Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.11.2013, 0:44   #381
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
E hvala ti, ja nisam mogao konzolu da ukljucim pola godine i ako sam video da ima dugme i sve drndao nisam video ono enable i jos pitao nekog lika on mi rekao da su je iskljucili Nego ovo za skinove, ne mislim ja da prodajem nego recimo imam ak predator i neki lik mi je nudio tri neka skina za njega al ipak mi se ovaj moj vise svidja, nego za ubuduce kad dobijem neki skin ili zelim da menjam kako da znam sta da trazim
Odeš ovde:

http://steamcommunity.com/market/

Vidiš koliko košta jedno, koliko košta drugo, uporediš .... vidiš da li ti se isplati i to je otprilike - to.
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2013, 22:34   #382
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Rasprodaja trenutno na Steam-u, CS-ovi sa 50% popusta.
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2013, 17:56   #383
P.A.I.N
Veteran
 
Član od: 11.11.2010.
Poruke: 785
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 56 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Kad sam igrao prvi put cs go free wikend izgledao mi lose danas sam ga kupio i odmah odigrao 4 i po sata bez prekida duh starog kantera u novom odelu bas ono sto je trebalo.
P.A.I.N je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.11.2013, 19:45   #384
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Slazem se. Iako mozda nije izgledalo na pocetku, ovo je najbolji CS. A bice i jos bolji.
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2013, 13:51   #385
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

ja san CS noob, ali igra mi se dobar multi fps pa sam uzeo takođe.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2013, 20:31   #386
Ale[x]andar
Član
 
Član od: 11.6.2009.
Poruke: 486
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 63 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Uzeh i ja dok je bio na popustu pre 2-3 dana. Hajde reko' malo da probam i to čudo (inače 1.6 igram prilično dugo).
Mape mi se sviđaju jako, jedino mi je inferno kao da je nekako "sužen". Prolazi su uži dosta, i prilaz malom tj. B sajtu sa ct baze je nekako defektan.. Uglavnom mape su mi odlične. Igrao sam malo sa botovima čisto da steknem kakav-takav osećaj igre. Najviše sam igrao DM sa botovima, da uđem u štos sa recoilom.
Strašno koliko je drugačije u odnosu 1.6, ali strašno. Ne kažem da je loše, nego jednostavno drugačije. Recoil prvog dana nisam mogao da ukapiram nikako (ni sada nije puno bolje ), mnogo je promenjeno pucanje.. Nemam taj osećaj kad pucam kao u 1.6, nekako, kao da ni ne znam gde pucam, takav mi je jednostavno osećaj. Kad lupim hed, često ni ne znam da sam mu lupio hed dok ne pogledam gore desno. U 1.6 se nekako trese ceo ekran dok pucaš, jednostavno "znaš" da pucaš i kad mu daš hed. Ali dobro, valjda ću se navići vrremenom.
Sviđaju mi se inovacje sa bombama. Decoy je mnogo moćna stvar, molotovljev koktel isto. Igra je koliko vidim izbalansirana što se tiče oružja. SMG puške su MNOGO korisnije nego u 1.6. P90 puška je brutalno dobra, ali brutalno.
Isto tako mi se sviđa što nema buđavog skrolanja i bani hopa (iako se 90% igrača 1.6 najviše žali što nema bani hopa).
E, jedina loša stvar u ovom kaunteru su mi modeli. Modeli su užasni. Kreću se kao da imaju grbu na ledjima, pogrbljeni nekako.. Skaču jako čudno i smešno, kreću se možda malo brže nego što sam navikao i to mi je najveća smetnja. Ne mogu tako lako da se penjem na neke kutije i sl. zato što mi je jako čudno kretanje.. No, dobro ako nastavim da igram valjda ću se naviknuti.
E, i ti skinovi za oružja mi i nisu preterano zanimljivi. Nekako mi je to preteran kičeraj, šarenilo, ne znam. Dobio sam par komada za neke puške, ali jednostavno ne koristim to, ne sviđa mi se.
Igram pomalo DM na nekim serverima i sa botovima, i pičim samo competitive mečeve. Ne zanimaju me pablik serveri, to nisam ni igrao na 1.6. Malo zamara kad upadneš sa nekim strancima koji baš veze nemaju, a ja nisam navikao tako da igram. Najbolje je imati 5 igrača na ts, pa tako igrati. Sve u svemu, nije loša igra, nije. Moram priznati da sam se malo "navukao". 1.6 nisam pipnuo od kako sam kupio.
Ale[x]andar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2013, 20:48   #387
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
Ale[x]andar kaže: Pregled poruke
Uzeh i ja dok je bio na popustu pre 2-3 dana. Hajde reko' malo da probam i to čudo (inače 1.6 igram prilično dugo).
Mape mi se sviđaju jako, jedino mi je inferno kao da je nekako "sužen". Prolazi su uži dosta, i prilaz malom tj. B sajtu sa ct baze je nekako defektan.. Uglavnom mape su mi odlične. Igrao sam malo sa botovima čisto da steknem kakav-takav osećaj igre. Najviše sam igrao DM sa botovima, da uđem u štos sa recoilom.
Strašno koliko je drugačije u odnosu 1.6, ali strašno. Ne kažem da je loše, nego jednostavno drugačije. Recoil prvog dana nisam mogao da ukapiram nikako (ni sada nije puno bolje ), mnogo je promenjeno pucanje.. Nemam taj osećaj kad pucam kao u 1.6, nekako, kao da ni ne znam gde pucam, takav mi je jednostavno osećaj. Kad lupim hed, često ni ne znam da sam mu lupio hed dok ne pogledam gore desno. U 1.6 se nekako trese ceo ekran dok pucaš, jednostavno "znaš" da pucaš i kad mu daš hed. Ali dobro, valjda ću se navići vrremenom.
Sviđaju mi se inovacje sa bombama. Decoy je mnogo moćna stvar, molotovljev koktel isto. Igra je koliko vidim izbalansirana što se tiče oružja. SMG puške su MNOGO korisnije nego u 1.6. P90 puška je brutalno dobra, ali brutalno.
Isto tako mi se sviđa što nema buđavog skrolanja i bani hopa (iako se 90% igrača 1.6 najviše žali što nema bani hopa).
E, jedina loša stvar u ovom kaunteru su mi modeli. Modeli su užasni. Kreću se kao da imaju grbu na ledjima, pogrbljeni nekako.. Skaču jako čudno i smešno, kreću se možda malo brže nego što sam navikao i to mi je najveća smetnja. Ne mogu tako lako da se penjem na neke kutije i sl. zato što mi je jako čudno kretanje.. No, dobro ako nastavim da igram valjda ću se naviknuti.
E, i ti skinovi za oružja mi i nisu preterano zanimljivi. Nekako mi je to preteran kičeraj, šarenilo, ne znam. Dobio sam par komada za neke puške, ali jednostavno ne koristim to, ne sviđa mi se.
Igram pomalo DM na nekim serverima i sa botovima, i pičim samo competitive mečeve. Ne zanimaju me pablik serveri, to nisam ni igrao na 1.6. Malo zamara kad upadneš sa nekim strancima koji baš veze nemaju, a ja nisam navikao tako da igram. Najbolje je imati 5 igrača na ts, pa tako igrati. Sve u svemu, nije loša igra, nije. Moram priznati da sam se malo "navukao". 1.6 nisam pipnuo od kako sam kupio.
Slazem se sa tobom, cak i za modele samo moram da dodam da su modeli odradjeni da se tesko primete na mapi sto je po meni lose ali realno. Ne bih rekao isto za skinove posto ima nekih mnogo gotivnih.Moze neko da mi objasni razliku izmedju competetive i casual defuse mission meceva koje ja igram od kad sam poceo...?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2013, 21:07   #388
Ale[x]andar
Član
 
