Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.3.2014, 0:06   #7501
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Se7en 1995

2 detektiva (freeman i bred pit) traze serijskog ubicu koji je svaku svoju zrtvu ubio zbog jednog od sedam smrtnih grehova koji su pocinile.
Odlicna gluma, prica je zanimljiva i drzi paznju.
Nije za one sa slabijim stomakom
Spoiler za donekle spojler:
Kraj je previse surov i pomalo mi je unistio film

Poslednja ispravka: Luka Filipovic (31.3.2014 u 0:23)
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2014, 0:09   #7502
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Saving Mr. Banks

Izuzetan, svaka preporuka
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2014, 0:25   #7503
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Ja ovih dana pravim filmski maraton, tako da evo još jednog.

The Woman (2011)



Pre dužeg vremena neko ga je preporučio baš u ovoj temi i strašno me za*ebao. Trash B produkcije koji u srži ima ok ideju ali je očajno realizuje pa ima sasvim dovoljno WTF-a i Facepalma da se zapitam zašto i dalje gledam ovo. Ipak, želja da se dočeka ono što od samog starta očekujem je prevladala i odgledao sam do kraja. 2na3 (od 10 naravno) i ne preporučujem.
He he , bit ce da je u pitanju moja malenkost !
Ali to je bilo jos prije godinu do dvije(dugo ti je trebalo).
No steta sto ga nisi svario na pravi nacin...film jeste namerno trasholik ali si izgleda promasio poruku.Da ne bude da ti nabijam rogove na glavu.
Odgledaj kultni "Bad taste" ,pa javi utisake .Znacilo bi mi puno.

-Wolf of the wall street
6/10
Generalno mi se nije svidio.Previse oscilacija,komedija,drama....`em li ga sta jos.Jedino sto vadi film u globalu da je snimljen po manje vise istinitom dogadjaju. Jos shok u prvih 5 minuta sa cetvorogodisnjim sinom i majkom.
Sin skida moju ruku sa njegovih ociju i jos pita:sta ono radi...pije....
Bilo je rijeci prije par stranica o upozorenju za koju dob je film,ali bih vas ipak zamolio dragi filmofili da ubacite koju rijec upozorenja ,jer neki i nemaju bas vremena da provode vrijeme po imdb-u. Ili ste uzeli zdravo za gotovo da zivite u zemlji kome je "KLIP" standard pa vam je "siroko polje".
Hvala na paznji !

-Ledolomac
Kao SF junkie film mi je odlicno legao(kao sto je i bilo za ocekivati-rekli bi ste). Te stoga 8(10)/10
Po pocetku filma i nisam bio nesto optimistican zbog interijera no kako se razvijalo tim mi je bivao sve sladji. Vidim "fatate se" za neke sf nebuloze.
To vam je krajnje glupo. Prije svega ne treba "tuto kompleto" posmatrati jer je film samo drugacije ukrojen od prijasnjih ostvarenja sa istom tematikom kao i porukom . Ono sto mi je gotovo simpa jeste sto su sve to uneli u "mikro okruzenje" u ovom slucaju voz. No da zakljucim svoju misao...
...ukoliko vam ovo gore navedeno nista nije jasno, zamolio bih vas da pogledate "Soylent Green" koji je biblija odnosno anatologijski film sve sa porukom.A tu poruku mozete naci i u temi za dokumentarne filmove....
....dakle:hrana,socijalno raslojavanje i jos mnogo stosta.Ne glumi Ed Harris u
ovom filmu zabadava(Ledolomac).
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2014, 0:28   #7504
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

-Big bad wolves 2013
http://www.imdb.com/title/tt2309224/?ref_=nv_sr_1

Intersantan izrealski krimic za mnogo dobrom tragikomikom(crnjak).
Lezeran za odgledati.Dobra zezancija izmedju palestine i izreala(par scena).
5/10

-47 Ronin 2013
6/10
Volim fx efekte ali mi nije nesto legao u ovoj formi.
Kamo srece da ga su ga odradili onako kako su krenuli "cisto tradicionalno" pa jos kud i kamo da je cisto na jap. jeziku.Ali trazim previse...znam i sam.
Ovako ispada kao klon Pirata sa Kariba.
Ok za pogledati i zaboraviti.

