Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.12.2007, 18:25   #1
lake_bolt
Član
 
Član od: 9.8.2006.
Lokacija: CG
Poruke: 67
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku lake_bolt Slanje poruke preko Yahooa korisniku lake_bolt
Određen forumom Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Naslov sve govori
Definitivno izbjegavajte The Da Vinci Code,samo za početak :smajlikojipovraća:
lake_bolt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2007, 18:29   #2
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Zaobiđite "Midnight Nowhere", osim ako ne želite da vidite kako se stručno upropaštava solidna zamisao. Igra u kojoj radite nešto, a ne znate šta i zašto.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
Pjanovic (3.12.2007)
Stara 2.12.2007, 18:33   #3
The mighty Boo
Veteran
 
Član od: 25.7.2006.
Lokacija: Ne vise na ovom forumu
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 258 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Post Mortem, mrljavo, nista se ne vidi (na CRTu!), dosadno i traje oko 6 sati.

Doslo mi je da pojedem diskove od muke.
The mighty Boo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2007, 18:52   #4
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Ovo je najgora avantura u mom životu i jedina koju nisam odigrala do kraja.

Penumbra: Overture BLJAK!
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2007, 22:40   #5
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Ne bih se slozio ni sa Snezom ni sa Boo-om. Ali ukusi su razliciti.

Moje najfuj igre:
Nancy Drew - u bilo kom obliku, vremenu i orostoru
Anacapri the Dream - ogromna razglednica (staje na 2 DVD-a)
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2007, 22:47   #6
nets
Član
 
Član od: 1.12.2007.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Super tema. Po mom mišljenju je nezgodno jer je teško biti objektivan. Ako ti se nešto nije svidjelo najčešće si to odbacio u samom početku, tj. velika je šansa da sudiš knjigu po koricama, ili po prvom pogledu.
Moj izbor:
-Martian Gothic (dosta sam je platio kad je izašla zbog čega sam je nastojao igrati mada mi je otpočetka bilo jasno da je igra loša. Šugava grafika, šugava priča i loša grafika su koncept za osvajanje)
-Slična ovoj je Poslanik (The Ward). Pritom treba dodati da je igra kraća, da priča počinje ok, no na kraju se također izšugavi, ova igra je pored navedenih problema bagovita, ima lošu manipulaciju predmetima. Jedino što je dobro je što je kratka i nije teška, pa je se čovjek relativno brzo riješi.
-Plan 9 from Outher Space - primjer kako loša igra u***** prosto dobar film. Ovdje je sama priča ok, no kontrola i napredovanje kroz igru je bila vrlo loša (ne sijećam se što je točno bilo toliko loše; možda problem što mi je film bio ok)
-Shiversi (oba). Nisu mi se svidjeli. Po meni je to neki Pandora's Box puzzle, a ne avantura, i tamo treba spadati. Jednostavno, ako mi se igraju puzle imam not pr0n ili pandora's box. Ili solitaire.
-Temujin. Jednostavno su promašili koncept dobre avanture. Ma, od tih igara s pravom glumom kod mene je jedino Sierra nekako prošla, mada se i to može škartati (upravo sam nabrojao jedno 10 igara od kojih bi eventualno izostavio Gabriela i Phantasmagoriu 2. Sva ostala 7th room, 12th hour smeća su mi smeća. Prvenstveno jer je radnja užasno ograničena tim živim glumcima. Oni snime 3 scene. Avantura je stvar slobode, a ne determinizma)
-Return to Zork. Volim Zork. Mučija bi se ko debil s onim njihovim tekstualnim moćvarama, no ovo je jednostavno bilo premlako i dosadno. Grand Inquisitor je pak bio ok.
-Zero Critical - kratko, ružno, loša manipulacija, debilno. Majestic i Syn factor nisam ni probao.
-Shadow of the Comet. E, ova mi je bila najgora. U njoj ništa ne valja osim eventualno pokušaja da ti proda priču kad ništa drugo ne valja. Od svih igara koje sam zapamtio kao loše, ovu sam najbolje zapamtio. Šetanje po ekranima od jutra do sutra bez ikakvog smisla. Debilni dijalozi. Predmete skupljaš na pixel hunting i neke još neviđenije šeme.
nets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2007, 22:52   #7
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Citat:
nets kaže: Pregled poruke
Ako ti se nešto nije svidjelo najčešće si to odbacio u samom početku, tj. velika je šansa da sudiš knjigu po koricama, ili po prvom pogledu.
U slučaju "Midnight Nowhere" činjenica je da sam (kao rođeni mazohista) odigrao celu-celcijatu igru, tako da sam živi svedok ovog nedela.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2007, 23:32   #8
snežana stanković
Član
 
