Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.9.2017, 12:21   #681
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Path of Exile

ma znam igram od bete al sad vise jednostavno nemam vremena, po par sati nedeljno, i ono tek napravim build i krenem da se izivljavam i patch ne mozes vise kao filthy casual da juris OP bildove nema sanse.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2017, 0:32   #682
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
ma znam igram od bete al sad vise jednostavno nemam vremena, po par sati nedeljno, i ono tek napravim build i krenem da se izivljavam i patch ne mozes vise kao filthy casual da juris OP bildove nema sanse.
to je vec realno ... da bi postigao nesto moras da igras bar 2 sata na dan
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2017, 14:55   #683
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Poslusao sam vas vezano za cylocne slayer build koji igram nekih 10+ sati i stigao do lvla 40. Bruka dobar i zanimljiv za igranje. Cak sam i lab prosao prelako, ali na normalu nije bio neki ekstra loot. Secam se kad sam pre godinu dana igrao neki ice crash build, dobrano sam se namucio, a sad laganica.

Elem, interesuje me samo oko currencya, tj. konkretno oko Chaos orbova. Posto vidim da main weaponi za build idu i do 500 komada, dok neki early weaponi do 200. Koliko se to brzo/sporo farma? I sta da cuvam sve posto imam svega 4 taba? Currency, gemovi sa qualityem kontam da treba, a sta sa rare i unique itemima?
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2017, 19:39   #684
Mare!
Član
 
Član od: 22.4.2010.
Poruke: 328
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 52 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

To sve ide jako brzo, to sto ti dropuje je smesno, prodajes stvari, mogu da se nadju jako skupi rare ringovi, mozes da kraftujes.. ali brzo ide i kad samo skupljas jewler recepte, a mozes i za chaos da radis, fino tu moze da se zaradi.. Ja samo dnevno prodam jedno 20-30c u jewlerima. Al polako, izleveluj se na brzinu, pa mape.. Preporucujem ti takodje da se odlucis za glavni nacin farmovanja, ako oces mape, pogledaj neki sextant blocking tutorijal. I da, obavezno skini neki loot filter, bez toga se ne moze
Mare! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2017, 19:55   #685
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Skinuo sa onaj standardan NeverSink loot filter, jos kad sam poceo ovaj build. Kad sam prosle godine igrao koristio sam neki od ZiggyDa.

Videcemo kako ce sve ici. Mada i to trgovanje ce biti zeznuto sa standardnim tabovima.
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2017, 20:02   #686
Mare!
Član
 
Član od: 22.4.2010.
Poruke: 328
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 52 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Moze sve, probaj Aquisition. Gugluj "how to set up a shop in 1min poe"
Mare! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mare! na korisnoj poruci:
colke (20.9.2017)
Stara 24.9.2017, 16:05   #687
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Brckao sam malo po POE.trade za ovaj item, ali nisam siguran koliko zaista vredi.

Ovaj 5 link.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	sss.jpg
Viđeno:	68 puta
Veličina:	103,4 KB
ID:	56306  
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2017, 15:35   #688
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
colke kaže: Pregled poruke
Brckao sam malo po POE.trade za ovaj item, ali nisam siguran koliko zaista vredi.

Ovaj 5 link.
prvo, corrupted je, i nije dobar ni za sta dalje od levelovanja.. ako uspes da prodas za 1 alchemy, budi zadovoljan ...

anyway.. ja prestajem da igram PoE do daljeg.

oko 2000 sati odigrano.. odigrao sam 90% buildova koji su mi izgledali zanimljivo.. sa 3 od tih 25(manje vise) buildova sam ubio sve sto ima da se ubije u igri.. vise mi nije zanimljivo, a vremena da jurim mirrore i slicno nemam.. tako da... to je to od mene... praticu kako igra ide sa updejtima.

najbolje dostignuce mi je 55 sekunde tier 13 gorge clear (bez bossa), sa headhunterom. bilo je zabavno.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2017, 23:53   #689
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Skontah i ja da je shit.

