Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.4.2022, 0:25   #41
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Да ли је ово реално да противник не може да промаши слободно бацање. Још играм на најлакшој тежини.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.4.2022, 13:21   #42
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 996
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Retko kad maše bacanja. Jedan od retkih koji maši je centar Poeltl iz San Antonia (igram MyCareer u San Antoniu pa sam primetio da nabada svako drugo).
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2022, 15:07   #43
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

@Ljuša

Ako igraš narodnu verziju onda nisi skinuo dobru verziju. Ako igraš originalnu već su je "pačovali" tako da ti se smuči igranje (meni jesu).

Ponekad mi se čini da je jedna utakmica dovoljna da, bukvalno, napišem knjigu o besmislenostima i idiotizmima koje razvojni tim ugrađuje vremenom. U odnosu na odličnu igru koja je bila na početku.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2022, 12:46   #44
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 996
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 299 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Ja igram samo MyCareer, a od prošle verzije i online. 2k22 mi se čini zanimljivija od 2K21. Čak dolazim u iskušenje da narednu verziju nabavim ranije i po većoj ceni jer kad se kasnije priključim (kao npr sad), imam manje opcija za osvajanje tokena A što se tiče samih utakmica, nešto nisam primetio neke bitne razlike od prošle verzije, možda mi se čak ova verzija i više sviđa.
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2022, 19:15   #45
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Обрисао сам, сморила ме.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2022, 15:47   #46
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Ja sam igrao sa Oklahomom i bilo mi zanimljivo sve dok jednog trenutka Jokić, Vendel Karter i drugi moji centri od po 100+ kilograma nisu opočeli da se kao slamčice odbijaju od Stefa Karija i Dža Moranta. Uđeš u post sa dva puta težim i jačim igračem i ne možeš da ih pomeriš ni milimetar.

To je bila kap koja je prelila čašu.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2022, 13:57   #47
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

@NastyB

Naravno da nisi mogao da ih uguras kad si ukinuo Nidzi burek i koka kolu
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku filipos na korisnoj poruci:
NastyB (5.5.2022)
Stara 26.5.2022, 14:58   #48
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Inače, zadnjih par dana mi se desilo nešto što NIKADA niam uspeo u bilo kojoj NBA 2K igri.

Jeste da sam se nervirao igrajući 2K22, ali pošto trenutno nemam ništa zanimljivije, krenuo sam da menadžerišem u MY LEAGUE sa Denverom. Da ne dužim kako sam to izveo, ali sam rasturio sve osim Jokića. Uz pomoć trejdova sam došao do petorke: PG-Dežunta Marej (San Antonio), SG-Lonzo Bol (inače plej Čikaga, a na SG je slabiji), SF-Keldon Džonson (San Antonio, inače igra PF u Sparsima), PF-Vendel Karter (Orlando) i, naravno, Jokara na centru. Prilikom trejdova sam došao i do Džonatana Ajzaka iz Orlanda koji je tamo krilni centar, ali sam ga prebacio na centarsku poziciju jer je visok kao Jokić. Takođe mi je Džared Vanderbilt iz Minesote rezervni krilni centar, a ostatak je klasika rolplej igrača. Ništa preterano, Jokić je Superstar sa rejtingom 96, Marej iz SA je na 87, a ostali su tu na oko 80

I, tako, počnem prvu protiv Sansa na All Star težinskom nivou i na 25:2 za Denver shvatim da je ovo prelako. Prebacim težinu na Superstar očekujući da ću se nervirati samo tako. Dobih Sanse 15-ak razlike i sledeće dve debelo sa preko 30 poena i bio sam poprilično iznenađen. Vraćaj sve na početak, ovo nešto nije u redu.
PRVI PUT OD KADA IGRAM NBA 2K IGRE sam prebacio težinu na "Hall of Fame" nivo, podesio na najteže moguće i krenuo opet iz početka sa Sansima. Ovaj put je bilo nerviranja, ali vrhunsko krljanje, menjanje taktika i krajnje uzbudljiva završnica u kojoj sam izgubio sa jednim poenom. Ali sve je bilo OK. A onda, tek očekujući da ću se nervirati dobijem sledeće tri utakmice lagano. A onda Voriorsi, razbiše me trojkama samo zato što moji AI saigrači igraju kao muve bez glave. Sledeća opet protiv njih, ovaj put ih pregazim kao plitak potok. Sjajno.

