Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.1.2011, 18:25   #5201
GoZbAr94
Novi član
 
Član od: 12.3.2009.
Lokacija: Kotor , Crna Gora i Srbija
Poruke: 21
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

GoZbAr94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2011, 19:32   #5202
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

lepo je videti da tema cveta pa imamo cak tri avanture za pogadjanje

Citat:
Biskup kaže: Pregled poruke
Return to Mysterious Island 2: Mina's Fate
tacno
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2011, 20:51   #5203
iss division
Član
 
Član od: 1.11.2010.
Poruke: 60
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Dracula The Resurrection
iss division je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2011, 21:14   #5204
GoZbAr94
Novi član
 
Član od: 12.3.2009.
Lokacija: Kotor , Crna Gora i Srbija
Poruke: 21
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
iss division kaže: Pregled poruke
Dracula The Resurrection
tacan odgovor

Ime
: Dracula The Resurrection
Razvojni tim/Izdavač
: DreamCatcher Interactive, Inc.
Godina : 1999
Pogled/Izvođenje
: 3d
Tema
: Horor
Tip grafike
: realizam
Oficijalni sajt
:
Opis
: point-and-click
GoZbAr94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2011, 22:06   #5205
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

O, kakav haos. Pošto sam prozvana, moram i da odgovorim.
1. Avantura koju je postavio Biskup, me je kao i Dijega odmah asocirala na “And Then There Were None” tako da nisam mogla da razmišljam u drugom pravcu, samo mi se ta avantra motala po glavi. Onda je iss division pomenuo Nancy Drew i tek onda sam se blokirala. Molim te Biskupe, odgovori, da li je to možda neka od Nancy Drew. Ako jeste, iss division skrati nam muke i izvoli pogodi koja je od mogućih 30 avantura Nancy Drew baš ta koja je postavljena.
2. Druga avantura koju je Dijego postavio, je koliko vidim pogođena. Nisam imala veremena da je pogađam. Nju sam čak i igrala ali je nisam odmah prepoznala.
3. Treća avantura mi je već dobro poznata. Nju sam pogodila pre par godina, ali nema veze.
Da rezimiramo. Avanture pod tačkom 2. i 3. su rešene, ostala je ona pod tačkom 1. Biskupe izvoli reši misteriju.
Nadam se da sam bila dovoljno jasna i precizna.

Poslednja ispravka: snežana stanković (25.1.2011 u 8:56)
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku snežana stanković na korisnoj poruci:
dijego_ (25.1.2011), Shumsko_drvece (24.1.2011)
Stara 25.1.2011, 8:34   #5206
Плајвазó
Član
 
Član od: 3.3.2009.
Lokacija: селендра
Poruke: 45
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 31 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
evo i dobrovoljca

Prilog 38309



Prilog 38310
Citat:
GoZbAr94 kaže: Pregled poruke
Ура! трпање! Имам и ја једну
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	najbolja_avantura_svih_vremena_a_i_sire.jpg
Viđeno:	12 puta
Veličina:	69,2 KB
ID:	38323
Супер вам је тема!
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
O, kakav haos.
што бре екстра је зезање.Ајмо сви по једну слику за погодити.
Плајвазó je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2011, 12:01   #5207
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Претпостављам да не знаш да си све покварио.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2011, 13:27   #5208
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Ovaj bi da trpa Kate Walker .
Ako brate, ako , samo udri.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2011, 14:27   #5209
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
Плајвазó kaže: Pregled poruke
Ајмо сви по једну слику за погодити.
procitaj poruku sa prethodne strane


savet za GoZbAr94:

nemoj da koristis gotovu sliku sa drugog sajta jer se obicno takve slike zovu i kao igra


savet za Плајвазó:

nemoj da postavljas sliku igre na kojoj pise ime igre
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2011, 17:29   #5210
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

E konacno sam i ja odlucila da pređem malo na ovaj forum sa adventure gamersa.
Sigurna sam da se je Плајвазó samo šalio. Jer stvarno je nemoguće da neko postavi sliku sa nazivom igre na thread gdje se pogađaju igre.

