Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.5.2010, 5:57   #381
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Rush?
Lol..
CnC4 zahteva mnogo više planiranja nego ranije, gde su se samo tenkovi štancovali.
Mobilna baza je veća od Mamuta. Sa jakim oklopom i naoružanjem kad se unapredi. Može biti od izuzetne koristi u ranim fazama igre ako se aktivno koristi, dok neprijatelj još uvek štanca Tier 1 jedinice.

Ovde se ne fura brojnost, nego kvalitet i veterancy jedinica sa kojima raspolažeš. Uostalom, ako pametno koristiš inženjere, možeš imati PopCap 150/60.

Plus, pešadija sada sabija, za razliku od prethodnih delova. Još kad se izgrade bunkeri i turelne odbrane
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2010, 15:16   #382
Strelok
Član
 
Član od: 15.10.2008.
Lokacija: Pripyat
Poruke: 293
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 73 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Ne znam za ostale, ali u C&C3 sam mogao lepo da razvijem neku strategiju, napravim diverziju u stosta iskombinujem.

C&C4 je kao stvoren za multiplayer ali novi sistem igranja se po mom misljenju ne uklapa bas u singleplayer.

Kad sam rekao da je Mamut veliki kao i moblina baza nisam mislio bukvalno

Kad smo vec kod pesadije, jednostavno je moralo da bude tako. Jer da je odradjen realan odnos snaga, odbrambeni igraci ne bi nista mogli uraditi sa pesadijom. Sve je izbalansirano, mada ostaje onaj utisak da svaka jedinica ima tacno odredjenog protivnika koji moze da je pobedi, bar sam ja stekao takav osecaj dok sam igrao.

Da, ono sto sam zaboravio da pomenem... sram me bilo... su unapredjenja. Zanimljivo su odradjena i napokon imam osecaj da kad ih uzmem da sam nesto bitno postigao.

I ako se dobro secam database je izbacen. To mi je malo bezveze, u trojci je bio dobar i unosio je igraca dublje u svet tiberiumom unistene Zemlje.
Strelok je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2010, 17:20   #383
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Istina ziva shto si rekao za single player. Al za to i znamo, jer cnc4 je trebalo da se zove cnc arena, i bude totalno zasebni projekat od cnc4, al kad im je finansijski prigustilo, reshili su da skrpe shitarsku prichicu sa neinspirativnim misijama. I eto, zato svi ustvari pljuju ovu igru.
Mnogo bi bolje proshla da je bila cnc multi spinoff, al ebaj ga

Poslednja ispravka: Dimo (30.5.2010 u 12:35) Razlog: uklonjen citat
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2010, 1:09   #384
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Sad gledah na moddb-u mu dodje ova ocena:

http://www.moddb.com/games/cc4-tiberian-twilight

4.4 haha
Najgori skor na moddb-u za komercijalni igru eva
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 16:12   #385
analayzer
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2008.
Lokacija: Vršac
Poruke: 1.752
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 311 puta na 294 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Sve u svemu, CnC4 nije los. A sta je to sto ga cini drugacijim, znate i sami.