Osim što kad sam na 12-3 u ligi shvatio da moram da menjam svoje dobre igrače za neke slabije, kako bi mi bilo uzbudljivije. Ali, to tek ne mogu. Želeći da se rešim Keldona Džonsona (81) za nekog slabijeg, Šarlot mi ponudi Majlsa Bridžisa (84, PF) koji je savršen za poziciju krila zbog vidine od 2,01. Rešim da batalim mog omiljenog Vendela Kartera, Klivlend daje mnogo skupljeg i nešto boljeg Džareta Alena, koji je jednako visok i kojeg sam stavio kao krilnog centra. U drugu postavu sam ubacio sve neke rukije Ajzeju Džeksona iz Indijane kao rezervnog centra, Treja Marfija na SF, Herbert Džons na SG, sve sami rukiji sa 76-77 rejtingom.

Sad sam na 28-3 u ligi. Igram na Hall of Fame težini tako da povremeno gledam i televiziju dok igram. I ne mogu da verujem da se ovo dešava. Pokušavam da shvatim kako i zašto, jer 2K22 nisam igrao NI PRIBLIŽNO ludački kao one pre 2K18 gde sam provodio sate i dane uz NBA, ali mi je HoF nivo bio nešto o čemu ne želim ni da razmišljam. Što, najverovatnije, ne znači da sam ja postao dobar igrač već da je 2K rešio da toliko zatupavi i loše pačuje igru da sad svaki mamlaz koji je se dohvati može da pobeđuje bez trunke truda.

Kakva šteta.

A što je najgore, jeda čekam da dođem kući i da virtuelno u 2K22 razvalim Tejtuma i Brauna, moje omiljene "prave igrače" iz NBA.

Pored Jokića, Bogdana, Nemanje i Durenta.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.7.2022, 17:14   #49
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

NBA 2K23: Michael Jordan Edition
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.8.2022, 12:33   #50
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Jokara u NBA 2K22 i 2K23...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2022, 11:16   #51
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Posto jos uvek nema teme za 2k23 vec sad mogu da kazem da je to manje vise to sto se tice Pc verzije je isto,jedino na konzolama je bolja situacija verovanto zbog next gen verzije,ali da ne pisem puno o igri najbolje ce to reci oni koji su testirali na pc i na ps5,a od mene jedna mozda i najbolja blokada otkad igram nba 2k ovakvu jos nisam imao da zivu loptu pojedem bukvalno https://www.youtube.com/watch?v=1ijnZjObcBc
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2022, 19:10   #52
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

I ja sam, ponešen onim što sam video u najavama i što mi se 2K22 svidela želeo da pazarim 2K23, ali srećom nisam. Jedina primetna razlika između PC vezije 2K22 i 2K23 su meniji. Sve ostalo je kompletno isto, čak ni animacije nisu menjali. Da ne piše 2K23 ne bih ni znao da igram to, već 2K22. Svega par likova je izmenjeno, malo drugačiji meniji i još traže 60€ za to!! Strašno!
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2022, 9:27   #53
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Moram da priznam da sam poslednji post pisao kada sam samo ovlaš pokrenuo igru, ne odigravši ni munut utakmice. Priznajem da sam bio zapanjen onime što sam video - fotografije, modeli igrača, početne animacije, najava utakmica sve je APSOLUTNO ISTO kao i u 2K22 i tu sam bio žestoko razočaran. Nisam hteo ni da pomislim da igram 2k23.

Juče sam iz čiste dosade pokrenuo MY LEAGUE sa Denverom, čisto da vidim kako funkcionišu trejdovi i ostalo što se tiče vođenja tima. Naravno, ni trunke razlike u odnosu na 2K22, ali to je i dobra stvar. Čak sam i rešio da odigram jednu četvrtinu i da batalim...

E, tu me je čekalo iznenađenje. Ono što me je nateralo da pazarim NBA 2K22 je sam gejmplej, a on je u 2K23 za još jednu klasu bolji. Igra je dosta usporenija i realnija, igrači se kreću kako treba, otvaraju, postavljaju blokove, više se ne pogađa svaka slobodna trojka, a i faulovi su odmereniji, slobodna bacanja su zeznuta (u 2K22 ih gotovo nisam mašio), ukratko, sve je podignuto za još jednu stepenicu što se samog gejmpleja tiče.