Sto se tiče postiranja više slika u isto vrijeme mislim da nastaje pravi haos i da su dijego i zoran845 bili potpuno u pravu kada su mene upozorili da se nova slika može postirati tek nakon sedmicu dana na adventure gamers forumu. (Iako sam ja samo pitala a ne objavila)

Kad smo vec adventure gamersa trebali biste vidjeti kako je ovakav isti thread atkivan kod njih. Pogađaju ljudi nema šta. Pogotovu zoran845. Možda bismo ga trebali zovnuti da pomogne i ovdje.

Ova biskupova slika je i mene odmah podsjetila na stolove u And then there were none i Murder on the Orient Express, samo što je ova trpeza nekako siromašnija, pa zbog toga i pretpostavljam da je igra starija negdje tamo devedeset i neke, a to je izvan moga režima.

Puno pozdrava od Dalile
P.S. Ljudi potrudite se malo
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2011, 17:43   #5211
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

A znaci Zoki je disident , pobegao na strani forum da pogadja avantute.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2011, 18:57   #5212
Biskup
Novi član
 
Član od: 22.8.2009.
Poruke: 21
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Uobičajeni je znak dobre volje i blagdanskog duha dati još neku sliku kad vidiš da pogađačima ne ide. Ako ne zbog nas, a onda zbog dečice koja su suznih očiju ispod jelke čekala
Imat ću to u vidu u vrijeme sljedećih blagdana.

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
lepo je videti da tema cveta pa imamo cak tri avanture za pogadjanje
Je lijepo, ali ne smemo zaboraviti da se uvijek nađe spremnih "talibana" poput onoga GZ9...nešta ili ovoga Plajvaza. Moje je mišljenje da trebamo pogađati samo jednu avanturu odjednom.
Pravila ovoga kviza nisu mi u tom jasna.

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
tacno
I što sada? Trebam li postaviti još jednu avanturu?
I ova vam je, čini se, previše.

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Molim te Biskupe, odgovori, da li je to možda neka od Nancy Drew.
Ispričavam se ali ne mogu odgovoriti na to pitanje. Ne mogu se tek tako prekrižiti 4 tuceta avantura.

Citat:
iss division kaže: Pregled poruke
mozda neki deo Nancy Drew?
Moraš biti precizan.Na koju igru točno misliš?

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Kad smo vec adventure gamersa trebali biste vidjeti kako je ovakav isti thread atkivan kod njih. Pogađaju ljudi nema šta. Pogotovu zoran845. Možda bismo ga trebali zovnuti da pomogne i ovdje.
Vjerujem da niti taj ne bi uspio pogoditi o čemu je ovdje riječ.

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Ljudi potrudite se malo
Dobar savjet. U to ime dajem još jedan screenshot.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	kF-315-hsk.jpg
Viđeno:	20 puta
Veličina:	47,0 KB
ID:	38326  
Biskup je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2011, 20:35   #5213
getawayblues
Član
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 370
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 59 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Lichi na Under a Killing Moon, bash...
getawayblues je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2011, 0:47   #5214
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
E konacno sam i ja odlucila da pređem malo na ovaj forum sa adventure gamersa.


Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Kad smo vec adventure gamersa trebali biste vidjeti kako je ovakav isti thread atkivan kod njih. Pogađaju ljudi nema šta.
apsolutno, iako je malo lakse kada korisnici nemaju obavezu da postavljaju i tabelu nakon sto se igra pogodi. Takodje, njihov sistem je takav da se moze postaviti i igra koja je vec pogodjena, pa se pre ili kasnije uvek javljaju i one poznatije igre.

