Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.9.2012, 16:38   #9301
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
_maximus_ kaže: Pregled poruke
kapiram ja to. Naucio sam odavno da ne ulazim u negativne price. Voleo bih samo da postoji elementarna kultura kod ljudi zaista.
Брате, виш да је лик прсо, згино му буразер, не можеш очекивати од њега рационалност и културу кад му није добро, наравно да ће да скаче около и да ти испропагира разне кретенизме...
Мислим, ботом лајн, немој се упуштати у свађалачке размене преко нета, осим у некој ниши где су ти људи мање-више познати.

Капирам ја тебе на неки начин, ја рецимо немам довољно дебелу кожу и после петнес дина на нету, али просто трудиш се најбоље што можеш да избегнеш те ствари... велики је свет, а нет је слободна зона, ко зна шта све можеш да сретнеш

Да ствар буде царскија, ја, рецимо, од топ десет најиспољенијих господара болидности што сам срео, осморица су били Срби Тако да оно, у се и у своје кљусе, нет је чудо
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 17:03   #9302
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja prosto moram da prenesem utiske sa T43. Znaci, tenk je fenomenalan u svakom smislu te reci. Po meni, najzanimljiviji tenk koji sam do sada imao. U svakoj borbi nisam ispod 600xp i bice mi jako zao kad predjem na T44, ukoliko on ne bude u istoj meri (ili vise) zanimljiv kao T43.

Kakav je T44??

Evo nekih mojih uspeha:


PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 17:05   #9303
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Од мене само кратко:

Што се мене тиче, Т-44 је најбољи тенк у игри.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 17:07   #9304
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

T-44 je otkrovenje u odnosu na T-43... Ima lepu cev, dosta agilniji, vise sloupovan... po meni, jedan od najlepsih "upgrade"-a sa tiera na tier (T-43 -> T-44)...

uopsteno, bolji u svakom smislu sto se tice tenka i to ne malo, samo sto dobijas dosta jace partije...
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 17:18   #9305
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

То са јачим партијама сматрам да је добра ствар, пошто те научи да се дисциплинујеш, обуздаш и онда почнеш да играш Т-44 као скирмишера, а не гураш се у фајт по сваку цену ко магаре

Пошто има ликова (да, чудно, али их има ) који много више цене Т-43 од Т-44 управо зато што су тај прелаз у озбиљности и опрезности прилажења фајту искулирали и онда им је Т-44 грозан. А он може да буде И ТЕ КАКО ГРОЗАН ако га не играш како треба, најпре из разлога што је од целофана.
Такође, људи са тајпом праве грешку јер хоће да га играју као тајп што играју, што нема шансе, јер је један дебељушкасти троми медо који дингује свашта, а други окретни баги од картона

Другим речима, Т-44 брутално награђује добру игру, али ако склизнеш једном, вероватно си мртав и/или без два лика и једног модула.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 17:22   #9306
pRoskiLLz
Veteran
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: ZR >> NS >> BGD
Poruke: 935
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 48 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

najveci problem ti je taj sto te vise gura u partije u kojima ne mozes da probijas tako lako nego samo sa strana i to... tigra i ove si mog'o da cepas kako oces sa T-43 a kad dodjes na tier IX sa T-44, sto kaze Doolio, moraces mnogo "lepse" da igras mediuma...
pRoskiLLz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 17:36   #9307
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ako ne igraš CW, nemaš nikakvu prednost od toga što si u klanu... Eventualno ti je možda lakše da nađeš platoon, a za TC dosta lakše.
Hvala.Da li automatski dobijam slicicu klana na tenku ili se to dodatno placa?To me otprilike zanima jer je u pitanju zanimljiv amblem.
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 17:44   #9308
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Cim postanes clan dobijes [ime klana] pored imena i amblem na tenkovima.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 17:50   #9309
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
Такође, људи са тајпом праве грешку јер хоће да га играју као тајп што играју, што нема шансе, јер је један дебељушкасти троми медо који дингује свашта, а други окретни баги од картона
Taj sam, već sam pisao o tome pre par strana i svaka vam čast sa mediumima, meni to ne leži, ne sviđa mi se...