Kenny (2006)
http://www.imdb.com/title/tt0822389/?ref_=fn_al_tt_1

Kao i sto biva sa vecinom australijske produkcije,film koji zaista spada u "gem" status. Film je definitivno "down 2 earth" i bilo ga je zadovoljstvo odgledati. Pocetak je malo tezak ,jer je sniman u kvazi dokumentarnom stilu.
Sem toga govor glavnog "junaka"(namerno stavljeno pod "") je malo poteze pratiti zbog slenga (ili govorne mane) te stoga preporuka gleadti sa titlom pa makar on bio engleski.
Pa treba malo vremena dok se ne naviknete. Film definitivno nije za osobe koje imaju o sebi visoko misljenje , pa ako ste SNOB ... definitivno zaobilazite ovo ostvarenje. Radnja to jest oko cega se vrti u ovom filmu jeste na oko malo degutantno ali je isto tako i realnost. Ima mnogo doskocica i "narodnih poslovica" koje su prisutne i u nasem jeziku pa tim ce vam film biti mnogo blizi no sto ste se nadali.Takodje izaziva i blamazu ali to zavisi prije svega kako ga dozivljavate.

Sve u svemu vruca preporuka !!!!!!
Nerealno mu je dati 10 kroz 10 jer takav film nikad nece postojati,
ali zazmirimo na jedno oko.Nece nam nos odpasti !
7/10

Zoniju ce se vjerovatno svidjeti, Iris-ini mislim da se nece svidjeti no sa gore spomenutom recenicom ona nema nikakve veze .
No vidite i sami?!
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2014, 7:04   #7505
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Maraton filmova György Pálfi-a. (:

Štucanje
http://www.imdb.com/title/tt0289229/?ref_=nm_knf_i2
Film bez dijaloga (nešto nerazgovetnog mumlanja i malo više pevušenja), smešten u zabačeno mađarsko selo. Životinje su ovde bitne koliko i ljudi, gotovo u svakom kadru nešto gmizavo ili dlakavo se pojavljuje (bukvalno sve što se može zateći na selu - od mrava pa do konja). Iako kreće predivno i opuštajuće, vrlo brzo film postaje sve mračniji i mračniji.
Fenomenalnost.

Taxidermia
http://www.imdb.com/title/tt0410730/?ref_=nm_knf_i1
Ovaj sam već gledao. Od tri filma ovog reditelja možda onaj koji je najbliži nekoj "običnosti", iako je sve samo ne običan. Brutalan, bolestan, perverzan... Kao izopačeni Kusturica (a opet sa nešto mediteranske-balkanske topline).
Kao i "Štucanje" i ovaj film može se tumačiti na više načina - za mene je on nekako najviše o odnosu roditelja i dece.

Final Cut: Hölgyeim és uraim
http://www.imdb.com/title/tt2243299/?ref_=nm_knf_i3
Gledajući ovaj film bio sam ljubomoran - što s eja ovog nisam setio. Reditelj je u suštini ostvario san svakog zaljubljenika u film - da snimi film iz svoje sobe, bez sve petljancije sa glumcima, producentima, novcima... Koristeći isečke iz silnih legendarnih filmova sklopio je ljubavnu pričicu.
Lep je osećaj dok gledate i prepoznajete filmove... Ipak, nije nešto posebno uzbudljivo iskustvo.
Na ocene se inače ne osvrćem preterano, ali ovde je ona previsoka.
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku SchizoidMan na korisnoj poruci:
Ice-Man (3.4.2014), Miki1987 (1.4.2014)
Stara 31.3.2014, 8:58   #7506
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.658
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
SchizoidMan kaže: Pregled poruke
Maraton filmova György Pálfi-a.
Nisam do sada čuo za njega, ali hvala što si mi skrenuo pažnju - sad (na osnovu trejlera) znam čije filmove da NE gledam
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2014, 12:43   #7507
zidan grobar
Veteran
 
