Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.3.2013, 10:48   #101
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Objavili na facebook-u da ce beta biti sledece nedelje
Dark Phoenix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2013, 14:12   #102
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
Dark Phoenix kaže: Pregled poruke
Objavili na facebook-u da ce beta biti sledece nedelje
Prije bih rekao da ce dati neke vijesti kad ce beta nego samu betu
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2013, 21:08   #103
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Prije bih rekao da ce dati neke vijesti kad ce beta nego samu betu
Excited to learn about the Company of Heroes Beta next week?

Mozda sam ja pogresno razumeo
Dark Phoenix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.3.2013, 17:34   #104
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Izgleda da je beta sledece nedelje za preordere.I evo je sada informacija 100% tacna
http://www.businesswire.com/news/hom...Beta-Announced
Znaci utorak
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JAZO na korisnoj poruci:
Bascelik (28.3.2013)
Stara 28.3.2013, 17:43   #105
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Super, vidimo se onda u utorak
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2013, 19:36   #106
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Prokletstvo, bio sam Alpha tester, međutim, sad je za početak beta samo za pre-order mušterije, vele nas će dodati posle. Dobro, vrijedi čekati, ionako dva dana nakon početka bete imam ispit, nagrabusio bih. Ne mogu da pre-oredrujem jer planiram da uzmem fizičku kopiju. Tja.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 16:10   #107
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

gameplay


We are proud to announce that Company of Heroes 2, the eagerly anticipated strategy game from Relic Entertainment, will be running an exclusive, early access beta phase which will go live next week on Tuesday, the 2nd of April!
The closed beta playtest features the game’s critically acclaimed competitive multiplayer and skirmish gameplay, giving players access to six maps, 1v1, 2v2, 3v3 and 4v4 competitive gameplay, as well as the ability to play alone or with teammates against the AI. Players also get access to the first 40 levels of progression, and the ability to customize their loadouts to suit their play style using the all new Army Customizer.
This first phase of the closed beta will be open to pre-order customers only. There will be a second phase in the coming weeks where a wider audience will get a chance to take part. For more information keep watching http://www.companyofheroes.com.
The Company of Heroes 2 closed beta will be hosted on Steam and utilizes Steamworks match-making and friend lists. Players need the free Steam client to redeem closed beta access keys and play.
Greg Wilson, Producer of Company of Heroes 2, commented, “We are excited to be able to launch the closed beta for Company of Heroes 2. We invite our fans to help us test and balance the game prior to launch, as well as see the changes we’ve already made since the Alpha test in December.”
Quinn Duffy, Game Director, said “We’ve added two brand new maps to the roster for this phase as well as the four already in the Alpha Stress Test. Players can battle fiercely for control of the Oka River, or brave a close quarters skirmish on the outskirts of Moscow.”
Be sure to follow Company of Heroes on Facebook and Twitter for future updates on the closed beta!
http://blogs.sega.com/2013/03/28/company-of-heroes-2-closed-beta-begins-next-week/
dakle beta pocela danas za ljude koji su pre orderovali skida se sa stima a mi cekamo jos koju nedelju pa i mi da probamo
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dulezmaj na korisnoj poruci:
Isko (2.4.2013), pentraksil (2.4.2013)
Stara 2.4.2013, 18:50   #108
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Ovo je bilo.Pocela beta krenuo download
Oko 6.1 gb uh!

Poslednja ispravka: JAZO (2.4.2013 u 20:16)
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2013, 23:29   #109
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

cover tutorial
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2013, 0:26   #110
Panzer General
Član
 
Član od: 7.3.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Panzer General Slanje poruke preko Yahooa korisniku Panzer General
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Evo prvih utisaka sa moje strane...mada nemam pojma koliko je relevantno, a jos manje koliko ce neko moci da izvuce neki konkretan zakljucak.

