Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.6.2006, 20:27   #1
Arnediad
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Novi Pazar
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Arnediad Slanje poruke preko Yahooa korisniku Arnediad
Određen forumom Notorious BEEP pri startu ali uz malo drugacije okolnosti

Konfiguracija K8N4-E Athlon 64 2800+ pqi 512ddr Maxtor 120GB Asus X550 NAPAJANJE 450w
Pre nekih 7meseci sam malo izmenio konfiguraciju tako sto sam ubacio jos jedan hard od 300GB (Maxtor) i promenio graficku-6600GT 128
Sve je radilo OK dok pre nekoliko dana nije pocelo to zlocudno beep pri startu-u pocetku je bilo posle dizanja BIOS-a i to u formi upozorenja da mi chip fan nema dovoljnu brzinu. Malo ciscenja ili ignorisanja je vracalo sve u svoje stanje,chip fan bi poceo da radi kako treba ali onda je imperija uzvratila udarac-sada nece ni BIOS da se startuje osim u izuzetcima gde ni to ne pomogne jer nece da podigne windows,cak sam pokusao da formatiram c: i opet instaliram Win ali odjednom zablokira pri ucitavanju drivera.U tim retkim slucajevima sam proveravao puls u BIOS-u i prijavljuje da je sve tu i da radi bez frke. Danas cak ni to nije htelo,sto me je stavilo u vrlo nezavidan polozaj jer na kompu imam veoma vaznog materijala. Svestan sam da je ovo slicno nekim kvarovima za koje vec postoje post-ovi ali moja situacija ima specificnu razliku-konfiguracija je stara samo 10 meseci
POMOGAJTE LJUDI!!!!!!!!!
Arnediad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com