Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.1.2010, 22:42   #11
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Pa i nema preterivanja ako zanemaris da je sama tematika serije
Spoiler za tema serije:
(ljudi sa natprirodnim mocima kao posledica promene genske strukture...)
takva da mozes da je sa ove tacke gledista u celini posmatras kao preterivanje.
Ako zanemaris tu cinjenicu, serija je fenomenalna i definitivno najbolja serija koju sam gledao poslednjih nekoliko godina (i malo vise).
definitivno jedna od najboljih serija koje sam gledao,mogu samo da kazem FLYING MAN!!!!! - Hiro Nakamura je jedan od najboljih likova koji su izmisljeni u serijama ikada!
Ovako da dam jednu recenziju posto sam da "oladio" od serije u smislu da se nemam 10-ak epizoda da gledam dnevno .
Prvi serijal ima ekstremno dobar uvod koji nekim sitnim radnjama glavnih likova otkriva naizgled da je nesto bezazleno ucinjeno u stvari ima itekako mesta u narednim serijalima: npr. Kada matora petreli krade carape, mislicete wtf? Ali kada dodje kraj treceg serijala vidi se u stvari kako je sve mastrealno prvo odvojeno a kasnije polako spajano dopunjavanje glave price-gde prava istina i nece da se sazna pre kraja 3 serijala.
Drugi serijal se odlicno nadovezuje na pricu, treci ok pocinje pa kao sto je receno malo pocinje da smara- ali ipak se zaista odlicnim krajem zavrsava.
Cetvrti serijal- u pocetku svako postaje opsednut da ima normalan zivot, ali ne ide.I onda ns scenu stupa novi igrac, koji poseduje extremno veliku manipulirajucu spososobnot... I da ne otkrivam vise, da me ne bi zapalili, recicu samo da je cetvrti serijal dobar i da se Vodi racuna najvise o Hiru,Petrelijima, i Clari.

ps. sad skidam 14 epizodu
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Serije grafičkih kartica Ilke Grafika 19 14.7.2009 12:40
Španske serije miša topola Cvet kompjutera 20 17.4.2009 18:05
Novi Slax 6.1.0 i zadnji iz serije 6.x laikexpert Slobodni softver 2 14.4.2009 16:25
Nova kamera starije serije westorbit ŠDK - Foto i audio/video 0 18.4.2007 16:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com