Član od: 29.9.2006.
Poruke: 478
Zahvalnice: 182
Zahvaljeno 77 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Ne bih se slozio ni sa Snezom ni sa Boo-om. Ali ukusi su razliciti.

Ma da naravno, taman posla da raspravljamo o tome.
Znaš ti već dobro šta ja volim.

Mom oku, mozgu i celom biću jednostavno ne prijaju scene iz Penumbra: Overture. Nekako mi je sva sumorna, puna nekih čudnih, čini mi se izranjavanih životinja. To je jedini razlog što je nisam odigrala do kraja.

Nećete verovati ali još uvek imam dotičnu igru instaliranu, odigranu do pola, najverovatnije ću je nekad i odigrati do kraja ali uz pomoć moje "jače" polovine, onako gledajući preko ramena.

Poslednja ispravka: Patton (3.12.2007 u 11:13)
snežana stanković je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 0:42   #9
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Pa ja ne bih preporucila sve avanture koje igraju Zoran i Shlaymara, one decje kartunolike .

Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Post Mortem, mrljavo, nista se ne vidi (na CRTu!), dosadno i traje oko 6 sati.
Doslo mi je da pojedem diskove od muke.
Au, pa gde da pljunes po Post Mortem-u. Ne znam kako mislis mrljavo, meni je grafika sasvim ok u toj igri, i igra kao cela je solidna .


Citat:
nets kaže: Pregled poruke
Super tema. Po mom mišljenju je nezgodno jer je teško biti objektivan. Ako ti se nešto nije svidjelo najčešće si to odbacio u samom početku, tj. velika je šansa da sudiš knjigu po koricama, ili po prvom pogledu.
Moj izbor:
-Martian Gothic (dosta sam je platio kad je izašla zbog čega sam je nastojao igrati mada mi je otpočetka bilo jasno da je igra loša. Šugava grafika, šugava priča i loša grafika su koncept za osvajanje)
Za (ne)objektivnost si potpuno u pravu.
Sto Martian Gothic. Bas planiram da ga "kupim" , dugo mi je na listi zelja, jos od vremena kada su ga opisivali u Outer Space-u (dadose mu dobru ocenu, koliko se secam), nikako da ga nabavim.
Jel mozes malo detaljnije da obrazlozis, sta ti se ne svidja toliko u njoj...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 1:11   #10
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Pa ja ne bih preporucila sve avanture koje igraju Zoran i Shlaymara, one decje kartunolike .
1. Nije "Zoran i Shlaymara", nego "Zoran i caine". Shlay preferira nove avanture, a tu nema mnogo kartunolikih.
2. Ako nisi promenio ono dole, odmah da promeniš "la" u "o".
3. Može nets da pljuje "Martian Gothic" koliko hoće, ja sam ga kupio (!) i ima da ga igram (i da uživam pride). Što kaže Piroćanac za sapun kad uzme da ga jede: "Penil se, ne penil, pare sam si daval".
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 1:32   #11
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
1. Nije "Zoran i Shlaymara", nego "Zoran i caine". Shlay preferira nove avanture, a tu nema mnogo kartunolikih.
2. Ako nisi promenio ono dole, odmah da promeniš "la" u "o".
3. Može nets da pljuje "Martian Gothic" koliko hoće, ja sam ga kupio (!) i ima da ga igram (i da uživam pride). Što kaže Piroćanac za sapun kad uzme da ga jede: "Penil se, ne penil, pare sam si daval".
1.) Igra i Shlaymara crtice , bar je igrao ranije, opametio se covek .
2.) Misterija...
3.) mazohisto .

Moj novi nadimak je tvoj maslo, znam iz pouzdanih izvora . Mozete me zvati Bond, James Bond .