Da je EA pravio neku drugu strategiju a da nije tiberium, bila bi jos bolja, ali mi smo navikli da harvestujemo tiberijum, i to je ono sto hvali. Svaka cast, cnc4 me je iznenadio i to u pozitivnom. Za mene je dobar, a vjerovatno zbog ovih inovacija. Preko sto jedinica i preko sto "weapno upgradea" je bas cool i nadam se da je EA svojim zaposlenima dao slobode, da od cnc4 urade sta god zele, al da Generals2 bude nesto ludo.
Al videcemo sta ce se desiti.
Sve u svemu CnC 4 JESTE LOŠ. Skinuo sam ga sa interneta da vidim da li valja pre nego što kupim original ali sam duboko razočaran. Osim muzike koja je divna ništa drugo ne valja.
Grafika jedinica je bedna, očajna još kada selektujete postaju još ružnije. Figurine su crtane za razliku od CnC3 gde je PREDIVNA.
A gameplay je očajan ne zaslužuje da se nazove RTS jer nemo šta tu da se strateguje sa par početnih jedinica čiji se broj teško može povećavati a neprijatelja ima nebrojeno još se lako uništavaju a teško prave nema resursa nema velikih explozija nema zadovoljstva razaranja protivnika nema ničega zašta bih trebao da platim 3600 dinara. Da je hiljadu i da te EA poljubi u ruku(čitaj d..e)možda ovako ne. Previše ograničenja ti postavljaju.
Crap je to.Amen
analayzer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 16:18   #386
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Necu te ubedjivati u drukchije, i slazem se i za kampanju i za skirmish i izged jedinica, sve je to jako loshe u odnosu na cnc3. Ako imas mogucnosti probaj multiplayer, 5vs5, daleko je zabavniji nego kampanja i skirmish protiv AI-a.
Ali, mora da se ubode dobra ekipa, tj da su igrachi koji znaju da saradjuju i pravilno koriste klase, a ne kojekakvi nuberi.(pricham iz lichnog iskustva)
E onda multi sija, ali ako ti se gameplay ne svidja u globalu, onda ni to ne pomaze
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2010, 15:42   #387
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Pošto je bilo već ovakvih pokušaja ali niko do sada nije uspeo ovo da uradi a ja naravno sada imam višak vremena pokušaću ovde da ubacim kompletnu priču cele Tiberium priče. A i malo da temu osvežim, nije dugo bilo ništa novo. Takođe ići ću samo prema GDI kampanji pošto je ona bitna za priču dok je NOD uvek bila alternativna priča.

Sve je počelo 1995. godine kada se meteor srušio u reku Tibar u Italiji. Odatle mu i naziv Tiberium. Odmah je otkriveno da je to veoma vredan resurs, ali i veliko prokletstvo. Tiberium sam po sebi je isisavao resurse iz zemlje i skladištio ih u sebi. Sve što je trebalo uraditi je pokupiti ga nečim i izvući materijale iz kristala. Prokletstvo je bilo to što je pri tom procesu emitovao različite otrovne gasove i štetna zračenja koja su bila smrtonosna po sva živa bića. Tada se gotovo niotkuda pojavljuje misteriozna organizacija, Brotherhood of Nod (Bratstvo nod-a u slobodnom prevodu). Na čelu nje je Harizmatični vođa kojeg svi znaju samo po imenu Kane (Kejn). Niko nezna ko je on i odakle je došao ni koji su njegovi planovi. Bratstvo počinje da razvija mehanizme za obradu i prikupljanje kristala i postaje vojna sila. Kao odgovor na ovo Ujedinjene nacije stvaraju GDI ili Global Defense Initiative (Globalna Odbrambena Inicijativa) čiji je cilj da spreči širenje Tiberium-a i da ga u potpunosti istrebi sa planete Zemlje. Prvi rat za Tiberium počinje. GDI počinje da pobeđuje NOD u prvim okršajima. Da bi ih sklonio sa puta, Kejn lažira snimak u kojem GDI ubija civile u jednom selu. To skoro uspeva da zapečati GDI međutim uspevaju nekako da se izvuku i kreću u jači napad na veće instalacije Bratstva. U to vreme se takođe dešava otmica doktora Mobius-a koji zna najviše od svih o Tiberium-u i veoma je vredan za GDI. GDI uspeva da ga spase. Kako misije odmiču sve dublje i dublje zalazite u teritoriju Evrope. Takođe sve bolje i bolje naoružanje postaje dostupno. Mamut tenk, običan tenk, MLRS, Orka... i na kraju jonski top kao najjače oružije GDI-a. Kako misije teku obruč se sve više i više steže sve dok na kraju specijalne jedinice ne otkriju tajno sedište Bratstva. U Bosni, u Sarajevu je podignut hram, Temple Prime. Unutar hrama Kejn i uži krug njegovih komandanata se zabarikadirao i pružiće najveći otpor napadaču. Ako u toku zadnje misije igrač uništi Temple of Nod bilo čime onda se desi kraj u kome Kejna zatrpava kamenje kada Temple Prime počne da se ruši pod napadom GDI-a. A ako ga igrač uništi jonskim topom onda se igra završava tako što Kejn stane, raširi ruke i zrak iz jonskog topa ga potpuno prekriva i mi dalje neznamo šta se desilo sa njim. Sve što znamo je na vestima javljaju da je Kejn nestao i da se vrši iskopavanje ruševina hrama i da su tu nađene zaista zanimljive stvari, pogledajte klip na you tube-u i videćete.

http://www.youtube.com/watch?v=nqd5rt1Z_WM
http://www.youtube.com/watch?v=pc6YK...eature=related

Opis je možda malo kratak ali to je ono osnovno od cele priče Tiberian Dawn-a iz 95 godine. Odavno sam i igrao pa se baš i ne sećam. Ima na sajtu Electronic Arts-a da se besplatno skine original igra tako da ako ste zainteresovani i sami u igranje onda je skinite i probajte. Meni je mnogo bolja čak i od Starcrafta, tu nemože da se radi onaj glupi Zerg rush i te gluposti nego se samo koristi taktika.