Igra izgleda nekako suvise belo...ili da kazem sivo, sto je svakako proizvod sneznih mapa. Korisnicki interfejs je kriminalan, ali mozda to i nije toliko lose koliko je problem naviknutost na prvi deo (mada isti nisam igrao zadnja dva meseca). Pored toga, grafika se cini lepsom, preciznijom, dok sa druge strane izgleda nekako jadno za danasnje standarde. Jedinice su lose odradjene, a najbolji primer mi je Panther tenk koji daleko lepse izgleda u prvom delu. Igra je znacajno sporija, mora da se vodi racuna o mnogo cemu, medjutim - bas zbog sporosti igre, cini se da vremena ima dovoljno. Odigrao sam sa burazom 1na1 (VP 500), a onda smo nas dvojica odigrali protiv dva "iskusnija vuka" koji i veceras peglaju keca. Igrali smo na VP 1000 i igra nam je pukla posle 63 minuta zestokog lemanja. Igra znacajno pocne da stuca kada je vise jedinica na mapi. Ne smem ni da zamislim sta bi se desilo da smo igrali 4na4. Koliko sam mogao da vidim, ima mnogo gluposti koje se mogu otkljucati i koje u nekim aspektima menjaju igru. Neko je rekao skilovi? CoH online nisam igrao, ali su ljudi pricali da su tu bili neki skilovi, neke spec.jedinice, pa onaj ko je igrao, moze realnije poredjenje da napravi. Ono sto nisam video - nisam video nista od toliko naajvljenog "true sight-a", dok je promena vremenskih uslova interesantna kao novina, medjutim kada igras igru od sat vremena - izbaci te iz takta nesto sto se u jedakim intervalima ponavlja. Cenim da bi neki random efekat bio bolji.

Nisam probao Ruje, igrao sam sa nemcima i postojeca frakcija je analogija Wehr-u iz prethodnog dela. Ima novih jedinica, novih abbiltija, ali nista to nije spektakularno i narocito novo. Nisam se igrao sa setovanjima, ali opsti je utisak da igra nije optimizovana.Buraz ima gotovo identicnu konfiguraciju, samo sa daleko starijom grafikom, pa i njemu se cini da igra izgleda preazidjeno, ali kad stavi sve na full - izgleda mu extra (to je njegov subjektivni dozivljaj). Nisam imao vremena da testiram razlicita setovanja, cak sam bio lenj da uopste idem u opcije...ali dobro - ima vremena. Ne probah jos uvek ne-zneznu mapu.

Krajnjeg zakljucka nema, ali recicu samo da necu mnogo izdvajati vremena za betu iz prostog razloga sto vdim da treba mogo peglanja, a ne zelim da se "ispucam" u startu kada je entuzijazam za ovu igru u pitanju.

U narednim danima, bicu malo konkretniji i jednostavniji - kuckamo se i dalje.
Panzer General je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2013, 0:38   #111
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

A nemas sto testirati ,ima trenutno oko 5 opcija za grafiku.Ja nisam imao vremena za online ali ocu sjutra,mada da igru nisam kupio kao gift odma bi uzeo refund jer znam da je necu igrati kao sto bi total war
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2013, 9:22   #112
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Evo ja hocu da otkupim igru od tebe za 20 evrona . Salim se ja malo, ali nisam smeo preorder da uradim, ipak je dosta vremena proslo od kako su izbacili prvi deo i ko zna sta im je sve palo na pamet. Prvo cu ja da probam betu ili eventualno narodnu verziju pa tek onda razmisljam o kupovini. Ono malo na youtube sto sam video deluje kao osvezenje u odnosu na coh1, kako to sve izgleda u toku partije tek cemo videti. Nadam se da nisu izgubili onu draz koju kec ima i zna da vas drzi po par sati za racunarom
Dark Phoenix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2013, 9:27   #113
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
Dark Phoenix kaže: Pregled poruke
Evo ja hocu da otkupim igru od tebe za 20 evrona . Salim se ja malo, ali nisam smeo preorder da uradim, ipak je dosta vremena proslo od kako su izbacili prvi deo i ko zna sta im je sve palo na pamet. Prvo cu ja da probam betu ili eventualno narodnu verziju pa tek onda razmisljam o kupovini. Ono malo na youtube sto sam video deluje kao osvezenje u odnosu na coh1, kako to sve izgleda u toku partije tek cemo videti. Nadam se da nisu izgubili onu draz koju kec ima i zna da vas drzi po par sati za racunarom
opet ja takav utisak nisam stekao sa kecom nego sa coh online koga smo oirtaci i ja przili cirka 7-8 sati dnevno znaci dok ne oslepesmo tamo sam u online mecevima lepo budzio svog avatara i svaka partija je donosila nesto novo......iskreno i sad da vrate taj sistem online meceva odma bi uzeo ovako ne vidim sto su imali onakvu probu koja je po meni bila fantasticna *COH online*,ako ce sad da slome mp....sto kaze @dark phoenix daj da probamo ako valja lako cu se ja vratiti u dane provedene uz coh online!
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dulezmaj na korisnoj poruci:
Zemunelo (4.4.2013)
Stara 3.4.2013, 9:29   #114
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

3v3
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2013, 13:14   #115
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Ja imam problem sa pomeranjem kamere, secka neverovatno. Jedva igram. Dok ne pomeram, ma kakva da je akcija, sve je ok,sve ide ko podmazano, ali cim pomerim kameru krene stucanje.