Inače, meni najviše leže mašine koje prave ogroman damage, lenj sam za manevrisanje i vozikanje okolo... Na test serveru najviše igram poslednjih dana T95 i T110E4 (pored omiljene mi artiljerije) i reći ću samo jedno: WOW!
Čak i taj spori T95 obožavam - treba mu vremena da stigne na lice mesta, ali kad stigne - stigao je
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 18:58   #9310
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Zasto vise ne srede glupost da u t9-10 meceve moze da se upada u platunu sa traktorom i drugim t1 tenkovima, zalosno. Samo trolovi tako igraju, a ima ih poprilicno. Iz kog razloga to prolazi dozvoljeno, nije mi jasno!
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 20:03   #9311
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
vlado_ns kaže: Pregled poruke
taj sam, već sam pisao o tome pre par strana i svaka vam čast sa mediumima, meni to ne leži, ne sviđa mi se...

Inače, meni najviše leže mašine koje prave ogroman damage, lenj sam za manevrisanje i vozikanje okolo... Na test serveru najviše igram poslednjih dana t95 i t110e4 (pored omiljene mi artiljerije) i reći ću samo jedno: Wow!
Čak i taj spori t95 obožavam - treba mu vremena da stigne na lice mesta, ali kad stigne - stigao je
Па ја сам фурао прво ИС-4 и КВ (пре него што се ''располовио'') и оно, мени исто лежи тај фазон, спор тенк, велики алфа, мали РоФ, али просто, засити се човек, па сам отишао на медијуме, па су ми се свидели кад сам их мало покапирао. А ето, сада полако ме опет сврбе прсти да седнем за неко говедо, па сам узео да гурам кроз Маус линију и кроз туретлес амерске ТДове и очекујем навале среће са Т95

Оно, све има своје, лепо је кад истролујеш неку свињу од тенка, идеш око њега и боцкаш га са по 200 демиџа ко смрад

А опет, сјајно је кад седиш негде ко гмаз и пукнеш и одузмеш 700 и само видиш противникову скалу како се преполовила и оне лепе бројеве како лебде у ваздуху:d
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 20:14   #9312
iarnautovic
Novi član
 
Član od: 29.3.2012.
Poruke: 25
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Konacno skupio novac za premium tenk.Prva opcija mozda Lowe,trenutno sam na nemackoj grani,a mozda i T34 ili SP.Zanima me vase misljenje?
iarnautovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 20:20   #9313
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja imam Type i Lowe... oba su skroz ok za pravljenje para. Mislim da je Lowe ipak provaljen (pali ga ko hoće ako gađa gde treba) i da ti je bolja opcija T34. Doduše, nisam ga vozio ali ne volim da ga srećem po bojnom polju.
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 20:32   #9314
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ја имам тајпа и спершинга и оно, алтернирам између та два кад грајндујем паре (један згине, дај другог и те форе). Мада, заситио сам се тајпа и не могу очима да га видим после Т-44 и смара ме
Реално, тајп је занимљивији од суперпершинга, али захтева већу мождану активност, па и брже умара За моје тренутно расположење у игри, суперпершинг ми је идеалан, станеш негде на неки пик-а-бу и стојиш и напуцаваш се и тролујеш и на крају добијеш стил вол и идеш у следећу партију
Чак и кад му знаш слабе тачке, прилично су ситне, тако да ако немаш царску пенетрацију, мораш или да имаш среће при нишањењу или баш да будеш близу, а и онда овај у першингу може да виглује и да те зезне. Углавном, сви знамо нашу драгу плејер базу каква је у просеку и колико пеглају слабе тачке на тенковима, тако да ће људи углавном да те дингују и да се нервирају и да вичу да си ОП.

Што се зараде тиче, зарађују врло слично, с тим што бих можда чак рекао да је першинг конзистентнији јер опрашта грешке више него тајп. Са друге стране, тајп, ако те прокаки партија, може да направи толики хаос да то није нормално, док першинг баш и не може, јер он седи и ради своју ствар и то је то.

Оба имају твикован ММ (тајпу је враћен његов благ ММ), што тајпу иде на руку више можда.

За зараду колико знам, лове је најбољи, а за Т34 кажу да је специфичан за играње, па да то може да смета. У вештим рукама, КВ-5 исто може да направи свашта.

Ја лично бих узео тајпа, па после першинга, пошто мислим да је то бољи комбо него да имаш једног хевија (а који кошта као један и по тенк од ова два). Тако да ако имаш кинту за хевија, можда боље да узмеш тајпа, додаш још петнес јура после кад скупиш и узмеш и першинга.
Мислим, наравно, можда је теби то безвезе акција, али ја бих то (поново) урадио.