Malo odoh u off ali da nastavim sa drugim poglavljem. Postoje dve ekspanzije za tiberian dawn ali one nisu bitne za priču. Priča se nastavlja skoro 35 godina u budućnosti. Bratstvo je skoro razrušeno, planeta Zemlja postaje sve više neprijateljskija prema ljudima dok GDI bezuspešno pokušava da istrebi Tiberium. Tada se Kejn pojavljuje na zaprepašćenje svih kako je to uspeo da uradi. Naš komandant koji nije više nepoznati čovek je sada Michael McNeil (Majkl Mek Nil). On biva pozivan da Neutrališe Kejna i bratstvo. Tu se takođe pojavljuje i treća frakcija. Mutanti. Njihov vođa je Tratos koji je i sam mutant. Oni jednostavo hoće da nađu lek protiv njihove bolesti. Zaraženost Tiberium-om ih je toliko mutirala da su postali groteskne kreature, međutim postali su i veoma jaki i imuni na Tiberium-sko trovanje, ali telo im polaku odumire tokom vremena. Oni nisu saveznici ni sa NOD-om ni sa GDI-om nego su sami za sebe i poneki put sarađuju sa jednom od frakcija samo da bi našli lek za njihovo prokletstvo. Međutim i kod Kejna ima iznenađenja, pojavljuje se novi i mlađi podkomandant. Anton Slavik koji je nazvan Srpski vuk. On takođe ulazi u par sukoba sa našim Mek Nilom ali je uglavnom u tajnim misijama. Sukob počinje kada GDI otkriva Kejnov plan. Njegov plan je da lansira projektile koje će prekriti ceo svet Tiberium-om i koje će im doneti Uzvišenje (Ascension). Kejn počinje da vrši istraživanja nad mutantima kako bi pretvorio vojnike u super bića i prilagodio ih životu u novom svetu. Ovde se prvi put dobijaju nagoveštaju da će nešto doći ali niko nezna još šta. Takođe pojavljuje se misteriozni Scrin brod za koji se misli da je poreklom vanzemaljski. Odmah je otkriveno da je brod nekako povezan sa Tiberium-om.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ilic stefan na korisnoj poruci:
LoshMeeBre (28.7.2010), Stefan 5 (26.7.2010)
Stara 23.7.2010, 16:05   #388
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

GDI komanda ipak saznaje da je brod sagrađen pod Kejnovim nadgledanjem i da je on sagrađen po planovima iz vanzemaljske relikvije koja je nazvana Tacit (Tacitus). Mnogi naučnici tvrde da se u njemu nalaze informacije koje mogu da uklone Tiberium, a i informacije o mnogim drugim vanzemaljskim rasama, tehnologijama i sa sobom nosi jedno veoma bitno upozorenje koje će se tek otkriti kasnije. Kejnovoj armiji se pridružuje još jedno oružije, veštačka inteligencija koja se zove KABAL (CABAL). To je ustvari veštačka inteligencija povezana sa mozgovima najboljih NOD generala. Uz pomoć Tacita i KABAL-a koji je njegova kreacija Kejn stvara prve kiborge. Armija robota koja će poslušati svaku naredbu bez trunke kolebanja. Sukob eskalira veoma brzo do te mere da je skoro svaki kutak sveta postao bojište. GDI počinje sistemski da uklanja NOD iz svakog regiona sve dok nije došlo do konačne borbe koja se odigrala u Kairu. Takođe bitno je pomenuti Ghost Stalker-a koji je mutant komandos i koji je učestvovao u raznim misijama i Umagon koja je mutant snajperista. U finalnom okršaju u Kairu Kejn ima novi hram i pripremljene projektile koji treba da budu zaustavljeni kako ne bi prekrio celu planetu Tiberium-om. Kejnova baza, hram i projektili bivaju uništeni i Kejna probada McNeil nekim čudom i Kejn je navodno mrtav. Tu se završava priče igre Tiberian Sun, a počinje priča ekspanzije Firestorm. Pošto je KABAL isključen Slavik ponovo pokušava da ga reaktivira kako bi ujedinio NOD i pobedio GDI. KABAL isprva sarađuje sa Slavikom ali posle se odmeće i počinje da razvija plan kako da stanovnike cele planete nadogradi u kiborge. Takođe GDI uspeva da se domogne Tacita sa mesta rušenja Scrin broda iz Tiberian Sun-a. Kroz mnoge mučne borbe KABAL biva uništen a Tacit koji je prepolovljen biva sklopljen i tada počinju da izlaze neke matematičke formule i velika količina podataka iz Tacita i svi misle da je sve gotovo. Tacit i lek protiv Tiberium-a je u rukama GDI-a, KABAL je pobeđen, Kejn je mrtav... Ili možda nije. U finalnoj sceni vidimo kako KABAL još nekako funkcioniše i vidimo Kejna u nekoj staklenoj cevi privezanog nekim kablovima i sa vidnim ožiljcima. Tada KABAL govori kako treba da promeni svoje direktive i Kejnovo lice se pojavljuje preko KABAL-ovog. Tu je kraj ekspanzije. Hronološki sledeća igra je Kane's Wrath.

