Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Pregled rezultata glasanja: Najbolji zamak u Herojima 3
Castle 16 18,82%
Stronghold 7 8,24%
Dungeon 6 7,06%
Tower 9 10,59%
Conflux 3 3,53%
Inferno 4 4,71%
Rampart 12 14,12%
Fortress 1 1,18%
Necropolis 27 31,76%
Glasova: 85. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.4.2006, 0:06   #1
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Najbolji zamak u Herojima 3

Sve je jasno, naravno ocekuje se i komentar...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 0:30   #2
Wire
Novi član
 
Član od: 3.4.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 19
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Dungeon definitivno, najbolje uradjen u svakom smislu
Wire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 2:27   #3
SSgrunf
Član
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 186
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Najmanje volim Conflux, mislim da je citerski grad, dok su mi svi ostali podjednako dobri! Posto sam prve Heroes3 odigrao sa Tower-om, mozda mi je on najdrazi!
SSgrunf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 11:20   #4
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Po meni je najbitnije pitanje koja opcija daje najjaču jedinicu 7 nivoa. A to su arhanđeli...
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 12:09   #5
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

U trojci definitivno vilenjaci,patuljci i sve jednostavno dosta podseca na lotr i meni se bas svidja.u dvojci mi je bio omiljeni Tower ali u trojci i nije nesto.
Sto se tice Confluxa ne znam odakle ti to da je cheatreski grad.U njemu su sve jedinice na srednjoj jacini u odnosu na druge gradove(znaci finiks je slabiji od arhanjdela ali jaci od hidri i slicno i to vazi za sve jednice).moral i sreca ne uticu na njih i to jos vise doprinosi srednjoj vrednosti zamka i uopste nije jednostavan pa da moze da se kaze da je jaci od drugih.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 12:36   #6
Baka Bandit
Novi član
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Srbija !!!
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Meni su nekako najgotivniji elfovi. Verovatno zato sto stalno igram sa njima i zbog archera. Mada ni Castle nije za podcenjivanje ipak tu su arhandjeli a i prvu partiju heroja sa odigrao sa Castle-om
Baka Bandit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 15:13   #7
Pr3dat000r
Član
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Uvek pored kompa
Poruke: 113
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pr3dat000r
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Inferno nema price najjace je uradjen!!
Pr3dat000r je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 15:39   #8
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Conflux je u sustini najslabiji grad... Ne mozes resurectovati stvorenja, osim feniksa i sprajtica, mnoge pozitivne magije na njih ne deluje... Ali meni je nekako najsladji. Imam posebnu taktiku sa njim. Da ne govorimo da mozes kupiti sve magije... Plus fenikse obozavam. Rastu po 4 nedeljno, uvek prvi igraju, resurectuju se sami...
Nego, kada govorite koja su stvorenja najjaca, jel uzimate u obzir cenu?
Jedan ancient behemoth kosta 3000 i 1 crystal a arhandjeo 5000 i 3 gema na primer. Da bi se kupila nedeljna zaliha stvorenja u strongholdu treba ti oko 23500 a u toweru preko 29000. Da ne govorimo o resursima koji ti trebaju da izgradis tako neke skupe zamkove kao sto su dungeon i tower....
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 18:56   #9
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Sarmatian kaže:
Conflux je u sustini najslabiji grad... Ne mozes resurectovati stvorenja, osim feniksa i sprajtica, mnoge pozitivne magije na njih ne deluje... Ali meni je nekako najsladji. Imam posebnu taktiku sa njim. Da ne govorimo da mozes kupiti sve magije... Plus fenikse obozavam. Rastu po 4 nedeljno, uvek prvi igraju, resurectuju se sami...
Pa upravo se zbog tih 4 Phoenixa Conflux smatra najjacim gradom. Plus Sprites su verovatno najbolje level 1 jedinice... Nemaju nekog izuzetnog heroja, ali kao sto si rekao, vecina odlicno stoji sa magijom.
Citat:
Nego, kada govorite koja su stvorenja najjaca, jel uzimate u obzir cenu?
Jedan ancient behemoth kosta 3000 i 1 crystal a arhandjeo 5000 i 3 gema na primer. Da bi se kupila nedeljna zaliha stvorenja u strongholdu treba ti oko 23500 a u toweru preko 29000. Da ne govorimo o resursima koji ti trebaju da izgradis tako neke skupe zamkove kao sto su dungeon i tower....
Cena je povezana sa velicinom mape. Tower jeste skup, ali na bogatoj XL mapi to nije velika mana. Na maloj siromasnoj mapi Fortress je u prednosti... itd.
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2006, 19:20   #10
Marko Belsak
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Nije to samo pitanje jedinica koje mogu da se grade u odredjenim gradovima. Mislim da je cesto vaznija stvar bila koje ce te magije dobiti u mage guildovima svojih gradova. Oni koji su dobijali fly, ili jos gore - dimensional door su najcesce bili u velikoj prednosti u odnosu na igrace bez tih magija. Heroji 3 su bili i ostali nebalansirani upravo zbog tih stvari, i nikakvi patchevi to ne mogu popraviti, vec kompletno rekonstruisana igra - sto je i dobijeno sa Herojima 4 ( koji su posle par patcheva odlicno izbalansirani). Znam da vecina mrzi nastavak, ali cu uvek izabrati balansiranost i stvarnu raznovrsnost ceetvorke ispred brzine i jednostavnosti trojke. Cisto da se zna, dvojku i trojku sam igrao godinama i obazavao ih, ali se pojavilo nesto jos bolje.
Marko Belsak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 4:53   #11
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Vlaad kaže:
Pa upravo se zbog tih 4 Phoenixa Conflux smatra najjacim gradom. Plus Sprites su verovatno najbolje level 1 jedinice... Nemaju nekog izuzetnog heroja, ali kao sto si rekao, vecina odlicno stoji sa magijom.