Član od: 27.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 774
Zahvaljeno 504 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mac4LiF kaže: Pregled poruke

-Wolf of the wall street
6/10
Generalno mi se nije svidio.Previse oscilacija,komedija,drama....`em li ga sta jos.Jedino sto vadi film u globalu da je snimljen po manje vise istinitom dogadjaju. Jos shok u prvih 5 minuta sa cetvorogodisnjim sinom i majkom.
Sin skida moju ruku sa njegovih ociju i jos pita:sta ono radi...pije....
Bilo je rijeci prije par stranica o upozorenju za koju dob je film,ali bih vas ipak zamolio dragi filmofili da ubacite koju rijec upozorenja ,jer neki i nemaju bas vremena da provode vrijeme po imdb-u. Ili ste uzeli zdravo za gotovo da zivite u zemlji kome je "KLIP" standard pa vam je "siroko polje".
Hvala na paznji !
Ne mozes 1 minut da odvojis i da pogledas na IMDBu o cemu se ukratko radi u filmu
Konkretno za Vuka, udjes na imdb i vec po samom posteru mozes zakljuciti sta te ceka.
A tu je naravno i Parents Guide (pravi naziv ) u kojem mozes procitati koliko ima sexa, psovanja, itd. u filmu
http://www.imdb.com/title/tt0993846/...ef_=tt_stry_pg
(prva recenica u Parents Guide-u za Vuka:
There is non-stop sexual content and nudity in this film. )

(evo, trebalo mi je oko 10 sekundi da vidim Parents Guide)

-------------------------------------------------------

Nebraska
http://www.imdb.com/title/tt1821549/?ref_=nv_sr_1

Odlican film o odnosu oca i sina.
zidan grobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2014, 14:19   #7508
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zidan grobar kaže: Pregled poruke
Ne mozes 1 minut da odvojis i da pogledas na IMDBu o cemu se ukratko radi u filmu
Zašto bi neko išao na imdb sajt ako ne mora? Poenta ove teme jeste pregled, recenzija i kritika filmova.

Smešno je da od svih koji nahvališe film, ni jedan se nije setio da prokomentariše tako bitne detalje. Po njihovim opisima, film je meni delovao kao Chicago, samo bez muzike... da čovek nije prokomentarisao sada, većina ne bih ni znala šta može da ih čeka, ako odluče da ga pogledaju.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2014, 14:56   #7509
vlad
Član
 
Član od: 9.10.2011.
Lokacija: 地狱
Poruke: 147
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 75 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
SchizoidMan kaže: Pregled poruke
Final Cut: Hölgyeim és uraim
http://www.imdb.com/title/tt2243299/?ref_=nm_knf_i3
Gledajući ovaj film bio sam ljubomoran - što s eja ovog nisam setio. Reditelj je u suštini ostvario san svakog zaljubljenika u film - da snimi film iz svoje sobe, bez sve petljancije sa glumcima, producentima, novcima... Koristeći isečke iz silnih legendarnih filmova sklopio je ljubavnu pričicu.
Lep je osećaj dok gledate i prepoznajete filmove... Ipak, nije nešto posebno uzbudljivo iskustvo.
Na ocene se inače ne osvrćem preterano, ali ovde je ona previsoka.
Spoiler za ......:
Negde na pocetku:
"Umro je drug Tito"
Ima jos nasih , al da ne otkrivam...

Ima scena za 18+ godina, pa izbegnite gledanje u porodicnom okruzenju.