...
Sad sam odigrao i prvi online mec, 2vs2, (jel neko od vas mozda Ljubo Cupic?), spojio me sa nekim nasim, ali lik posle, kolko, 20-30 sekundi izadje ili je izgubio konekciju i njega preuzme AI. Bio mec samo takav. Ne znam sta me je vise mucilo stucanje kamere ili protivnicki igraci. Dobar deo partije su oni imali inicijativu, ali sam ih nekako ipak na kraju dobio.

Poslednja ispravka: Bascelik (3.4.2013 u 16:21)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2013, 16:23   #116
Panzer General
Član
 
Član od: 7.3.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Panzer General Slanje poruke preko Yahooa korisniku Panzer General
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Ja imam problem sa pomeranjem kamere, secka neverovatno. Jedva igram. Dok ne pomeram, ma kakva da je akcija, sve je ok,sve ide ko podmazano, ali cim pomerim kameru krene stucanje.

...
Sad sam odigrao i prvi online mec, 2vs2, (jel neko od vas mozda Ljubo Cupic?), spojio me sa nekim nasim, ali lik posle kolko 20-30 sekundi izadje ili se diskonektuje i njega preuzme AI. Bio mec samo takav Ne znam sta me je vise mucilo stucanje slike ili protivnicki igraci,ali smo ih nekako dobili na kraju. Mnogo mocna igra,i mnogo zabavnija online nego protiv AI-a.
Igra je eXtra, a tek ce zapravo da bude vrhunska kad ispeglaju sve mane/nedostatke/greske koje se uoce tokom bete.

Ono gde ljudi grese je kad vrse poredjenje CoH-a i CoH2-a sa CoH online koji je "ziveo" onoliko koliko je ziveo. I pored slicnosti, to su igre za sebe i medjusobno poredjenje je kao da poredis babe i zabe. CoH online je imao RPG elemente i ima svojih vrlina, ALI zakljucivati da je bilo sta bezveze samo na osnovu ovog tipa poredjenja je....bezveze. Mrzelo me da trazim i citam koja je bila ideja/poenta CoH online-a....ali nikad me nije ni zanimalo preterano zasto su pokrenuli taj projekat i onda ga ugasili.

Cujem da je nocas i danas u toku dana bilo nekih update-ova....

P.S. ja sam sinoc sa burazom peglao protiv mog drugara i Ljube Cupica. Znaci...ima nas
Panzer General je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2013, 18:54   #117
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Svidja mi se koliko su paznje posvetili detaljima, npr. kada tenk ide po dubokom snegu,pa predje na led, kako mu sa gusenica pada sneg i ostavlja tragove za sobom,pa onda proklizavanje tockasa ne ledu itd.

Bas me zanima koliko je jedinica odseceno iz bete, ja ovaj top nisam video,mada sam malo igrao.
http://images.rtsguru.com/screenshot...ull/485_22.jpg
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2013, 19:23   #118
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Ko hoce moze da dobije Beta kljuc ovde

https://www.facebook.com/pcgamermaga...74961479209942

Ja imam jedan viska takodje pa ko hoce neka se javi ovde u temu
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Dark Phoenix (3.4.2013), dulezmaj (3.4.2013)
Stara 3.4.2013, 19:58   #119
Dark Phoenix
Član
 
Član od: 23.1.2009.
Lokacija: Smederevo - Kragujevac
Poruke: 467
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 38 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Daj meni ako imas viska
Dark Phoenix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2013, 20:48   #120
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Ko hoce moze da dobije Beta kljuc ovde

https://www.facebook.com/pcgamermaga...74961479209942

Ja imam jedan viska takodje pa ko hoce neka se javi ovde u temu
ocu i ja
dobio sam kljuc sutra cu da probam kuku majko treba spremam ispit za ponedeljak

Poslednja ispravka: dulezmaj (3.4.2013 u 20:56)
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bundle, campaign, company, heroes, red army, rts, ww2

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Company of Heroes II OrthodoxBabec Strateške igre 5 4.8.2011 17:18
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Company of Heroes Online Zemunelo Mrežne igre 20 7.2.2011 13:36
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25
Veliki Problem Company of Heroes lan AcMilan91 Mrežne igre 5 21.9.2008 1:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com