Ne znam, sačekaću da počne sezona u NBA, do tada će moći da se nađe na nekom popustu ili kod resellera za nekih 20-25€ kolika je i realna vrednost za ono što nudi u odnosu na 2K22. Jer ovaj gejmplej je, bar meni, toliko dobar da su utakmice pravo uživanje. Iako je sve ostalo samo delimično našminkani 2K22.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2022, 14:16   #54
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Ja igram na PS5. Uglavnom igram solo MyTeam. Razlika je primetna. Ni trojke, ni slobodna bacanja nisu više automatic za CPU. "Zid" u odbrani više ne postoji, odnosno, sada je moguće predriblati CPU u jedan na jedan situacijama. CPU daleko logičnije brani pick and roll, odnosno prilagodjava se akciji izvedenoj iz pnr. Pick and pop je sada izvodljiv. CPU mora da odigra odbranu na igraču koji šutira, a ne samo da se pojavi pored. Čini mi se da je tu i najveća promena u igri, ako CPU igrač nije odigrao odbranu, odnosno podigao ruku, šut se računa kao nebranjen (za razliku od 2k22, gde je bilo dovoljno da je CPU igrač samo prisutan pored igrača koji šutira).
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2022, 11:54   #55
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Ja igram samo MY LEAGUE i priznajem da je gejmplej poprilično drugačiji od 2K22, poprilično bolji, ali ima dve stvari koje me užasno nerviraju.

Prva je to što su zasr...ovaj, otežali šutiranje do krajnjih granica. Skala šuta ima samo zelenu mrljicu na vrhu i ako ona nije "dodirnuta" lopta nema šanse da prođe kroz obruč. A i ta mrljica se dodatno smanjuje ako se šutira iz pokreta, neobične situacije ili ako je protivnički igrač u blizini, a da to ne bude dovoljno i skala se puni različitom brzinom u odnosu na poziciju. Sa odličnim trojkašima sam uspeo da pogodim jedno 4-5 trojki od 300 šuteva.
Imam razumevanja za slobodna bacanja, jer sa igračima koji su loši u tome je prokleto teško pogoditi. Na primer, igrao sam sa Kapelom, kojeg protivnici masakriraju kako se nađe u situaciji za koš. I kada dođe na slobodnjake skala šuta se nikada ne pojavljuje po pritisku, već kasni u random razmacima, ide veoma brzo, pa je šansa da se pogodi veoma mala. Ali zato sa dobrim šuterima nema problema i to mi se sviđa kako su odradili, jer u 2K22 nisam mogao da promašim slobodnjake.

Druga stvar koja ume da me toliko izludi su "run" "streak" iliti po naški - serije. Ono kad samo jedan tim pogađa, a drugi ne može okean sa broda da pogodi. Jeste da se i meni dešavaju te serije, ali višestruko ređe nego CPU timovima. Lomiš se da odigraš dobru odbranu, vrlo često nateram protivničke najlošije igrače da šutiraju preko dvojice koji ga blokiraju, ali lopta prolazi kroz obruč kao od šale, dok na suprotnoj strani moji igrači maše šuteve sa 10 santimetara jer je neko iza podigao ruku.. I to se dešava u apsolutno svakoj utakmici, samo se razlikuje dužina i intenzitet.
Jednom mi se desilo da sam vodio 32 razlike na kraju 3/4. Tri minuta pred kraj bilo je tri razlike za mene. Imali su 15-16 šuteve, 4 od 5 trojki pogođenih, dok je svaki moj napad završava sa "great defence" i dva pogođena od četiri zakucavanja, a faulovi su bili 14-1 za mene. Da to ne bude sve, za šlag na tortu se pobrinula moja odbrana, koja je odigrana vrhunski i na tri sekunde do kraja protivničkog napada ovi nisu šutirali. Čuvao sam Džavejla MekGija koji je krenuo munjevito ka centru, ja sam stao jer...šta može Džavejl na toj razdaljini, a on je uhvatio loptu na jedno meter-dva od linije za tri i iz okreta sručio trojku koja ni obruč nije dodirnula.

