukrcaš i zakucati avion 3,5s kasnije u prvo drvo)
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2008, 21:22   #7
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Battlefield Heroes

Lepa vest za ljubitelje online pucacina:Na leto izlazi nastavak battlefielda-Battlefield Heroes!!!Ponovo ce biti smesten u Drugi Svetski Rat,ali ce ovaj put grafika biti u comic stilu.Medjutim najbolja vest bice ta da ce Battlefield Heroes biti potuno besplatan,nalik na Enemy territory!!!U svakom slucaju,ceka nas nov hit!
www.battlefield-heroes.com
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2008, 21:23   #8
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Nisam znao da je Enemy territory bio u stilu crtića.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2008, 21:25   #9
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
Nisam znao da je Enemy territory bio u stilu crtića.
Rekao sam da ce Battlefield Heroes biti besplatan kao i enemy territory nisam nigde pominjao grafiku u enemy territory
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2008, 21:52   #10
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Vidjeti ćemo. Ako humor bude dobar obavezno ću je igrati.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2008, 15:16   #11
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Battlefield Heroes !

Ovako, verovatno svi vi znate za Battlefield serijal [ko ne znam ] kao i za poznati mod za HL2, Team Fortres 2. E sada, sta se dobije kada se izmiksuje to dvoje ? Pa Battlefield Heroes ofc !

http://www.battlefield-heroes.com/

P.S.

Jesam li napomenuo da ce igra biti free 4 play&download ?


Poslednja ispravka: DeCoy (14.5.2008 u 15:59)
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2008, 15:24   #12
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Battlefield Heroes !

Volim battlefield a prvi tfc sam puno igrao,tako da ovo definitivno zvuci zanimljivo...
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2009, 10:42   #13
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Da se malo osvezi tema.
Zadnje shto znam da igra izlazi 4 kvartala ove godine.Evo dobre vesti za one koji su igrali betu:
Citat:

Developer DICE has re-opened beta sign-ups for promising online war game Battlefield Heroes.
Log in to or register an EA account then fill out the sign-up form on the official website to take part. DICE won't say when the next beta phase starts, but promises more information in the "coming weeks".
People who signed up for the previous bout of testing will be given preference, by the way, and when a slot opens for you a notification email will be sent through. DICE plans to add more testers as the beta progresses.
Battlefield Heroes, for those not following, takes a cartoon and MMO spin on the Battlefield series. And by MMO we mean character customisation and hotbars laden with abilities form the hook to keep players returning for more.
But the most unique part is that Battlefield Heroes will be free to download and play. Money will be made through non-intrusive advertising and micro-transactions, which buy pirate costumes or Freddie Mercury moustaches. It's all wonderfully camp.
DICE has also designed the game to work across a spectrum of PCs, from old computers to top-of-the-range muscle-machines.
There's no full release date for Battlefield Heroes yet. Developer DICE is happy to keep expanding the open beta until everything works perfectly.
Head over to our hands-on impressions of Battlefield Heroes for a little excitement.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2009, 12:06   #14
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Nema teorije da se ulogujem sa svojim EA accountom i dobijem beta key, prvo mi je trazio da uradim upgrade account-a jer je sad sve email based a ne vise nickname based, medjutim ni taj upgrade ne prolazi kako treba, redovno dobijam poruku system error navodno nisam popunio neko polje markirano sa * sto je nemoguce, nisam valjda toliko corav da ne vidim
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2009, 7:12   #15
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Nema teorije da se ulogujem sa svojim EA accountom i dobijem beta key, prvo mi je trazio da uradim upgrade account-a jer je sad sve email based a ne vise nickname based, medjutim ni taj upgrade ne prolazi kako treba, redovno dobijam poruku system error navodno nisam popunio neko polje markirano sa * sto je nemoguce, nisam valjda toliko corav da ne vidim
Takodje, ja sam napravio novi acc, i prijavio se, valjda ce uskoro da postave stranicu [tako kazu] pa cemo da vidim ko ce da dobije
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2009, 14:00   #16
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Hehehe, dobio sam beta kljuc
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.2.2009, 14:39   #17
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Citat:
Dr Zoidberg kaže: Pregled poruke
Hehehe, dobio sam beta kljuc
Aaaaarrrrhgggggg!!!!

Lucker!!! :P

2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2009, 14:15   #18
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Napokon sa dobio beta kljuc. Ako je jos neko dobio Beta Key za Heroes i igra, neka potrazi moje heroje pod imenom Laminator i Qoovanilla vidimo se heroji
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2009, 23:51   #19
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Battlefield Heroes

Nista posebno. Losa kopija TF2.

