Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.12.2010, 8:00   #61
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Eto problema .
Nisi navikao da placas, nego da krades. Kradem i ja kao ti, programe, igre piratske... al drzavu da krades, to ce malo teze da prodje bez konsekvenci .
Krali je svi živi 60 godina bez ikakvih posledica, e pa 'oću i ja da malo kraduckam
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 8:30   #62
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

pa ljudi preterali ste.
ajde da kraduckate pa da vam progledamo kroz prste ,ali vi bre kradete.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kuureee na korisnoj poruci:
Pjanovic (9.12.2010)
Stara 9.12.2010, 13:32   #63
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Bila serija Vratice se rode
Zapravo, ovo je bilo na B92. Po meni navjeci problem RTS-a je kadar, tj. ljudi koji su decenijama vec tu, koji se ne razumeju u danasnje tokove i trendove, koji imaju neki zastareli, da ne kazem komunisticki, pogled na svet. Svaki njihov pokusaj da obrade nesto moderno, zavrsice se na ovaj nacin, jer oni to jednostavno ne razumeju. Drugo, koj ce im quraz toliko zaposlenih ljudi (mi to placamo)? Zar im stvarno treba dvadeset sportskih novinara? Trece, neko je pokrenuo reklame; ja sigurno ne placam pretplatu da bih gledao reklame po deset minuta! Sta su oni sada? Javna, komercijalna televizija, ili i jedno i drugo? To me licno nervira, ali i mogu da razumem to, jer se i privatne televizije finansiraju iz nekih drugih izvora, pored reklama. Pricamo o BBC-u; da li se tamo pustaju neke glupave serije (tipa Baba se ceslja)? Ne! Vec se po ceo dan prate vesti iz zemlje, sveta, ekonomije.. Takodje se pustaju kvalitetne emisije dokumentarnog tipa koje trebaju da edukuju ljude (ovo znam jer sam dosta pratio BBC). Problem je sto se RTS ponasa kao komercijalna televizija, takmici se sa Pinkom za gledanost, stoga emisije kao sto su: Jedna pesma jedna zelja, raznorazne serije, 24 sata svadba, glupavi kvizovi.. Pa to je sprdnja! Da ne bude sve crno, ima i dobrih emisija i kvalitetnog programa, ali je on nedovoljan i gurnut u zapecak (cisto da se ispuni kvota)..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
3LANCER (10.12.2010), Lich_king2 (10.12.2010)
Stara 9.12.2010, 13:56   #64
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Po meni navjeci problem RTS-a je kadar..
Izvući ću ovaj deo rečenice iz konteksta, ako nemaš ništa protiv.

Najveći problem SVAKE TELEVIZIJE NA PLANETI je kadar. BBC je skoro napravio neki "dokumentarac" o zavisnosti koju stvaraju video igre, koji je bio toliko neprofesionalan i senzacionalistički da se meni povraćalo.

Elem, nemam nameru da plaćam ijednu TV stanicu čiji voditelji iz dana u dan siluju srpski jezik i ubeđuju me da zapravo ja ne umem da akcentujem reči kao što su "Aleksandar", "televizija", "Australija"... Ako ništa, znam da se bar prof. Klajn slaže sa mnom.
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 14:22   #65
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Zapravo, ovo je bilo na B92. Po meni navjeci problem RTS-a je kadar, tj. ljudi koji su decenijama vec tu, koji se ne razumeju u danasnje tokove i trendove, koji imaju neki zastareli, da ne kazem komunisticki, pogled na svet. Svaki njihov pokusaj da obrade nesto moderno, zavrsice se na ovaj nacin, jer oni to jednostavno ne razumeju. Drugo, koj ce im quraz toliko zaposlenih ljudi (mi to placamo)? Zar im stvarno treba dvadeset sportskih novinara? Trece, neko je pokrenuo reklame; ja sigurno ne placam pretplatu da bih gledao reklame po deset minuta! Sta su oni sada? Javna, komercijalna televizija, ili i jedno i drugo? To me licno nervira, ali i mogu da razumem to, jer se i privatne televizije finansiraju iz nekih drugih izvora, pored reklama. Pricamo o BBC-u; da li se tamo pustaju neke glupave serije (tipa Baba se ceslja)? Ne! Vec se po ceo dan prate vesti iz zemlje, sveta, ekonomije.. Takodje se pustaju kvalitetne emisije dokumentarnog tipa koje trebaju da edukuju ljude (ovo znam jer sam dosta pratio BBC). Problem je sto se RTS ponasa kao komercijalna televizija, takmici se sa Pinkom za gledanost, stoga emisije kao sto su: Jedna pesma jedna zelja, raznorazne serije, 24 sata svadba, glupavi kvizovi.. Pa to je sprdnja! Da ne bude sve crno, ima i dobrih emisija i kvalitetnog programa, ali je on nedovoljan i gurnut u zapecak (cisto da se ispuni kvota)..
Jes, u pravu si za Rode.
Al brate, totalno si nefer, nasao si RTS da poredis sa BBC-jem, TV kompanijom koja ima najveci budzet od svih evropskih televizija.