Kad tada nisam deinstalirao igru nikada neću.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
tref (8.10.2022)
Stara 8.10.2022, 12:57   #56
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Slicna iskustva, igram samo i ja my league sa Minesotom, da naglasim izlecena verzija igre, igram play off protiv Denvera, povredio mi se odmah na prvoj utakmici Antony.T. Sada igram bez centra, radio neke trejdove pa ostao sa jednim centrom, on se povredio igram 9min. cetvrtina na all star tezini, Jokic mi ubacio u prvoj utakmici posle dva produzetka 49p 18sk 6as 6blk. U drugoj uzmemo brejk i dalje bez centra na centru mi igra krilo ali dobijemo 101:100 Edwards opak, tu su u trejdu dosli Jonh Wall i Paul George pa mi igraju uz Andersona... Nemam rotaciju, slaba klupa, Russel startni play sve A+ ima a ne mogu sa njim nista da pogodim, takodje Anderson ocajan na skali za sutiranje presporo ide nista sem ispod kosa ne mogu da pogodim dzaba A za 3p i midrange B+ nista, a bacanja tek...Stari sutermetar mi je bio bolji, ostalo sve realnije na 2k23... U sustini jedna od boljih u poslednjih 5 izdanja. Steta sto NBA Live ne postoji, a i kada su bili na PC nisu izasli 10 godina, zadnja 2008 tad je 2k9 bio prvi na PC sa KG kao zastitnim licem.
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2022, 22:58   #57
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Ja igram sa Memfisom na Superstar težini. Trejdovima sam sklepao tim - Morant, Bejn, Keldon Džonson (San Antonio), Džon Kolins (Atlanta) i Džaret Alen (Klivlend), ostalo je sve od rejtinga 75 pa niže.
Imam 10-0, jer u prvih 10 utakmica jedino su Netsi bili nekakav izazov, ostalo sve krš timovi - Niksi, Juta (2X), Šarlot, Portland... A onda dođe Boston i dva puta sam prekidao utakmicu jer umalo nisam izlupao nešto, upravo zbog onih "serija". Od 20 mojih ulaza pod koš pogodim 2 zakucavanja, dva mi izblokiraju na sumanut način, dva promašim jer je neko na metar od lopte podigao ruku, sve ostalo je "great defence" i na sve to možda bude jedan faul. Na 20 ulaza igrača Bostona 10 pogode bez obzira kakvu odbranu igram (mogu slobodno da batalim kontrole, jer nema nikakvog uticaja) a 10 puta je faul čak i kad samo stojim pored igrača.-Prvo poluvreme su oni imali 2 faula, ja 19, slobodna bacanja 22-2. Odustao da ne bi i dalje gubio živce.

Mislim, nemam ništa protiv da izgubim, zaboga, ali kad igra "uhvati u mašinu" potpuno je nebitno šta i kako igraš. Odigram pik sa Alenom, navučem na Moranta dvojicu, od kojih je jedan centar Bostona Vilijams, bacim Alenu, sam pod košem, tri metra okolo nikoga, krene na zakucavanje, a Vilijams u trenu stigne da ga izblokira pre nego što je podigao loptu iznad glave. Sledeći napad predriblam Smarta i utrčim sa Morantom u punom trku, Vilijams na dva metra od mene, krenem na zakucavanje...nema problema Vilijams brzinom munje pređe tu razdaljinu i lupi rampu dok zakucavam. Sledeći napad sa Alenom šutiram tu negde kod linije slobodnih bacanja, jer se Vilijams zakucao u Kolinsa pod košem...ni najmanji problem da Vilijams u trenu pređe dva metra, odrazi se metar ipo najmanje i lupi loptu koja je debelo preko tri metra od zemlje. I tako završavaju moja tri napada za redom, dok na suprotnoj strani je potpuno nebitno šta i kako igram ili daju koš ili zbog faula idu na slobodnjake.

Razumem, igra je to i ako treba da gubim neka, na primer, pogodim jedno omašim dva-tri, pa tako u krug, a on neka pogađa dva, omaši jedno, ali ovde su te "serije" toliko sumanute da mašim deset neopisivo lakih situacija, a on ne maši deset situacija koje meni apsolutno nikada ne uspevaju. Ne dešava se to uvek, naprotiv, ali kad se desi onda je to ne frustrirajuće, nego izluđujuće. Polomim se da bih napravio dobru napadačku akciju ili dobru odbranu, a sve to pada zbog varanja AI rutine jer je kad napadam "good defence" bar dva puta gore od onoga zbog čega se svira faul mojim igračima.

