Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.2.2008, 20:50   #81
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
onaj ko kupi KW i zavrsi misije neka mi javi sta se desava...a zar on nije jos izasao?
KW dali je izasao???Nije jos,skoro ce
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:53   #82
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Hajmo da se vratimo realnosti,posto igru pravi "veoma los" EA,a ne westwood vi mislite da ce biti losa????Neznam koliko ja vidim po vasim porukama EA je najgori izdavac igrica koji trenutno postoji,samo da vas podseti da EA nema konkurenciju i da ima vece iskustvo nego 60% izdavaca igrica,Razbija ih sve,ali kod nas u Srbiji to je krs proizvodjac i ako srbi tako kazu to je tako,jeste sutra malo,radi se o lideru sto se tice PC game's i lideru sto se tice grafike,a ako je Red alert 3 najavljen za 2009. godinu znajte da grafika nece biti ovaka,ima da nam zalepe do 2009. godine grafiku da nam komp skici kada ubacimo CD za instalaciju,ovo je neki budjavi test igre u kojoj ima 2-3 jedinice,a kada izadje cela verzija ima da bude bolja grafika nego u TW-u i igricu nece upropastiti,jednostavno nemogu da upropaste igricu koja je vec po svemu sudeci postala hit,a koje to rekao da 8500GT moze da potera svaki C&C,pali babu da ti kuva sprite,na max sejder detaljima mozes samo da gledas eksploziju nuklarke pa da restartujes komp,a i mislim da grafika treba da bude u skladu sa vremenom,a ne neka zardjala grafika koja je starija od vatre,izgleda da kukaju samo oni koji se plase da im nece podrzati na MAX,sta vam smeta da igrate na MIN,izgledace kao stari dobri Red Alert 2,sacekajmo igru pa da sudimo
Uf...
EA jeste najveći, i da, nema konkurenciju. A da li to znači i da je najbolji? Ne!
EA je jedna firma koja drži monopol. Alo, jel znaš šta je monopol? Oni kupju sve naslove koji zarade koji dolar više i koji je malo popularniji, zašto? Da bi iscedili pare, a velik deo tih naslova i zakopaju. Ako izvuku RA3 kako valja, to samo znači da je naslov ogroman i vredan, i da hoće da iskopaju što više nastavcima i ekspanzijama. Ja se naravno iskreno nadam da je hoće napraviti kako valja, ali činjenica je da EA izbacuje loše igre sa mnogo dobrom reklamom, a to se zove komercijalizacija.

PS: Zahtevnost me ne interesuje, osim ako ne naprave dil na nVidiom da igra traži 9800GTX...
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:55   #83
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

A da li to znači i da je najbolji? Ne!Reci mi boljeg
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:56   #84
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Što je točno EA uništila. Da nje nema igrali bi još igre iz 99. i plakali kako ništa novih igara ne izlazi.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 20:57   #85
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

ada jeste EA najveci ali u zadnje vrijeme i najgori.kako god samo daj BOZE da bude kao RA2 ili bolji...a i postavio sam vam gore post gde kazu da ce biti bolji od RA2 pa da vidimo hoceli biti toga.
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 21:02   #86
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
A da li to znači i da je najbolji? Ne!Reci mi boljeg

sto se tice strategije bolji je BLIZARD i WESTWOOD...jeste da mi se ne svidja ni jedan serijal od Blizarda ali ipak rade ljudi bolje
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 21:05   #87
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Blizzard radi bolje zato sto im niko ne dise za vratom da izdaju u zacrtan datum.

A EA itekako ima konkurenciju, setite se: Activision Blizzard
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 21:05   #88
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
sto se tice strategije bolji je BLIZARD i WESTWOOD...jeste da mi se ne svidja ni jedan serijal od Blizarda ali ipak rade ljudi bolje
LOL,Blizard nepostoji,a ko ono bese westwood????
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 21:07   #89
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Blizzard radi bolje zato sto im niko ne dise za vratom da izdaju u zacrtan datum.