Al i pored toga, imaju i oni svoje sapunice, secam se nekada "Eastenders" (tako nekako) i slicno, gomila serija tipa "Selo gori...".

A ja pritom ne mislim da je serija Selo gori uopste losa, cak sta vise.
Daleko je kvalitetnija od Pavicevih serija (Bolji zivot, Srecni ljudi, Bela ladja, Porodicno blago, i sva ostala sra.nja) sa debilnim dijalozima tipa gde dvojici sagovornika po pravilu treba 5min da se razumeju sta su hteli da kazu, i po pravilu jedan prica metaforicki, dok drugi po pravilu se pravi kao da je pao sa duda, pa nikad ne kapira poentu metafore.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 14:53   #66
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 927
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Ako se ne bi placala pretplata, onda bi javni servis bio siv i bezukusan, emisija kvalitetnih skoro da ne bi bilo, kakve lige sampiona pi*** materine .
Onda bi kukao kakav je ovo jadan javi servis i sto moram LS da gledam na pinku, il tako nesto slicno.
50 dinara pretplate, sasvim dosta za funkcionisanje javnog SERVISA....a ne nabudžene televizije koja prenosi Ligu šampiona...to nek prenosi Pink ili koja već privatna, komercijalna, tržišna televizija...

javni SERVIS treba da bude kao javni WC - imaš šolju imaš pisoar imaš da opereš ruke, a hleba i kolača mi ne treba u javnom WC-u...to ću kupiti u pekari.

Lepo, 50 dindži, 15-tak zaposlenih da furaju skupštinu po ceo dan i u međuvremenu da puštaju Trezor i Bolji život i kad zatreba objave neku vest od nacionalnog značaja..to je javni SERVIS, kao 988...kao službeni glasnik...kao 95...

Stvarno ne vidim gde je ekonomski, moralni, patriotski i bilo koji aspekt da pucam 500 dindži!!!?? (skoro ko za IPTV) da bi bilo nekih serija, filmova ili sporta na "prvom" ili "drugom"....Kad svega ima ko blata na ostalim programima (bez diskusije o ne/kvalitetu istih).
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku real022 na korisnoj poruci:
3LANCER (10.12.2010), acaf (9.12.2010), Kisr (9.12.2010), Marshall George (10.12.2010), noisy (25.12.2010)
Stara 9.12.2010, 15:08   #67
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Upravo tako. Treba da plaćam 500 dinara da bi oni imali para da kupe prava za prenose hebene lige šampiona i sličnih gluposti. Baš me zabole da gledam neke preplaćene dijabole kako jurcaju za loptom i da udaram glavom o zid ako baja pogodi stativu ili prečku.
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kisr na korisnoj poruci:
3LANCER (10.12.2010)
Stara 9.12.2010, 15:09   #68
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Kad bi englezi placali po 50din za BBC, ko bi napravio onolike fantasticne dokumentarce.

Jes, na RTS-u nema takvih dokumentaraca, al ima Lige Sampiona i kojecega jos.

Mnogo kukate, ko neke babe&dede sa Kalenic pijace.
Sta li ce biti kad postanete babe&dede, bezace ljudi od vas .