Ponekad AI rutina sudi gore nego oni pravi na nedavnom Evropskom.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
tref (10.10.2022)
Stara 10.10.2022, 10:08   #58
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Potpisujem sve, neverovatni ulazi od strane AI, pored njega sam, skocim, medjutim prodje, nekako prodje i visokim lukom ne promasuju od table, sto kazes napadacki se trudim, iz slicne situacije kao AI ne mogu da pogodim, ima toga bas, apsolutno favorizovan AI. Nista bolje nije bilo ni u 2k22 i tamo takodje, sto kazes, padne mi mrak na oci zbog "proklete" igre...
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tref na korisnoj poruci:
NastyB (10.10.2022)
Stara 10.10.2022, 12:26   #59
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

A opet ne mogu da odustanem od igranja, što me iznenađuje podjednako kao i to što RDR2 ne može da mi dosadi iako je znam gotovo napamet.

Ali što se trenutnog stanja tiče, imam 10-0 u ligi, ne zanima me i da izgubim sa 100 razlike, neka i mašim ne zna se, dešava se to, ali kad krene bujica nerealnosti...mislim, bilo bi OK da se to dešava dva minuta, pa posle opet realno, pa dva minuta iste sumanute nerealnosti pa onda dva minuta...nego kad krene nema stajanja. 22:2 slobodna bacanja, 19:2 faulovi...pa to nema veze sa logikom, a kamoli realizmom.

No, dobro, nastaviću danas bez nerviranja, bez pokušaja da pobedim pa šta bude. Ako me nema na forumu par dana znači da je tastatura stradala.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
tref (11.10.2022)
Stara 4.11.2022, 19:57   #60
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
A opet ne mogu da odustanem od igranja,
A ipak sam odustao.

Konačno došli svi programčići da se podesi grafički kako treba, da svi igrači imaju svoje fotografije, sve izgleda mnogo bolje nego na "vanila" izdanju, počeo sezonu sa Denverom, imam 4-2 i onda dođe utakmica sa Lejkersima. Prvi napad, pozovem igrača da mi postavi blok, nisam ni krenuo već "illegal screen". Sledeći naopad isto. od osam napada pozovem blok 6 puta, 4 puta illegal screen. Prekinem da ne bih razbio nešto. Počnem ponovo i Lejkersi povedu 22:0. 17 šuteva, 6 slobodnih bacanja sa savršenim šutevima, jednostavno, ništa ne ulazi, a ovi ne maše ama baš ništa. Prekinem da ne bih nešto razlupao. Počinjem ponovo i ni prvu ne završim a prekidam zbog sumanutioh stvari. Jednostavno, šta god Dejvis i Lejkersi urade sve je "good defence", od toga da neko podigne ruku negde (što se vidi na prvom screen-u kao "dobra odbrana" ) ili je divljački faul koji ne postoji kao takav u igri ( screen 2 ). I kad pomislim da to ne bi trebalo često da se dešava - desi se upravo suprotno. APSOLUTNO svaka situacija u kojoj je igrač Lejkersa na metar od igrača, nebitno šta radi, je "good defence". Od mojih 20 ulaza pod koš 15 je "ggood/great defence", četiri su divljački faulovi koji se ne sude i jednom uspem da pogodim zakucavanje. Od 20 ulaza Lejkers 10 su koševi pod savršenom odbranom koja kao da ne postoji, pet su koševi na koje ja pogrešim, pet su faulovi što sa košem, što sa promašajem.
17 puta sam prekidao i počinjao ponovo i SVAKI PUT se isto dešava. NEko bi rekao da to, jednostavno odsimuliram i nastavim dalje, ali ne. Ako ne mogu pošteno da odigram, neću ni da je igram. Previše cenim svoje živce i shvatam zašto ova igra ima sve manje i manje onih koji je igraju.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	01.jpg
Viđeno:	28 puta
Veličina:	107,5 KB
ID:	58292   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	02.jpg
Viđeno:	25 puta
Veličina:	109,3 KB
ID:	58293  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com