Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.12.2020, 14:01   #2781
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Nema sumnje da će vremenom ovo ispeglati i da će CP 2077 postati odlična (možda i fenomenalna) igra. Ali prilično su napravili loš prvi utisak sa igrom. Sigurno će dosta igrača razmisliti o preorderovanju naredne igre (u stvari, neće razmisliti, ako to bude Witcher 4 ).
Ovo nece biti fenomenalna igra. Ovde nisu problem samo bagovi, losa optimizacija...
Ne moze igra samo zbog "great conversations" stavke da bude 10/10, moraju i ostali parametri da budu odlicni. Ne razumem zasto je mnogima problem da prihvate da je CDPR napravio igru 7/10 (i to ako zanemarimo bagove, inace je realna ocena trenutno jos niza).
Ako je "mezimce" Witcher bilo za 10, to ne znaci da moramo svi da se pravimo slepi i ne smemo da pomislimo da Cyberpunk nije odlicna igra (nije katastrofalna, ali daleko od odlicne).
Hajp mora da se odrzava i zbog novog hardvera, kome ce da prodaju sve one precenjene graficke ako nema "fenomenalnih" i "revolucionarnih" igara.
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2020, 14:11   #2782
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Kako za koga, meni je ovo, bugs aside, barem 8/10 igra, ne sećam se kada me je poslednji put igra vukla ovoliko.
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku evil_geko na korisnoj poruci:
darkowozzd (17.12.2020), dushke (17.12.2020), Koreli A. (17.12.2020), Marko Radonjic (17.12.2020), Nikola16789 (18.12.2020), player1 (17.12.2020), Vladimirus86 (17.12.2020), zokocx (17.12.2020)
Stara 17.12.2020, 14:27   #2783
razbijac89
Član
 
Član od: 1.7.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 337
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku razbijac89
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Nisam igrao još, još sam na glavnoj kampanji Witcher 3 , ali video sam neko je pisao o revoluciji. Iskreno sam se nadao da će napraviti tako nešto, da će ovom igrom se u*eru u život svim ovim kompanijama koje su uništile gaming (znamo svi na koje mislim), ali izgleda da nije tako po recenzijama i utiscima ljudi koliko čitam i pratim.

Čekamo recenziju SK-a, to mi je još uvek verodostajan parametar u moru lažnih recenzija koje imamo po internetu.
razbijac89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2020, 14:54   #2784
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Koje veselje od komentara. K'o da vam je neko majku ubio. "Revolucija"

Elem, da nije vrhunski RPG (Fallout 2, Morrowind, New Vegas...), i nije. Da ima problema, ima. Ali da je totalni raspad, bas i nije.

Meni je Cyberpunk 2077 = Skyrim. Nije mi 100% ono sto volim da igram, ali mi je ovih 10ak sati sasvim zabavno. Generalno, ono sto sam ocekivao, to sam i dobio.

Pravi, punokrvni, RPGs su komplikovana rabota, a trziste im je relativno malo. Kljucni razlog zasto se takve pojavljuju tek sporadicno, a i to kroz kickstarter. CDPR nikad nije napravio pravi RPG. Ocekivati od njih nesto takvo je krajnje optimisticno.

Problem je sto je dosta ljudi hajpovalo CDPR, a sve na osnovu par solidnih igara. I te solidne igre su bile problematicne po izlasku. Ne razumem odakle taj hajp? Firma k'o firma, zasto bi neko ocekivao da je CDPR drugaciji od ostatka industrije?
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2020, 15:01   #2785
razbijac89
Član
 
Član od: 1.7.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 337
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku razbijac89
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Baš zbog toga, iz sebčnih razloga da su išli sa "jesmo velika korporacija/kompanija, ajde da pogazimo konkurenciju". Win win za njih i za nas. Ovako nema ništa od uništavanja mikrotransakcionih polu završenih igara.