Cena je povezana sa velicinom mape. Tower jeste skup, ali na bogatoj XL mapi to nije velika mana. Na maloj siromasnoj mapi Fortress je u prednosti... itd.
E ovakav odgovor volim. Vidi se da je neko ko je igrao heroje.

Dobro, fenixsi rastu po cetiri nedeljno, ali i dalje je 20 a. behemotha jace od 40 feniksa u direktnom duelu. Dalje, ne bih se slozio da su sprites najjace jedinice 1 nivoa, vec samo da su medju jacima. Korisne su za ubijanje zgadije na pocetku ali jako lako ginu kada se boris protiv drugog heroja ili strelaca.

Dobro, bogata XL mapa, sve je to lepo. Ali racunaj, da ako igras protiv zivog protivnika, koji vodi stronghold recimo, koliko je on pre tebe mogao da izgradi zamak i krene u dalje osvajanje. Pre ce se na XL mapi eliminisati prednost towera u odnosnu na stronghold zato sto ce heroj strongholda nauciti magije 4 i 5 nivoa u drugim zamkovima, a imace jace, ili bar jednake jedinice po snazi u odnosu na tower, a kudikamo jeftinije.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 11:05   #12
Baka Bandit
Novi član
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Srbija !!!
Poruke: 25
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

[quote=Sarmatian] Dalje, ne bih se slozio da su sprites najjace jedinice 1 nivoa, vec samo da su medju jacima. Korisne su za ubijanje zgadije na pocetku ali jako lako ginu kada se boris protiv drugog heroja ili strelaca... quote]

Meni su od svih jedinica 1. levela najbolji kentauri. U Conflux-u je dosta gotivno samo kada doneses grail, onda imas sve magije pa te boli ****c, ali ako se bijes protiv barberiana koji ima magic resistance i/ili orb of inhibition onda je za****no
Baka Bandit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 12:16   #13
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Najbolja od svih 1. jedinica je Skeleton Warrior ubedljivo! Glasao sam za Necropolis - moj omiljeni... A NAJJAČI od predzadnjih jedinica je Dread Knight! Uf pa samo kad sevne ona njegoava sablja za double domage, pa slučajno mu bude i ona potkovica za sreću... 4x domage!!!
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 14:22   #14
Marko Belsak
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 134
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 16 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
REDisLAW kaže:
Najbolja od svih 1. jedinica je Skeleton Warrior ubedljivo! Glasao sam za Necropolis - moj omiljeni... A NAJJAČI od predzadnjih jedinica je Dread Knight! Uf pa samo kad sevne ona njegoava sablja za double domage, pa slučajno mu bude i ona potkovica za sreću... 4x domage!!!
Da, secam se Dread Knighta. Bas su bili nezgodni. Uopste, bilo je nezgodno igrati protiv undead jedinica. Mnoge magije na njih uopste ne deluju.
Marko Belsak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 15:01   #15
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Da, na nekromanserove jedinice su dobre, mnogo opasnih magija ne deluje na njih. Samo sto su neverovatno spori i na tabli i u bici. Ne daj boze da ti zapadne neka mocvara ili sneg, mozes samo da sednes i da places. Osim ako brzo ne naletis na boots of speed.
Slazem se da su dread knightovi ubedljivo najbolje jedinice 6 nivoa.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 20:25   #16
Jack Sparrow
Član
 
