Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Pregled rezultata glasanja: Najbolji zamak u Herojima 3
Castle 16 18,82%
Stronghold 7 8,24%
Dungeon 6 7,06%
Tower 9 10,59%
Conflux 3 3,53%
Inferno 4 4,71%
Rampart 12 14,12%
Fortress 1 1,18%
Necropolis 27 31,76%
Glasova: 85. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.7.2006, 5:03   #121
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Zar je bitno? Corwin je ispricao bitku koje je gledao, ne koju je vodio. Covek nema razloga da laze. Ajde da hvali sebe, ali da laze i hvali neimenovanog coveka, malo je imbecilno, zar ne?

Sto se tice ostalih jedinica, zasto pitate samo za nekromanserove a ne i za rampartove? Recimo nekromanserovih 100 dread knightova je bilo zauzeto za 120 war unicorna. Sta je tu cudno? Mozda sam ja pogresno shvatio, ali cini mi se da su bili priblizne snage u svim jedinicima, osim u jedinicima 7 nivoa, gde je necromanser bio jaci. Osim dread knightova, sve ostale jedinice nekromansera su daleko slabije od rampartovih. Ako su bili priblizne snage, osim u jedinicima 7 nivoa, gde je nekromanser bio jaci, sasvim je logicno da je rampart pobedio posto mu je unistio ghost dragone. Posto je stao sa patuljcima i sprecio ga da radi animate dead, sasvim je logicno sto je odneo pobedu. Ostatak bitke je bio rutinski... Ali bilo bi lepo da se Corwin javi i da pojasni detalje da se mi ne bi uzalud raspravljali...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2006, 5:28   #122
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Sarmatian kaže:
Zar je bitno? Corwin je ispricao bitku koje je gledao, ne koju je vodio. Covek nema razloga da laze. Ajde da hvali sebe, ali da laze i hvali neimenovanog coveka, malo je imbecilno, zar ne?

Sto se tice ostalih jedinica, zasto pitate samo za nekromanserove a ne i za rampartove? Recimo nekromanserovih 100 dread knightova je bilo zauzeto za 120 war unicorna. Sta je tu cudno? Mozda sam ja pogresno shvatio, ali cini mi se da su bili priblizne snage u svim jedinicima, osim u jedinicima 7 nivoa, gde je necromanser bio jaci. Osim dread knightova, sve ostale jedinice nekromansera su daleko slabije od rampartovih. Ako su bili priblizne snage, osim u jedinicima 7 nivoa, gde je nekromanser bio jaci, sasvim je logicno da je rampart pobedio posto mu je unistio ghost dragone. Posto je stao sa patuljcima i sprecio ga da radi animate dead, sasvim je logicno sto je odneo pobedu. Ostatak bitke je bio rutinski... Ali bilo bi lepo da se Corwin javi i da pojasni detalje da se mi ne bi uzalud raspravljali...
jel on to rekao?koliko vidim nije , tako da moja sumnja nije bez osnova , i da mogao bi Corwin da se javi pa da vidimo na chemu smo
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2006, 19:22   #123
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
mad_skillz kaže:
pa kaze ti da ga je porazio sa patuljcima , mene samo interesuje a nikako da chovek odgovori , gde su ostale jedinice , vampiri , dread knightovi i ostali..
Ma ja ti pričam za Rusa, je(#$%(!#/"
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2006, 20:23   #124
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
REDisLAW kaže:
Ma ja ti pričam za Rusa, je(#$%(!#/"
pa i ja sam mislio na Rusa , ne vidim u chemu je problem
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2006, 22:05   #125
Necro
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 156
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Necropolis i Conlfux su prejaki.