Poslednja ispravka: vlad (31.3.2014 u 15:09)
vlad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2014, 15:02   #7510
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Nisam do sada čuo za njega, ali hvala što si mi skrenuo pažnju - sad (na osnovu trejlera) znam čije filmove da NE gledam
Nema na čemu.

@Vlad
Da.
Morao sam da vratim, bivajući iz fazona "šta koji...".
Ne znam iz kog je to filma. :s
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2014, 7:27   #7511
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.019
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Secret Life of Walter Mitty 2013
http://www.imdb.com/title/tt0359950/

Komentar je malo zakasnio od mene, no film i glavnog glumca ovde skoro popljuvaše, što mislim da nije baš u redu. Ima u filmu neke romantike, prosto diše njome, no ipak je utisak da se tu moglo više, nekako sam se osećao uskraćen za nešto.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2014, 10:03   #7512
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Film ciji je reziser Tornatore a glavni glumci Depardje i Polanski ne treba dodatno hvaliti ali ja cu reci da je ovo odlican film,sve se desava u veoma neobicnoj policijskoj stanici i dokazivanju krivice od strane inspektora(Polanskog)i pisca koje se brani (Depardjea),odlican film,bez klisea,umjetnicki,pravi Evropski triler,pogledajte ali da znate da nije entertainment film nego prava umjetnost.Nadam se da vam ne smeta sto ima "samo" dvije tacke u ovom mom dugackom review-u.U stvari sad tri.
http://www.imdb.com/title/tt0110917/
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	51VSNXG8B9L.jpg
Viđeno:	25 puta
Veličina:	51,9 KB
ID:	48657  
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku NOTTINGHAM na korisnoj poruci:
bela lampa (1.4.2014), Ice-Man (3.4.2014), Miki1987 (2.4.2014), SchizoidMan (1.4.2014), Skenderevo (1.4.2014)
Stara 1.4.2014, 10:04   #7513
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Još da počneš da ubacuješ razmak nakon znaka interpunkcije i milina za čitanje...
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku GoranSTX na korisnoj poruci:
Kidja (1.4.2014), player1 (1.4.2014), r0nIn (2.4.2014), Zemunelo (1.4.2014), ZoNi (1.4.2014)
Stara 1.4.2014, 12:38   #7514
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.658
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
NOTTINGHAM kaže: Pregled poruke
Pa evo ga gramaticka policija
Nije to gramatička policija, nego činjenica da je teško čitati tvoje postove, pre svega zbog toga što ne praviš razmak između znaka interpunkcije (tačke, zareza...) i reči koja ide nakon tog znaka Iskreno, i meni je veoma teško da čitam tako napisani text.

Što se tiče komentarisanja filma... Evo, ja ga nisam gledao, ali kad za neki film čujem da je "umetnilki" ili "francuski", meni se takav film odmah preskače E, sad zamisli još kad je film kombinacija ta dva Uzgred, nikad nisam čuo za tog režisera.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2014, 13:03   #7515
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
NOTTINGHAM kaže: Pregled poruke
Ovaj put nisi ignorisao a tako si precizan u vezi nekih stvari.Logika ti nije bas jaca strana ali gramatika jeste.
Svima je jasno da čovjek odstupa od vlastitog pravila koje izražava za tvoje dobro, a na nama ostaje da se nadamo da će tvoj zdrav razum pregaziti tvoj nezreli inat.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2014, 14:04   #7516
vlad
Član
 
Član od: 9.10.2011.
Lokacija: 地狱
Poruke: 147
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 75 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Što se tiče komentarisanja filma... Evo, ja ga nisam gledao, ali kad za neki film čujem da je "umetnilki" ili "francuski", meni se takav film odmah preskače E, sad zamisli još kad je film kombinacija ta dva Uzgred, nikad nisam čuo za tog režisera.
Prevari se jednom i pogledaj stvarno odlican film, neces zazaliti
vlad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vlad na korisnoj poruci:
SchizoidMan (1.4.2014)
Stara 1.4.2014, 14:06   #7517
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Plusić za Tornatorea. :3