Citat:
Biskup kaže: Pregled poruke
I što sada? Trebam li postaviti još jednu avanturu?
I ova vam je, čini se, previše.
ukazacu ponovo na poruke #5192 i #5193

ukratko - kada se postavljach "izgubi" tj. nakon nedelju dana bez odgovora na pogadjanja igracha, novih slika i hintova, dobrovoljac postavlja novu igru a kada se prvi postavljach vrati nastavlja se sa pogadjanjem prve igre
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2011, 18:00   #5215
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
apsolutno, iako je malo lakse kada korisnici nemaju obavezu da postavljaju i tabelu nakon sto se igra pogodi. Takodje, njihov sistem je takav da se moze postaviti i igra koja je vec pogodjena, pa se pre ili kasnije uvek javljaju i one poznatije igre.
Ako sam dobro razumjela, ako se slučajno desi da ja pogodim jednu od ovih avantura onda moram da postavim sliku avanture koja se ne nalazi na onom vašem Spisku Avantura, i potom ako je neko pogodi da postavim onu tabelicu tako da niko vise ne može postaviti tu avanturu.
Iako bih ja drage volje pravila onu tabelicu, ja mislim da se sve igre koje sam igrala vec nalaze na onom spisku. Ali pitanje je šta da se radi kada više ne ostane avantura za pogađanje? Počinjete iznova?


Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
ukazacu ponovo na poruke #5192 i #5193

ukratko - kada se postavljach "izgubi" tj. nakon nedelju dana bez odgovora na pogadjanja igracha, novih slika i hintova, dobrovoljac postavlja novu igru a kada se prvi postavljach vrati nastavlja se sa pogadjanjem prve igre
Imam ja ideju za novo pravilo. Ako se avantura ne pogodi za 15 dana a onaj ko je postavio sliku avanture aktivno učestvuje u tom pogađanju, on treba u tom slučaju da obznani ime te avanture (i napravi onu tabelicu) i zatim on ima pravo da postavi sljedeću avanturu (kao vječiti pobjednik koji nadmašuje sve ostale ) Naravno dijegovo pravilo je takođe učinkovito ako onaj ko je postavio tu avanturu se ne javlja tih 15 dana.
Svi koji su za neka dignu ruku! (šala naravno )
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2011, 19:19   #5216
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Ako sam dobro razumjela, ako se slučajno desi da ja pogodim jednu od ovih avantura onda moram da postavim sliku avanture koja se ne nalazi na onom vašem Spisku Avantura, i potom ako je neko pogodi da postavim onu tabelicu tako da niko vise ne može postaviti tu avanturu.
da, tako je bilo do sada, a spisak se zaista pokazao kao jako korisna stvar i lepa "nuspojava" ove teme. ipak, posto su najpoznatije igre vec pogodjene sada ide malo teze prikupljati i one opskurnije igre.

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Iako bih ja drage volje pravila onu tabelicu, ja mislim da se sve igre koje sam igrala vec nalaze na onom spisku
posto je spisak vec pozamasan, to je slucaj gotovo sa svima. takodje, bila je vec jednom diskusija oko toga da li ucesnici treba da postavljaju samo igre koje su igrali, iako ti verovatno mislis na situaciju da neces moci da pogodis onu igru koju jos nisi igrala.

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Ali pitanje je šta da se radi kada više ne ostane avantura za pogađanje? Počinjete iznova?
pa eto, i to je predlog doduse - postoji jos mnogo, mnogo avantura koje i necemo bas tako brzo i ovim tempom "registrovati". hipoteticki, da se to desi i da krenemo ponovo, onda bi verovatno to bilo slicnije adventuregamersu gde se pogadja bez tabela

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Imam ja ideju za novo pravilo. Ako se avantura ne pogodi za 15 dana a onaj ko je postavio sliku avanture aktivno učestvuje u tom pogađanju, on treba u tom slučaju da obznani ime te avanture (i napravi onu tabelicu) i zatim on ima pravo da postavi sljedeću avanturu (kao vječiti pobjednik koji nadmašuje sve ostale )
istinu govoreci, postavljach uvek ima prostora da "nastimuje" sliku tako da se ne pogodi, a pogotovu ako ne daje jos slika, pogotovu one karakteristicne za gameplay i ako oskudeva sa hintovima kada igracima ne ide. naravno, nije uvek sve u tome da se igra pogodi iz prve (zoran ce ti o tome sve reci ) ali ipak se sve vodi na postavljachevu volju, pored naravno i znanja i umesnosti igraca.

