Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.12.2013, 22:41   #17301
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Danas neki lik u t-44 ima 500 i kusur WN u tier10 partiji zaleti se i izgine u prvih pola minuta, a onda napiše "Damn tomatoes!"
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Cavic_Bronx (16.12.2013)
Stara 15.12.2013, 23:06   #17302
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Danas neki lik u t-44 ima 500 i kusur WN u tier10 partiji zaleti se i izgine u prvih pola minuta, a onda napiše "Damn tomatoes!"
Takve likove srecem skoro svaki dan u svakoj trecoj partiji. Ali ajde takve likove koji nemaju pojma mogu i da razumem ali lik koji ima 30k partija i zelene boje je pa krene u rush pa zgine i onda krece trolovanje cele partije sto ga arty nije pokrivao pa sto ga ostali nisu partili i tako dogod se partija ne zavrsi.

Prosto ne mogu da svatim takve likove koji to urade i onda celo vreme samo nesto piskaraju, mesto lepo zgino si ok nemas srece nije ti prosla taktika izadjes uzmies drugi tenk i picis dalje ne on do kraja partije je u stanju da napusava sve druge.

A garantujem da je to od nekoga video kome je takva fora prosla a i taj koji je to uradio verovatno zna kada treba i gde da je uradi a onda ovaj dosao video pa misli to moze svuda.

I mene koliko puta su napusavali kada sam bio u t21, t71, amx 12t pa sada u amx 13 75 kao sto ne krenem da skautujem, reko hocu ali ja imam svoje kada idem a ti gledaj svoju politiku a mene pusti da ja vodim svoju. I da bude veca fora ja na kraju imam vise stete od nekog hevija a mene su na pocetku napusavali sto ne znam da igram. Inace kada sam skaut nikada se ne zaletim odmah cim krene mapa nego lepo se ustekam negde pa kada odmakne 4-5 min i kada sam 100% siguran da su se svi rastrkali po mapama i da nema nikoga kod njih u bazi lepo odem koknem arty pa onda gledam gde je neki sam td da ga iznabadam i tako dok me ne srede ili ne pobegnem nazad u bazu, naravno nekada ni to ne pomaze jer uvek ima neka sisa koja ostane u bazi da cekica i pravi se pametan i svojim saigracima soli pamet kako treba da igraju i gde da se postave.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2013, 23:11   #17303
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Kad mi tako dobacuju noob scout ili arty sleeps, samo napišem "sorry cant f*** your mom and aim/scout at the same time".
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Cavic_Bronx (16.12.2013), mentolbrebombona (17.12.2013)
Stara 15.12.2013, 23:31   #17304
Genoveva
Član
 
Član od: 1.10.2012.
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
Idem na medium tenkove, i to SAMO JEDAN, necu da igram paralelno, nego cepam pravolonijski. Moze preporuka?

Necu francuze i necu nemce. Kakvi su britanci/rusi/kinezi?

posto ne znam kako englezi izgledaju, a vidim da su rusi i kinezi vrlo slicni... u cemu je fora
Po meni Ruse idi bez razmisljanja, t54 najbolja devetka, a i t62 i obj140 su dobri za igru.
Francuzi moras bas znati igrati sa njima, nisu bas za random.
Kinezi, ja sam dosao do devetke, i ne mogu se sloziti da je t34-2 bolji od t44, plus sto tir10 imas onu topinu ali gun depresion je jako los, zato su mi mnogo gori od rusa, isprobavao sam ih dosta na test serveru.
Ameri, ovi patoni meni nisu vredni istrazivanja, a t54e1 nije los ali desetka je heavy t57 a ti rece da hoce medijume.
Nemci e50 i e50m su ti neka mesavina heavija i medijuma, ova druga linija pokretna ali bez oklopa.
Britance nemam pojma, nezanimljivi.
Japance sam isprobavao na testu, meni su zanimljivi ali slicni su mi kao i nemacka leo linija i pitanje je sta ce sa njima biti ubuduce, jer sve tenkove sto izadju malo bufaju da narod grinda pa onda silent nefr.

Opet ponavljam nemoj da vas mrzi da skinete test server kada imate sansu, pa vidite sta vam odgovara, ali ja licno opet da pocinjem isao bi na Ruse bez razmisljanja.
Genoveva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2013, 23:44   #17305
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Wins/Battles: 4 (15) (26.67%)

Danasnje skidanje zvezdica...

Mislim da MM pokusava nesto da mi kaze

Play World Of Warplanes...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 0:03   #17306
Cavic_Bronx
Član
 
Član od: 23.3.2008.
Poruke: 127
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Takve likove srecem skoro svaki dan u svakoj trecoj partiji. Ali ajde takve likove koji nemaju pojma mogu i da razumem ali lik koji ima 30k partija i zelene boje je pa krene u rush pa zgine i onda krece trolovanje cele partije sto ga arty nije pokrivao pa sto ga ostali nisu partili i tako dogod se partija ne zavrsi.