Kada sam video da su napravili gresku kod aviona, zadnji deo zakrilca se podize kada avion polece, sve mi je bilo jasno koliko je ozbiljnosti ulozeno u ovu igricu. Ona jeste besplatna, madjutim oruzija, opremu, razne widgete, abilitije i ostalo kupujete preko poena. Poene sticete preko iskustva u borbi i dobijanjem levela. Ali tu su i battlefunds, koji nisu besplatni, za sada nisam provalio sta moze da se kupi njima, verovatno kada igra izadje iz beta faze, odredjene stvari ce moci da se kupe samo preko battlefundsa.. Ukoliko kupite neko oruzije ono ce vam trajati 7 ili mesec dana , zavisno od cene. Grafika je blagi uzas, kao da su koristili engine od WORMS 3D. I zaista su mogli da naprave nesto lepse u cartoon stilu. TF2 je sije u svakom pogledu.

Ima samo 3 mape, koje nisu lose , ali brzo dosadi igrati samo 3 mape. Da ne pominjem da jedna igra u proseku traje 5 minuta na nekim mapama, sto veoma iritira. Uskoro ce se dodati jos jedna mapa.

Od vozila imate tenk koji moze samo da puca iz topa, nema nikakav secondary weapon, brzo dosadi samo vozikati se i pucati u sve sto se mrda.

Zatim Jeep i Avion. Avion je skroz beskoristan, nije tesko voziti. Od oruzija ima samo mitraljez. Koliko god da ste precizni sa tim mitraljezom, pesadiji i tenkovima cete skidati smesne kolicine helta. Valjda ce ubaciti bombardere.

Dalje, takodje postoji Anti Aricraft gun, i onoliko koliko je Avion beskoristan toliko je AA gun jos beskorisniji jer su postavljeni na toliko glupim lokacijama da je to strasno. AA Gun je uvek zakrecen nekim drvecima i vidite samo oko 60 % neba, a domet je takodje jadan, metkovi explodiraju sami od sebe i pre nego sto stignu do aviona, a prava je retkost da vam se avion nadje u dometu metkova.

Imate 3 klase, Soldier, Gunner i Commando. Svaka kalasa ima svoje abilitije.

Soldier moze imati mitraljez, pumapricu , exploziv , granate. Od abilitija ima heal, onda neki udarac koji baci u vis sva vozila i pesadiju u blizini i jos neke gluposti, ne mogu sada da se setim.

Gunner je artiljerac ( stvarno? Onaj teski mitraljez je toliko slab, ili sam ja glup pa ne umem da ga koristim, ali i na blizini i na daljinu on skida smesne kolicine helta. Al ok , nije lose raznositi tenkove jer Gunner ima bazuku.

Commando je hibrid spijuna i snajperiste. Po meni za sada najjaca klasa. Od abilitija imate stealth, onda neko povecanje ubojitosti pucnja (vremenski ograniceno), elixir za brzinu i jos neke koje jos nisam otkljucao.

Sto se tice oruzija uvek imate izbor izmedju Long range/Long reload/high rcoil/big damage i Short Range/Short reload/Small damage.

Postoje pumparice, SMG-ovi, teski mitraljezi, snajperi, pistolji (beskorisni)
Noz (zakon), TNT Explozivi koji mogu da se zalepe za vozila, granate i to je to.

Jako malo klasa i jako malo mogucnosti za raznolikost, sve se jako brzo izgustira. Pored ovolike linearnosti ne znam kako je ova igra pustena u beta fazu.

Pisao sam na brzinu, zato ne gubite vreme glumeci profesora gramatike


Beta keyeve imate @bfheroes: @fileplanet, @gamespot, @gamespotuk, @cursedotcom, @mmohub, @gamesradar, @fileplay

Pozurite, ostalo je jos samo 9000 beta keys.

Bar juce kada sam ja uzeo
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2009, 14:23   #20
MICROCOMP DOORS
Veteran
 
Član od: 26.1.2008.
Lokacija: pravo pa levo
Poruke: 627
Zahvalnice: 473
Zahvaljeno 182 puta na 77 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MICROCOMP DOORS
Angry Re: Battlefield Heroes

e ljudi sta je ovo ja da se registrujem da bi skino ono ukucam moj email i kaze DA GA NEKO KORISTI OMG. i posto imam drugi email ja ga ukucam i sve lepo ukucam i na kraju kaze :System Error. Please try again later. i tako svaki put
MICROCOMP DOORS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolja igra iz Battlefield serijala zidan grobar Akcione igre 24 29.6.2010 17:10
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25
Heroes 1 besplatan download Sheki88 Stare igre 5 1.6.2008 22:05
[Windows Mobile] Pocket Heroes! voodoo_ Igre za mobilne telefone 10 29.2.2008 22:39
City of Heroes ili Heroes of might and magic 5 MONTENEGRO O igrama uopšte 3 5.12.2006 20:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com