Nije nam ubio majku ali se ponadaš da će se jedno svetlo na kraju tunela naći.
razbijac89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2020, 15:15   #2786
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Kako mi je drago što ne bolujem od potrebe da igram igre po izlasku. I što me trtljanje i filozofiranje oko nebitnih stvari već odavno smara.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Akumu (17.12.2020), doctor (17.12.2020), Krilce (17.12.2020), Marko Radonjic (17.12.2020), Nikola16789 (18.12.2020), Pandemonium (17.12.2020), pentraksil (18.12.2020), Schwabsteiger (17.12.2020)
Stara 17.12.2020, 15:33   #2787
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Kako mi je drago što ne bolujem od potrebe da igram igre po izlasku. I što me trtljanje i filozofiranje oko nebitnih stvari već odavno smara.
Omatoreli smo.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
doctor (17.12.2020), nameless1 (17.12.2020), Nikola16789 (18.12.2020)
Stara 17.12.2020, 15:42   #2788
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
razbijac89 kaže: Pregled poruke
Baš zbog toga, iz sebčnih razloga da su išli sa "jesmo velika korporacija/kompanija, ajde da pogazimo konkurenciju". Win win za njih i za nas. Ovako nema ništa od uništavanja mikrotransakcionih polu završenih igara.

Nije nam ubio majku ali se ponadaš da će se jedno svetlo na kraju tunela naći.
Nema svetla. Samo profit. Pogotvo u svetu AAA naslova. Suvise se para ulaze. Jednostavno, velika investicija u proizvod = ciljanje na najsiru mogucu publiku. Zbog toga je i Fallout 4 izgledao kako je izgledao. Dok RPG ne postanu mainstream (ponovo), mi cemo da dobijamo Skyrim umesto Morrowind-a.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2020, 15:57   #2789
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Sabio sam vec 7 sati u CP na mojoj Series X, i mogu da kazem svaka cast. Ima performance mode gde cepa 60fps, i quality gde je zakljucano na 30fps. Nije fensi kao vase masine, nema ona kompleksna podesavanja, ali mogu da kazem samo svaka cast kako su uspeli da sabiju sve u ovu ruznu kutiju za $500. Vrlo zanimljiv mali frizider. Night city ide glatko, nema popapa(za sada), to je valdja zbog ssd-a koji je prvi put ubacen u konzole. Ucitavanje je nenormalno brzo, par sekundi. Da ne idem u offtopic, samo sam hteo da podelim zanimljivosti.
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Gonzo na korisnoj poruci:
player1 (17.12.2020), zokocx (17.12.2020)
Stara 17.12.2020, 17:10   #2790
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

@bezimeni


sad kad razmislim, retko koju igru sam i igrao kad je izasla. Tako je bilo i pre 20 godina. Igrao sam igre i po par godina stare koje su mi u trenutku igranja bile wow.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2020, 17:33   #2791
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Ovo sam vec negde pisao, ali ponovicu se - nekada su se ljudi kupali jednom nedeljno, ali danas to vise nije slucaj (hvala Bogu). Standardi i ocekivanja se stalno podizu u svemu, tako da se ocekuje i bolja grafika/gameplay/imerzija u igrama.
Pre bih, ipak, odigrao neku dobru, zabavnu igru sa lošijom grafikom nego neku peosečnu, šljašteću glupost, a la Control, koji je ništa osim poveći demo za DLSS i RT.

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Zato sto je ovo jedna od retkih igara gde RT stvarno pravi razliku u vizuelnom dozivljaju igre (druge dve koje mi padaju na pamet su Control i Metro Exodus, sa tim da u Metrou nije bas tolika razlika). SOTTR, BFV, COD, Fortnite... su ili MP naslovi gde apsolutno svakog zabole k za grafiku jer "frames win games" ili kao u slucaju SOTTR ne mozes na slepo ni da procenis gde je ukljucen RT, a gde ne.
U CP-u je to odmah ocigledno (pogotovo nocu kada pada kisa), ali je performance hit ogroman (verovatno zbog toga sto su i senke i refleksije i osvetljenje ukljuceni u RayTracing, dok ostale igre imaju samo 1 ili 2).
I bez RT imaš refleksije i prelamanja svetla, samo ne tolika da peku oči, te možda nisu "realna" kako ovi iz NV vole da kažu. I poenta je dok prolaziš nekim hodnikom, ganjajući lika kojeg ćeš da prosviraš, ne verujem da ljudi zastaju i gledaju prelamanje svetla ili kako se sve to odslikava u bari, već gledaju u tog lika koji beži i kako da mu prospeš mozak, a sve drugo je u perifernom vidu i potpuno nebitno.
Ne znam, MENI LIČNO je to jedan preforsiran gimmick i, opet ovo je samo moje LIČNO MIŠLJNJE, da, na primer, Red Dead Redemption izgleda lepše od bilo kog RT naslova.