Jednom rekoh da si neduhovit (sto je bila realan zakljucak nakon jednog tvog posta kao reakcije na moj post), a ti onda rece da pamtis kao slon, pa slonovi su izlapele zivotinje sa teskom amnezijom pride, u odnosu na tebe .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 2:33   #12
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

  • Dreamfall: The longest Journey
  • Next Life
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 3:45   #13
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Citat:
Grimm_SBL kaže: Pregled poruke
Dreamfall: The longest Journey
Kao avantura to jeste losa igra, s obzirom da se svodi na pesacenje od jednog mesta na drugo (i povremene dijaloge), ali, ako se posmatra kao interaktivni film, i nije tako losa, jer ima interesantnu pricu (doduse, nerazumljivu, bar meni ). Jednostavno se zavalite i odmotavate dalje pricu (kao film, samo bolje ).
Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Pa ja ne bih preporucila sve avanture koje igraju Zoran i Shlaymara, one decje kartunolike .
Revenge of the cartoon adventures.
Citat:
The mighty Boo kaže: Pregled poruke
Doslo mi je da pojedem diskove od muke.
Preterujes, bre. Mislim, nije igra nista posebno, dosta je izvlaci atmosfera, al' bas da pojedes diskove... Nije bas toliko losa da se svrsta u mnogo lose avanture (koje trazi autor teme ).
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 11:10   #14
Densetsu
Veteran
 
Član od: 6.2.2007.
Poruke: 880
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 196 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Bilo koju koja zavrsava sa cliffhanger zavrsetkom i malim sansama za nastavak.
Densetsu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 12:24   #15
nets
Član
 
Član od: 1.12.2007.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Sto Martian Gothic. Bas planiram da ga "kupim" , dugo mi je na listi zelja, jos od vremena kada su ga opisivali u Outer Space-u (dadose mu dobru ocenu, koliko se secam), nikako da ga nabavim.
Jel mozes malo detaljnije da obrazlozis, sta ti se ne svidja toliko u njoj...
Kad sam prvi put igrao Resident Evil 1, to je bila igra. Umirao sam od straha dok sam je igrao (bila je gora od Wolfensteina za svoje vrijeme). Međutim, novi nastavak, dvojka je već bila obično PS smeće. Martian Gothic je na trag udvojke. No lošiji.
Prvo, imamo klišejsku "abandoned space outpost" koja je u većini slučajeva bila loša ideja (Zero Critical sam stavio na popis smeća, mogao bih komodno i Alien Virus, no nisam. The Ward ima ljudi na toj stanici, no slično je smeće), ne kao sama ideja, nego s aspekta njene realizacije [obzirom da ima nekoliko vrhunskih radova na tu temu].
Zatim imamo nekog srolju koji dođe na tu stanicu i pljuca mecima po debilnim čudovištima, skuplja debilno očite predmete s debilno očitom upotrebom. Inventory je ko da su ga radili za PS1, a ne za decent igricu. Radnja je glupava i očita, trebaš paziti da te neko čudovište ne ukeba i vozati se ekranima, atmosfera je *****e (****ni Alien 1 za prvi Game boy ima 3 put bolju atmosferu).
Dakle, ako želiš zaigrati ozbiljnu igru, moja topla preporuka je igra koja ne spada u avanture: System Shock II (odigraj prije toga jedinicu, nije toliko dobra, no definitivno triput bolja od ovog šita).

Prosječan avanturist ne voli previše slobode (vrijeme koje prolazi, dijalozi bez ponavljanja, predmeti koje možeš ne iskoristiti...), moguće da ti zbog toga nije drago. Ako "mrljavo" znači "opskurnu atmosferu izraženu kroz tehniku crtanja koja dosta mrlja ekrane", po meni je to najbolje u igri i njen zaštitni znak. Sam Post Mortem mrljavo napisan je jasna poruka što se od igre traži. To znači dobrog dizajnera. Post Mortem velikim fluo džambo plakatom doveo bi do razočaranja jer bi igrači očekivali Stana iz Monkey Islanda u kripti kako prodaje rabljene lijesove, kondome za undeadove i slične igrarije, a dobili Post Mortem.