evo za primer, mogu da stavim dve slike

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	15.jpg
Viđeno:	4 puta
Veličina:	16,8 KB
ID:	38338

Spoiler za igru:
The Curse of Monkey Island


Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	25.jpg
Viđeno:	5 puta
Veličina:	28,1 KB
ID:	38339

Spoiler za igru:
Gabriel Knight 2


koje nisu toliko karakteristicne za trazene igre, ili "zamaskirane" da se ne pogodi tako lako
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2011, 19:35   #5217
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Mislim da bi onda najbolje bilo da ja uzmem čitati ovaj thread od prve stranice pa pooolakooo prema kraju ( i usput pokušavam da pogodim avanturu prije nego pročitam odgovor i pravim se da sam ja ustvari pogodila )

Onda znači onaj ko je postavio sliku avanture za pogađanje ako ona ne može da se pogodi treba samo nastaviti davati više hintova i još screenshotova dok se ona konačno ne pogodi?

Mislim da je vrijeme da se ja malo bacim na posao i pootvaram vam neke nove teme, naravno ako ste vi voljni davati odgovore u tim temama?
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2011, 19:45   #5218
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Onda znači onaj ko je postavio sliku avanture za pogađanje ako ona ne može da se pogodi treba samo nastaviti davati više hintova i još screenshotova dok se ona konačno ne pogodi?
apsolutno, zato sto je nadmetanje u smislu "cija igra duze nece da se pogodi" besmisleno iz razloga koji sam spomenuo da postavljach uvek moze da namontira svoju sliku ili da ne pomaze ucesnicima

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Mislim da je vrijeme da se ja malo bacim na posao i pootvaram vam neke nove teme, naravno ako ste vi voljni davati odgovore u tim temama?
od viska tema glava ne boli, pogotovu ne u nasem zanru.
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2011, 22:06   #5219
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
E konacno sam i ja odlucila da pređem malo na ovaj forum sa adventure gamersa.
E, divno!
Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Mislim da bi onda najbolje bilo da ja uzmem čitati ovaj thread od prve stranice pa pooolakooo prema kraju
Odlična ideja, ali samo polako, mi ovde nigde ne žurimo. Pravila ove teme nisu postojala na samom početku, već su se stvarala u hodu. Postoje razni predlozi, pa se tako uskoro mogu ponovo promeniti.
Ono što bih ja izdvojila kao bitno je tačka 6. Ovo nije kviz i zato nema bodovanja. Moje lično mišljenje je, da se nismo mi ovde okupili da bi bili najbolji pogađači avantura. Draž ove teme je da otkrijemo igre za koje nismo ni znali da postoje. To je samo moje mišljenje, zbog toga sam se ja ovde i zadržala ovoliko dugo.
Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Iako bih ja drage volje pravila onu tabelicu, ja mislim da se sve igre koje sam igrala vec nalaze na onom spisku.
To je takođe i moj problem a izgleda i većine učesnika. Možda je zato ova tema malo i utihnula, pa bi trebalo uvesti nova pravila. Postoje i drugi razlozi. Recimo, avanture su igre koje igra malo ljudi; pisanje tablica ili odlazak pogađača na druge forume .
Moj savet je, nemoj se opterećivati sa pravilima, već se igraj sa nama i uživaj.
Citat:
Biskup kaže: Pregled poruke
Vjerujem da niti taj ne bi uspio pogoditi o čemu je ovdje riječ.
Taj! Čisto sumnjam.
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2011, 9:40   #5220
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Pogodi avanturu

Nisam nameravao da se ikada više ovde oglasim, ali moram.
Spoiler za lapidarni prikaz aktuelne situacije u PA:
Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
O, kakav haos.