Nastavak ću napisati možda uveče, a ako me bude mrzelo onda sigurno sutra. Neke informacije možda baš nisu ni tačne ali nisam ni ja savršen tako da možete da me ispravite ako sam negde pogrešio.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ilic stefan na korisnoj poruci:
Stefan 5 (26.7.2010), Wastelander (24.7.2010)
Stara 24.7.2010, 13:57   #389
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Bravo
Ljudi ne smeju zaboraviti na kultni status cnc franshize, koju je cnc4 zestoko poljujao.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2010, 19:14   #390
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Evo sledi nastavak, pošto mi je nešto komp u kvaru pa pišem sa sestrinog.

Kane's Wrath počinje tako što vidimo Kejna sa sada ne tako sjajnom ćelom (preživeo je jonski top iz 1995 godine pa mu još stoji ožiljak). NOD je sada rasparčan u hiljadu frakcija, tehnologija je ukradena, GDI ima totalnu dominaciju. Kejn planira da to promeni. Posle misije zarobljavanja tehnologije nevidljivosti, Black Hand specijalne frakcije i zarobljavanja stručnjaka za tečni Tiberium dr. Giraud-a, NOD počinje da se oporavlja. Kada se misija u kojoj igrač detonira depozit tečnog Tiberium-a završi tada nova veštačka inteligencija koja se zove LEGION koji je zamenio KABAL-a prelazi u stanje hibernacija jer je kasnije potreban Kejnu za njegov plan. Takođe LEGION je bio odgovoran za sve napade koji su bili ključni za ujedinjenje NOD-a. Tada se radnja premešta u treći Tiberiumski rat gde i počinje radnja CnC 3-ke. Radnja počinje sa uništenjem svemirske stanice Filadelfija koja je u trenutku uništenja bila puna sa čelnicima GDI-a. Ceo vrh GDI komande je bio eliminisan. To je Kejn i hteo a vidimo kasnije i zašto. Jedini koji je preživeo je bio Redmond Bojl, birokrata koji je samo mislio na osvetu i medijsku pažnju. Njega je Kejn ostavio u životu jer je on postupao onako kako je Kejn i pretpostavio. NOD je uništenjem Filadelfije provocirao osvetu GDI-a. GDI uspeva da skoro uništi NOD i probija se čak do Sarajeva i do mesta gde je bio stari Temple Prime koji je uništen još 1995 godine. Na mestu njega je sada novi i još jači. Pretpostavivši da je Kejn unutra, Bojl naređuje da se ispali jonski zrak i uništi Kejn jednom za svagda. Ono što nisu znali je da je unutar hrama bila bomba sa tečnim Tiberium-om. Taj tečni Tiberium je bio u stanju da detonira svaki izvor Tiberium-a bio on tečan ili čvrst i time napravi katastrofu Biblijskih razmera. To je i bio Kejnov plan. Znao je da će Bojl pucati jonskim topom na njega, znao je da mu treba neki okidač da detonira Tiberium i znao je da će eksplozija privući vanzemaljce i da će konačno moći da ostvari svoj plan o uzdizanju (Ascension). Pretpostavka je da ti takozvani vanzemaljci poseju Tiberium na nekoj planeti, pa onda čekaju određeni period, na toj planeti bude toliko Tiberium-a da se desi prirodna eksplozija koja ne uništi Tiberium nego samo pošalje signal upozorenja da je spreman za skupljanje. Vanzemaljci dođu i pokupe ga i idu dalje. Zato je Kejn hteo u prvom ratu da uništi GDI jer bi onda Tiberium mogao da se širi nesmetano. To je donekle propalo pa je onda pokušao da ga prekrije Tiberium-om kako bi onda prouzrokovao onu eksploziju