Ono sto cini Necropolis najjacim gradom je "necromancy" skill koji omogucava heroju da ima veliki broj skeletona. Na nekim mapama je moguce imati oko 5k skeletona i to u trecoj sedmici. Cak i flux (Conflux) sa svojim Feniksima ne bi mogao tome da parira. Da nije ovoga Necropolis definitivno ne bi bio na prvom mjestu. Tu su naravno i Vampire lordovi koji omogucavaju lako ciscenje mape (sa 20-ak ovih jedinica moguce je ocistiti Griffin conservatory cuvan od strane 200 griffina) i time istovremeno uvecavate broj skeletona. Najbolji heroj je Galhtran, specijalnost skeletoni i startuje sa necromancy i armorer skillovima. Zasto? Pa sa Galhtranom postoji mogucnost da startujete sa oko 100 skeletona koji pri tom dobijaju +1 speed i bonus za attack i defense zbog herojevog bonusa. Dobra strategija je podijeliti Vampire Lordove sekundarnim herojima koji imaju necromancy skill (za ovo su idealni Isra i Vidomina, specijalnost necromancy), napadati sa njima neutralna stvorenja i time povecavati broj skeletona a za glavnu borbu iskoristiti Galhtrana. Zamislite heroja cija su specijalnost skelotoni sa 5k ovih stvorenja - uzhas! Ipak Necropolis moze biti pobijedjen na manjim mapama koje nemaju jaka neutralna stvorenja (ja sam jednom razbio Isru sa varvarima na M mapi, default template). Od ostalih heroja pomenuo bih Tamiku mada su Galhtran i Isra bolji izbori a ako volite mage heroje tu su Thant (mysticsm sucks) i Aislinn.

Drugi grad koji je prejak je Conflux:

1. Spriteovi su najkorisnija lvl1 jedinica, brze su i imaju no retaliation ability i dobar growth tako da upotrebom strike and return strategije mozete veoma lako ocistiti mapu i pobijediti neke jake cuvare.

2.Druga (pre)jaka jedinica je storm elemental. Damage 2-8 (toliko nemaju ni neke lvl4 jedinice) health 25. Za lvl2 jedinicu ovo je mnogo.

3.Jedna od najboljih conflux jedinica su magic elementals. Zasto? Znate za trik sa Chaos Hydrom? Npr zaslijepite jednu grupu jedinica protiv kojih se borite (u pitanju borba protiv AI-a naravno) i dovedete (ne napadnete) Chaos Hydre ispred njih. Nakon toga glupi AI vas nece napadati sa ostalim jedinicama jer ce se "plasiti" da mu hydra ne udari dvije grupe jedinica odjednom To vam daje mogucnost za "strike and return". Ovako mozete ocistiti dwarven treasury, griffin conservatori i jos mnogo toga. E pa magic elementals su vam kao chaos hydre (jos su i brzi) tako da ovaj trik radi i sa njima i zbog toga spadaju u najbolje lvl6 jedinice.

4.Confluxovu lvl7 gradjevinu uopste nije tesko izgraditi - zahtijeva 10 wood & ore & mecrury + 10k zlata i lako ju je izgraditi cak i na mapama koje oskudijevaju u resursima. Toliko jeftine lvl7 gradjevine imaju samo fortress i stronghold samo sto njihove lvl 7 jedinice imaju duplo manji growth u odnosu na flux. Dakle em sto je lvl7 gradjevina (Pyre) jeftina, em sto Firebirds/Phoenixes imaju growth +4.
Necro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2006, 14:03   #126
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Prvo Centaur je najace lvl.1 stvorenje a drugo Magic Element nije nista bolji od recimo Dread Knight-a,a trece cena Storm elementala je 270zlatnika sto je odgovarajuce njegovoj snazi(recimo Dwarf kosta 150zlatnika a ima 2-4 damage i 20 health-a).
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2006, 15:49   #127
Necro
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 156
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