A EA itekako ima konkurenciju, setite se: Activision Blizzard
Ljudi da vam objasnim,danas se pod konkurencijom podrazumevaju pare,ko ima para kao EA???NIKO,tako da EA moze da pravi dobre igre,sa velikom zahtevnoscu i dosta je bilo prekidajte vise odosmo u off topic nacisto
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 21:09   #90
SFRJ-Forever [CG]
Veteran
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Republika SFRJ, Beograd, Bar
Poruke: 1.184
Zahvalnice: 295
Zahvaljeno 95 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SFRJ-Forever [CG]
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

KHM EKHM

Blizzard vs. Westwood


SFRJ-Forever [CG] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 21:12   #91
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

PRVO NE ZNAS KO JE WESTWOOD...Drugo kako znas da Blizard malo dobija???e da znas koliko je on para sto bi rekli zdrpio ne bi pricao.A EA ima para a nece da plati da se naprave dobre igre.i usput SC2 se pravi otprilike 6 godina ili vise a oni hoce da naprave hit igru za godinu dana to ne ide tako...
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 21:16   #92
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
PRVO NE ZNAS KO JE WESTWOOD...Drugo kako znas da Blizard malo dobija???e da znas koliko je on para sto bi rekli zdrpio ne bi pricao.A EA ima para a nece da plati da se naprave dobre igre.i usput SC2 se pravi otprilike 6 godina ili vise a oni hoce da naprave hit igru za godinu dana to ne ide tako...
Kao prvo,znam ko je westwood,nego znas li ti ko ga je kupio,razmisli malo,sta pise kada ulazis u RA2?????Pogledaj malo,kao drugo igrao sam blizzardove igre,i znam koliko ljudi dobijaju,dobijaju samo od wow-a,a od koje su igre ukrali foru za wow,OD EA-ove DECKO,EA je napravio warhammer,a oni su pokupili foru,zato nepricaj o onome sto nema smisla,blizzard je davno kupljen,a i spojio se ima vec ihaha i prekini vise molim te,dok i ja i ti nismo dobili ban

Poslednja ispravka: RUSuper (16.2.2008 u 22:30)
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 21:17   #93
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
PRVO NE ZNAS KO JE WESTWOOD...Drugo kako znas da Blizard malo dobija???e da znas koliko je on para sto bi rekli zdrpio ne bi pricao.A EA ima para a nece da plati da se naprave dobre igre.i usput SC2 se pravi otprilike 6 godina ili vise a oni hoce da naprave hit igru za godinu dana to ne ide tako...
Upravo to, EA ima pare, ali dzabe im pare kad ih ne koriste kako treba.

@RUSuper: Mozes li malo lepse pisate te poruke, evo vec kolko si na forumu, ne umes lepo poruku da slozis. Samo zareze trpas...
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 21:18   #94
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Upravo to, EA ima pare, ali dzabe im pare kad ih ne koriste kako treba.
Reci mi koji su serijal pokvarili?
Ea ima dovoljno moći da unište koga hoće. Imaju prava na nabolje igre i šta se got dogodilo najbolji su.
ps. Vratite se na Red alert 3. Ma tko ga bude previo to će biti najbolja igra ikada.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 21:25   #95
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Zavrsili smo sa EA-om!!!Imaju najvise para,mogu da kupe koga hoce i prave odlicne igre.A sada o Red Alert 3.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 22:10   #96
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Uglvno postoji jedan fact, koji moze samo dobro da znaci, RA2 je pravio tim koji je ostao u EA posle kupovine Westwood-a tako da ako ljudi nebudu pod pritiskom onda nas ocekuje iznenadjenje ... a mislim da ce se potruditi jer ipak i konkurencija radi posao , mislim na SC2 a ipak C&C serijal je malo drugaciji znar strategija , nego SC2...
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 22:11   #97
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Kaa prvo,znam ko je westwood,nego znas li ti ko ga je kupio,razmisli malo,sta pise kada ulazis u RA2?????Pogledaj malo,kao drugo igrao sam blizzardove igre,i znam koliko ljudi dobijaju,dobijaju samo od wow-a,a od koje su igre ukrali foru za wow,OD EA-ove DECKO,EA je napravio warhammer,a oni su pokupili foru,zato nepricaj o onome sto nema smisla,blizzard je davno kupljen,a i spojio se ima vec ihaha i prekini vise molim te,dok i ja i ti nismo dobili ban
EA napravio warhammer? Ovo je najjača izvala na forumu u poslednje vreme
Polako čoveče, dobićeš kandidaciju za heroja foruma ako ovako nastaviš.

Hoćeš bolje od EA? Relic, Valve, Lucas Arts, Gas Powered, Bethesda... da ne nastavljam, ovo mi je prvo palo na pamet.

EA ima pare, pa šta? On samo eksploatiše naslove i prodaje ih pomoću marketinga. Igre su, bar u poslednje vreme, ili prosek ili krš, uzmite najnoviji NFS kao primer.