Član od: 11.6.2009.
Poruke: 486
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 63 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Casual je manje-više nalik pabliku. Nije baš pablik ali nije ni daleko.Na startu, imaš ful pancir sa šlemom, imaš 1000$, 150$ dobijaš za kill. Valjda je i friendly fire isključen, možeš da izađeš iz gejma kad hoćeš (ispravi me ako grešim).
Dok, u competetive meču igraš na 16 dobijenih rundi. Imaš 2 halfa, prvi half traje 15 rundi (npr 10-5, 8-7 i sl.), i drugi se igra ko pre dođe do 16 dobijenih. Napuštanje meča može biti sankcionisano banom na određeno vreme (dakle, ne možeš da igraš competetive meč dok traje ban), osim ako ti ne pukne internet konekcija. Friendly fire je uključen, imaš 800 dolara za kupvinu na startu bez pancira. Mnogo više kalkulišeš kad ćeš da kupuješ oružje, a kad si eco. 300$ se dobija za kill. Isto tako mora mnogo ozbiljnije da se igra (barem ja u većini slučajeva igram jer sam navikao u 1.6 tako), da se ne rašuje bespotrebno. Sajtovi se čuvaju drugačije (sve zavisi od taktike). I u competetive meču ti raste/opada rank, na primer. Što više pobeda imaš dobijaš neku ikonicu ispod steam avatara sa nazivom ranka. Ja trenutno imam rank sa nazivom "Gold Nova III", sa 15 pobeđenih mečeva..
To je otprilike glavna razlika...
Ale[x]andar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2013, 21:52   #389
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Skinovi su uglavnom (jedno 90%) bezveze, zato što niti imaju veze sa oružjem, niti sa Counter-om. Tu su da se ljudi zaglupljuju i troše ogromne pare.
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2013, 2:43   #390
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
bata_kameni kaže: Pregled poruke
Skinovi su uglavnom (jedno 90%) bezveze, zato što niti imaju veze sa oružjem, niti sa Counter-om. Tu su da se ljudi zaglupljuju i troše ogromne pare.
pda, ali dobra je stvar da uz malo sreće vremenom igra sama sebe isplati.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2013, 20:29   #391
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
Roronoa Zoro kaže: Pregled poruke
pda, ali dobra je stvar da uz malo sreće vremenom igra sama sebe isplati.
To - da.