U 1v1 (bliskoj)borbi Centaur captain (ne samo on) bi pobijedio spriteove. Medjutim mozes li sa Centaurima da pobijedis hordu golema ili walking deadova day one? Tu dolazimo do onoga sto cini spriteove najboljim lvl1 jedinica - najbolje su za ciscenje mape. Sa 80 spriteova i mass slow mozes pobijediti 80 Centaur captaina bez ikakvih gubitaka. Jedan od najboljih h3 igraca je rekao da je teorijski sa fluxom moguce pobiti legiju golema prvog dana bez ikakvih gubitaka. Sto se tice magic elementala, to da li su najbolja lvl6 jedinica je diskutabilno, ali definitivno spadaju u najbolje. Recimo sa 9 Chaos Hydri jedan lik je sredio 100 gorgona, bez gubitka i koriscenjem samo blind magije. Isto mozes da uradis i sa 15-20 magic elementala. A mozes li to da uradis i sa 15-20 dread knightova? Neki ljudi cak pricaju da je Magic elemental mozda najbolja confluxova jedinica. Ne igram sa Confluxom tako da vam malo o tome mogu reci. Nije sve u tome koja je jedinica najbolja u 1v1 duelu (npr Ancient Behemot ce pobijediti Arhandjele u 1v1 duelu).
U multiplayeru je jedna od najvaznijih stvari da nesto uradis prije tvog protivnika. Npr da se dokopas externe lvl7 gradjevine, da se domognes jakog artefakta. Flux je najbolji za ovakve stvari i s pravom je zabranjen u multiplayeru. Jos jedna vazna stvar je da nakupis sto vise vojske. Zato su diplomatija (u drugoj sedmici na jednoj siromasnoj random M mapi liku se pridruzilo 100 battle dwarvova) i Necro zabranjeni (week 3 i 5k skeletona) kao i Flux sa svojim nenormalnim Phoenix growthom. Sto se tice storm elementala mozda jesu skupi ali ih dobijas brzo. Znam da je jedan lik pricao kako je u prvoj sedmici sa fluxom porazio lots (ili bjese pack) Ancient Behemotha.
Necro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2006, 16:30   #128
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Ja igram sa Conflux-om sta znam...Conflux jedinice su sve na srednjoj vrednosti u odnosu na ostale (osim Storm elementala) tako da nije bas jednostavno igrati sa njima.Pazi isto tako se mora uzeti u obzir da drugi heroj moze da baci neku magiju Kad se uzme u obzir da Storm Elementali primaju dupli damage od Lightning Bolt-a i Chain Lightning-a (a to su magije koje nanose prilicno stete i ovako) vidi se da nisu savrseni.Sad imunost na magije koju imaju Magic Elementali je super ali opet imaju 75 health-a pa je prilcno lako ubiti ga u borbi prsa u prsa.Sto se tice feniksa on jeste jeftiniji od ostalih L.7 jedinica ali ima 200 health-a tako da je i on prilicno mekan.Naravno pravom taktikom se ove mane mogu nadoknaditi ali to se moze uraditi sa svakim gradom zar ne?
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2006, 17:20   #129
Renee
Banned
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Forum Sveta Kompjutera
Poruke: 871
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 123 puta na 88 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Renee
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Mario Pavicevic kaže:
Prvo Centaur je najace lvl.1
Šta kažeš??? Pikeman je najjače level 1 stvorenje a iza njega sledi Skeleton pa onda tek Centaur. Ja sam lično vršio analizu svih monstera i evo vam spisak najjačih iz svakog levela.

level 1 - Pikeman
level 2 - ???
level 3 - Stone Golem
level 4 - ???
level 5 - Minotaurs
level 6 - Dead Knights
level 7 -
1. Blue Dragon
2. Cristal Dragon
3. Mercury Dragon
4. Titan

Ne sećam se dobro, pošto sam to radio pre nekih godinu-dve dana a nemam na kompjuteru, tako da neki od ovih podataka (verovatno) nisu tačni.
Renee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2006, 21:37   #130
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Renee kaže:
Šta kažeš??? Pikeman je najjače level 1 stvorenje a iza njega sledi Skeleton pa onda tek Centaur. Ja sam lično vršio analizu svih monstera i evo vam spisak najjačih iz svakog levela.
Ti si LICNO vrsio analizu?! Wow.
Citat:
level 1 - Pikeman
level 2 - ???
level 3 - Stone Golem
level 4 - ???
level 5 - Minotaurs
level 6 - Dead Knights
Za ostale se mozemo sloziti ili ne, ali Golem... vidi se da nemas pojma. :P
Citat:
level 7 -
1. Blue Dragon
2. Cristal Dragon
3. Mercury Dragon
4. Titan
Hehehe, sta ti je to Blue Dragon? Azure Dragon? On je 10. nivo. Crystal je 9. Mercury... Sta je to? Ghost Dragon? Jedno od najgorih level 7 stvorenja.