Poslednja ispravka: nets (3.12.2007 u 12:29) Razlog: Dodano mišljenje o Post Mortemu
nets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nets na korisnoj poruci:
Pjanovic (3.12.2007)
Stara 3.12.2007, 14:49   #16
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Citat:
Grimm_SBL kaže: Pregled poruke
  • Dreamfall: The longest Journey
  • Next Life
Decko pogresio si temu, nije ova tema sta preporuciti nego sta na preporuciti .

Citat:
nets kaže: Pregled poruke
Kad sam prvi put igrao Resident Evil 1, to je bila igra. Umirao sam od straha dok sam je igrao (bila je gora od Wolfensteina za svoje vrijeme). Međutim, novi nastavak, dvojka je već bila obično PS smeće. Martian Gothic je na trag udvojke. No lošiji.
Prvo, imamo klišejsku "abandoned space outpost" koja je u većini slučajeva bila loša ideja (Zero Critical sam stavio na popis smeća, mogao bih komodno i Alien Virus, no nisam. The Ward ima ljudi na toj stanici, no slično je smeće), ne kao sama ideja, nego s aspekta njene realizacije [obzirom da ima nekoliko vrhunskih radova na tu temu].
Zatim imamo nekog srolju koji dođe na tu stanicu i pljuca mecima po debilnim čudovištima, skuplja debilno očite predmete s debilno očitom upotrebom. Inventory je ko da su ga radili za PS1, a ne za decent igricu. Radnja je glupava i očita, trebaš paziti da te neko čudovište ne ukeba i vozati se ekranima, atmosfera je *****e (****ni Alien 1 za prvi Game boy ima 3 put bolju atmosferu).
Dakle, ako želiš zaigrati ozbiljnu igru, moja topla preporuka je igra koja ne spada u avanture: System Shock II (odigraj prije toga jedinicu, nije toliko dobra, no definitivno triput bolja od ovog šita).

Prosječan avanturist ne voli previše slobode (vrijeme koje prolazi, dijalozi bez ponavljanja, predmeti koje možeš ne iskoristiti...), moguće da ti zbog toga nije drago. Ako "mrljavo" znači "opskurnu atmosferu izraženu kroz tehniku crtanja koja dosta mrlja ekrane", po meni je to najbolje u igri i njen zaštitni znak. Sam Post Mortem mrljavo napisan je jasna poruka što se od igre traži. To znači dobrog dizajnera. Post Mortem velikim fluo džambo plakatom doveo bi do razočaranja jer bi igrači očekivali Stana iz Monkey Islanda u kripti kako prodaje rabljene lijesove, kondome za undeadove i slične igrarije, a dobili Post Mortem.
Hvala, za detaljniji opis. Poprilicno si me ubedio da ne igram Martian Gothic. Mada ako ga slucajno nabavim, instaliracu ga... .
A jurim da nabavim System Shock 2 vec duze vreme. Nema ga nigde, ni na torentima, ni po katalozima, a verujem ni u prodavnicama .
Tako da System Shock 1. deo necu igrati, ako je 2. deo bolji, a tako sam cuo, da je 2. deo fenomenalna igra. Mada cuo sam da je graficki dosta ruzna sada, pa trebaju neki mod0ovi sa se skidaju koji poboljsavaju grafiku/teksture...

Ne znam, meni se Post Mortem dosta svideo. Mada ja generalno ne volim igre koje imaju vise krajeva. Onda kada predjem moram da se pitam, a da sam uradio ovo/ono sta bi bilo, to me smara. Jedna prica lepo ispricana sa jednim krajem is all I need .
Ako neko ne zna. Still Life je nezvanicni nastavak Post Mortem-a. Neki delovi PM se pominju, a bogami i igraju u Still Life-u .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 15:09   #17
nets
Član
 
Član od: 1.12.2007.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Što se tiče priča s jednim i više krajeva, poprilično sam podijeljen. Ako nisi igrao, probaj Blade Runner, mene je ta igra naučila cijeniti priče s više završetaka (do nje sam bio žestoki poklonik tog tipa. Mada su je predstavili kao revoluciju baš s tih više krajeva, nisam siguran koliko je bila. Interaktivne priče koje možemo nazvati igrama uvijek imaju više krajeva)
SS2 imaš gdje hoćeš koliko hoćeš, dakle i na torrentu. Propuštati SS1 ti je nešto kao da ideš igrati Curse of the Monkey Island, a da nisi odigrao MI2 (u principu manje jer je tehnološki razmak bio veći). Što se tiče grafike, sve ovisi na što si navikao.
A za taj Martian Gothic, tako ti se nekako i ja vladam, ne igram ono što mi ljudi kažu da je blesavo dok mi je dopadne pod ruke. Obično se pokaže da je bilo gubljenje vremena. U moru igara malo je dobrih i većina ih je nastala u zlatnoj eri avantura (opet, o ukusima je dosta teško raspravljati). Možda s tog aspekta ne bi bilo loše pretrpjeti malo dobre stare VGA grafike.