Član od: 6.2.2006.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 176
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Ma svejedno je svi su fantasticno odradjeni ... a sad jedno pod pitanje u kom gradu vam je odradjena najbolja mjuza ?!? ^^
Jack Sparrow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 20:59   #17
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Sarmatian kaže:
Dobro, bogata XL mapa, sve je to lepo. Ali racunaj, da ako igras protiv zivog protivnika, koji vodi stronghold recimo, koliko je on pre tebe mogao da izgradi zamak i krene u dalje osvajanje. Pre ce se na XL mapi eliminisati prednost towera u odnosnu na stronghold zato sto ce heroj strongholda nauciti magije 4 i 5 nivoa u drugim zamkovima, a imace jace, ili bar jednake jedinice po snazi u odnosu na tower, a kudikamo jeftinije.
U pravu si... Nisam ni rekao da je Tower bolji od Strongholda na XL, samo da se nedostatak resursa ne oseca kao na manjim mapama.

Stronghold ima rupu izmedju 6. i 7. jedinice zbog kristala, sto je velika steta jer su i Cyclops i Behemoth odlicne jedinice.

I pored nekoliko dobrih stvorenja (Rocs drugi dan...!), mislim da su glavna snaga barbariana upravo heroji. Iako se ne cini tako, Crag Hack je daleko bolji od precenjenog Solmyra. Plus, barb dobija Wisdom obavezno, tako da magije nisu problem. Kao sto si rekao, 4. i 5. nivo naucice u Toweru.

Da ne pominjemo Logistics...

U Toweru mi je skroz OK samo ona riba (Neela?) sa Armorer, mada Scholar...

A ti igras sa Strongholdom...?
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 21:13   #18
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

kod nekromansera ništa ne valjaju najbitnije jedinice - Bone Dragoni i Ghost Dragoni. Kao što rekoh, arhanđeli (pa čak i anđeli) su zakon, a nakon njih zlatni zmajevi, bez premca.
Kad se već govori o herojima, Rampart ima ubjedljivo najbolje; Mefalu i Gelua, ne bih ih mijenjao za tri Crag Hacka.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 21:14   #19
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Sarmatian kaže:
Da, na nekromanserove jedinice su dobre, mnogo opasnih magija ne deluje na njih. Samo sto su neverovatno spori i na tabli i u bici. Ne daj boze da ti zapadne neka mocvara ili sneg, mozes samo da sednes i da places. Osim ako brzo ne naletis na boots of speed.
Pa kakve to mape igrate? Na random svako dobije svoj native terrain (osim nesretnog Dungeona ), sto je jedino fer.
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2006, 21:21   #20
Vlaad
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 114
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Najbolji zamak u Herojima 3

Citat:
Corwin kaže:
kod nekromansera ništa ne valjaju najbitnije jedinice - Bone Dragoni i Ghost Dragoni. Kao što rekoh, arhanđeli (pa čak i anđeli) su zakon, a nakon njih zlatni zmajevi, bez premca.
Kad se već govori o herojima, Rampart ima ubjedljivo najbolje; Mefalu i Gelua, ne bih ih mijenjao za tri Crag Hacka.
He he, pa Gelua tesko da ces docekati u tavernu...

Mephala je OK, kao i Ivor... ali najbolja je travestit Kyrre. Specijalnost Logistics je jedna od najboljih (posle Necromancy, naravno).

Rampart je odlican za rush.
Vlaad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolji Bilijar Jack Sparrow Sportske simulacije 40 14.10.2016 8:20
Najbolji Virtual CD Program Night Hawk Aplikativni softver 31 8.3.2007 0:14
Najbolji Website! Teva Zanimljive Web lokacije 21 6.5.2006 16:57
Uzeo bih IrDA na USB2.0 - koji je najbolji ??? Ilic Marko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 23.2.2006 19:45
Koji je najbolji antivirus Vlado78 Zaštita 3 5.12.2005 17:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com