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Nostalgija. I ja s vremena na vreme obrnem AC2 ili Arkham serijal, koji su 10+ godina stari. Nema u tome nista lose. Pricamo o igri koja pomera granice hardvera, i normalno je da se i o tome diskutuje.
Mada, cudno mi je da ti je promakla diskusija o AI-u, (prakticno) nepostojecim izborima, neinteraktivnom svetu, laznom reklamiranju i slicnim stvarima - jer Cyberpunk sa svim tim ima problema koje neki buduci RTX 4000 nece moci da resi.
A što se Cp2077 tiče svi su očekivali neko novo čudo pa su sada razočarani. Ja sam očekivao da će da bude teška dosada i igra mi se veoma dopada. A problema sa igrom, hvala Bogu, za sada nemam.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
dushke (17.12.2020)
Stara 17.12.2020, 17:55   #2792
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
A što se Cp2077 tiče svi su očekivali neko novo čudo pa su sada razočarani. Ja sam očekivao da će da bude teška dosada i igra mi se veoma dopada. A problema sa igrom, hvala Bogu, za sada nemam.
Mozes li da budes malo konkretniji? Mozda na nesto bitno nisam obratio paznju. Sta ti se dopada? Ako nije problem, navedi samo par stvari, ne moras da pises roman. Hvala.
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2020, 18:50   #2793
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Pre bih, ipak, odigrao neku dobru, zabavnu igru sa lošijom grafikom nego neku peosečnu, šljašteću glupost, a la Control, koji je ništa osim poveći demo za DLSS i RT.
Gde pise da jedno iskljucuje drugo? Shvatas da ovim komentarom indirektno pljujes po Cyberpunku, koga hvalis i odusevljen si igrom, a upravo ona je ispunila ocekivanja samo po pitanju grafike i (donekle) price?

Citat:
Ne znam, MENI LIČNO je to jedan preforsiran gimmick i, opet ovo je samo moje LIČNO MIŠLJNJE, da, na primer, Red Dead Redemption izgleda lepše od bilo kog RT naslova.
Meni RDR2 izgleda bolje zbog okruzenja i osecaja koji izaziva tokom igranja. Prolamanje jutarnje svetlosti kroz drvece dok jases je neopisivo, priroda je fantasticna i paznja ka detaljima neverovatna.
ALI, RDR2 je jos zahtevniji na Ultra podesavanjima od Cyberpunka - ako mi ne verujes, odvrni refleksije, vodu (advanced settings) i teselaciju drveca. Naravno, RDR2 MNOGO bolje skalira od Cyberpunka, tako da tweakovanjem podesavanja komotno mozes da se igras na 1440p60 sa slicnim vizuelnim dozivljajem, za razliku od Cyberpunka gde osim Cascade Shadows i SSR-a skoro nista ne menja FPS.
Uostalom, ne razumem iskljucivost. Zasto bi igra koja dobro izgleda bila limitirana samo na to? Ja to odavno ne posmatram kao ili-ili, vec kao i i. W3 je izgledao vrhunski, imao fantasticne likove, odlicne dijaloge, izbore sa posledicama (iako one nisu uvek bile ocigledne), i pritom je prica 10/10, kako u base igri, tako i u DLC-u. Naravno, bilo je ociglednih mana, kao sto su ulicne tuce, trke konja, i slicne stvari - ali su ipak bile tu i mogao si nesto da radis izmedju questova. Sta imas u Cyberpunku? U "most interactive and alive city in an RPG, ever'? Ah da, mozes da odgovoris na poruku telefonom ali ne mozes da odbijes poziv. HOW IMMERSIVE.