Titan? A gde su ti Andjeo i Feniks?
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2006, 22:13   #131
Renee
Banned
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Forum Sveta Kompjutera
Poruke: 871
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 123 puta na 88 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Renee
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Ja sam rekao da sam to radio pre nekih godinu-dve dana i da se ne sećem šta je bilo.
Renee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2006, 22:13   #132
Necro
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 156
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

@Mario Pavicevic

Pa, covjek sa kojim sam igrao i naucio dosta od njega igra sa mozda trenutno najboljim h3 igracima a vjerovatno je i sam jedan od njih (day 2 sa towerom je sredio 20-ak pit lordova). Kada igras sa njima imas pravilo - no flux & no necro! Ne igram sa fluxom i necropolisom zato sto su overpowerovani. Covjek koji mnogo losije igra od mene je dobio jednom flux sa monerom dok sam ja dobio Dungeon i bio blokiran ispod zemlje Igrala se M mapa sa undergroundom i razbio me je, dok sam ja dominirao u ostalim partijama. Jednom sam pobijedio flux sa Strongholdom kada sam napao protivnika (bio je deveti dan). Gledao sam jednom partiju flux vs tower na small mapi sa undergroundom gdje je flux igracu poslo za rukom da izgradi lvl7 gradjevinu.

@Renee

Dakle ti hoces jedinice koje su najbolje u bliskoj borbi?

Pa to vjerovatno ide ovako (nisam testirao):

1.halberds ili centaur captains
2.storm elementals (imaju no meele penalty, i stats mnogo bolji od ostalih lvl2 i vecine lvl3 jedinica)
3.iron golems
4.ogre mages
5.mighty gorgons (zbog death starea mada su tu i minotauri)
6.dread knights (mozda naga queens zbog toga sto imaju konstantan dmg 30 i no enemy retaliation)
7.ancient behemots

A evo kako bi isao i moj poredak najboljih jedinica (ne i omiljenih):

1.centaur captains (sprites ako racunamo conflux)
2.marksmen (storm elemenals)
3.grand elves
4.vampire lords
5.mighty gorgons
6.dread knights (mozda magic elementals)
7.archangels (phoenixes zbog growtha)

Poslednja ispravka: Necro (30.10.2006 u 22:30)
Necro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 2:39   #133
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Slazem se sa tobom, necro. Conflux je izuzetno jak. Sprites su ubedljivo najbolje jedinice prvog nivoa (uz gremline zato sto gadjaju). Ukoliko igras na impossible nivou jako puno znaci to sto su jeftine i sto im je base growth 20. No retaliation + velika brzina ih cine izuzetno mocnim. Mnogi igraci grese sto uporedjuju snagu jedinica kroz direktne duele. Isto tako su vazni podaci o brzini, specijalnim sposobnostima, sa kojim drugim jedinicama su kombinovane i koje jedinice protivnik ima, i jos mali milion drugih. Mada dobar deo zavisi i od same mape, velicine, koliko je bogata itd...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 9:33   #134
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Morao sam da prekopam malo po igrici i kaze sledece:
Name Centaur Captains; Sprites
Cost 90 Gold; 40 Gold
Damage 2-3; 1-3
Shots None; None
Attack 6; 2
Defense 3; 2
Health 10; 3
Movement Ground ; Flying
Speed Very Swift (8 hexes); Ultra Swift (9 hexes)
Creatures/Week 14 Centaur Captain ; 25 Sprites
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 14:08   #135
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Mario Pavicevic kaže:
Morao sam da prekopam malo po igrici i kaze sledece:
Name Centaur Captains; Sprites
Cost 90 Gold; 40 Gold
Damage 2-3; 1-3
Shots None; None
Attack 6; 2
Defense 3; 2
Health 10; 3
Movement Ground ; Flying
Speed Very Swift (8 hexes); Ultra Swift (9 hexes)
Creatures/Week 14 Centaur Captain ; 25 Sprites