Zasad u mapama mi ide skroz ok, osim jedne mape (cini mi se Vaal city) gde me mob bukvalno unakazi cim mu pridjem u nekom radiusu. Zaboravio sam naziv, ali bukvalno previse bolestan attack speed. A imao sam full resistence, sa granite flaskom 9000 armora i 4.7k life. Ni ne stignem da mu pridjem za life leech. Van toga nisam imao problema, a obrnuo sam i tier 8 mapu.

Vredi li sa cyclone slayerom pokusati Shapera? Kontao sam obrnuti sve sa ovim buildom (ako moze naravno), a onda ulozeno da vratim, pa na nesto ozbiljnije. Ili da dignem ovo do tier 15 mapa i da koristim build za farmanje? (koristim build gde se ide na 6L Disfavour i Kaomis Heart).

I pitanje oko jewela. Do koje cene da idem sa njima? Da li je suvise za jedan takav build dati 1 exalt?

Elem, sinoc zanimljiva situacija. Trejdovao 19 fusinga za 10 chaosa i taman se vratim u hideout i lik me zove nazad, pita je l' imam vaal orb i za jedan vaal mi dao 50 chaosa jer mu fusing napravio 6L starforge.
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 1:41   #690
Mare!
Član
 
Član od: 22.4.2010.
Poruke: 328
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 52 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

6l + kaoms je dosta skupa kombinacija, preporucujem ti da nabavis obican disfavour, a do tad da koristis kaoms primacy koji je super jeftin. A za chest uzmi 6l white item, i onda samo bacis na njega screaming/deafening essence of greed, znaci samo da ima helte, i da je 6l..

Od suportova: melee phys, dmg on full life, conc effecnt, ruthles i added fire
Od aura: hatred i herald of ash
Mov spell mi je leap slam: faster attacks, endurance on hit, melee phys
Def mehanika: immortal call, enfeeble, inc duration na cast on dmg taken

Gledas helte na svakom itemu, to ti je glavno, pa tek onda res i ostalo. Igrao sam nesto malo, ovo su moji statovi. Trebam da nabavim jos helta, ali uglavnom uletim u njih 200 i nista mi ne rade, zato sto imam jak leech i 140% mov speeda. Zabavan build za igru, a jos mogu bez problema da radim sve mape, igrao sam mozda nedelju-dve na njemu, resio preko 90% na atlasu i ubio hidru.
Mare! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 2:02   #691
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

6L Disfavour i Kaoms je tipa 16 exalta, mozda malo jace.

https://www.pathofexile.com/account/...Name=celticboy

Evo sada gear koji imam. Imam 5L Doomsower koji vrsi posao. Sta bi ovde direktno menjao? Definitivno bih sada menjao verovatno body armour, ostalo nemam neku ideju. Imam trenutno 131 chaos orb, pa sam otvoren za sve kombinacije.
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 11:14   #692
Mare!
Član
 
Član od: 22.4.2010.
Poruke: 328
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 52 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Moras profil prvo da otkljucas u privacy opcijama. Kazem ti, nabavi jeftin 6l chest, na rukavicama uglavnom 15-16 attack seepda, mov speed boots, na svemu da ima sto vise helta, znaci gledas rukavice sa 90+ pesudo hp na poe.tade, pa tek onda da imaju 15-16as, isto tako i za sve ostalo.. helti su najvazniji. Dmg ti se sekejluje sa oruzuija, suportova, nodova na drvetu..

Skini path of building, ubaci svog lika, pa se igraj.. ima tu flaskova koji dosta pomazu sa dmg-om, i sa boss-evima. Lions roar koji daje knockback, taste of hate/sins rebirth, meni oni dodaju oko 50-100k dps-a.
Mare! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 11:32   #693
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Valjda je sad vidljivije. Znaci da menjam i body i gloves i boots? A za weapon da uzmem neki obican disfavour ili starforge? Disfavou mu dodje neka 4 exalta u tom slucaju, a starforge 2.
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 12:50   #694
Mare!
Član
 