Tiberium-a. To je sve propalo da bi na kraju Bolj bio ključ njegovog uspeha i da bi on poslao signal. Naravno vanzemaljci dolaze i pripremaju sve za prikupljanje Tiberium-a. Sistem za transport su ustvari treshold kule koje glume portale za prenos. GDI uništava skoro sve sem jednog. Kula broj 19 na mediteranu koja je postala neuništiva. Svi misle da je Kejn mrtav ali nije, svi misle da je NOD pobeđen ali nije. Tu uskače ostatak Kane's Wrath priče. Pošto je novi agent NOD-a, Aleksa Kovaks sumnjala da je LEGION ustvari KABAL ona ga je zarazila virusom koji je trebao da uništi LEGION-a potpuno. Naravno nije uspela i posle trećeg rata LEGION se budi i treba da probudi svoju vojsku kiborga koja je ostala uspavana posle KABAL-ovog poraza i koju je Kejn kasnije doradio od mrtvih NOD vojnika. On budi armiju i kreće da preuzme Tacit, jedina stvar koja deli Kejna od pokretanja konačnog plana koji će se desiti u četvrtom delu igre. Tacit ako se sećate je bio zarobljen od strane GDI-a još od kraja eskpanzije Firestorm. Od tada ga GDI ispituje i skoro uspeva da uništi Tacit kada ga u zadnjoj sekundi Kejn spasava i spaja sa LEGION-om. Tu je kraj Kane's Wrath-a.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ilic stefan na korisnoj poruci:
Stefan 5 (26.7.2010)
Stara 26.7.2010, 19:38   #391
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Ovde počinje ozloglašeni četvrti deo priče. Priča je puna rupa tako da ćete primetiti neke nelogičnosti.

Ići ću po GDI kampanji koje je glavna za priču. Priča počinje godinama posle trećeg Tiberium-skog rata. Svet je na ivici postojanja. Tiberium je progutao skoro celu planetu. Jedini spas je Kejn. Kejn je rekao da ima predlog i naravno izneo Tacit ispred svih. Tada vidimo budućnost još nekoliko godina unapred. Tu vidimo Kejna koji je sada saveznik sa GDI-om. Međutim postoje i razlike koje neki iz oba tabora nemogu da progutaju i tu nastaju sukobi. Naš mladi komandant Kristijan Pirs, koji nažalost ima tako blentavu ženu, je ključ za Kejnovo uzdizanje i spas planete. Poenta je da je tokom nekoliko godina saveza sa GDI-om Kejn sagradio kule koje rade na istoj frekvenciji kao i Scrin kula broj 19 koja je ostala iz trećeg rata. Pošto niko ne veruje Kejnu pa ni sam GDI vrh oni se okreću protiv njega. Kristijanova žena biva ubijena na nesreću po njega i na sreću po nas jer više nemoramo da gledamo očajnu glumu one glumice. Kristijan mora da akrivira sve kule kako bi se aktivirala Scrin kula i kako bi se aktivirao portal koje će Kejna posle ko zna koliko godina da odvede sa ove planeta. U pitanju je možda nekoliko vekova. Posle puno peripetija i misija koje nemaju baš neke veze sa misijom i u GDI i u NOD kampanju kule bivaju aktivirane. Jedina razlika je u tome što u GDI kampanji je Kristijanova žena mrtva a u NOD kampanji ona je i dalje živa. U obe kampanje čini mi se Kejn ubija onu crnu pukovnicu koja mu se sve vreme protivi. Kada su aktivirali kulu i portal svi NOD sledbenici, sav Tiberium i Kejn zajedno sa njima su nestali. Svet je sada ponovo onaj stari donekle. Svi se raduju i čude što nema Tiberium-a. Na kraju te fmv scene pitaju nekoga je li Kejn nestao jednom za svagda na šta on odgovara: Yeah, right! Što znači biće tu još neki nastavak.