Eto, sve lepo pise. Vise nego duplo jeftinije, no enemy retaliation, prelecu prepreke i raste ih 50% vise nego centaur captaina...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 16:06   #136
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Sarmatian kaže:
Eto, sve lepo pise. Vise nego duplo jeftinije, no enemy retaliation, prelecu prepreke i raste ih 50% vise nego centaur captaina...
A gde su Centaurovih 3 puta vise Health-a i puno jaci napad i odbrana?Sve zavisi od taktike kojim se igra.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2006, 18:45   #137
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
mad_skillz kaže:
pa kaze ti da ga je porazio sa patuljcima , mene samo interesuje a nikako da chovek odgovori , gde su ostale jedinice , vampiri , dread knightovi i ostali..
evo prođoše tri mjeseca, a ja sam tek sad primjetio ovu priču. Fora je bila u tome što jedinice 7 nivoa koštaju (mislim da je slabo bilo para na mapi i da nije bilo puno zamkova), tako da je majstor malo zapostavio ostale jedinice i tu je Rampart bio mnogo jači. Pazite, ovo je bil poodavno.
Sartmatian je dobro razumio poentu, ovaj se uzdao u prilično glupu strategiju udaranja zmajevima i njihovo konstantno vraćanje iz mrtvih. Zaboravio sam detalje i kako se tačno razvijala situacija, ali znam da je Saša u tom trenutku imao još nekoliko Gold Dragona.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 0:15   #138
Necro
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 156
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Mario Pavicevic kaže:
A gde su Centaurovih 3 puta vise Health-a i puno jaci napad i odbrana?Sve zavisi od taktike kojim se igra.
A koju taktiku bi ti upotrebio da porazis throng golema sa centaur captainima u prvoj sedmici? Centaur captains su dobre lvl1 jedinice ali ne mogu da urade to sto mogu spriteovi (kako ces poraziti throng ili hordu golema sa centaurima?). To sto spriteovi mogu da urade moze rijetko koja jedinica (ovo se ne odnosi samo na lvl1 jedinice). Istina, u glavnoj borbi bih se prije odlucio za centaur captaine ali u tom slucaju glavnu rijec rijetko kada vode lvl1 jedinice.

@Corwin

Ja sam jednom imao tazara sa 30+ statsom a moj protivnik je imao Neelu sa pribliznim statsom, obojica smo imali tome of earth magic i expert earth magic i znam da je on cesto koristio tu strategiju (da stane na moju jedinicu i da mi onemoguci da je ressurectujem). Pri kraju borbe mi je stao na gorgone (grrr ). Inace napao me je u zamku i jednom jedinicom mi je blokirao vrata (valjda da mi onemoguci da radim strike and return sa jedinicama koje ne lete). Ja sam mu takodje sredio katapult Na kraju mi je rekao da je se taktika "stajanja na jedinice" cesto koristi kada protivnik moze da ozivi svoju armiju
Necro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 0:26   #139
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Da malo predahnemo od ovih epskih bitaka , zanima me kako radi cenzura ovde:

Citat:
Necro kaže:
upotri****o
He he.

Ali kad hocu da isti post citiram, vidim ovo:

[ QUOTE=Necro ]upotrebio[ /QUOTE ]

?
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 1:52   #140
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Mario Pavicevic kaže:
A gde su Centaurovih 3 puta vise Health-a i puno jaci napad i odbrana?Sve zavisi od taktike kojim se igra.
Tacno, dobar deo zavisi od taktike. Ali racunaj da, ako ja vodim sprites a ti centaure, ja tebe udaram 2 puta, pa ti mene jednom, pa ja tebe 2 puta. Znaci od prvih 5 udaraca u bici, 4 su moja.
Probaj kuci. Uzmi 2-nedeljnu ili 3-nedeljnu zalihu sprite i centaur captaina, iste heroje i bez magija.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolji Bilijar Jack Sparrow Sportske simulacije 40 14.10.2016 8:20
Najbolji Virtual CD Program Night Hawk Aplikativni softver 31 8.3.2007 0:14
Najbolji Website! Teva Zanimljive Web lokacije 21 6.5.2006 16:57
Uzeo bih IrDA na USB2.0 - koji je najbolji ??? Ilic Marko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 23.2.2006 19:45
Koji je najbolji antivirus Vlado78 Zaštita 3 5.12.2005 17:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com