Citat:
Kisr kaže: Pregled poruke
Baš me zabole da gledam neke preplaćene dijabole kako jurcaju za loptom i da udaram glavom o zid ako baja pogodi stativu ili prečku.
Gej ^ .
Ti bi neku modnu reviju a ?
Gomila ljudi sirom Srbije gleda Ligu Sampiona, a sad ti ne volis fudbal i to je razlog da se LS vise ne prenosi, pazi majku mu, al si ti mnogo bitan faktor u Srbiji...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
Dekip (9.12.2010), Luka. (5.1.2011), micko76 (10.12.2010), Packy (9.12.2010), Psycho13 (10.12.2010), todos (9.12.2010)
Stara 9.12.2010, 15:20   #69
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Hehehe, ne može 50 dindži, mora 500, kako bi inače izdržavali toliku gomilu besposličara zaposlenih tamo.Isti slučaj kao sa EPS-om i mnogim opštinskim upravama, sudovima, MUP-om, bla bla bla da ne nabrajam više i rizikujem da Pjanović opet pominje babe i džangrizanje
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 15:21   #70
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Gej ^ .
Ti bi neku modnu reviju a ?
Reče čovek koji je branio gej paradu. Znači ne volim fudbal stoga mora da sam gej, paz' majku mu. Nekad sam ga voleo ali sam izgubio interesovanje, naročito posle afera u vezi sa nameštanjem, koliko samo ovaca ima po stadionima, a tek pored tv aparata.
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 15:23   #71
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

#Pjanovic
A LŠ baš podiže kvalitet programa na RTS-u

Ne pamtim kada je poslednji put bio neki poznatiji i dobar film na njihovim televizijama, a da ga predhodno nisu prikazali 20 puta.
Dokumentarce moram da gledam na B92, pošto samo oni i imaju takvu vrstu programa u Srbiji. "Sasvim prirodno" sam naučio napamet od silnog repirziranja emisija.
Samo srećni ljudi i bolji život mogu da se gledaju na RTS-u
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 15:40   #72
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Hehehe, ne može 50 dindži, mora 500, kako bi inače izdržavali toliku gomilu besposličara zaposlenih tamo.Isti slučaj kao sa EPS-om i mnogim opštinskim upravama, sudovima, MUP-om, bla bla bla da ne nabrajam više i rizikujem da Pjanović opet pominje babe i džangrizanje
E babo jedna .
Slazem se ja sa vecinom vasih argumenata, i oko reklama i ostalog.

Al pretplata se mora placati, jer je rts javni servis.

Citat:
Kisr kaže: Pregled poruke
Reče čovek koji je branio gej paradu. Znači ne volim fudbal stoga mora da sam gej, paz' majku mu. Nekad sam ga voleo ali sam izgubio interesovanje, naročito posle afera u vezi sa nameštanjem, koliko samo ovaca ima po stadionima, a tek pored tv aparata.
Branio nego sta .
Al generalno gejevi ne voledu fudbal i sport, velika vecina rekao bih (mada ne znam nijednog geja pa pricam dosta predrasudno ).

Onakvu recenicu sto si napisao za fudbal... to je recenica koju sam cuo par puta u zivotu od neinteligentnih ljudi. Ne kapiraju to, ne upijaju strast, zabavu... Namestaljke, lol, pa toga svuda ima u svim sferama zivota, korupcija, u celom svetu. To ne moze da pokvari uzitak fudbalske igre.
I to ti kazem ja, koji takodje sa daleko manjim zarom nego ranije pratim/gledam fudbal.

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
#Pjanovic
A LŠ baš podiže kvalitet programa na RTS-u

Ne pamtim kada je poslednji put bio neki poznatiji i dobar film na njihovim televizijama, a da ga predhodno nisu prikazali 20 puta.
Dokumentarce moram da gledam na B92, pošto samo oni i imaju takvu vrstu programa u Srbiji. "Sasvim prirodno" sam naučio napamet od silnog repirziranja emisija.
LS ne podize kvalitet programa, nego ispunjava zelje velike vecine ljudi fanova fudbala. Ok, da nije na rts-u bilo bi na B92/Pink/..., sad dal mi treba da placamo za to, il neka komercijalna televizija, ima tu mesta za raspravu.

