Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.10.2017, 1:04   #41
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Warframe

dobra je igra za sad.. stigao sam do jupitera, odkljucavam Zephyr i Banshee sada... jedina stvar koja mi jako smeta je to sto ima malo slotova za weapone i warframe... glupo je... ne samo da ima grinda, nego moram i da prodajem random stvari u chatu da kupim slotove... + desava se da se zakucam na nekim questovima (skeniranje fragmenata na marsu i po neka malo teza misija)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2017, 7:28   #42
sidewinder989
Veteran
 
Član od: 27.1.2011.
Lokacija: Illium
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 311
Zahvaljeno 162 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
dobra je igra za sad.. stigao sam do jupitera, odkljucavam Zephyr i Banshee sada... jedina stvar koja mi jako smeta je to sto ima malo slotova za weapone i warframe... glupo je... ne samo da ima grinda, nego moram i da prodajem random stvari u chatu da kupim slotove... + desava se da se zakucam na nekim questovima (skeniranje fragmenata na marsu i po neka malo teza misija)
ne moras da prodajes nista u chatu..postoji sajt warframe market na kome mozes da prodas sve mnogo brze i efikasnije ja sam tako zaradio brda platinuma i nakupovao se slotova i svega sto sam hteo.. samo otvaraj one relice, i sta ti ispadne iz njih prodaj na warframe.market
sidewinder989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku sidewinder989 na korisnoj poruci:
0gold (1.11.2017), darkowozzd (27.10.2017)
Stara 27.10.2017, 9:54   #43
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Citat:
sidewinder989 kaže: Pregled poruke
ne moras da prodajes nista u chatu..postoji sajt warframe market na kome mozes da prodas sve mnogo brze i efikasnije ja sam tako zaradio brda platinuma i nakupovao se slotova i svega sto sam hteo.. samo otvaraj one relice, i sta ti ispadne iz njih prodaj na warframe.market
aaaaaa... kao za path of exile poe.trade .. ok.. nisam znao
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2017, 23:30   #44
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Odličan je ovaj warframe market. Za svega 9 platine sam sastavio sve delove za Tigris Prime. Mislim da ću ovako kupovati svako Prime oružje + prodam delove za neke što znam da nikada neću igrati/praviti.


Da li ima nekih domaćih većih klanova?
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2017, 0:30   #45
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Odličan je ovaj warframe market. Za svega 9 platine sam sastavio sve delove za Tigris Prime. Mislim da ću ovako kupovati svako Prime oružje + prodam delove za neke što znam da nikada neću igrati/praviti.


Da li ima nekih domaćih većih klanova?
ne znam da li znas.. ali... tigris prime je za MR 13... a ostala oruzja ti trebaju da bi dosao do veceg MR
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2017, 19:02   #46
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Znam. Pokupovao sam sad delove da budem miran posle. Treba još svakako da napravim 4-6 formi da mogu odmah da ga nabudžim.

Na MR 10 sam. Odnosno 9 popušio sam polaganje za 10, sad čekam 24h

Koristim samo Tigris i Soma Prima, a sve ostalo menjam. Tako se levelujem.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2017, 22:57   #47
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Znam. Pokupovao sam sad delove da budem miran posle. Treba još svakako da napravim 4-6 formi da mogu odmah da ga nabudžim.

Na MR 10 sam. Odnosno 9 popušio sam polaganje za 10, sad čekam 24h

Koristim samo Tigris i Soma Prima, a sve ostalo menjam. Tako se levelujem.
ja sam na mr 6 , uskoro 7.. igram sa zephyr , i paris prime (70k critovi u head + punch trough) , craftuje mi se sada Valkyr prime, kupio sam i zlatni potato (aka orokin reactor), kupicu i venka prime (mozda nikana prime, videcu)... i tako..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2017, 18:56   #48
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Dogurao do MR 12. Vrlo se brzo pumpa MR kada se frame-ovi leveluju. Kod oružja se baš vuče.

Pluton - Hieracon - Excavation Mission
2725 enda za 25 iskopovanja.

Naleteo na 3 dobra igrača, imali sreće sa mapom uvek su bila 2 iskopavanja na 100m pa smo uvek 2 radili u isto vreme. Rotacija A daje kredite ili po 400 enda.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2017, 9:13   #49
sidewinder989
Veteran
 
Član od: 27.1.2011.
Lokacija: Illium
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 311
Zahvaljeno 162 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: Warframe

ja sa frostom sam mogu da kopam kolko hoces... stvarno mi je omiljeni frejm i najlepse izgleda!
sidewinder989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2017, 11:35   #50
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Warframe

stigo do mr 8 prekjuce.. igram valkyr prime i octaviu najvise... farmam hieracon vec nedelju dana :P
pravim i trinity prime za sorties

a sto se valkyr tice... ne da je op.. nego ono... sorties 3.. exterminate misija... zavrsio sa 80% damage u timu...

1.4kk dmg finisher dok Hysteria traje xD
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2018, 2:45   #51
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Pozz drustvo. Jedno pitanjce ako jos ko posecuje temu.

Batalio sam WoT nakon par godina igranja pa bih igrao nesto u slobodno vreme.

Kakva je igra? Da li je ''pay to win'' ili moze nesto da se napravi i bez par stotina eura?

Probao sam Hearthstone da igram pa sam odustao bas iz tog razloga. Ako je i ovde to slucaj da ne skidam dzaba 30GB.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2018, 3:46   #52
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Warframe

Ne moras nista da ulozis, mada sa par evrica na pocetku mozes sebi bas da olaksas (kupis veci inventar). Trgovina obavezna kako god da okrenes, moze da se trguje za valutu koja se kupuje pravim parama i koja sluzi za svu kozmetiku, inventar i sl. ili jednostavno zamena za ono sta ti treba da ne grindas do besvesti.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Apostrof na korisnoj poruci:
Optimum (16.1.2018)
Stara 15.1.2018, 19:12   #53
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Igra je dosta napredovala od pocetka ove teme, nekoliko major updejtova je imala koji su menjali samu srz igre.