net
nets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 15:37   #18
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Citat:
nets kaže: Pregled poruke
Što se tiče priča s jednim i više krajeva, poprilično sam podijeljen. Ako nisi igrao, probaj Blade Runner, mene je ta igra naučila cijeniti priče s više završetaka (do nje sam bio žestoki poklonik tog tipa. Mada su je predstavili kao revoluciju baš s tih više krajeva, nisam siguran koliko je bila. Interaktivne priče koje možemo nazvati igrama uvijek imaju više krajeva)
SS2 imaš gdje hoćeš koliko hoćeš, dakle i na torrentu. Propuštati SS1 ti je nešto kao da ideš igrati Curse of the Monkey Island, a da nisi odigrao MI2 (u principu manje jer je tehnološki razmak bio veći). Što se tiče grafike, sve ovisi na što si navikao.
A za taj Martian Gothic, tako ti se nekako i ja vladam, ne igram ono što mi ljudi kažu da je blesavo dok mi je dopadne pod ruke. Obično se pokaže da je bilo gubljenje vremena. U moru igara malo je dobrih i većina ih je nastala u zlatnoj eri avantura (opet, o ukusima je dosta teško raspravljati). Možda s tog aspekta ne bi bilo loše pretrpjeti malo dobre stare VGA grafike.
Iju SS1 je izasao 94' godine, mnogo je to ipak matoro... Pa to je izaslo kada i Doom 1 . Nisam se ja toliko navikao na dobru grafiku (Bioshock i Crysis recimo), ali ipak mi se ne igra nesto sa toliko starom grafikom. To je sto se tice pucachina, naravno kod avantura je to manje izrazeno (mislim na losu grafiku), jer je iz tog perioda bilo uglavnom cartoonolikih avantura. Predjoh pre mozda godinu dana avanturu iz tog nekog dalekoh perioda, pre vise od 10 godina, Broken Sword 1.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 16:36   #19
lake_bolt
Član
 
Član od: 9.8.2006.
Lokacija: CG
Poruke: 67
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku lake_bolt Slanje poruke preko Yahooa korisniku lake_bolt
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Nancy Drew - u bilo kom obliku, vremenu i orostor
Samo sam čekao da Shlaymara pomene Nensi
Pa dobro,ne mogu tvrditi da su te igre čudo Božje,jer nisu,ali,meni se jednostavno dopadaju.Opuste me,nasmiju(da,da,pogotovo kada započnu dijalozi sa Bes ).Ima par užasa(Secrets can Kill,Danger by Design),a i par pravih čuda(Danger on Deception Island ).Ali,ako se tebi BAŠ ne dopadaju,ostaviću te

Poslednja ispravka: lake_bolt (3.12.2007 u 19:10)
lake_bolt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2007, 18:14   #20
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Koju avanturu NE BISTE preporučili?

Citat:
lake_bolt kaže: Pregled poruke
Ima par užasa(Secrets can Kill,Danger by Design),a i par pravih čuda(Danger on Deception Island ).
Hej, meni "Secrets Can Kill" uopšte nije bila tako loša igra. Kakva li je tek "Danger on Deception Island"? Prokleto vreme...
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adventure, avanture, preporuka avantura, preporuka igara

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju plocu i koju graficku da kupim? Aleksandar1987 ŠDK - Grafika 49 4.6.2009 14:27
koju plocu da uzmem Kitara ŠDK - Osnovne komponente 31 21.11.2007 18:53
Koju Leadtekovu TV karticu izabrati...hitno Sondy Grafika 4 23.2.2007 22:30
Help!!! Koju da uzmem ATI ili Nvidia? Boris[FR] Grafika 9 2.5.2006 19:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com