Al 500din mesecno, babetine i deduskare, eto to ste vi .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 15:55   #73
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 927
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Al 500din mesecno, babetine i deduskare, eto to ste vi .
U jbt, pa meni je 500 din solidna stavka, sa 40k plate.

Nema to nikakve veze sa "babetinama i deduskarama" (što je inače dobna diskriminacija), već sa procentom koji tv danak čini u prosečnoj plati. (koja je realno 20k).
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 15:58   #74
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Namestaljke, lol, pa toga svuda ima u svim sferama zivota, korupcija, u celom svetu. To ne moze da pokvari uzitak fudbalske igre.
I to ti kazem ja, koji takodje sa daleko manjim zarom nego ranije pratim/gledam fudbal.
Pa ajmo onda da tražimo od jadnog servisa da prenosi kečere, isti q.
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 16:01   #75
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
real022 kaže: Pregled poruke
U jbt, pa meni je 500 din solidna stavka, sa 40k plate.

Nema to nikakve veze sa "babetinama i deduskarama" (što je inače dobna diskriminacija), već sa procentom koji tv danak čini u prosečnoj plati. (koja je realno 20k).
Vidi ga ovaj sto je politicki korektan .

Ti kojima je mnogo 500din, nek prestanu da puse .
Pa ce da ustede dosta vise od 500din mesecno.

Citat:
Kisr kaže: Pregled poruke
Pa ajmo onda da tražimo od jadnog servisa da prenosi kečere, isti q.
A kecheri su dakle jednako popularni kao fudbal i to LS .
To sra.nje imas na Fox-u (tj. Prvoj kako ga sada zovu, boze debila koji naziv), pa tamo gledaj.
I kecheri su za nezrele klince pune adrenalina/testosterona. Bejah i ja nekad takav, al kechere gledao nisam.
Sou za debile...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 16:06   #76
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
E babo jedna .
Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
babetine i deduskare, eto to ste vi .
A ti ćeš ostati zauvek mlad, jel'? ccc...
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 16:09   #77
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Zauvek mlad :P




Komentar na YT:

Citat:
I want this song played at my funeral
.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
JohnnyNT (9.12.2010)
Stara 9.12.2010, 16:15   #78
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
.
A kecheri su dakle jednako popularni kao fudbal i to LS .
To sra.nje imas na Fox-u (tj. Prvoj kako ga sada zovu, boze debila koji naziv), pa tamo gledaj.
I kecheri su za nezrele klince pune adrenalina/testosterona. Bejah i ja nekad takav, al kechere gledao nisam.
Sou za debile...
http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...7&postcount=22
Uporedio sam fudbal sa kečerima zato što je i tamo sve namešteno, ali nebitno, da ne idemo dalje u
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 16:38   #79
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Al i pored toga, imaju i oni svoje sapunice, secam se nekada "Eastenders" (tako nekako) i slicno, gomila serija tipa "Selo gori...".
To se pusta na 'drugom' kanalu BBC-a, mislim da se zove BBC World, ili sta vec..

P.S. 'Bolji zivot' je milijardu puta bolji od 'Selo gori, a baba se ceslja'. Ako zelis da istices neku iole kvalitetnu seriju RTS-a u poslednje vreme, onda je to 'Ranjeni orao' (doticnu nisam gledao, ali su mi se roditelji navukli, stoga ne sumnjam da poseduje odredjeni, makar minimalan kvalitet)..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2010, 16:49   #80
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Pomenuo sam ga na prethodnoj strani, Avijaticar sam mislio da se zove , al Ranjeni orao je. Solidna serija, zene seku vene.

Ok, mogu da se slozim donekle za Bolji zivot, al tu je pocetak zle krvi, i tu su mogli da se vide primeri bljutavih dijaloga.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
HTC servis? Dyca Aparati i oprema 15 19.2.2011 21:24
Koji novi servis na Internetu biste vi želeli? Branislav Gavric Brbljaonica 12 17.11.2009 22:33
Servis Minolta fotoaparata chris Foto i audio/video 0 3.9.2009 22:33
Servis PS2 lose iskustvo u Beosoftu pop1 Konzole 9 19.4.2007 1:49
Dobar servis racunara absonic Kvarovi 12 10.1.2007 1:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com