Igram je povremeno u stilu mesec dva igre mesec dva pauze ili igranja neceg drugog.
Postoji nekoliko qvestova koje moras odraditi jer menjaju osnovnu mehaniku igre, tj olaksavaju ti na neki nacin sa dodatnim opcijama u borbama.

Ne moras da ulozis nista. Prime delovi i pojedini modovi koje dobijas kroz igru imaju cenu i mozes ih prodati i na taj nacin otkljucavati slotove za nove frejmove i oruzja. Istrazi malo trade chat videces sta se vrti.

Otkljucavaj sisteme lagano, vidi napravi nekod tanky frejma za misije koje soliras, frosta za deff misije i mnoge druge, i uzivaj. Nekoliko main qvestova imaju prelepu pricu i objasnjavaju ovaj neobicni svet na jedinstven nacin.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pile_glodje_kost na korisnoj poruci:
Optimum (16.1.2018)
Stara 19.1.2018, 15:15   #54
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Kolega tenkista. I ja sam batalio WOT pa prešao na Warframe
Igram nekih pola godine, još ni jednom nisam bio ni na pragu početka nerviranja a kamoli svakodnevnog kidanja živaca.

Odlična je igra. Nije pay 2 win jer je igra PVE a ne PVP.
Sve se u igri može nagrindati ili kupiti. Ja čak više ništa ni ne grindam. Igram mape i modove koje volim da igram i prodajem loot. Onda kupim to što mi treba, ne grindam ga.

U početku je igra dosta teška što se tiče resursa jer ničega nemaš. Ali kako ideš po planetama sve se uz put lako skupi.

Frame-ovi su ti kao heroji u LOL, DOTA... Svaki ima 4 unikatna skilla. Svaki može da koristi sve od oružja.

Igra je dosta teška ako igraš solo. Igraj uvek public. Do sada nisam odigrao ni jednu solo partiju. Nema potrebe za tim.

U igri sam OldGold pa me dodaj. Isto važi i za ostale. Možemo da se dogovorimo nešto da grindamo tu i tamo.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku 0gold na korisnoj poruci:
Optimum (23.1.2018)
Stara 21.1.2018, 22:27   #55
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Warframe

ja sam prestao da igram pre nekih 2 nedelje.. igra je zabavna dok imas neki goal u glavi... kada vise ne znas sta hoces da nabavis , nema smisla igrati.. endgame ne postoji.. samo je cist farm platinuma i to je to ... fashionframe memes

nabavio sam par glavnih frameova koje menjam u zavisnosti od potrebe... uzmem somu prime, vectis prime ili lenz na bilo koji.. i kraj... nema nikakvog izazova..
octavia moze beskrajno da ostaje u survival misijama.. trinity prime za bilo koji sortie... valkyr prime za bilo koji sortie SOLO , ivara za spy misije... volt prime full power/duration build za capture/rescue , frost za high level defense , quake banshee prime soluje defense misije sa 150 energyja po wave-u ... i nista mi vise ne treba..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
Optimum (23.1.2018)
Stara 23.1.2018, 0:05   #56
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Odlična je igra. Nije pay 2 win jer je igra PVE a ne PVP.
E vidis ja to nisam znao oko igre. Cuo sam za igru odavno i naleteo sam na nju kad sam trazio nesto na steam-u pa reko da pitam ovde posto sam video da potoji tema.
Nisam znao da je u pitanju taj koncept igre. To me nesto ne privlaci, tako da nije to za mene. Sve u svemu hvala Vam svima na odgovorima.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2018, 22:07   #57
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Igra je 4 igrača co-op looter shoter.

Klasinča looter igra poput Diabla i Path of Exila stim da je mehanika igre pucačina iz trećeg lica. Igraš jedne te iste mape i farmaš loot.

Imaš da farmaš preko 350 raznovrsnog oružja, 52 warframa, ko zna koliko modova kojima upgraduješ warframe ili oružje... Svemirski farmeri

Ima stvarno dosta mapa i različitih modova. Tipa pobij sve, sačuvaj objekat, zauzmi tačke (battlefield igra), uništi određen objekat, horde mod iz drugih igara - preživljavaš sve jače i jače talase neprijatelja, naravno boss fajtovi... Imaš brze mape koje se pređu za 3-4 min, imaš koje traju i satima...

Jedino što je igra prelagana sprem Diabla i POE. Ali ima dobar ocećaj kretanja i napucavanja. Zbog toga se i igra, ne zbog nekog izazova, opustiš se i uživaš.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2018, 11:03   #58
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Od 6. februara do 6 aprila otvara se vault i moguc je drop povucenih frejmova i oruzja.
Ovaj put su otvorili vault za ember prime, frost prime i loki prime. najskuplji prajmovi Sada se pravi platinijum.

Srecan drop!
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pile_glodje_kost na korisnoj poruci:
0gold (4.2.2018)
Stara 4.2.2018, 2:15   #59
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Hehe, kada se setim da sam sa sinom izgrindao 5 Frost prime seta pre nego sto su ga povukli. Za koliko se sada prodaje Frost prime set?
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2018, 5:40   #60
airforce_on
Član
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 176
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 37 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Frost Prime иде за свега 170-190 платина,упропастили су га начисто са твич прајм дроповима,а после 6. фебруара ће бити још горе. У ништа бољој ситуацији није ни Ембер,јер јој следи нерф ускоро.
airforce_on je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku airforce_on na korisnoj poruci:
Arcibalde (7.2.2018)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com