Citat:
A što se Cp2077 tiče svi su očekivali neko novo čudo pa su sada razočarani. Ja sam očekivao da će da bude teška dosada i igra mi se veoma dopada. A problema sa igrom, hvala Bogu, za sada nemam.
Ova ocekivanja su direktna posledica laznog marketinga CDPR-a. NISTA sto nisu obecali ljudi nisu hajpovali, osim mozda ocekivanog narativa (sto je ispunjeno) i boljih izbora (sto nije ispunjeno ni priblizno).
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Lex987 (17.12.2020)
Stara 17.12.2020, 18:54   #2794
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Kad će trejler za patch 1.05?
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2020, 18:54   #2795
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Mozes li da budes malo konkretniji? Mozda na nesto bitno nisam obratio paznju. Sta ti se dopada? Ako nije problem, navedi samo par stvari, ne moras da pises roman. Hvala.
Priča, atmosfera, likovi, radnja koja te ne forsira nigde, grad koji noću podseća na Blade Runner...

Mada je ne igram preterano, možda sat-dva dnevno, koliko mi vreme dozvoli, usput igram i Valhallu isto toliko, jer obaveze ne dozvoljavaju više.

I, da, nemam bagova ili se još nisam susreo sa njima, tako da mi je za sada sve potaman.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Lex987 (17.12.2020), player1 (17.12.2020)
Stara 17.12.2020, 19:06   #2796
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Gde pise da jedno iskljucuje drugo? Shvatas da ovim komentarom indirektno pljujes po Cyberpunku, koga hvalis i odusevljen si igrom, a upravo ona je ispunila ocekivanja samo po pitanju grafike i (donekle) price?
Samo sam hteo da naglasim da je, bar meni, mnogo bitniji gejmplej i uživanje u igri, nego te svetlosno/rezolucijske džidžabidže. CP2077 mi se veoma dopada (iako prezirem igre iz prvog lica), likovi su odlični, ali jedan Poli iz Mafije (one prve) ili Carth Onasi ili Bao-dur iz KotOR-a su likovi koji šiju svakog iz CP2077 za dva koplja. O ovima iz RDR2 da ne pričam.

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
ALI, RDR2 je jos zahtevniji na Ultra podesavanjima od Cyberpunka - ako mi ne verujes, odvrni refleksije, vodu (advanced settings) i teselaciju drveca. Naravno, RDR2 MNOGO bolje skalira od Cyberpunka, tako da tweakovanjem podesavanja komotno mozes da se igras na 1440p60 sa slicnim vizuelnim dozivljajem, za razliku od Cyberpunka gde osim Cascade Shadows i SSR-a skoro nista ne menja FPS.
Uostalom, ne razumem iskljucivost. Zasto bi igra koja dobro izgleda bila limitirana samo na to? Ja to odavno ne posmatram kao ili-ili, vec kao i i. W3 je izgledao vrhunski, imao fantasticne likove, odlicne dijaloge, izbore sa posledicama (iako one nisu uvek bile ocigledne), i pritom je prica 10/10, kako u base igri, tako i u DLC-u. Naravno, bilo je ociglednih mana, kao sto su ulicne tuce, trke konja, i slicne stvari - ali su ipak bile tu i mogao si nesto da radis izmedju questova. Sta imas u Cyberpunku? U "most interactive and alive city in an RPG, ever'? Ah da, mozes da odgovoris na poruku telefonom ali ne mozes da odbijes poziv. HOW IMMERSIVE.
Opet si malo promašio moju poentu. RDR2 je PRELEPA igra a nema ni RT ni DLSS ni ništa od toga, dakle...
A o tome koliko je zahtevna znam i sam. Srećom, postoji onaj slajder za zahtevnost koji odvrnem skroz desno (i tada neka podešavanja nisu na max) i igra izgleda fantastično i radi sasvim dobro u 1440p na mojoj mašini. Jedva čekam da kupim sledeću grafičku pa da odšrafim sve na max i oduševim se kao kada sam sa 1060 otpanjio GTA V i bio poprilično iznenađen kako dobro izgleda i kao Vanila verzija.

I, da, kad otvorim mapu u CP prosto se naježim koliko je načičkana kojekakvim stvarima koje možeš da radiš između misija!