Misije su zaista bez ikakve veze sa pričom. One su tipa uništi ovaj Crawler i uništi ovo ili ono. Ništa nije bitno za priču. Nije kao u trojci npr. sačuvaj vanzemaljsku kulu nego su neke nebitne stvari.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ilic stefan na korisnoj poruci:
player1 (26.7.2010), ~Raf~ (30.3.2011)
Stara 26.7.2010, 19:41   #392
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Naravno ovde ima poneka rupa u priči i nije možda baš sve kako treba ali ovo je u suštini to. Naravno dobrodošle su ispravke.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2010, 16:47   #393
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Dobro je to napisano, hvala shto si odvojio vremena da napishesh ovako extenzivan text.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2010, 19:28   #394
wlof
Član
 
Član od: 21.12.2008.
Poruke: 130
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 19 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Citat:
ilic stefan kaže: Pregled poruke
Sukob počinje kada GDI otkriva Kejnov plan. Njegov plan je da lansira projektile koje će prekriti ceo svet Tiberium-om i koje će im doneti Uzvišenje (Ascension).
Evo jedne male ispravkice,nije se zvalo "ascension" nego se zvalo "divination" ,ascension je druga stvar.
wlof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku wlof na korisnoj poruci:
ilic stefan (29.7.2010)
Stara 29.7.2010, 16:41   #395
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Citat:
wlof kaže: Pregled poruke
Evo jedne male ispravkice,nije se zvalo "ascension" nego se zvalo "divination" ,ascension je druga stvar.
E, dobro si me podsetio. Divination je proces u kojem bi ljudi bili transformisani u superljude pomoću Tiberium-a. To je takođe bio jedan deo Kejnovog velikog plana ali takođe on pominje i uzdizanje jer je to ustvari deo kada putuje kroz portal. Takođe prva žrtva tog divination procesa je bila Umagon, mutant snajperista.

Hvala Vuče na ispravci. Takođe moja topla preporuka da probate i Tiberian Sun koji je takođe besplatan za preuzimanje sa sajta EA-a.

@Wastelander

Ovo mi je bilo zadovoljstvo da napišem. I ja veoma volim ovaj serijal i igrao sam sve igre koje nose Command and Conquer naziv, jedino nisam igrao Red Alert 1 ali i to ću ispraviti tokom ovog raspusta.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2011, 19:25   #396
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Thumbs down Re: Command & Conquer 4

Igra je ocajna....

Sto ti kreteni iz EA ne naprave normalnu igru,Generals 2 naprimer.
Cim sam video one tenkove-skorpije slogirao sam se!
Na igri treba da bise "ne za starije od 6 godina"
Razocarenje......
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2011, 15:20   #397
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Mislim da ova tema može slobodno da se zaključa. Više je niko ni ne igra. Na zvaničnom sajtu nema nikakvih vesti još od 25. oktobra. Nikakvih turnira niti novih događaja. Igra je naravno krš i svi će nastaviti da je pljuju. Barem da ne bi ovde nastao težak spam ne bi bilo loše da se tema zaključa. Ako nekome nešto treba bolje da pošalje privatnu poruku i da mu neko od članova objasni nego da se tema udeblja sa spamom.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2011, 18:30   #398
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Slazem se, tema je mrtva, bolje je staviti je pod kljuch. Za kraj cu reci da i dalje ima ljudi(oko 700), shto nije losha cifra, ali problem je naci dobre igrache, tako da zabava umnogome varira.
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.2.2011, 9:05   #399
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Pitanjce (:
Jel ima neki patch\fix koji ispravlja onaj grozni efekat (il greshku u texturi ) za izduvne gasove kod letecih jedinica npr support baze i i onih malih jedinica sto sluze za repair?
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2011, 22:01   #400
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.188
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Command & Conquer 4

Izgleda da ce na GamesCom-u biti objavljen Command and Conquer 5
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lich_king2 na korisnoj poruci:
Wastelander (7.9.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
c&c, rts

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com