Е да, ако оћеш да тренираш посаде са премијумом, онда логично да је тајп најгора опција.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 20:39   #9315
iarnautovic
Novi član
 
Član od: 29.3.2012.
Poruke: 25
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
vlado_ns kaže: Pregled poruke
Ja imam Type i Lowe... oba su skroz ok za pravljenje para. Mislim da je Lowe ipak provaljen (pali ga ko hoće ako gađa gde treba) i da ti je bolja opcija T34. Doduše, nisam ga vozio ali ne volim da ga srećem po bojnom polju.
Samo sto T34 ima losiji MM,2/3 u t10 partijama,dok Lowe 1/3
Hvala na pomoci!!
iarnautovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 20:41   #9316
iarnautovic
Novi član
 
Član od: 29.3.2012.
Poruke: 25
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
Ја имам тајпа и спершинга и оно, алтернирам између та два кад грајндујем паре (један згине, дај другог и те форе). Мада, заситио сам се тајпа и не могу очима да га видим после Т-44 и смара ме
Реално, тајп је занимљивији од суперпершинга, али захтева већу мождану активност, па и брже умара За моје тренутно расположење у игри, суперпершинг ми је идеалан, станеш негде на неки пик-а-бу и стојиш и напуцаваш се и тролујеш и на крају добијеш стил вол и идеш у следећу партију
Чак и кад му знаш слабе тачке, прилично су ситне, тако да ако немаш царску пенетрацију, мораш или да имаш среће при нишањењу или баш да будеш близу, а и онда овај у першингу може да виглује и да те зезне. Углавном, сви знамо нашу драгу плејер базу каква је у просеку и колико пеглају слабе тачке на тенковима, тако да ће људи углавном да те дингују и да се нервирају и да вичу да си ОП.

Што се зараде тиче, зарађују врло слично, с тим што бих можда чак рекао да је першинг конзистентнији јер опрашта грешке више него тајп. Са друге стране, тајп, ако те прокаки партија, може да направи толики хаос да то није нормално, док першинг баш и не може, јер он седи и ради своју ствар и то је то.

Оба имају твикован ММ (тајпу је враћен његов благ ММ), што тајпу иде на руку више можда.

За зараду колико знам, лове је најбољи, а за Т34 кажу да је специфичан за играње, па да то може да смета. У вештим рукама, КВ-5 исто може да направи свашта.

Ја лично бих узео тајпа, па после першинга, пошто мислим да је то бољи комбо него да имаш једног хевија (а који кошта као један и по тенк од ова два). Тако да ако имаш кинту за хевија, можда боље да узмеш тајпа, додаш још петнес јура после кад скупиш и узмеш и першинга.
Мислим, наравно, можда је теби то безвезе акција, али ја бих то (поново) урадио.


Е да, ако оћеш да тренираш посаде са премијумом, онда логично да је тајп најгора опција.
Slazem se sa tobom,ali tajpa vise nema u prodaji.
Hvala na pomoci
iarnautovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 20:48   #9317
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

А јес, то сам заборавио

Добро, капирам да га враћају повремено у неким акцијама...
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2012, 23:40   #9318
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
iarnautovic kaže: Pregled poruke
Konacno skupio novac za premium tenk.Prva opcija mozda Lowe,trenutno sam na nemackoj grani,a mozda i T34 ili SP.Zanima me vase misljenje?
Ne dvoumi se oko kupovine prem tenka ako imas kinte kupi "Lowe" Pusti price tipa svi znaju slabe tacke pa kao svaku partiju goris, bla bla bla,, to uglavnom pricaju oni koji ga nemaju i neznaju za slast 15 partija 1mil credit-a....
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 0:16   #9319
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
--timebandit-- kaže: Pregled poruke
Ne dvoumi se oko kupovine prem tenka ako imas kinte kupi "Lowe" Pusti price tipa svi znaju slabe tacke pa kao svaku partiju goris, bla bla bla,, to uglavnom pricaju oni koji ga nemaju i neznaju za slast 15 partija 1mil credit-a....
Ne, to pričaju oni što ga imaju... i koriste ga...
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2012, 0:46   #9320
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

И остали премијуми јако добро зарађују, у принципу, за тајпа или першинга само тих 15 партија претвори у 15-20.
Поента је који тенк се њему свиђа, јер не бих рекао да је превише битно то што ћеш са ловеом зарадити исте паре за пет партија, а са тајпом за шест.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com