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Ova ocekivanja su direktna posledica laznog marketinga CDPR-a. NISTA sto nisu obecali ljudi nisu hajpovali, osim mozda ocekivanog narativa (sto je ispunjeno) i boljih izbora (sto nije ispunjeno ni priblizno).
Istina. Ali iznosim SAMO SVOJ slučaj, jer nisam obraćao pažnju na marketinške priče kompanija, usput prezirem igre iz prvog lica tako da sam očekivao nešto što će mi se smučiti posle pola sata. Ali, eto, to se nije desilo.
A zato što nisam očekivao ništa dobio sam nešto dobro.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
buraz (17.12.2020)
Stara 17.12.2020, 19:20   #2797
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Istina. Ali iznosim SAMO SVOJ slučaj, jer nisam obraćao pažnju na marketinške priče kompanija, usput prezirem igre iz prvog lica tako da sam očekivao nešto što će mi se smučiti posle pola sata. Ali, eto, to se nije desilo.
A zato što nisam očekivao ništa dobio sam nešto dobro.
Mislim da je u ovom kljuc. U svakom slucaju, dobro za tebe jer nema sta da ti kvari uzitak u igri.

Sinoc sam imao prvi smislen izbor.
Spoiler za voodoo boys:
Pobio sam na kraju misije sve odreda, pocevsi od Brigitte, zakljucno sa Placideom. Dvaput su me preje*ali u toku misije, tako da niko ziv nije ostao. Nadam se da ce biti nekih posledica te odluke kasnije.


But damn, igra bas ima problem sa forsiranjem emotivnih reakcija.
Spoiler za judy i ev:
Prvo Jackie, gde me apsolutno boleo k sto je lik umro, a sada i Evelyn. Mislim, pricao sam s njom JEDNOM u toku igre, posle toga sam je jurio 3 sata, i odjednom me Judy zove i vidim da se ubila. V je sav potresen, zao mu je, bla bla bla.... BUT WHY? Dala ti je posao od kog je sve otislo u kur*c, nisi je poznavao van toga, i sad treba da sam potresen? Vise bi mi zao bilo kad sam upao s motorom u vodu.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2020, 20:04   #2798
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Spoiler za voodoo boys:
Pobio sam na kraju misije sve odreda, pocevsi od Brigitte, zakljucno sa Placideom. Dvaput su me preje*ali u toku misije, tako da niko ziv nije ostao. Nadam se da ce biti nekih posledica te odluke kasnije.
Uh...

Spoiler za kekcinela:
Nema apsolutno nikakve posledice, bar je ja do kraja igre nisam video (kao i za vecinu questova). Takodje ako izaberes da se sajdujes sa NetWatch bajom isto ih sve pobijes, minus netrunneri jer su vec mrtvi. Such choices such concequences.


Inace me bas nervira sto nikoga ko mi je "ortak" ne mogu da napadnem a kamoli ubijem.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2020, 20:32   #2799
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Stenmark kaže: Pregled poruke
Kad će trejler za patch 1.05?
Sledece nedelje

https://wccftech.com/major-cyberpunk...h-december-21/
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.12.2020, 20:46   #2800
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Nedostaju mi vremena kada si o igri mogao da procitas samo iz svezeg SK-a, ili sa zadnje strane pakovanja, a jedini hajp koji si imao dolazio je od cover artworka i eventualno par slicica iz igre. I svaka igra ti je nesto znacila, makar i bila najvece djubre po svim standardima.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 8 korisnika se zahvaljuje korisniku Krilce na korisnoj poruci:
Cracked But Whole (17.12.2020), doctor (17.12.2020), filpan (21.3.2022), galebns (17.12.2020), Koreli A. (17.12.2020), Marko Radonjic (17.12.2020), NIx Car (18.12.2020), pentraksil (18.12.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
open world, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
Cypher - cyberpunk text adventure lukababic Avanturističke igre 2 2.4.2014 10:44
Futurelost Cyberpunk BBRPG slax Pravljenje igara 12 16.10.2011 13:45
FutureLost Cyberpunk RPG slax Male igre 1 16.10.2011 13:43
Cyberpunk Art Ocelot Zanimljive Web lokacije 1 2.3.2007 16:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com