Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi

Grafički softver i radovi Programi za pregled slika, programi za obradu vektorskih i rasterskih slika, programi za projektovanje, modelovanje i rendering, konvertori; takođe i primeri fotografija i radova

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.5.2008, 15:30   #1
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Izrada animacija

Uzeo sam maturski rad na temu "izrada animacija". Posto moram do ponedeljka da ga zavrsim zanima me dal neko zna neke sajtove na srpskom jeziku sa kojih bi mogao da preuzmem odredjene delove teksta koje bi mogao u radu upotrebiti?
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2008, 15:51   #2
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Izrada animacija

Ajd mali off, nadam se da nećeš zameriti, ali zašto uze temu oko koje ti treba pomoć? I šta si čekao do sad?

Nekad je bila poenta da dokažeš sebi i drugima da si zreo i odgovoran, danas je matura da dokažeš da znaš da ukradeš sa interneta?

Znam, zvučim kao najzadrtiji profa u školi, ali nećeš ti prevariti nikog od njih tamo, samo sebe, pogotovo ako planiraš na fax da ideš. Kasnije ćeš videti zašto i kako.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2008, 17:52   #3
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Izrada animacija

Au covece. Treba mi pomoc zato sto nisam navikao da pisem referate, i mnogo mi je lakse da preuzmem sa interneta nesto sto je neko vec napisao nego da izmisljam rupu na saksiji. Nisam pitao da neko trazi umesto mene samo ako neko vec zna neki domaci sajt na ovu temu, samo da napise. Ja cu svakako naci neke sajtove, prevesti nesto sa wikipedije, ili nekog drugog sajta i slicno, ali bi mi ovo znatno pomoglo ustedelo vremena.
Ne treba mi maturski rad da bi dokazivao sebi i drugima da sam zreo i odgovoran. Po cemu sam ja zreliji i odgovorniji ako sam sastavljam tekst 2 dana nego ako ga samo skinem s neta i sredim za 2-3 sata? Cime sam tu prevario sebe ili bilo koga drugog?
A dosad sam cekao zato sto me je ranije mrzelo da pocnem da pisem, a sada moram
Ne zameram uopste, opusteno, samo bi voleo da mi kazes zasto je ovo lose.
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2008, 18:10   #4
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: Izrada animacija

Citat:
Geronimo kaže: Pregled poruke
Au covece. Treba mi pomoc zato sto nisam navikao da pisem referate, i mnogo mi je lakse da preuzmem sa interneta nesto sto je neko vec napisao nego da izmisljam rupu na saksiji. Nisam pitao da neko trazi umesto mene samo ako neko vec zna neki domaci sajt na ovu temu, samo da napise. Ja cu svakako naci neke sajtove, prevesti nesto sa wikipedije, ili nekog drugog sajta i slicno, ali bi mi ovo znatno pomoglo ustedelo vremena.
Ne treba mi maturski rad da bi dokazivao sebi i drugima da sam zreo i odgovoran. Po cemu sam ja zreliji i odgovorniji ako sam sastavljam tekst 2 dana nego ako ga samo skinem s neta i sredim za 2-3 sata? Cime sam tu prevario sebe ili bilo koga drugog?
A dosad sam cekao zato sto me je ranije mrzelo da pocnem da pisem, a sada moram
Ne zameram uopste, opusteno, samo bi voleo da mi kazes zasto je ovo lose.
Izvinjavam se što upadam ali boldovane reči ukazuju na to da tražiš prečicu za svoj cilj i da ne želiš da se valjano potrudiš da uradiš nešto. Možda je to skladno sa tvojim godinama.

Na to je hteo da ti ukaže Eniaroyah. Da se potrudiš jer će ti to olakšati posao dalje na faksu kada te prečice neće mnogo da se isplate. A i dalje kroz život.

Pozz
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2008, 18:33   #5
Geronimo
Veteran
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Banjica
Poruke: 636
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 79 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Izrada animacija

Shvatam sta hocete da kazete, uvazavam, ali se ne slazem.
Citat:
DarkNemos kaže: Pregled poruke
Možda je to skladno sa tvojim godinama.
Verovatno si u pravu
Geronimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Preporuka programa za izradu 3D animacija Dark Rider Grafički softver i radovi 43 27.5.2016 21:27
Pravljenje gif animacija sa video fajlom jonathan Grafički softver i radovi 11 16.6.2008 22:55
Potrebna pomoc - Izrada razglasa u objektu Jony_UE Foto i audio/video 3 7.11.2007 12:39
Animacija teksture u OpenGL-u Andross Pravljenje igara 7 15.7.2007 13:53
filmska animacija domaćih autora metatron Kompjuteri i film 9 4.7.2007 15:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com