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
Što je točno EA uništila. Da nje nema igrali bi još igre iz 99. i plakali kako ništa novih igara ne izlazi.
A misliš da niko drugi ne bi izdavao igre? Šta, kao bez EA-a ne bi bilo igara? Daj molim te...
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
4th Dimension (16.2.2008), chuck (17.4.2008), Ghost (16.2.2008), Iron Maiden (23.2.2008), M1los (17.2.2008), mmn2911 (17.2.2008), zdravkelja (16.2.2008)
Stara 16.2.2008, 22:26   #98
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
EA napravio warhammer? Ovo je najjača izvala na forumu u poslednje vreme
Polako čoveče, dobićeš kandidaciju za heroja foruma ako ovako nastaviš.

Hoćeš bolje od EA? Relic, Valve, Lucas Arts, Gas Powered, Bethesda... da ne nastavljam, ovo mi je prvo palo na pamet.

EA ima pare, pa šta? On samo eksploatiše naslove i prodaje ih pomoću marketinga. Igre su, bar u poslednje vreme, ili prosek ili krš, uzmite najnoviji NFS kao primer.
Izvini,mislio sam na najnovij warhammer i o kakvom ti NFS-u pricas,ovaj poslednji je bio dobar,da te malo podsetim najnovij NFS se zove Pro Street,izdavac je EA Games i u njemu je cilj da vozis auto sto brze mozes da bi pobedio,hajde ako si pametan napravi hit,a da neuzmes pare za neku reklamu,NEMOZE SE TO DANAS URADITI,moraju da budu reklame.Sta koga boli uvo jeli iza pise coca-cola ili Red Alert vazno je da je igra dobra.Molim te reci sta bi ti igrao bez EA danas.Nepricaj bajke,da nema EA i dalje bi prelazio super maria,znaci ovako Red Alert izlazi najverovatnije,bolje reci sigurno posle Kane wrath,a Kane Wrath izlazi 24th marta,tako da ima da se nacekamo,jos je u toku prijavljivanje za beta test,zato je najbolje da se svi prijavimo,ako nekoga izvuku on nam isprica kakva je igra.A da i koje si ovo krs kompanije nabrojao,reci mi molim te koje igre prave,da nepomazu oni slucajno u pravljenju spider solitare,ili tako nesto,reci mi neku njihovu igru,ja ti odmah nadjem EA-ovu koja je bolja
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 22:27   #99
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Hoćeš bolje od EA? Relic, Valve, Lucas Arts, Gas Powered, Bethesda... da ne nastavljam, ovo mi je prvo palo na pamet.
Koliko su oni izdali.Kvalitetom su dobri(šta dobri. Odlični) ali količinski ono što EA izbaci u mjesecu oni skupa izbace u godini ili dvije.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2008, 22:28   #100
AkulM
Veteran
 
Član od: 16.12.2006.
Poruke: 1.187
Zahvalnice: 625
Zahvaljeno 459 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: Gather up comrades... RED ALERT 3 is coming!!

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Izvini,mislio sam na najnovij warhammer i o kakvom ti NFS-u pricas,ovaj poslednji je bio dobar,da te malo podsetim najnovij NFS se zove Pro Street,izdavac je EA Games i u njemu je cilj da vozis auto sto brze mozes da bi pobedio,hajde ako si pametan napravi hit,a da neuzmes pare za neku reklamu,NEMOZE SE TO DANAS URADITI,moraju da budu reklame.Sta koga boli uvo jeli iza pise coca-cola ili Red Alert vazno je da je igra dobra.Molim te reci sta bi ti igrao bez EA danas.Nepricaj bajke,da nema EA i dalje bi prelazio super maria,znaci ovako Red Alert izlazi najverovatnije,bolje reci sigurno posle Kane wrath,a Kane Wrath izlazi 24th marta,tako da ima da se nacekamo,jos je u toku prijavljivanje za beta test,zato je najbolje da se svi prijavimo,ako nekoga izvuku on nam isprica kakva je igra
Učini svima ulogu i više ne piši ništa o EA gamesu, verujem da ne moram da objašnjavam zašto.

@Iilija64

Oni kad izbace to bude kvalitetno, EA Games izbacuje shitload igara a sve igre su teška s**nja. (sem nekih)
AkulM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku AkulM na korisnoj poruci:
mmn2911 (17.2.2008), SirDuck (16.2.2008), zdravkelja (16.2.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
red alert, rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Alert 2 - Yuri's revenge 3dM@niak Strateške igre 115 10.10.2021 18:03
Red Alert Inuyasha Strateške igre 229 11.8.2015 17:08
VIRUS ALERT! (administracija ugrožena, pomagajte!) jonathan Zaštita 26 14.12.2008 19:57
Windows Security Alert (Ma vazi...) gently Zaštita 4 11.1.2008 22:41
Red Alert 2 na Wireless internetu Paki CFC Mrežne igre 0 17.10.2007 14:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com