Prosto ne mogu da svatim takve likove koji to urade i onda celo vreme samo nesto piskaraju, mesto lepo zgino si ok nemas srece nije ti prosla taktika izadjes uzmies drugi tenk i picis dalje ne on do kraja partije je u stanju da napusava sve druge.

A garantujem da je to od nekoga video kome je takva fora prosla a i taj koji je to uradio verovatno zna kada treba i gde da je uradi a onda ovaj dosao video pa misli to moze svuda.

I mene koliko puta su napusavali kada sam bio u t21, t71, amx 12t pa sada u amx 13 75 kao sto ne krenem da skautujem, reko hocu ali ja imam svoje kada idem a ti gledaj svoju politiku a mene pusti da ja vodim svoju. I da bude veca fora ja na kraju imam vise stete od nekog hevija a mene su na pocetku napusavali sto ne znam da igram. Inace kada sam skaut nikada se ne zaletim odmah cim krene mapa nego lepo se ustekam negde pa kada odmakne 4-5 min i kada sam 100% siguran da su se svi rastrkali po mapama i da nema nikoga kod njih u bazi lepo odem koknem arty pa onda gledam gde je neki sam td da ga iznabadam i tako dok me ne srede ili ne pobegnem nazad u bazu, naravno nekada ni to ne pomaze jer uvek ima neka sisa koja ostane u bazi da cekica i pravi se pametan i svojim saigracima soli pamet kako treba da igraju i gde da se postave.

Pa tako i treba da se igra sa scout-om... Nije fora da odmah spotujes svih 15 tenkova i da pogines, vec da ih povremeno osvetljavas i pomazes svojima da ih otkinu od zivota... Desavalo mi se da po partiji imam 5-6k spot dmg, i pored toga jos 2k ja sto napravim, i bude dosta kesa, a u toku igre ti spominju celu familiju i jos po nesto, a najcesce da si noob (a oni su ti koji prvi poginu)...
Cavic_Bronx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 0:10   #17307
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

a bre ljudi samo kukate kako vam losi timovi xD mislim desava se, ali se takodje desava da imate i 10 pobeda za redom, kao meni sada xD (sa tier 1-3 tenkovima )
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 0:28   #17308
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Samo tako ces u ovoj igri opstati da ne poludis i da ne pogubis svoje zivce zbog bu*ala.
Ma jos sam ja na manje od 4K partija i stvari dozivljavam prilicno sportski ... gledam da popravim igru koliko i kad mogu i da ucim na greskama. Desavalo se da sa timom koji ima 40% sanse za pobedu otkinemo ove druge. Desavalo se i da neki "crveni noob" odigra partiju zivota i napravi masakr - nema pravila ocigledno...

Primetio sam samo, mozda tripujem, da pojedinim danima bolje ide winrate - ponedeljak mi je npr. u 90% slucajeva prilicno dobar, nedelja - katastrofa.

Onu sliku sam postovao cisto kao anegdotu - nikad mi se toliko nije crveneo ekran otkad sam skinuo xvm .
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 0:41   #17309
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
JocaNoob kaže: Pregled poruke

Onu sliku sam postovao cisto kao anegdotu - nikad mi se toliko nije crveneo ekran otkad sam skinuo xvm .
Meni su crveni svi ispod 800 tako da ako uzmem niži tier bar pola partija je takvo
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 0:47   #17310
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Mali demo prema cemu tezi WG sto se tice realisticne fizike...

LINK
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 1:12   #17311
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
a bre ljudi samo kukate kako vam losi timovi xD mislim desava se, ali se takodje desava da imate i 10 pobeda za redom, kao meni sada xD (sa tier 1-3 tenkovima )
Jeste sa tim tirevima kada sam ja igrao nije ni bilo poraza, porazi su krenuli da se redjaju kada sam krenuo da prelazim na vece tireve tamo 6-7 e od onda krece sizenje ludenje.

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Mali demo prema cemu tezi WG sto se tice realisticne fizike...

LINK
Cek jel to tvoja zelja ili sta? Mislim iovako im se tenkovi zaglavljuju na mestima gde nebi trebali da mogu da se zaglave a ipak se zaglave a sta mislis da bi se dogodilo kada bi ubacili ovo iz demoa??? Pa nastala bi opsta kuknjava i ludenje na forumu.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 1:32   #17312
Cavic_Bronx
Član
 
Član od: 23.3.2008.
Poruke: 127
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Mali demo prema cemu tezi WG sto se tice realisticne fizike...