Verovatno je i poslednjoj budali što naviri u ovu (nekada veličanstvenu) temu jasno da ovako dalje ne ide: nema (sem Dijega i Foresta, kojima dugovi nadiru u nozdrve te im je kućni doktor još pre više od godinu dana naložio uzdržavanje od bilo kakvog uplitanja u PA - o natovarivanju novih mandatnih sklepavanja tablica na njihova nejaka i lenjava pleća čovek nije hteo ni da čuje!) skoro nikoga ko bi mogao i da sastavlja pitanja (da to budu do sada nepostavljane avanture, kako važeća pravila nalažu) i da na njih nađe odgovor. "Starih članova" (i meni je sve teže da se prisetim koji su to bili, a nije ih ni bilo bogzna koliko ni kad su se čuli) nema ni od korova, ovi "mladi članovi" navrli ko smrt na babu, ali (avaj!) nemaju potrebne kvalifikacije i džabe se dupetaju u temi gde ne bi imali bogzna šta da ubodu ni kad je ona (tema) bila mlada, a nekmoli sada kad smo iza sebe ostavili skoro sedamsto naslova.

Mislim da ste svi koji ovde navraćate dovoljno inteligentni da vidite da bez stanovite osobe koja je dugo teglila, gurala, preklinjala i upinjala se da PA ide - ovako dalje neće moći. Dijego je (normalno) to (konačno!) shvatio pa je stao da prilaže "promene ustava" (nema više tablica, postavlja ko šta i kad hoće, može i nešto što je već bilo, nema rokova, nema... PA?). To vam je kao da se dvadeset dvojica rmpalija nađu na travnatom terenu veličine 105 x 70 m da (nogama i glavama) igraju loptu na golove dimenzija 7,32 x 2,44 m, pa im naprasno (iz dosade? iz obesti?) ćune da neće više to tako da rade nego će da se svuku do gaća, uđu u bazen (sa vodom) veličine (recimo) 20 x 10 m, sa golovima od 3,0 x 0,9 m i neće više loptu (takođe promenjenih karakteristika, yebeš staro!) da ritaju no će da je vitlaju rukama. Možda opisana transformacija/metamorfoza i nije loša za sport (lično više volim vaterpolo od fudbala), ali se uz sve navedene promene nekako prirodno podrazumeva i menjanje naziva sporta (to više NIJE fudbal).

Zato vas gospođe, gospođice i gospodo (u ime slavne prošlosti) molim (ma preklinjem!) da zamandalite ovu temu, pustite je da traje kakva je bila i (još uvek ne mnogo ukaljana) služi mladim avanturistima za obuku i primer, a vi, lenji entuzijasti, lepo otvorite novi топик pa raspalite sa kakvim god hoćete novim pravilima. U zdravlje vam igranje (...balo vas igranje, grmbl... mumbl...).

Spoiler za savete i komentare:
Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Mislim da bi onda najbolje bilo da ja uzmem čitati ovaj thread od prve stranice pa pooolakooo prema kraju
E, to je glas razuma: iznenadićeš se koliko je ova (trenutno rakom nagrižena) tema nekada bila vitalna, poletna i zanimljiva. I sam je rado čitam iznova .

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Mislim da je vrijeme da se ja malo bacim na posao i pootvaram vam neke nove teme, naravno ako ste vi voljni davati odgovore u tim temama?
Uzmi bolje da čitaš šta je već pisano , a posle (ako i dalje misliš da tako treba) raspali sa novim temama . Ovom podforumu nikad nije manjkalo novih tema , manjkalo je kvalitetnih (pisaca) priloga .
Zbog nedostatka pisaca je i PA propala.

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Pravila ove teme nisu postojala na samom početku, već su se stvarala u hodu.
Snežo, treba da jedeš šargarepu, dobra za jačanje pamćenja : PA je svoja (i dan-danas pomalo važeća) pravila dobila jedva par dana posle svoga starta (tačno 44 sata i 3 minuta kasnije, za sintničare) i jedina dopuna (pre više od dve godine) im je bila zabrana zezanja pri davanju odgovora (slučaj Crystal Key ).

Uzgred, ja ZNAM kojom vas igrom Biskup prži.

Poslednja ispravka: zoran845 (27.1.2011 u 15:10) Razlog: šlifovanje
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, kviz, lista avantura, pogodi avanturu, spisak avantura

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ideja priče za avanturu strucnomisljenje Avanturističke igre 14 2.1.2008 23:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com