Višak vremena - Hipnoza delima Sergeja Paradžanova.
http://www.imdb.com/name/nm0660886/
Vizuelno možda i najlepši filmovih svih vremena - iako stari četrdesetak godina izgledaju friško kao da su danas snimljeni ili sutra. Bukvalno mi dođe da kupim TV samo da bih ga okačio na zid i na njemu, umesto slika, pušto ove filmove, da se vrte u krug.
Pod jakim uticajem kultura (ukrajinska, npr) koje su gušene za vreme sovjetskog režima - običaja, muzike, religije, nošnje...
Vizionar u rangu sa Žodorovskim, Kjubrikom, Tarkovskim...

Sene zaboravljenih predaka - i najlakši za gledanje, možda i njegov najbolji. Ljubavna priča i istina da vreme ne leči. Kamera je čudo. A izbor boja čista genijalnost - od radosnih, toplih, pa sve do sin sitijevsko crno-belih momenata. Od "pregorelih" scena na snegu i suncu, do mračnih i sivih, jedva osvetljenih oluja - sve u skladu sa pričom i emocijom. Mnogo ukrajinske tradicionalne muzike, koja može malo da ide na nerv. xD (pevanje)

Boja nara - slojevi i slojevi značenja, simbola, poetičnosti, gotovo nemoguće za shvatanje. Samo za one koji mogu uživati u filmu pre svega na vizuelnom i zvučnom nivou ili su genijalci i mogu sve ovo da shvate iz prve.

Ashik Kerib - slično kao prethodni, no ipak možda malo više straightforward.
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku SchizoidMan na korisnoj poruci:
Ice-Man (3.4.2014), NOTTINGHAM (1.4.2014)
Stara 1.4.2014, 15:49   #7518
NOTTINGHAM
Član
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 326
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 152 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja vise stvarno ne znam sta da kazem.Vi i dalje komentarisite gramatiku mojih postova,a ja cu i dalje da preporucujem filmove koji su dobri po mom misljenju,i koje neki ljude procitaju pa pogledaju pa im se svidi ili ne svidi.Iskreno da vam kazem ja bih se zaista potrudio da i na to obratim paznju ali eto bitnija mi je tematika film pa ne bih da se zamaram time,jer imam i ja dosta zamjerki na preporuku ljudi koji kazu da zaobilaze umjetnicke evropske filmove a ovde preporucuju takvo smece od filmova da mi prosto bude neprijatno.Ponavljam da necu da razglabam ovde o tome toliko,ali dobro sto ljudi sto cudi.Ko voli moje preporuke neka cita,ko nece ne mora.Ima par ljudi koji isto ne pisu idealno a imaju strava prijedloge filmova i nije im gramatika za peticu ali zato sam pogledao par predloga i tacno znam kakav ko ima filmski ukus i to mi je dovoljno.
NOTTINGHAM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2014, 16:20   #7519
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo



Филм ме је купио већ у првих пет минута. Изгледа баш као што се (магловито) сећам књиге - мрачно и злокобно. Књига је главни разлог зашто сам у животу одбијао дрогу и зашто не слушам Дејвида Боувија. Не разумем тумачења да је "књига дечија". Можда је тада и била, поред овога данас, то је класик за озбиљне људе. А овај филм бих пуштао првог дана петог разреда у свим основним школама.

Stalingrad

Све је ово у реду, полако Руси достижу светске стандарде, али чини ми се да муку муче као и ми. Додуше, имају боље глумце, али "танко" је све то некако. Биће боље!
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
Ice-Man (3.4.2014), SchizoidMan (1.4.2014)
Stara 1.4.2014, 16:29   #7520
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Zaista muku muče... no, nije "Stalingrad" pravac u kome bi trebalo da idu. Makar po meni.

Hvala za ovaj drugi.
Od istog režisera gledah The Baader Meinhof Complex i nije bio loš.
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com