Ali, ljudi koji bi da izigravaju Del Boy-a na Steam marketu (i tako zarade neku igričicu ili šta već), dobro neka obrate pažnju na ono što sam napisao na (čini mi se) prethodnoj stranici. Dakle, dok neko ne kupi nešto od njih direktno preko sajta (može i uplata u Steam Wallet), pa posle toga prođe 30 dana, neće moći da kupuje i prodaje na Steam market-u.

Takođe, na Steam market-u postoji provizija koju Valve uzima. Mislim da je 15%. Dakle, ti ceniš P2000 Silver (na primer) 1€; kupac će morati da ga 1.15€. Dakle, jedino oni dobijaju RL lovu, i pri tom, naplaćuju i proviziju.
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2013, 0:31   #392
Ale[x]andar
Član
 
Član od: 11.6.2009.
Poruke: 486
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 63 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Kad smo kod CS:GO, recite mi je l' postoje neke set launch komande koje je poželjno ukucati? Npr. kao u 1.6 što su se kucale tipa -noforce komande za isključivanje akceleracije miša, +ex_interp 0.01 i slično? Znam za onu komandu -novid koja disejbluje početni video prilikom ulaska u igru...
I da, da l' je potrebno podestiti rejtove, updaterate, cmdrate kao u 1.6?
Meni je sve to na defaultu i radi mi sve odlično, ali eto, čisto da pitam je l' možda i ovde treba...
Ale[x]andar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2013, 2:18   #393
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Brate na originalu si ne treba
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2013, 3:08   #394
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

naravno, prodavao ili kupovao, Steam mlati novce.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2013, 14:56   #395
Chicharito 14
Veteran
 
Član od: 4.6.2011.
Lokacija: de_cache
Poruke: 609
Zahvalnice: 250
Zahvaljeno 222 puta na 118 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Sto sam veci rank, sve vise cheatera ima.
Chicharito 14 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2013, 15:53   #396
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

znači, ima ih i pored "Valve Anti-Cheat" opcije?
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2013, 15:57   #397
icemama
Veteran
 
Član od: 28.10.2007.
Lokacija: Beograd.
Poruke: 723
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 129 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
Roronoa Zoro kaže: Pregled poruke
znači, ima ih i pored "Valve Anti-Cheat" opcije?
Ma kakav VAC, mogu da prodju i meseci dok nekog VAC ne banuje, a postoje i cheatovi koji ga zaobilaze...
icemama je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2013, 16:35   #398
bata_kameni
Član
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Je l' ima neka igraonica u Beogradu gde bi mogao da se isproba Deathadder ili Logitech G400, i koliko uopšte košta sat igranja na takvim mestima u današnje vreme?
bata_kameni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2013, 17:52   #399
Ale[x]andar
Član
 
Član od: 11.6.2009.
Poruke: 486
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 63 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
Roronoa Zoro kaže: Pregled poruke
znači, ima ih i pored "Valve Anti-Cheat" opcije?
Ima ih. Juče sam malo gledao meč jednog prijatelja na stimu i videh nekog lika koji trči samo i deli hedove. Reportov'o sam ga istog sekunda, a popio je i od ostalih igrača report. Sad, ne znam da l' je dobio VAC ban on record... Kapiram da jeste, jer lik nije krio čit ni malo...
Ale[x]andar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2013, 20:59   #400
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Retko koja igraonica drzi DA ili G400, ili bilo sta od novijih, skupljih miseva.
Ali ako si probao MX500, isto ti je G400.
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Counter Strike FAQ, Serveri, Troubleshooting Sale013 Mrežne igre 93 24.4.2020 15:26
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Counter - Strike 1.5 ThiagoLuiz Mrežne igre 18 24.10.2010 17:59
Counter strike 1.6 Sakiboj Online susreti 93 19.4.2010 16:28
Counter Strike 1.5 logo Aleksandar1987 Mrežne igre 12 7.1.2008 22:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com