Član od: 22.4.2010.
Poruke: 328
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 52 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Uf, pa kako starforge? Ako si isao na sekiru, to treba da znaci da imas onaj wheel za sekire.. Pogledaj moje stablo. Takodje sa staforgom ne radis elemental dmg, sto znaci da ti ne moze da koristis aure, to je drugi build onda. A sto se tice itema, da trebao bi da menjas skoro sve. Ovakav ring ti kosta oko 20c, gledaj da sve ima preko 80hp, 90... sto vise (pseudo, znaci da ti racuna i str, takodje iron i steel ringovi imaju prednost, zbog dmg-a). A probaj dok ne nabavis pare, da nabavis 6l chest, samo da je str baza, i onda bacis essence da ima tipa 120hp i dobar si. Drugo, imas devoto a nemas ms na patikama . Pogledaj moje, kostaju tako nesto, oko 20c.. znaci da ima dosta helta, ms i res kolko moze.

Edit:
Sad vidim da si ti isao na Blood magic, znaci ti i ne koristis aure? Drugo kad si vec uzeo BM uzmi i ona 3 noda posle, mnogo su jaki. I sa tim buildom ti je onda starforge bolja opcija jer daje vise dmg-a.

Poslednja ispravka: Mare! (29.9.2017 u 13:01)
Mare! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 13:22   #695
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Imam move speed na patikama, ali uzecu nesto kao tvoje, posto mi se ove nista ne svidjaju. Imam samo blood magic supprot gem, na treeu to nemam. A sto se tice tree za axe/swords, to nije frka izmenjati kontam, posto 12 imam refund passivea. Mada i trenutno imam za sword, posto koristim Doomsower. Za disfavour bi menjao svakako. Koliko chaosa da uglavim za chest?
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 13:30   #696
Mare!
Član
 
Član od: 22.4.2010.
Poruke: 328
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 52 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Ne kostaju puno, znaci samo 6 link, stavis da je white, uncorrupted (moze i corrupted, al onda moraju soketi da ti bas odgovaraju savrseno), stavis da ima 3 crvena soketa (da bi osigurao uglavnom str baze), biras onaj sa najvise armor i sa sto vecim ilvl-om. I onda bacis esens, i to je to.. jer inace je skuplje. Tako je bilo na pocetku lige, ti sad vidi sta ti se vise isplati.. Kazem ti, nabavi path of bulding. I ubaci moj build, cisto da vidis kako to radi, pa isprobavaj svoj.
Mare! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mare! na korisnoj poruci:
colke (29.9.2017)
Stara 29.9.2017, 14:00   #697
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
colke kaže: Pregled poruke
Imam move speed na patikama, ali uzecu nesto kao tvoje, posto mi se ove nista ne svidjaju. Imam samo blood magic supprot gem, na treeu to nemam. A sto se tice tree za axe/swords, to nije frka izmenjati kontam, posto 12 imam refund passivea. Mada i trenutno imam za sword, posto koristim Doomsower. Za disfavour bi menjao svakako. Koliko chaosa da uglavim za chest?
jel igras standard ili ligu? ako si standard mogu da ti pomognem malo sa buildom, imam par stvari koje ce ti dosta dobro doci.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 14:03   #698
colke
Član
 
Član od: 16.1.2011.
Poruke: 93
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Harbinger ligu igram.
colke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2017, 14:09   #699
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

Citat:
colke kaže: Pregled poruke
Harbinger ligu igram.
e jbg... ako budes jos igrao kad se zavrsi, mozda odigramo koju mapu zajedno xD
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2017, 9:38   #700
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Path of Exile

path of exile sada ima "official" trading website!
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Path of Exile Bascelik otpaTci 22 26.4.2015 14:25
Red Alert: A Path Beyond Ghost Akcione igre 4 11.4.2011 18:50
Windows cannot access specified device path or file EpicG Kvarovi 8 3.11.2010 19:28
The Path darthmajor Avanturističke igre 14 25.9.2009 17:29
The Matrix The Path of Neo glisa Akcione igre 38 7.2.2007 23:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com