LINK
Po meni preterano, sto kaze Dragan, i ovako se zaglave tamo gde ne treba..
Cavic_Bronx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 1:41   #17313
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@Dragan P
a sta mislis, ako imas nekoliko hiljada borbi i imas procenat pobeda nesto veci od 50%, da li samo gubis i nerviras se ili se nekad desi (jedno 50% slucajeva) i da pobedis (a to ne zavisi od tier-a)?
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 3:03   #17314
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
@Dragan P
a sta mislis, ako imas nekoliko hiljada borbi i imas procenat pobeda nesto veci od 50%, da li samo gubis i nerviras se ili se nekad desi (jedno 50% slucajeva) i da pobedis (a to ne zavisi od tier-a)?
Molio bih pesnika da bude malo precizniji u svom izjasnjavanju jer ocigledno da sam ja glup i ne razumem istog sta hoce da mi kaze!
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dragan.P na korisnoj poruci:
miloshbg (16.12.2013)
Stara 16.12.2013, 4:08   #17315
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
Cek jel to tvoja zelja ili sta? Mislim iovako im se tenkovi zaglavljuju na mestima gde nebi trebali da mogu da se zaglave a ipak se zaglave a sta mislis da bi se dogodilo kada bi ubacili ovo iz demoa??? Pa nastala bi opsta kuknjava i ludenje na forumu.
Ovo je demostartor kako radi HAVOK koji uskoro (od 9.0) treba da pocne da se implementira u igru. Krajnji cilj je da se momenti gde kamencic ili ivica od brda zaustavlja tenk totalno eliminisu. Kretanje tenka po mekom zemljistu bi trebalo izazivati efekat upadanja gusenica, prskanje blata, tenkovi ce se "prljati", gusenice proklizavati na previse velikim nagibima, drvece/zbunje/rusevine (sut) treba da postanu deformabilni objekti, fizika vode kroz koju se krece tenk (talasi) itd.

Da, sve je to sminjkanje. Isto kao sto su se sad u 8.10 setili da ubace filtere za svetlost koji se u obliku raznih modova koriste jos od 8.0. Koliko je verovati WG-u, u sledecoj godini nas ocekuje vise peglanja i ulepsavanja nego ubacivanja nove (useless) tehnike. Samo se nesto boljim da ce na kraju opet da ponove 8.0 i shit storm koji je tada bio.

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (16.12.2013 u 4:25) Razlog: Tastatura sa govornom manom...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 4:37   #17316
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Ovo je demostartor kako radi HAVOK koji uskoro (od 9.0) treba da pocne da se implementira u igru. Krajnji cilj je da se momenti gde kamencic ili ivica od brda zaustavlja tenk totalno eliminisu. Kretanje tenka po mekom zemljistu bi trebalo izazivati efekat upadanja gusevica, prskanje blata, tenkovi ce se "prljati", gusenice proklizavati na previse velikim nagibima itd.
Ma znam kako funkcionise taj demo jer vec neko vreme ga i ja pratim ali ako to stvarno ubace u igru mislim da nece bas dobro da bude. Mislim bice lepse, zabavnije ali napravice niz novih problema a ni ove koje su sada stvorili nisu odklonili niti ce ih odkloniti.

Glavni problem je sada trenutno preopterecenost servera na EU a oni jos nisu izasli sa nikavim informacijama hoce biti nekog poboljsanja u vezi toga. Jer ja tacno osetim sada kako se igra davi i mnogo sporije ulazi u igru. Primetio sam da kada ulazim u samu igru na pocetku gde se kuca email i sifra da tu bas odugovlaci sa ucitavanjem pa onda kada pocinje bitka tacnije trazi igrace da te ubaci i tu isto dugo ucitava i primetio sam da kada me ubaci u partiju da neki put je vec igra odbrojala par secundi a ranije sam uvek bio na pocetku i cekao da krene odbrojavanje.

Do racunara nema sanse da je jer imam i5 2500k procesor 7870 graficku i 8 gb rama a nije ni do windows-a (win 7 ultimate x64) jer sam i njega nedavno reinstalirao i ubacio cistu instalaciju wot-a.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 5:27   #17317
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
decoy kaže: Pregled poruke
kad mi tako dobacuju noob scout ili arty sleeps, samo napišem "sorry cant f*** your mom and aim/scout at the same time".
ouch
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 9:25   #17318
Cavic_Bronx
Član
 
Član od: 23.3.2008.
Poruke: 127
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
gusenice proklizavati na previse velikim nagibima.
A bio bi red vise..

Nismo koze pa da se pentramo po svim planinama..
Cavic_Bronx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 13:31   #17319
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Da li je neko kupovao gold preko SMS-a i kakva su vam iskustva sa time?
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2013, 13:58   #17320
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jesam ja ovo dobro skontao....
10 pobeda u timskim bitkama i dobije se 1 dan premiuma ???
od danas do 20.
A od 20 do 22 duplo iskustvo za sve random bitke..
http://worldoftanks.eu/en/news/festi...06991_46894_45

Sto u prevodu znaci da poteram IS8 i IS7 i nakucam 50k dmg i uzmem dan premiuma a onda poteram IS3 u timskim i uzmem jos jedan dan premiuma

Edit
Gently
Kupovao sam ja golde par puta preko sms najmanji paket. Trebalo mi samo da imam za promenu opreme na tenku. Koristim telenor i sve radi perfektno. Sledis korake tamo, ukucas broj telefona dobijes sms kod i kad ga ukucas na sajt potvrdio si kupivinu i racun ti se zaduzuje automatski i u sekundi dobijas gold na nalog.
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com